Katalog dodavatelů

Zobrazeno 314 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

pzmOKNA s.r.o.

Generální dodavatel PVC, AL oken a dveří, sekčních garážových vrat, interiérových a bezpečnostních dveří dále provádíme zasklívání lodžií a zimních zahrad, předokenních rolet, venkovních žaluzií. Provádíme kompletní realizaci našimi zaměstnanci. Vzorkové…

Lodzie-Prejda s.r.o.

Zabýváme se výrobou hliníkových a ocelových zábradlí a stříšek, pro klientelu z Opavy, Ostravy, Krnova a širokého okolí. Nabízíme rámové a bezrámové systémy pro zasklívání lodžií, zrealizujeme vaše zimní zahrady. Zaměříme váš prostor a výrobky na míru, ta…

STUDIO OKEN s.r.o.

Plastová okna a dveře, hliníková okna a dveře, euro okna a dveře, vchodové dveře, zasklívání lodžií, garážová vrata, zimní zahrady, žaluzie, parapety, sítě proti hmyzu, interierové dveře,venkovní žaluzie, venkovní rolety, vinylové podlahy


Plastová okna - žaluzie, sítě proti hmyzu a dveře.

Prodáváme kvalitní plastová okna, žaluzie, sítě proti hmyzu a dveře. Realizujeme zimní zahrady, parapety a lodžie.

Zasklení balkonů a lodžií rámovým a bezrámovým systémem

Nabídka zasklení balkonů a lodžií rámovým a bezrámovým systémem včetně výroby a montáže hliníkového zábradlí Railog. Provádění rekonstrukce vchodů panelových domů. Ocelové zábradlí, výroba hliníkových ocelových oken a dveří.

Abatherm

Firma byla založena v roce 1992. Činnost firmy je výroba, dodání, montáž a opravy veškerých druhů žaluzií, dodání a lepení bezp. , reflex. , tep. izol. . . .

  • Praha 3

ADAPO stavby s.r.o.

Opravy střech, zasklívání lodžií. Nabídka zateplování domů, montáže regulační techniky a zpracování projektové dokumentace.

  • Ostrava, Vítkovice

Alena Hanušová

Firma nabízí plastová okna, dveře vč. kompletních prací. Doplňky: rolety, žaluzie, sítě proti hmyzu, parapety, garážová vrata, zasklívání lodžií.

  • Kosmonosy

Aleš Kotyk - okenní systémy

Prodej plastových, hliníkových a dřevěných oken včetně všech doplňků a služeb. Zasklívání balkónů a lodžií. Bezpečnostní dveře pro panelové byty. Sev. . .

Aleš Slabý

Montáže zasklení lodžií OPTIMI, GLASA , MO-BY, montáž žaluzií a předokenních rolet, opravy a montáže bytových doplňků a nábytku, montáž vchodových stř. . .

Allprohome

Provádíme rekonstrukce bytů, prodej a montáž interiérových dveří Solodoor a plastových oken. Zasklíváme lodžie. Nabízíme i stínící techniku Isotra. Po. . .

ALMIPA plus s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme zastřešení bazénů různých typů s povrchovou úpravou stříbrný elox za výhodné ceny. Dále vyrábíme zimní zahrady, světlíky, lodžie a. . .

ALU ATYP s.r.o.

Dodáváme a montujeme zimní zahrady, hliníkové pergoly, posuvné systémy, plastová okna a dveře. Provádíme zasklívání balkónů a lodžií rámovým systémem . . .

Alucomplast, s.r.o.

Nabízíme sortiment hliníkových výrobků, profilů a plechů. Dále prodáváme parapety, kompozitní Al panely, sušáky na prádlo, hliníková okna a dveře. Zas. . .

ALUGLAS, s.r.o.

Provádíme zasklívání balkonů a lodžií, včetně zateplení. Individuální možnosti dle potřeb zákazníka. Tvorba zimních zahrad, altánů a zastřešení verand. . .

ALUMINIA, s.r.o.

Aluminia, s. r. o. je společností zabývající se výrobou a montáží hliníkových a plastových oken, dveří, zimních zahrad, fasád, zasklíváním lodžií, atd. . . .

ALUMISTR SE

Vyrábíme hliníkové systémy pro stavebnictví a specializuje se zejména na konstrukce zábradlí a zasklívací systémy pro balkóny a lodžie. Systémy nabízí. . .

ALUMISTR SE

V rámci České republiky vyrábíme a dodáváme hliníkové systémy pro stavebnictví, konstrukce zábradlí, zasklívací systémy pro balkóny a lodžie, prosklen. . .

Aluwin, s.r.o

Společnost ALUWIN je dnes již tradičním partnerem v oblasti otvorových výplní staveb a hliníkových systémů pro balkony, lodžie, dělící příčky a zimní . . .

Apollo - Stavební firma

Stavební a zednické práce. Obklady, fasády, štukování, betonování, dlažby, rekonstrukce bytových a nebytových prostor, rekonstrukce lodžií atd.

ARDERA, s.r.o.

Zabýváme se Základními a dokončovacími stavebními úpravami , Zasklíváním lodžií, parním uklidem a vším co je spojené s domácností...v případě V. . .

  • Praha 8

Avu-okna - Lukáš Dus

Chcete více než jen nová okna?Chcete získat více z dotací zelená úsporám? Okna, které mají nadstandardní životnost od jednoho z nejlepších výrobců Reha. . .

AZ-EP*PELC

Montujeme garážová vrata ALULUX, vrata OLYMPS DOOR, předokenní rolety a žaluzie, vjezdové brány, ploty, pohony, žaluzie ISOTRA, markýzy, těsnění, okna. . .

AZ PROFIL SRS, a.s.

Naše společnost se zabývá zejména stavebními pracemi souvisejícími s rekonstrukcí panelové, ale i starší cihlové zástavby. Jedná se zejména o: reko. . .

Balkony, s.r.o.

Naše firma nabízí zasklívání lodžií, zasklívání balkónů, zasklívání teras, hliníkové zábradlí, hliníkové profily, čistírny odpadních vod (ČOV), zastře. . .

BATALIY, s.r.o.

Firma se zabývá zateplováním fasád ucelenými certifikovanými systémy, rekonstrukcí lodžií, výměnou zábradl, výměnou oken za okna plastová včetně zapra. . .

Bau-Const - sociální podnik s.r.o.

Provádíme kompletní rekonstrukce bytů, elektrikářské, plynařské, instalatérské a zednické práce, zasklení balkonů a lodžií i balkonového zábradlí. Nab. . .

BauTherm EU s.r.o.

Zateplování fasád Revitalizace budov Výměna oken, dveří a vstupních portálů Rekonstrukce balkonů a lodžií Opravy plochých střech Oprav. . .

BauTherm EU s.r.o.

PŘÍPRAVNÉ PRÁCE - poradenství při přípravě Vašeho záměru - kalkulace nákladů - vypracování projektové dokumentace - vypracování energetického au. . .

BAZÉNOVÉ A UNIVERZÁLNÍ OCHRANNÉ RYCHLOUPÍNACÍ SÍTĚ

Ochranné - rychloupínací sítě MIJU - ochranná síť bazénová a univerzální . Ochranné sítě proti ptákům na balkóny a lodžie, na ochranu drůbeže, prot. . .

Bc. Pavel Blažíček

Prodáváme a montujeme PVC a Al oken i dveře, garážová vrata, poskytujeme servis oken, sítí, žaluzií, parapety. Montujeme na balkony, terasy, lodžie, k. . .

Bc. Pavel Blažíček

Prodej a montáž PVC a Al oken i dveří, garážových vrat, zateplení oken dvojskly, servis oken, sítě, žaluzie, parapety. Prodáváme a montujeme na balkon. . .

Bedřich Saňa

Poskytujeme ubytování ve 2 podkrovních apartmánech v klidné okrajové čtvrti Litoměřic pod Mostnou horou. Každý dvoulůžkový apartmán má kuchyňku, sociáln. . .

Best WindowS, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme plastová okna REHAU. Nabízíme dveře, zimní zahrady a kování včetně příslušenství. Provádíme zasklívání lodžií. Zajišťujeme servis. . .

BLÁHA s.r.o.

Zabýváme se veškerými stavebními pracemi - rekonstrukce bytových jednotek, rekonstrukce rodinných domů, drobné opravy, venkovní úpravy, stavby rodinný. . .

BLUE STAV A - Z, s.r.o.

Jsme stavební firma, provádíme fasády, zateplovací systémy, sanace, rekonstrukce obytných, průmyslových i historických objektů, rekonstrukce a revital. . .

BOHEMIA OKNO – PLASTOVÁ A HLINÍKOVÁ OKNA A DVEŘE

Svět oken nabízí široký sortiment výrobků. Vyrábíme okna, dveře a vrata, nabízíme stínící techniku, zasklíváme balkony a lodžie.

Bohuslav Ďuriš

Provádíme montáže plastových oken a dveří, zasklívání balkonů a lodžií.

BO-RA Hranice s.r.o.

Zasklívání balkónů a lodžií. Výroba a montáž ocelového a hliníkového zábradlí. Komplexní rekonstrukce balkónů. Nátěry střech, výškové práce.

BOSS spol. s r.o.

Jsme stavební společnost, provádíme kompletní práce a působíme jako generální dodavatel staveb. Nabízíme zednické, truhlářské, tesařské, instalatérské. . .

Brněnský izolační servis, spol. s r.o.

Vodotěsné izolace: -zemní vlhkost, tlaková voda, radon -bazény, jímky, nádrže, tunely -ploché střechy včetně zateplení -balkony, terasy, lodžie Materiály: asf. . .

Bubliny s.r.o.

Provádíme horolezeckou technikou i z lešení: opravy fasád, střech, komínů, klempířských prvků, montáž hromosvodů, hydroizolace lodžií a teras, zastřeš. . .

Building guide s.r.o.

Obnova izolace proti vodě, sanační a injektážní práce, sanace vlhkého zdiva, injektáže cihelného i smíšeného zdiva. Provádíme rekonstrukce komunikač. . .

CABAL Moravia s.r.o.

Dodáváme a montujeme zasklení lodžií systémem OPTIMI kvadro, AluPlus, AluVista, AluCombi, AluVerso, nadlodžie, pololodžie, balkony, terasy, altány, zi. . .

CABAL Moravia s.r.o.

Jsme montážní firma se stálými zaměstnanci, zabývající se zasklení lodžií, balkónů, teras  a dělících příček v interiéru. Zabýváme se i výměnou balkón. . .

CABAL Moravia s.r.o.

V rámci České republiky provádíme zasklívání lodžií a balkónů dle výkresové dokumentace, zimní zahrady, altány a hliníkové zábradlí i atypické.

  • Brno-Slatina

ČESKÁ SLAVONIA s.r.o.

Stavební a obchodní společnost, rekonstrukce panelových domů, střechy, fasády, lodžie, přestavby RD a bytů, odvětrané fasády, kontaktní fasády

Chatová osada Miroslav Plesar

Provozujeme chatovou osadu s nabídkou čtyřlůžkových chat s lodžií, WC a umyvadlem se studenou vodou. Chatky jsou vybaveny elektrickým dvouvařičem, led. . .

Chytilová Marcela M + M

Jsme malá stavební firma která provádí klasické zednické práce, zateplování budov, rekonstrukce lodžií, základové desky pod RD, vyzdívky z kamene, reko. . .

  • Rýmařov

COMFORT - Zasklívání lodžií

Zasklívání lodžií a balkonů bezrámovým otočným systémem. Máme stovky zasklení po celé ČR. Garantujeme profesionální a levné zasklení.

Ctibor Fiala

Prefabrikované železobetonové lodžie pro panelové i zděné bytové domy. Nabídka jejich projekce, výroby, dodávky a montáže.

CYSAM s.r.o.

V rámci České republiky zajišťujeme a dodáváme bezpečnostní sklepní kóje, protipožární, stavební kovovýroba malosériovou i sériovou, ploty, zábradlí p. . .

  • Povrly

CZECHWOOD TRADING, spol. s r.o.

Naše firma působí na českém trhu od roku 1991. Ve svých začátcích jsme se zaměřovali na prodej dřeva, oken a dveří. Naše činnost se postupně rozši. . .

Filtr

  • Řazení
  • Kraj
  • Obory
Zrušit filtr