Katalog dodavatelů

Zobrazeno 4 240 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

KOLCHIDA trade s.r.o.

Stavební činnost, stavby na klíč, rekonstrukce, fasády, úklidové služby, kompletace zásilek. Působnost celá ČR.

Zdeněk Grygařík

Firma HARRYMAL se zaměřuje především na stavební a bourací práce, realizaci sadrokartonářských prací, kazetových podhledů a zateplení budov. V neposlední řadě Vám nabízíme malířské a natěračské práce jak v interiéru tak v exteriéru. Za naší prací stojí mn…

VITO-BAU s.r.o.

Firma provádí veškeré stavební práce.


Nikosand group s.r.o.

Provádíme přípravné a dokončovací stavební práce, dále realizujeme specializované stavební činnosti. Zaměřujeme se i na nákladní dopravu do celkové hmotnosti nákladu 1,5 t v ČR i EU,sypký materiál a paletový materiál. Provádíme úklidové služby v Praze.

Stavební činnosti

Firma se zabývá kompletní stavební činností v rámci Královehradeckého kraje. Dále děláme kompletní balící práce, jsme schopni Vám vyjít vstříc vašim požadavkům - vše záleží na domluvě!

AAA DOSTAW s.r.o.

velkoobchod, stavební činnost

AAA sdružení SUMIF - stavební činnost

stavební činnost: ZEDNICKÉ A OBKLADAČSKÉ PRÁCE, POKRÝVAČSKÉ, KLEMPÍŘSKÉ A TESAŘSKÉ PRÁCE, MALÍŘSKÉ, LAKÝRNICKÉ, NATĚRAČSKÉ A TAPETÁŘSKÉ PRÁCE, SÁDROKARTO. . .

AAA Střechy a Stavby

Poskytují veškeré stavební práce novostavby, rekonstrukce, střechy, fasády izolace a jiné. Také poskytují projektovou činnost.

AAG FUTURE s.r.o.

Stavební firma se zabývá projekční činností, inženýrskou činností, realizací staveb, krajinářskou architekturou

 • Praha 1

ABAJO s.r.o.

Společnost se zabývá stavební činností.

ABAK - Q s.r.o.

Firma ABAK-Q byla založena v roce 2004 s oprávněním k provádění staveb, vestaveb, rekonstrukcí, realizací interiérů, dále ke správě budov a realitní č. . .

ABC-projekční kancelář

·komplexní projektová činnost ve stavebnictví (architektonické návrhy staveb, dokumentace k územnímu řízení, ke stavebnímu povolení, dodavatelská doku. . .

ABC VIKA Brno s.r.o.

Nabízíme komplexní úklidové služby pro region Brno a Jihomoravský kraj. Úklidy průmyslových objektů a hal, kanceláří a komerčních center, bytových domů, ú. . .

 • Kučerov

ABELSTAV s.r.o.

Firma se zabývá kompletní stavební činností.

 • Skalice u České Lípy

A - BENET s.r.o.

Firma se zabývá kompletní stavební činností. Co Vám můžeme nabídnout - realizace investičních akcí, výroba montáže a opravy potrubí, montáže předizolo. . .

AB KONSULT, projektová a inženýrská kancelář, s.r.o.

Naše kancelář zajišťuje projekční a inženýrskou činnost jako kompletní službu stavebníkům a investorům( vyhodnocení pozemku, studie, projekt, povolení. . .

 • Praha 9

AB Metal Recycling, s.r.o.

Likvidace odpadů včetně nebezpečných, zpracování odpadů, demolice, stavební činnost, nákup-prodej, likvidace autovraků

A B S, spol. s r.o.

stavební činnost, realitní činnost, podlahové krytiny

AC AERO s.r.o.

Firma se zabývá kompletní stavební činností od A do Z.

 • Odry

Acerdesign.cz

Poskytují truhlářskou výrobu, projekty rodinných domů a interiérů. poskytují také stavební činnost, realizaci a prodej dřevěných podlah, teras, fasád, . . .

Acertis s.r.o.

Společnost Acertis s. r. o. byla založena v červnu 2007 v Plzni. Máme za sebou výstavbu a rekonstrukce mnoha objektů pro bydlení a služby a to jak tradi. . .

AC PLUS - Peřinka Jaroslav

Akustické a antivibrační materiály V oblasti naši činnosti se zabýváme * Snížení proniku vibrací do stavebních konstrukcí / od strojního zař. . .

 • Brno

ACR stavby spol. s.r.o.

stavební činnost

 • Praha 4

ACTIVE Partners spol. s r.o.

stavební činnost

 • Praha 3, Vinohrady

ActiveStav s.r.o

Naše firma provádí veškeré stavební práce. Výstavba staveb bytových, občanských, průmyslových, údržba a opravy střech a fasád, realizace půdních ves. . .

ACTRA ALESSIZ s.r.o.

Nabízíme: projektovou a inženýrskou činnost, výkon stavebního dozoru a koordinátora BOZP na stavbě, správu nemovitostí

 • Praha 4

Adam Cichra

Nabídka instalatérských prací, rekonstrukce byt. jader, zednické práce, strojní čištění kanalizací, kamerová prohlídka, zamrazování topného systému, r. . .

 • Veltruby, Hradišťko I

Adam Gaňo

Poskytuji stavební činnost.

 • Praha 9

Adam Kryl

Nabízíme kompletní stavební činnost.

 • Ústí nad Labem-Neštěmice

Adam Pyščuk

Zajišťuji stavební činnost, rekonstrukce bytů a jader, suchou výstavu a zednické i obkladačské práce.

Adam Rujbr Architects s.r.o.

Naši architekti vám nabídnou služby na míru a vyladí váš projekt do naprosté dokonalosti. Začneme architektonickou studií, pokračujeme projekty pro st. . .

ADAR ing s.r.o.

Naše společnost se zabývá kompletní stavební činností.

 • Kobylá nad Vidnavkou

ADESA Kladno, s.r.o.

Naše firma se zabývá kompletní stavební stavební činností, především rodinné domy , , na klíč" . Prodejem, montáží a následným servisem technologických ko. . .

 • Kladno

ADETIS s.r.o.

Nabídka architektonických služeb - architektura, interiéry, design, kompletní projektová příprava staveb. Kompletní stavební činnost.

Adkon, spol. s r.o.

Firma ADKON, spol. s r. o. se zabývá službami ve stavebnictví inženýrskou činností, stavebními dozory a okrajově zajišťuje i drobné realizační práce. D. . .

ADMI s.r.o.

Naše firma byla založena v roce 2006 a od počátku se zaměřuje na obkladačské práce a práce s tím související, rekonstrukce bytových jader, zednické pr. . .

Adrian-Mircea Roman

Jsme profesionální stavební firma a provádíme kompletní stavební činnost.

 • Praha 4

Advertus s.r.o.

Souhrná stavební činnost, novostavby i rekonstrukce. Zateplení fasády. Demoliční práce. Vše spolehlivě a rychle.

 • Praha 10

ADYS s.r.o.

zemní a stavební práce, nákladní autodoprava, pilařská výroba, výroba palet, střechy na klíč, obchodní činnost...

 • Trhové Sviny

A&E trading s.r.o.

Stavební a statické projekty staveb. Druhá činnost: Prodej suchých plodů (ořechy, semena, sušené ovoce, bio obiloviny a luštěniny, české sušené ovoc. . .

AFC Servis DC, a.s.

Jsme společnost s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi z mnoha oborů. Nabízíme dřevovýrobu, obalovou techniku, stavební činnost, výrobu dřeva na. . .

AFC servis DC a.s.

Dřevovýroba, truhlářská výroba, zakázková výroba, stavební práce a zámečnická činnost. Hlavní činností je truhlářská výroba - výroba nábytku - masivní. . .

AF STAV Group s.r.o.

Nabídka veškeré stavební činnosti

 • Beroun

AGENS s.r.o.

Spol. s r. o. -mimo jiné se zabývá stavební činností a montážními pracemi - např. rekonstrukce a opravy domů, montáž sádrokartonů, tesařské a pokrývač. . . .

 • Teplice

Agentura Sahel, spol. s r.o.

Zabýváme se především výběrem lokalit vhodných k následné developerské činnosti a výstavbě RD či průmyslových a obchodních komplexů. Prověřujeme zejmé. . .

AGH Blatná s.r.o.

Dražební a realitní kancelář, znalecké posudky, geometrické plány, kupní smlouvy, diskrétní jednání, výkup nemovitostí, vedení účetnictví, veškeré slu. . .

A.G.I.REAL, spol. s r.o.

Stavební činnost - výstavba bytu, rekonstrukce, truhlářství.

AGIS s.r.o.

Nabízíme veškerou stavební činnost.

 • Praha 13

A.G.J.-Group, s.r.o.

Společnost A. G. J. - Group, je výrobcem kvalitního spodního prádla, nabízíme spolupráci jak ve mzdě, tak i zakázkového šití. Společnost se také zabývá . . .

AGOMA, s.r.o.

Zabýváme se stavební činností.

 • Pardubice, Zelené Předměstí

Agres, s.r.o.

Zabývá se realitní činností, správou nemovitostí včetně vedení účetnictví. Dále pojišťováním nemovitostí a odpovědnosti za škodu vyplývající z vlastni. . .

agriKomp Bohemia s.r.o.

Veškerá stavební činnost.

Agroprojekt Jihlava, spol. s r.o.

Projektová a inženýrská činnost ve výstavbě. Průmyslové, zemědělské, občanské, bytové a dopravní stavby, včetně inženýrských sítí. Zpracování všech s. . .

Filtr

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr