Katalog dodavatelů

Zobrazeno 2 643 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

DRULSTAV s.r.o.

Firma dělá stavební činnost, obklady, dlažby, rekonstrukce interiérů, koupelen a bytových jader, stropy, omítky, fasády, bourací práce, pronájem lešení

ČIKOM - STAVBY cz s.r.o.

Firma se zabývá kompletní stavební činností.

K A S T O S, spol. s r.o.

Provádíme kompletní rekonstrukce, výstavbu a opravy plochých a sedlových střech, izolace teras a balkónů. Dále nabízíme izolace spodních staveb, zateplení a revitalizace panelových domů. Kompletní rekonstrukce staveb, výškové práce, fasády.


AAA Střechy a Stavby

Provádíme pokrývačské práce, klempířské a tesařské práce: prodej krytin, střešních oken a doplňků, montáž hromosvodů, rekonstrukce i opravy střech. Dá. . .

ABAJLONG s.r.o.

Dodávka a montáže sádrokartonu, minerálních podhledů, tepelné a zvukové izolace, fasady, zednice, obkladačske a maliřske prace, dřevostavby.

ABD Izospol s.r.o.

Provádíme zateplení stropů a střech foukanou minerální vatou. Kvalitní, prodyšnou a nehořlavou izolací. Vyplňujeme dutiny dřevěnýcj stropů, foukáme iz. . .

Abexa s.r.o.

Provádíme veškeré elektroinstalační práce do 1000V. Dále celkové slaboproudé elektroinstalace. Naší specializací jsou výměny hlavního domovního vedení. . .

ABP HOLDING a.s.

Provádíme inženýrskou činnost, poradenskou činnost z oblasti stavebnictví, technický dozor investora, BOZP, rekonstrukce a zateplení budov, projektová. . .

ABZ rekonstrukce

Rekonstrukce budov - Zateplení domů a fasád - Montáž sádrokartonu - Rekonstrukce bytového jádra - Rodinné domy, kanceláře a průmyslové haly. Domluvte . . .

A-Construct s.r.o.

Naše hlavni obory v současné dobe jsou: zemni prace, terenni úpravy, práce bagrem, nákladní autododoprava i nad 7, 5t. Stavba opěrných zdí a plotu - Ga. . .

 • Chotyně

Adam Cichra

Nabídka instalatérských prací, rekonstrukce byt. jader, zednické práce, strojní čištění kanalizací, kamerová prohlídka, zamrazování topného systému, r. . .

 • Veltruby, Hradišťko I

ADÁMEK & OREL - STAVBY, s.r.o.

Provádíme kompletní dodávky novostaveb a rekonstrukcí, dohled nad stavebními pracemi i sanace. Nabízíme zemní, výkopové a bourací práce, zateplení fas. . .

Adam Kabašta

V oblasti stavebnictví a klempířství působíme již od roku 2003. Zakázky realizujeme zpravidla na území Prahy a ve Středních Čechách, v případě větších. . .

Adam Kopřiva

Naše firma se zabývá realizací Vodo-Topo-Plyn. Realizace RD. Rekonstrukce staveb. Komplexní zateplení staveb. Jsme registrováni v programu Zelená úsp. . .

 • Metylovice

Adam Kožuch

Dodávky stavebních prací např. - Novostavby a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen - pokládky podlah (plovoucí, keramické, potěry) - pod. . .

ADAM & ROMAN STŘECHY, s.r.o.

Zabýváme se tesařskými, klempířskými, pokrývačskými a zednickými pracemi. Zajišťujeme dodání střešní krytiny, stavbu lešení, fasády, zateplení a další. . .

a d a p plus s.r.o.

Jsme stavební firma, která provádí veškeré práce. Např. demolice, základové desky, bytová jádra, rekonstrukce, bytové domy, rodinné domy, haly, bioply. . .

ADAPTA, spol. s r.o.

Zajišťujeme výstavbu a zateplování budov, opravy povrchů teras i balkónů, sanace betonových ploch a stěrkových izolací. Provádíme zateplení kontaktním. . .

ADAPTO, spol. s r.o.

Jsme stavební firma zabývající se kompletní realizací pozemních staveb. Jedná se zejména o stavbu rodinných domů, rekonstrukce objektů a relizace fasá. . .

Adům.cz, s. r. o.

Prodej fólií a komponentů pro zateplování, levné fasády; kvalitní zateplení stropů, podhledů, krovů, střechy, podlahy; zateplování dutin staveb foukan. . .

 • Plzeň 3, Jižní Předměstí

Advertus s.r.o.

Souhrná stavební činnost, novostavby i rekonstrukce. Zateplení fasády. Demoliční práce. Vše spolehlivě a rychle.

 • Praha 10

AG Hammer, s.r.o.

AG HAMMER - Malíři pokojů Praha, malířské práce, malování bytů, fasády, nátěry fasád, výškové práce, nátěry střech, hydroizolace střech, vše na profe. . .

AGIS s.r.o.

Nabízíme veškerou stavební činnost.

 • Praha 13

AG painter

Malířství, lakýrnictví, tapetářství.

Agristav s.r.o.

Provádíme drobné zednické práce, jak o jsou rekonstrukce bytů, štukování, omítky a vyzdívky, betonáž, obklady koupelen, fasády a zateplení menších RD. . .

 • Praha 5, Smíchov

AHF STAVBY s.r.o.

Zaměření firmy: opravy a výstavba plochých (rovných) střech, dodávka a montáž bodových a pásových světlíků, oprava a rekonstrukce teras, spodní stavba. . .

AHF STAVBY, s.r.o.

Děláme rekonstrukce a dodatečné zateplení střech, izolace plochých střech, rekonstrukce teras a balkónů moderními technologiemi, izolace proti vodě, p. . .

a Josef Martinovič

Provádíme kompletní rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme veškeré obklady a dlažby jakýchkoliv rozměrů. Postavíme rodiný dům, hrubou stavbu či. . .

Akce Kazet s.r.o.

Provádíme tyto práce - zajištění financování staveb - konzultace, vypracování projektu - zateplení domů a budov - venkovní fasády - rekonstrukce . . .

AKOMTE s.r.o.

Komponenty do zateplovacích systémů Kotevní technika, Lišty k obkladům a dlažbám Ochrana dřeva

AKRO s.r.o.

zateplování budov polystyrénem a minerální vlnou, strojné omítání

Alan Coufal

Montáž sádrokartonu a kazetových podhledů.

Alcedo PSV, s.r.o.

Kompletní realizace izolací střešních plášťů plochých střech, rekonstrukce střešních plášťů a dodatečné zateplení. Izolace spodních staveb, jímek, baz. . .

Alena Hrušová

Realizuji stavby na klíč, - rodinné domy - rekonstrukce - střechy - zateplování fasád a střech - stavební práce

Aleš Javorský

Nabízím hydroizolace plochých střech, zateplení, klempířské a pokrývačské práce.

 • Ostrava, Poruba

Aleš Juřina

Nabízíme veškeré stavební práce, výstavba RD na klíč, rekonstrukce, realizace staveb, zateplení a revitalizace domů, stavební dozory atd.

 • Ostrava, Polanka nad Odrou

Aleš Kapec

Firma se zabývá zednictvím, zateplením, rekonstrukcí a obkladových prací.

 • Bujanov

Aleš Kolouch

Nabízím zateplování domů foukanou tepelnou izolací Climatizer plus. Provádíme zateplení dvoupláštové větrané střechy i stropních konstrukcí, podlah a . . .

 • Ostrava

Aleš Kosina

Naše společnost Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru hydroizolačních systémů. Neváhejte a využijte našich kvalitních služeb, které re. . .

Aleš Paździora s.r.o.

Údržba budov, sádrokartonářské práce, dekorativní stříkané omítky, hydroizolace spodních staveb včetně odvodnění, chodníky a schody ze zámkové dlažby, . . .

 • Karviná, Hranice

Aleš Šesták

Provádím stavební práce, rekontrukce bytových jader, štukování, obklady, zateplení, malířské práce i fasády.

 • Kladno

Aleš Slezák FAS s.r.o.

Realizujeme zateplení objektů, výstavbu a rekonstrukce rodinných a bytových objektů - stavbu na klíč. Zajistíme vypracování projektové dokumentace a i. . .

Aleš Sojka

Výstavba, opravy a rekonstrukce šikmých střech. Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Nabízíme pergoly, zahradní altány, garážová stání. . . .

Aleš Švimmer

Zajišťuji stavbu plotů, rekonstrukce bytů, domů a koupelen. Nabízím zateplení, realizace fasád a veškeré zednické práce. Provádím přípravné i dokončov. . .

Aleš Tměj

zednické práce;rekonstrukce, dlažby, obklady, sádrokartony, fasády, zateplení;stavební úpravy;

 • Němčice

Aleš Vintrlík

Provádíme malby, nátěry, zateplení, interiérové přestavby a rekonstrukce, zemní práce.

 • Velim
 • 1 nabídka

Alexandr Buček

Nabízím sádrokartonářské práce. Jedná se např. o rekonstrukce kanceláří, minerální podhledy, zateplení, kompletní půdní vestavby, rekonstrukce bytovýc. . .

Alexandr Didi

Firma se zabývá stavební činností - renovace bytů, rekonstrukce, zateplení, fasády v Moravskoslezském kraji. Kromě toho podniká v lesnictví a těžbě dř. . .

 • Bruntál

Alexandr Rácz

Provádíme stavební práce (výkopové práce, základy, základové desky, hrubá stavba, omítky, fasády, podlahy, stropy, obklady, dlažby, sádrokartonářské p. . .

 • Kladno
 • 1 nabídka

ALFA GRIF s.r.o.

provádění staveb, zateplovací systémy, rekonstrukce interiérů a prodej a montáž plastových oken

ALFA-LIGHTING s.r.o.

Výroba a prodej plast. oken a dveří REHAU, dřevěných euro oken, hliníkových oken a dveří a interiérových dveří Masiv. Dále dodáváme parapety, žaluzie, . . .

All Roof s.r.o.

Provádíme zateplení a hydroizolace střech. Specializujeme se na ploché střechy, terasy, balkóny, spodní izolace staveb, zelené střechy.

ALLTHERM CZ spol. s r.o.

Provádíme veškeré stavební práce a činnosti, jako stavby RD na klíč, rekonstrukce, přístavby, dokončovací a přípravné stavební práce, tesařské a pokrý. . .

 • Brno-Tuřany, Brněnské Ivanovice

Filtrace

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr