Katalog dodavatelů

Zobrazeno 40 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

CENTRUM PRIVESU s.r.o.

Výhradní zástupce firmy HUMBAUR v ČR pro přívěsy do 3.5t. Přívěsy jednonápravové, dvou i třínápravové, vleky, bržděné i nebržděné, valníky, sklápěče, multifunkční, speciály, auto-moto přepravníky, skříňové, prodejní stánky, přívěsy pro přepravu koní, hosp…


CENTRUM PRIVESU s.r.o.

Výhradní zástupce firmy HUMBAUR v ČR pro přívěsy do 3.5t. Přívěsy jednonápravové, dvou i třínápravové, vleky, bržděné i nebržděné, valníky, sklápěče, multifunkční, speciály, auto-moto přepravníky, skříňové, prodejní stánky, přívěsy pro přepravu koní, hosp…

AllCar - vehicles & parts s.r.o.

** vše pro Vaše auto ** - www. i-car. cz - Automobily prodej / nová, předváděcí a ojetá vozidela - Leasing, splátkový prodej, úvěr - Autoservis, - Pneu. . .

ALSAP, s.r.o.

Zabýváme se prodejem vzduchového pérování a elektronického ovládání. Nabízíme systém pružení. Dodáváme hliníkové profily. Prodáváme skříně, valníky, p. . .

Autodoprava Dresler

Jsme rodinná firma zabývající se nákladní dopravou již od roku 2001. Díky vozovému parku, který tvoří především plachtové valníky, jsme schopni zajist. . .

AUTODOPRAVA Richard Kubica, s.r.o.

Nákladní autodoprava po celé ČR, k dispozici jsou vozy s nosností od 1 do 27t, kontejnery, valníky, plachty, sklopky, vleky a hydraulická ruka. Nabízí. . .

  • Brno-Královo Pole

AUTO - GRUBER s.r.o.

Dodávky a užitkové vozy vykoupíme za hotové a peníze jsou ihned. Možnost koupě vozů protiúčetem, zajistíme úvěr a samozřejmost je prodej na leasing. U. . .

Auto-Gruber s.r.o.

U nás najdete užitkové vozy, dodávky, mikrobusy, chladící a sklápěcí vozy, valníky, dodávky, pick-upy. Dodávky a užitkové vozy vykoupíme za hotové a p. . .

Autojeřáby Dolan

Naše firma disponuje autojeřáby, bagry-mini bagry, nakladní doprava( slkápěče i souprava, valníky s hyrdaul. rukou, návěs), montážní plošinyXtecXtecXt. . .

  • Kyjov

BH technika, s.r.o.

Prodáváme použité osobní, terénní a nákladní automobily, valníky, podvalníky, návěsy, přívěsy, autojeřáby, nakladače a vysokozdvižné vozíky (Desta), s. . .

CENTRUM PRIVESU s.r.o.

Výhradní zástupce firmy HUMBAUR v ČR pro přívěsy do 3. 5t. Přívěsy jednonápravové, dvou i třínápravové, vleky, bržděné i nebržděné, valníky, sklápěče, . . .

CSAO, spol. s r.o.

Firma zabývajíci se výrobou a montáži nástaveb pro nákladní automobily - hákové nosiče kontejnerů, řetězové - ramenové nosiče kontejnerů, sklápěcí kor. . .

ČSAO s.r.o.

Prodej a servis nákladních automobilů AVIA výroba nástaveb na nákadní automobily, servis nákladních automobilů včetně zahraničních značek

ELEKTROmat Kaufman s.r.o.

Provozujeme půjčovnu automobilů. K zapůjčení nabízíme skříňové i chladicí vozy, SUV, osobní automobily, minibusy a valníky značek Volkswagen a Mercede. . .

FOSAN s.r.o.

Nově nabízíme programovatelné ovládací systémy pro ovládání elektrických zařízení zástaveb. Využijte vyšší úrovně bezpečnosti a efektivity ovládání bez. . .

František Eliáš - Nákladní doprava

Provozujeme vnitrostátní a mezinárodní nákladní silniční dopravu. Převážíme náklady do 12 tun a 10, 10 metrů délky. Autodoprava má k dispozici dodávku, . . .

František Jambora

Vvrábíme přepravníky, přívěsy a valníky.

Hydraulic Truck Trading s.r.o.

Naše společnost Hydraulic Truck Trading s. r. o. , se zabývá výrobou, prodejem a montáži hydraulických zvedacích zařízení, nástaveb a komunální techniky . . .

IMA TORINO s.r.o.

Zajišťujeme nákup a prodej nových i ojetých nákladních a užitkových automobilů. Nabízíme tahače, návěsy, přívěsy, valníky, skříně, sklopky a servis vč. . .

Ing. Josef Ťulpík - WTC Písečná

WTC Písečná je tradiční český výrobce zemědělské a komunální techniky. Do portfolia výroby společnosti patří aktuálně traktorové návěsy BIG a MIG, tra. . .

JANOŠEK TRANS s.r.o.

Mezinárodní a vnitrostátní přeprava stavebnin, paletových a kusových zásilek valníky (8-24 tun) s hydraulickou rukou s nosností do 3 tun a sklápěči (. . .

Jaromír Havlík

Vlastníme kontejnery vanové, chodníkové a velkoobjemové, dále také valníky a speciální přepravní plošinu.

KALDO s.r.o.

Společnost KALDO působí na trhu od roku 1992, kdy začal její jediný majitel p. Miroslav Ira podnikat v pronajatých prostorách. V začátcích se fir. . .

KESCH - CZ, s.r.o.

Mezinarodní a vnitrostátní nákladní doprava nad 3, 5 tuny valníky, sklápěče.

KUSED s.r.o.

Naše firma zahájila svou činnost v roce 1990. Hlavní činností firmy je poskytování služeb v nákladní automobilové dopravě, zemních a jeřábnických prac. . .

LAGARDE SPEDITION spol. s r.o.

Dopravní firma 3 segmenty, cisterny, sklápěče, valníky. www. lagardesped. cz.

  • Cheb

NAVARA Novosedly a.s.

Firma Navara Novosedly a. s. (dříve AVIA-strojírna Novosedly a. s. ) je dlouholetým výrobcem nosičů kontejnerů a kontejnerových zásobníků. Od roku 2004 n. . .

Pelotrans s.r.o.

Sklápěče, valníky , kontejnery.

  • Tvarožná

Petr Vosika - Stěhování strojů, autodoprava s hydraulickou rukou

Zabýváme se stěhovacími službami jakýchkoliv těžkých kusů. Provozujeme autodopravu a práce valníky s hydraulickou rukou po celé České republice a ve s. . .

PŘEROVSKÁ DOPRAVNÍ SPOLEČNOST, s.r.o.

Nabízíme vnitrostátní dopravu sklápěcími automobily, soupravami, valníky, návěsy, stavebními kontejnery. Převážíme i nadrozměry a poskytujeme služby a. . .

Pujčovna dodávek MAXIDODAVKY.CZ

V naší nabídce najdete mnoho užitkových vozů s nadstandardním servisem, dodávky všech velikostí, mikrobusy, valníky. S nonstop kontaktem a neomezenými. . .

STAVERS, s.r.o.

Vyrábíme dřevěné lisované valníky.

Tomáš Čuba

Nabízím dopravu nákladními vozy, sklápěči, valníky. Provádím výkopové a stavební práce a vykupuji kovový odpad.

  • Háj ve Slezsku, Lhota

UNITRUCK s.r.o.

Prodej nákladních vozidel, nových i jetých, dovoz vozidel ze zahraničí, přestavby vozidel na nosiče kontejnerů, valníky a sklápěče, prodej sklápěcích . . .

VAPAS, a.s.

Vnitrostátní a mezinárodní doprava - valníky, FRIGO, SILO cisterny, tekutiny, sklápěče, vytěžování

Vega Trucks, s.r.o.

Renault - prodej nových a ojetých nákladních a užitkových vozů, návěsy, nástavby, leasing, záruční a pozáruční servis, STK + emise, ověřování tachogra. . .

VEZEKO s.r.o.

Výroba přívěsných vozíků a užitkových nástaveb nákladních automobilů. Přívěsy-500 schválených typů o celkové hmotnosti od 350kg do 3500kg. Nástavby-za. . .

Vvmodel.cz

Internetový obchod specializující se na prodej potřeb pro automobilové modelářství. Nabízíme autobusy, minibusy, vyklápěcí návěsy, osobní automobily a. . .

WESTTRANSPORT Plzeň, a.s.

Hlavní činnost naší firmy je mezinárodní a vnitrostátní nákladní silniční doprava, jak valníky tak sklápěcími vozy po celé Evropě a spediční činnost. . . .

WTC Písečná

Společnost je tradiční český výrobce zemědělské a komunální techniky. Do portfolia výrobků společnosti patří traktorové návěsy BIG a MIG, nosič kontej. . .

Zemědělská a dopravní technika, spol. s r.o.

Výroba a prodej: - traktorové přívěsy a návěsy o nosnosti 3 až 24 t - zemědělské stroje (rozmetadla hnoje, rozmetadla tekutých výkalů, rozmetadla prům. . .

Filtr

  • Řazení
  • Kraj
  • Obory
Zrušit filtr