Katalog dodavatelů

Zobrazeno 375 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Bohuš Poleš

Ušetřete čas, síly i nervy a nechte si své pneumatiky vyměnit v našem profesionálním pneuservisu.

Stavitelství Kurach s.r.o.

Provádíme veškere zednické práce typu: Fasády, zateplovací systémy, zateplení, omítky, štuky, stěrky, malování, zdění, obklady, betonové dlažby, rekonstruce interierů, podlahy, sadrokartony, opravy a celkové rekonstrukce.

Nuridin Yusuf Ali

Firma se zabývá drobnými stavebními pracemi.


Stavební práce a úklidové služby

Rekonstrukce bytů a byt. jader, obklady, dlažby, štuky, sádrokartony, malování bytů, fasády, úklidový servis bytu a kanceláři

ABCD - CZ s.r.o.

Provádíme Fasády, Omítky, Hliněné omítky, Benátské štuky.

Adam Pospíchal

Provadime zednicke prace (štuky, lepidlo, perlinku, vyzdivky, malovani, omitani atd. . )

 • Ostrov

Adlagroup s.r.o.

Nabízíme zemní práce jako jsou terénní úpravy, příprava staveb, ruční výkopové práce, základové desky. Stavební práce na zakázku. Hrubé stavby domů, o. . .

 • Těchlovice

AG Painter CZ

Provádíme malby interiérů, nátěry, tapety, speciální štuky. Dále provádíme nátěry exteriérů tzn. , Nátěry a renovace fasád, nátěry venkovních kovových, . . .

Alexej Dvořák

Provádím malířské a natěračské práce. Provádím drobné zednické práce, nahození a oprava fasád, štuky a pod.

 • Rokycany, Nové Město

Alfa stavební Štoček, s.r.o.

Veškeré zednické práce, stavby RD na klíč, rekonstrukce bytových jader, fasády, zateplování, elektroinstalace, voda, zámkové dlažby, ploty a střechy.

Andriy Pokovba

Zateplení, fasády, omítky, štuky, sádrokartony, stříkané omítky, bytová jadra, rekonstrukce.

 • Hradec Králové

Antonín Kotrč

Provádíme veškeré stavební práce, omítky, štuky, izolace budov včetně drenáží, zateplovaní budov, ploché střechy, atd. , přestavby bytových jader.

 • Hostomice

ARTSTYL dřevěná eurookna a kamenné obklady

Dodáváme dřevěná a dřevohliníková okna a dveře a montážní práce s tím spojené. Dodáváme kamenné obklady a dlažby z umělého kamene, keramiky a betonu c. . .

Atlantis LTD, s.r.o.

Sádrové omítky, malby interiéru, nátěry fasád, lakýrnické práce, dekorační malby, benátské štuky, zednické práce, vyklízení objektů, montáž bezpečnostních z. . .

 • Praha-Nebušice

BaPe Stavby

Provádíme komplexní stavební práce. Nabízíme Vám výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce rodinných domů a bytů, zateplení fasády, malířské práce. . .

BARACK Pavel Hlísta

Zajišťujeme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů dle projektů. Nabízíme zednické, sádrokartonářské, betonářské, bourací a demoliční práce. Provádíme. . .

BARACK Pavel Hlísta

Zajišťujeme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů dle projektů. Nabízíme zednické, sádrokartonářské, betonářské, bourací a demoliční práce. Provádíme. . .

Barvynavse.cz

Internetový prodej barev a laků. Sortiment zahrnuje fasádní barvy, fasádní omítky, epoxidové barvy, ředidla, stěrky a štuky. Dále nabízíme tmely, vodo. . .

BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel stavebních hmot a stavební chemie. Koncern BASF je největší chemickou společností na světě. Na stavbách se denně setkáváte . . .

Bc. Jiří Kovařík

Malířské práce, malování. Provádíme malování pokojů, bytů, kanceláří, průmyslových objektů, škol a nebytových objektů. Dále realizuji nátěry fasád, sc. . .

Benátské-štuky Srcháček

Naše práce se cíleně zaměřuje na originální úpravy interiérů i exteriérů a to všemi všemožnými druhy technik. Benátské štuky a ostatní druhy dekorační. . .

Benátské-štuky Srcháček

Naše práce se cíleně zaměřuje na originální úpravy interiérů i exteriérů a to všemi všemožnými druhy technik. Benátské štuky a ostatní druhy dekorační. . .

BII s.r.o.

Zednické práce, sádrokartony, fasády, štuky, rekonstrukce.

BOHEMIA DECOR GROUP

Provádíme: - DEKORAČNÍ STROPNÍ LIŠTY - BENÁTSKÉ ŠTUKY - PERLEŤOVÉ STĚRKY A DEKORACE - PATINOVANÉ MALBY - BETONOVÉ STĚRKY - SÁDROVÉ STĚRKY

Bohuš Poleš

Ušetřete čas, síly i nervy a nechte si své pneumatiky vyměnit v našem profesionálním pneuservisu.

 • Holice

Bronislav Březina

Provádíme veškeré zednické a bourací práce včetně kontejnerové dopravy. Základy zalijeme betonem, vyzdíme dům a nahodíme omítku. Dále vám zhotovíme št. . .

 • Vranovská Ves

BUILDING SP - BUILD IN

Zabýváme se výrobou betonových prefabrikátů, komínového systému a suchých maltových směsí. Nabízíme ztracené bednění, zdicí tvárnice a plotové tvárnice. . .

BUILDING SP, spol. s r.o.

Výrobce betonových prafbrikátů, suchých maltových směsí a komínového systému(betonové prefabrikáty - zdící tvárnice, příčkovky, ztracené bednění, ploto. . .

Color world - ing. Žatečka Ivan

Malby interiéru, nátěry, fasády, sádrokarton, protipožární nátěry, práce z lana, prořez stromů, tesařské práce, nátěry OCK, střech, montáž lešení, barevné, návrhy. . .

 • Ústí nad Orlicí

COMPLETE Pelikán s.r.o.

Nabízíme veškeré výškové práce, bourací práce, demolice, montážní práce, rekonstrukce, malování, štuky, podlahy, a zámečnické práce.

CONCEPT building s.r.o.

hliněné omítky, benátské a marocké štuky; diamantová technika - řezání, vrtání, prodej diamantových kotoučů; marketingové a reklamní poradenství, di. . .

Dalibor Červeňák

Nabízíme stavební a zednické práce. Provádíme omítky, štuky, fasády a rekonstrukce bytů i domů. Zabýváme se instalací plotů.

 • Dříteč

Daniel Gajdošík - Lima

Provádíme malířské a natěračské práce, fasády, úpravy interiérů, sádrokartonářské práce či montáže dekorativních lišt. Specializujeme se na benátské št. . .

 • Lipník nad Bečvou I-Město

Daniel Wedrich

Nabízíme: Rekonstrukce bytových jader a prostor. Rekonstrukce a renovace koupelen. Sádrokartonové podhledy a příčky. Veškeré zednické práce. Vyzdí. . .

David Bělohradský

Malování bytů, rodinných domů, kanceláří, firem, nátěry fasád, soklů apod. , stěrkování stěn a štukování. Dále pak dokončovací stavební práce. Působíme. . .

David Fabián

Prodávám obklady, dlažby, vybavení koupelen a příslušenství. Nabízím lepící a armovací stěrky, talířové hmoždinky, soklové profily, polystyrénové desk. . .

David Fill

Firma se zabývá - Prováděním stavby a rekonstrukce domů, bytů i nebytových prostor. Dále nabízíme sádrokartonářské práce, štuky, obklady a dlažby. Bou. . .

 • Chrastava

David Juriga

Provádím zateplovaní rodinných domů, omítky, štuky či výkopové a bourací práce.

 • Frýdlant

David Mišalko

kanalizace, topení, stavební přípravné práce, stavby na klíč, rekonstrukce, omítky, štuky, zemní a výkopové práce, demoliční práce, střech na klíč a opravy s. . .

 • Kladno
 • 1 nabídka

David Staněk

Provádíme kompletní stavební a zednické práce.

 • České Budějovice

DEKORA STUCK s.r.o.

Specialista na fasádní profily, římsy , šambrány a na sádrové lišty, profily, prvky, tzv. štuky, jako jsou např. různé dekorace, reliéfy, rohové prvky, . . .

Dion Stavby, s.r.o.

Bytová, občanská a průmyslová výstavba. Inženýrská činnost ve stavebnictví. Projekční činnost. Rodinné domy na klíč. revitalizace panelových domů. . . .

DLstav, s.r.o.

Provádíme malby, nátěry, nátěry fasád a podlah, štuky, stříkané tapety. Prodej průmyslových barev. Provádíme i rekonstrukce památkových objektů.

 • Moravský Krumlov

D.S.M. Praha s.r.o.

Internetový prodej izolačního materiálu. Nabízíme zateplení fasád, desky, sádrokarton, tepelné izolace, omítky, podstřešní folie a střešní krytiny. V . . .

Dušan Večerek

Stavební činnost. Provádíme zednické práce, strojní omítky sádrové, vápenocementové, štuky, zateplováni rodinných domu, pokrývačství a klempířství.

 • Strahovice
 • 5 nabídek

Eduard Hälbig

Firma se zabývá malířskými a natěračskými pracemi, sádrové omítky, dekorace omítek, benátské štuky, nátěry střech, úklid po malbách+montáž sádrokarton. . .

EKOMAL Pospíšil Václav

Malířská a natěračská firma z Tečovic u Zlína, člen cechu malířů a lakýrníků ČR. Provádíme veškeré malby a nátěry, dále velkou škálu povrchových úprav. . .

Emil Horváth

Provadime rekonstrukce bytových jader, (odpady , rozvod vody , eletriku vše nové) dale zateplujeme domy , provádíme také podlahy (plovouci, betonové, dla. . .

 • Nové Sedlo

Eurokvalit s.r.o.

Nabízíme stavební, fasádnické a malířské práce za velmi přijatelné ceny.

Fajn Zedník s.r.o.

Firma realizuje veškerou stavební činnost. Provádíme pouze zakázky od 50. 000 Kč a výš.

 • Praha 17

FALTON , spol. s r.o.

Střechy - tesařství, klempířství, pokrývačství. Montujeme všechny tvrdé střešní krytiny, šindel, živičné krytiny, trapézové plechy, okna Velux, Kubeso. . .

Fasády - Miroslav Veselý

Naše firma se zabývá výhradně zateplením fasád. V zimním období provádíme interiérové práce, jako např. jádrové omítky a štuky, různorodé fasády, beto. . .

Ferdinand Chalupa Stavbyferda

Realizace staveb na klíč, stavební práce, zateplování fasád, rekonstrukce bytů, domů a mnoho dalšího. Doprava, nošiči kontejnéru - písky, štěrky, sut. . .

Filtrace

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr