Katalog dodavatelů

Zobrazeno 268 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Miroslav Knopp

Nabízím malířské a lakýrnické práce, dodávku a montáž sádrokartonu. Zajišťuji renovace, opalování, penetrace, nátěry, broušení a lakování oken, dveří, topení, zárubní, podlah, linkrust,

Josef Demeter

Firma Detolak je na trhu 20 let. Provádí malířské a lakýrnické práce, renovaci omítek zašlých sten. Renovace oken a dveří, starých litinových van, probroušení a leštění akrylátových starých van. Natěračské práce, instalatérské práce, topenářské práce, úkl…

Jiří Augustin

Zabýváme se malířskými, natěračskými a lakýrnickými pracemi. Malování bytů, rodinných domů, nebytových prostor, škol, školek, firem. Nátěry fasádní barvou, renovace dveří a oken, dveřních zárubní, trubek, betonových podlah a stropů, radiátorů, ocelových k…


AB Interier-Václav Aubrecht

Zabýváme se prodejem a pokládkou všech druhů podlah: lina, koberce, marmolea, korky, laminát, prkna, vícevrstvé podlahy, parkety, mozaiky, exotika, sp. . .

AC Interier, s.r.o.

Naše firma nabízí : čalounění dveří - na molitan, odhlučněné, zakázkovou výrobu shrnovací dveře a stěny, čalounění nábytku -židle, křesla, sedačkyXtecXtec. . .

AGRO Kunčice a.s.

Renovace dveří, schodů, stropů, Prodej dveří Porta Doors, Sapeli, aj. Pokládka podlah plovoucích a dřevěných, Rozvoz PHM, prodej uhlí, Doprava nákladní-s. . .

Agrokunčice a.s.

Prodáváme dveře a podlahy. Zaměřujeme se na PORTAS renovace dveří, zárubní, domovních dveří, schodišť, podhledů, stropů a pokládku laminátových a dřev. . .

Aleš Pachlopník

Zakázková výroba sedacích souprav, křesel, taburetů, matrací, čalounění dveří, opravy sedacích souprav, kuchyňských lavic a židlí. Dále provádíme reno. . .

 • Černá Hora

ANDY

montáž žaluzií sítí proti hmyzu, shrn. dveří, látkových rolet, venkovních rolet a garnýží. Provádíme renovace dveří a čalounění dveří

 • Česká Skalice

ANDY

Zabýváme se výrobou a montážemi shrnovacích dveří, stěn a žaluzií všech typů. Provádění čalounění a renovace dveří. Montujeme předokenní a látkové rol. . .

Antik Atelier

Zabýváme se odstraněním starých nátěrů louhováním. Nabízíme renovace a restaurování starožitného nábytku a dveří včetně zárubní. Zajišťujeme dopravu.

Antik Atelier

Zabýváme se odstraněním starých nátěrů louhováním. Nabízíme renovace a restaurování starožitného nábytku a dveří včetně zárubní. Zajišťujeme dopravu.

ANTIKHAUS, spol. s r.o.

Výroba dřevěnných oken a dveří. Dřevěná okna pro historicky cenné objekty. Bezbečnostní okna. Neprůstřelná okna. Renovace oken a dveří.

Aurelia Morava s.r.o

Provádění staveb, rekonstrukcí, obklady, dlažby, sanace staveb, statika včetně izolací a sanačních omítek, vestavěné skříně, designovaný nábytek, předs. . .

BEHAKA s.r.o.

FIRMA BYLA ZALOŽENA V ROCE 2007 A NAVÁZALA NA TRADICI A MNOHALETÉ ZKUŠENOSTI V OBORECH PRODEJE A POKLÁDKY PODLAH, MONTÁŽE DVEŘÍ A RENOVACE SCHODŮ SYST. . .

Bogdan Mrózek

Provádění malířských a natěračských prací v interiérech, průmyslových nátěrů, obkladů a dlažeb. Renovace nábytku, dveří a podlah v tělocvičnách.

Bogdan Mrózek

malíři pokojů - nástřiky, sterkování, renovace dveří, dekorativní malby.

Bohumír Svoboda

Zabýváme se montáží oken a dveří. Poskytujeme renovací nátěrů dřevěných ploch a specializujeme se především na renovaci eurooken a dveří. Nabízíme jen. . .

Bořek Formánek

Výroba nábytku, kuchyní, vestavných skříní , dveří , postelí, židlí a renovace kuchyní a nábytku.

Bořivoj Šťáva

Firma nabízí odbornou a kvalitní pokládku podlah se zárukou v Jihlavě, Znojmě a okolí. Zajistíme Vám podlahu od základu - izolace, lité potěry, fináln. . .

Čalounictví Bednář

Provádíme klasické a moderní čalounění z látky a kůže včetně částečné renovace dřevěných částí. Zajistíme rekonstrukce a opravy interiérů aut, lodí, l. . .

ČALOUNICTVÍ Dluhoš Milan

Čalounictví - Vyrábíme a opravujeme veškerý čalouněný nábytek, matrace, postele, lamelové rošty, sedací soupravy, křesla, rozkládací pohovky. Renovuje. . .

Čalounictví Láník a Med

Poskytujeme čalounické a dekoratérské práce. Provádíme renovace sedacích souprav, starožitného nábytku tradičním způsobem, odhlučnění a zateplení dveř. . .

Centrum dveří & podlah

Maloobchod, velkoobchod. Nabízíme prodej a montáž dveří, podlahových krytin a terasových prken. Dodáváme vnitřní, vchodové a bezpečnostní dveře. Plast. . .

Český Servis oken a dveří

Nabízíme servis a opravy oken a dveří, sklenářské práce, leštení poškrábaných skel, renovace povrchu euro oken atd.

DAKO, spol. s r.o.

Výroba všech druhů dřevěných oken a dveří, protipožární dveře, renovace historických oken a dveří, stylový nábytek, schodiště, dřevěné lamelové dveře, . . .

Daniel Bohony

Nabízíme profesionální malířské, natěračské, lakýrnické, dekorativní a tapetářské práce všeho druhu. Dále nabízíme drobné zednické a štukatérské práce. . .

Divano-na míru s.r.o.

Jsme česká firma se sídlem a výrobou v Brně. Zabýváme se renovací čalouněného nábytku a zároveň i výrobou čalouněného nábytku na míru. Ve výrobě se dr. . .

DOMINIK, dřevařský závod, spol. s r.o.

Nabízíme výrobu - dřevěné dveře, zárubně vstupní, vnitřní, vrata, kastlová okna, samonosné schody, zábradlí, madla, palubky, plotovky, prahy, lišty, . . .

Dřevostavbybidlo - Petr Matura

Hlavní činností jsou hrubé stavby i kompletní dřevostavby na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Dále nabízíme: * okna vč. parapetů a vcho. . .

Duroň interiéry - Petr Duroň

Zakázková výroba kuchyňských linek, vestavěných skříní, nábytku a obložkových zárubní. Renovace dveří a zárubní. Pokládky plovoucích podlah.

Dušan LACHMAN

Opravy historického nábytku, renovace , restaurování nábytku a dřevěných předmětů, oken a dveří. Výroba zakázkového nábytku.

Dušan Urban

Provádíme sádrokartonářské práce, příčky, podhledy, půdní vestavby. Nabízíme podlahářské práce, rekonstrukci a pokládku podlah. Dále poskytujeme natěr. . .

DVERAL

Bezpečné a vkusné dveře pro celou Ostravu (provozova Ostrava-Poruba). Bezpečnostní úpravy, čalounění a renovace dveří, celokovové dveře Sherlock, mont. . .

Ervin Tvrdoň

Provádíme malířské, natěračské i zednické práce. Nabízíme renovace dveří a montáže sádrokartonů. Rekonstrukce na klíč.

 • Kelč

E-shop24.cz (výdejní místo)

Velkoobchodní, maloobchodní a on-line prodej. Máme v nabídce samolepící folie a tapety, folie na renovace dveří další bytové doplňky. Zabíváme se tak. . .

 • Těrlicko

ETC - RENOVACE

Provádíme renovace interiérových dveří, zárubní a schodišť německou technologií, potahování stávajících dveří plasty za tepla bez použití lepidla. Nab. . .

EUROLEX Praha s.r.o.

prodej garážových vrat, prodej oken, dveří, vnitřních parapetů, prodej zimních zahrad, renovace, servis oken, prodej žaluzie, markýzy, rolety, sítě pr. . .

 • Jesenice

Eurorenovace Stanislav Dvořák

Provádíme opravy a renovace eurooken, dveří, vrat, štítů. Nabízíme kompletní servis oken včetně výměny skel a silikonů. Opláštění Eurooken. Stříkáme v. . .

Evans s.r.o

Nabízíme prodej i montáž dřevěných, laminátových i korkových plovoucích podlah, vinylu, přírodního linolea, PVC a koberců, renovace parket. Dále zajiš. . .

Ewald Zajíc

Provádíme kompletní malířské a natěračské práce včetně uklidu Malířské práce pro fyzické osoby • Malování pokojů včetně odstranění starých maleb a pří. . .

firma.construkt - Vavrušková Lenka

Provádíme Malby: bytů, hal, kanceláří, sklepních prostor, schodišť, fasád. Nátěry: oplocení, střech, oken, dveří, Lakujeme a brousíme parkety, provádíme tesa. . .

 • Havířov, Šumbark

FISSO, spol. s r.o.

Vyroba odpadkových košů, renovace dveří a nábytku.

František Jindra

Provádíme fasády a zateplování staveb. Renovace bytových a nebytových prostor, renovace koupelen a kuchyní, vyzdívání příček, nové omítky a oprava om. . .

Frog interiéry s.r.o.

Prodej a renovace dveří, zárubní a bezpečnostních dveří. Výroba zakázkového nábytku - vestavěný nábytek, vestavné skříně, kuchyňské linky, kancelářský. . .

HC FENSTER - Lukáš Ciboch

Dodávky oken a dveří - plastová, hliníková, dřevěná, špaletová okna a eurookna, interiérové a vchodové dveře od zaměření po montáž. Provádíme renovaci. . .

H&P Podlahy Klatovy

Prodej a montáž podlahových krytin, renovace podlah, prodej a montáž dveří a zárubní.

HR - Model, s.r.o.

Vyrábíme a montujeme dřevěná okna a dveře (eurookna), masivní a zahradní nábytek, houpačky, lavičky, postele, interierové dveře, zimní zahrady, garážo. . .

Ing. František Trampota

Renovace dveří a zárubní a vestavěných skříní.

 • Domašov

Ing. Pavel Slepica

dřevěná eurookna s trojsklem i dvojsklem, vchodové dveře, špaletová kastlová okna, zimní zahrady, posuvných stěny, vnitřní dveře z masivu. Kompletní v. . .

Ing. Václav Král - Portas

Firma dělá renovace interiérů na základě frenčízové smlouvy s německou firmou Portas GmbH.

Institut-Q, s.r.o.

Provádíme natěračské a lakýrnické práce (mj. renovace oken, dveří a nábytku).

 • Praha 10

Interiér Švorc

Nabízíme zakázkovou výrobu nábytku na míru, kuchyňské linky, dětské pokoje, vestavěné skříně, kancelářský nábytek i renovace dveří a zárubní. Prodej s. . .

Filtrace

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr