Katalog dodavatelů

Zobrazeno 115 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Daniel Herda

Nabízím realizaci plochých střech. Modifikované asfaltové pásy. PVC fólie, terasy, bazény, spodní izolace a klempířskou činnost.

EKISYS spol. s r.o.

Ekisys spol. s r.o. je držitelem certifikátů EN ISO 9001 : 2008, který pomáhá ke zkvalitnění našich služeb.Jsme středně velká stavební firma, která podniká v oblasti stavebních izolací, zateplování a zateplení fasád, realizace občanských staveb a provádí…

Krasoslav Valla

Dodávky, výroba, montáž bazénů - foliové, plastové, laminátové, betonové, IZOSTONE, venkovní i vnitřní, dodávka kompletní bazénové technologie. Výroba bazénového zastřešení. Jezírka, rybníčky ap. Dodávka plastových jímek, septiků. Izolace střech, balkónů…


Ako servis, a.s.

Nabízíme hydroizolace plochých střech a spodních staveb, tepelné izolace plochých střech.

 • Praha-Zličín

Alcedo PSV, s.r.o.

Kompletní realizace izolací střešních plášťů plochých střech, rekonstrukce střešních plášťů a dodatečné zateplení. Izolace spodních staveb, jímek, baz. . .

All Roof s.r.o.

Provádíme zateplení a hydroizolace střech. Specializujeme se na ploché střechy, terasy, balkóny, spodní izolace staveb, zelené střechy.

Alois KUHN

Hydroizolace plochých střech, izolace spodních staveb, balkonů, teras

ANAS izol s.r.o.

Izolace plochých střech, teras a balkonů. Izolace proti tlakové vodě. Izolace spodní stavby, nádrží, jímek a vodojemů. Tepelné izolace, izolace proti ze. . .

A-Z IZOL s.r.o.

Stavební firma zabývající se převážně rekonstrukcí střech, teras, balkónů, ...spodní stavby, izolace proti radonu, ...

AZ STAVBY IGLAU, s.r.o.

Již 16 let se zabýváme výstavbou rodinných domů na klíč, údržbou, opravami i rekonstrukcí různých typů staveb. Poradíme s výběrem a zajistíme projekto. . .

BAU-IZOL Jiří Vejražka

Provádíme izolace vlhkého zdiva podřezáváním, zarážením chromniklových desek, chemické netlakové a tlakové injektáže, sanační omítkové směsi. Dále hyd. . .

BAUREPA, spol. s r.o.

Provádění veškerých hydroizolací z umělých hmot. Lité podlahy, spodní izolace, střechy, bazény, jezírka.

Božetěch Konrád

Vodotěsné izolace, ploché střechy, izolace spodní stavby.

 • Archlebov

CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o.

Chemia System Geo jakožto držitel certifikátu ISO 9001 a 14001 poskytuje špičkové služby v oblasti ekologických staveb. Zakládá si na kvalitě materiál. . .

Daniel Herda

Nabízím realizaci plochých střech. Modifikované asfaltové pásy. PVC fólie, terasy, bazény, spodní izolace a klempířskou činnost.

David Chmelař

Nabízím izolatérské práce. Provádím izolace střech, balkónů, teras, spodních staveb a jezírek. hydroizolace plochých střech, teras, bazénů, zahradních. . .

David Skřivan

Zabýváme se generální opravou a hydroizolací střech, balkonů i teras. Provádíme spodní izolace, bazény, jezírka, tesařské a výškové práce včetně odklí. . .

David Zadák

výškové práce, pomocí horolezecké techniky. Opravy fasád, izolace střech a teras systémem fatrafol, čištění žlabu, nátěry výškové práce, oprava fasády, d. . .

 • Zlaté Hory

Doleček Lubomír - Technofol, s.r.o.

Jsme firma zabývající se hydroizolacemi, tedy opatřeními zabraňujícími vnikání vody ve všech jejích skupenstvích do stavebních konstrukcí a vnitřních . . .

Dvořan IZOLMONT Bzenec s.r.o.

Provádíme izolace plochých a šikmých střech, izolace spodních staveb, bazénů, jezírek a jímek. Dále provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce. . .

DVS line, a.s.

Realizace rovných a šikmých střech. Izolace a zateplení střech. Oplechování, okapové systémy a klempířské prvky střech. Izolace spodních staveb. Pokry. . .

EKISYS spol. s r.o.

Ekisys spol. s r. o. je držitelem certifikátů EN ISO 9001 : 2008, který pomáhá ke zkvalitnění našich služeb. Jsme středně velká stavební firma, která p. . .

Elmerich

Provádění izolace spodních částí staveb, pokrývačské, tesařské a klempířské práce, stavební opravy

FAST střechy s.r.o.

Kompletní střechy, kompletní izolace. Provádíme hydroizolace střech, svislých konstrukcí, hydroizolace proti spodní vodě. Zelené střechy, střešní zah. . .

František Hróz

Nabízíme komplexní služby od průzkumu přes návrh až k realizaci sanačních prací, a to jako přímý dodavatel nebo formou subdodávky. Nabízíme sanační sl. . .

Garedi s.r.o.

Stavební společnost byla založena v roce 2001 převodem ze sdružení fyzických osob G+J stavební práce na GAREDI s. r. o. - výstavba rodinných domů - rek. . .

Gerišer - Hydroizolace Svitavy

Hydroizolace, izolace plochých střech, teras a balkonů.

GT Construct s.r.o.

GT Construct, s. r. o. je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001 : 2001, certifikátů pro sanace, izolace, zesilování a řešení spodní stavby betonových . . .

HIPOS s.r.o

Firma provádí izolace střech, střešních zahrad, teras, spodních staveb, jímek a nádrží. Zabývá se výrobou a montáží plochých střech. Nabízí klempířské. . .

IBF izol s.r.o.

Podstatnou součástí činnosti naší firmy je vedle střech a fasád i dodávka zelených střech, včetně dodávky rostlinného materiálu a údržby, izolace prot. . .

Ing. Jan Laier

Nabídka služeb v oblasti provádění izolačních prací. Mezi naše služby patří izolace střech, PVC fóliové a asfaltové krytiny, izolace spodních staveb, . . .

Ing. Jaroslav Hrabě

Izolace plochých střech, sedlové střechy, krovy, pergoly, klempířství, spodní hydroizolace, plastová okna, fasády, zateplení apod. stavby RD, zednické . . .

 • Albrechtice nad Orlicí

Ing. Roman Šustek

Hydroizolace plochých střech, spodní izolace staveb, klempířské práce a truhlářské práce v souvislosti s plochými střechami.

 • Kojetín

ISO-Izolace stavebních objektů spol.s r.o.

Nabízíme vodotěsné a tepelné izolace střech i spodních staveb. Rekonstruujeme, dodáváme a montujeme izolační souvrství střech a teras. Nabízíme izolac. . .

Ivan Humpolík-Vodotěsné a tepelné izolace

Firma provádí opravy izolací, hydroizolace a tepelné izolace plochých střech, včetně ochranných nátěrů plochých střech a jejich příslušenství, izolace s. . .

IZOKRAT, spol. s r.o.

Zateplení plochých střech, izolace spodních staveb, poradenství v oblasti hydroizolaci, spodní izolace proti zemní vlhkosti, protiradonové bariéry, iz. . .

IZOLACE ČEVO, s.r.o.

Firma provádí hydroizolace plochých střech, spodní stavby, izolace bazénů a jímek. Dále nabízíme veškeré klempířské práce.

 • Slapy u Tábora

Izolace HZ s. r. o.

Jsme prováděcí firma specializující se na hydroizolace plochých střech, izolace spodních staveb proti vlhkosti, tlakové vodě, radonu.

Izolace Pavel Svoboda

Izolace střech, spodní stavby, izolace proti zemní vlhkosti, vodohospodářské stavby, radon, terasy, izolace tunelů, izolace záchytných olejových van, . . .

Izolace střech Svitavy

Izolace plochých střech, teras a balkonů. Izolace spodních staveb.

IZOLACE TH s.r.o.

Aplikace izolačních materiálů PVC, TPO, HDPE, ECB a asfaltových pásů včetně pomocných materiálů. Zajišťujeme zejména vodotěsné a tepelné izolace plochýc. . .

IZOLING CZ s.r.o.

Hydroizolace plochých a sešikmených střech, jak konstrukcí nových střešních plášťů, tak i sanacemi střech s poškozenými asfaltovými lepenkami, konstru. . .

Izolinvest, s.r.o.

Provádíme hydroizolace střech a spodních staveb. Specializujeme se na izolace teras, vodních jezírek nebo balkónů proti radonu. Dále nabízíme půdní ve. . .

Izoltecz

Provádění hydroizolací nových i sanací poškozených plochých střech, balkonů, bazénů, jezírek a základových desek pomocí PVC a modifikovaných asfaltový. . .

IZOMA a.s.

Nabízíme vodotěsné a tepelné izolace plochých střech, teras, balkonů a spodních staveb.

Izomex, s.r.o.

Izolace proti vodě a radonu inženýrských a pozemních staveb-mosty, tunely, kolektory a další podzemní stavby, spodní stavby, mokré provozy, ploché střechy . . .

 • Brno

Jan Osoha

Zajišťujeme kompletní stavební Izolace, hydroizolace rovných střech, izolace spodních staveb, proti radonu a ropným látkám opravy balkónů pro kraje, m. . .

 • Uherské Hradiště

Jan Vančura

Izolace střech, teras, bazénů a jezírek, spodních staveb proti zemní vlhkosti i tlakové vodě, izolace proti radonu, chemickým a ropným látkám.

Jaroslav Císař

¤ Izolatérství ¤ Obchodní a poradenská činnost ¤ Půjčovna el. nářadí ¤ Hydroizolace, rekonstrukce a zateplení plochých střešních plášťů. ¤ Izolace. . .

Jiří Hendrych

Pokrývačské práce, čištění - pomocí horolezecké techniky, realizace plochých střech, hydroizolace, dřevorubecké práce, výškové práce, drobné klempířsk. . .

Jiří Hickl

Firma se zabývá hydroizolacemi staveb, střech, balkonů, teras, jezírek. Působí po celé ČR.

Jiří Kuś

Provádíme izolace stavebních objektů - Ploché střechy, Terasy a balkony, Zahradní jezírka, biotopy, Bazény a záchytné nádrže, Silážní žlaby a jímky, I. . .

Jiří Marschik

Provádíme veškeré stavební izolace. Nabízíme ploché střechy, zateplování střech, opravy a rekonstrukce, střechy na klíč, spodní izolace proti vodě, pr. . .

Filtr

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr