Katalog dodavatelů

Zobrazeno 692 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Marian Svoboda

Tesařské práce,klempířské práce, pokrývačské práce,realizace staveb-rodinné domy. Realizace střech.

Daniel Herda

Nabízím realizaci plochých střech. Modifikované asfaltové pásy. PVC fólie, terasy, bazény, spodní izolace a klempířskou činnost.

František Toula

Nabízíme tesařské, pokrývačské, klempířské práce, montáže střešních oken a drobné stavební práce. Nové střechy i rekonstrukce a opravy šikmých i plochých střech včetně dodávky materiálů. Středočeský kraj a Praha.


Ackerss, služby a řemesla

Nabídka tesařských a pokrývačských prací. Kompletní realizace šikmých a plochých střech. Vyhotovujeme dřevostavby. Výškové práce.

ActiveStav s.r.o

Naše firma provádí veškeré stavební práce. Výstavba staveb bytových, občanských, průmyslových, údržba a opravy střech a fasád, realizace půdních ves. . .

ADACH, s.r.o.

Zabýváme se kompletní realizací střech na klíč. Od dodávky vazby , pokrytí krytinou a klempířské práce

ADRONAT, s.r.o.

Zabýváme se realizací plochých i šikmých střech, izolací proti zemní vlhkosti a radonu, výrobou a montáží klempířských prvků, posouzením stávajícího s. . .

AJMK Stavební s.r.o.

Kompletní stavební práce. Stavby a rekonstrukce rodinných domů. Rekonstrukce interiérů. Obklady a dlažby, sádrokartony, fasády, zateplování, zemní prá. . .

 • Jamné

Alcedo PSV, s.r.o.

Kompletní realizace izolací střešních plášťů plochých střech, rekonstrukce střešních plášťů a dodatečné zateplení. Izolace spodních staveb, jímek, baz. . .

Aleš Bobřík

Provádím pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Dodávám veškerý střešní materiál. Zajišťuji realizace, rekonstrukce i opravy šikmých a plochých stř. . .

Aleš Bukolský

Přeprava nákladů mezistátní do 3, 5t, rekonstrukce a realizace střech a krytin, stavební práce, rizikové kácení stromů, údržba zaleně.

 • Brno-Žabovřesky, Žabovřesky

Aleš Cícha

Nabízíme realizace a rekonstrukce šikmých a plochých střech, montáž dřevostaveb.

Aleš Kcheml

Zajišťujeme izolace základů, teras, střech foliemi, asfaltovými pásy, oplechování systémovými prvky. Realizace zahradních jezírek a bazénu.

 • Čelákovice

Aleš Rylko

Má firma Střechy Rylko s působností po celém Moravskoslezském a Olomouckém kraji se zabývá realizacemi a rekonstrukcemi střech, nátěry rovných i šikmý. . .

Alexander Vlach

Firma provádí realizace novostaveb, sádrokartonů, fasád či střech. Nabídka zednických prací, rekonstrukcí půdních vestaveb, bytových jader a koupelen.

 • Konice

Amisk Hescom s.r.o.

Nabízíme návrhy a realizace pasivních nebo nízkoenergetických domů, střech a nástaveb. Rekonstrukce v pasivním nebo nízkoenergetickém standardu.

Anesta s.r.o.

Provádíme realizace i rekonstrukce střech a fasád, výškové práce či dodávky a montáže solárních systémů. Střechy.

ANN - FI PLUS s.r.o.

Realizace střech - tesařské, pokrývačské práce, klempířské práce, ....

Antonín Davídek

Zaměřujeme se na kompletní realizace střech, pergol a zednických prací.

 • Dobřany

Areamont,  s.r.o.

Stavební společnost poskytující realizace fasád, střech vč. PVC, půdních vestaveb a nástaveb, rekonstrukce bytových a nebytových prostor.

ARKONA stavební s.r.o.

ARKONA – izol. s. r. o. je společnost zajišťující kompletní provedení plochých střech, teras a izolací staveb včetně všech souvisejících řemesel a dodáv. . .

Arkýř, spol. s r.o.

Realizace střech

 • Bílina

Arnošt Břemek

Nabídka klempířských a pokrývačských prací, kompletní realizace střech. Zednické, tesařské práce. Drobné dřevostavby, natěračství

AsA-střechy s.r.o.

Provádíme kompletní realizace nových střech a rekonstrukce střech starších domů. Samozřejmostí naší firmy je poradenská činnost a posouzení stávajícíh. . .

Augustin Minarčík

Provádíme stavby a rekonstrukce rodinných domů. realizace a rekonstrukce střech.

Axiera s.r.o.

Řešíme stavební záměry v oboru prosvětlovacích a ventilačních systémů a opláštění budov společně s realizací plochých střech. Zařídíme vše od návrhu t. . .

AZ STŘECHY-IZOLACE, s.r.o.

Provádíme tepelné a hydroizolace střech, opravy světlíků, klempířské práce, opravy plochých střech a preventivní prohlídky. Zajišťujeme izolace základ. . .

BAU-IZOL Jiří Vejražka

Provádíme izolace vlhkého zdiva podřezáváním, zarážením chromniklových desek, chemické netlakové a tlakové injektáže, sanační omítkové směsi. Dále hyd. . .

Bc. Patrik Voráček

Provádění veškerých klempířských prací včetně realizace novostaveb a rekonstrukcí. Výroba okapů, žlabů, plechových střech, parapetů, říms a dalších kl. . .

 • Křemže

BENET-STAVBY s.r.o.

Zabýváme se veškerou stavební činností, preferujeme především kompletní stavby na klíč, máme však za sebou i mnoho rekonstrukcí rodinných domů. Firma . . .

Bernklau Osvald

realizace a prodej střech

 • Ostrava

Bílek-kvalitní střechy s.r.o.

Stavební firma: specializace střechy, dřevostavby -realizace střech -rekonstrukce střech -tesařské, truhlářské a pokrývačské práce -nádstavby -d. . .

BK 11 PERFEKT s.r.o.

Ploché střechy, stavba, realizace plochých střech, hydroizolace

 • Moravská Ostrava a Přívoz

Blahník - Homič

Naše firma nabízí veškeré realizace střech a stavby krovů.

Bohumil Bohatý

Nabízíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Provádíme montáže střešních konstrukcí a kompletní realizace plochých i šikmých střech. Pokládáme s. . .

Bohumil Chytil

Činností firmy jsou klempířské a pokrývačské práce. Střechy děláme šindelové, plechové a lepenky.

 • Vikýřovice

Bohumil Gruber

Provádíme tesařské truhlářské klempířské a pokrývačské prace. Realizace šikmých střech

Bohumil Kučera

Revize elektro, elektroinstalační práce, hromosvody, a montáže a opravy střech po dohodě v regionu Nový Jičín.

Bohumil Zeman

Realizace střech. Pokrývačské práce, klempířství, tesařství a drobné zámečnické práce.

 • Liberec 6

BP - STAV HK, s.r.o.

Naše firma se zabývá realizací šikmých a plochých střech, zemními a výkopovými pracemi a nákladní autodopravou.

Bromastav, s.r.o.

Realizace střech na klíč z klasických materiálů, specializace - výroba střech z přírodních materiálů - slaměné a rákosové došky, dřevěné šindele. Výšk. . .

 • Rychvald

Bronislav Richta

Veskere udrzbove a realizační prace v domactnosti i na domě či chalupě . Zednicke , pokryvacske, vodacke drobne elektrikarske prace , dale starani o l. . .

 • Kamenice nad Lipou

Budil Zdeněk

Nabízíme pokrývačské a klempířské práce. Provádíme opravy a kompletní realizace plochých a šikmých střech . Zaměření a cenovou nabídku pro Vás připr. . .

Buildcon s.r.o.

Provádíme stavební práce, realizace staveb, rekonstrukce bytů a domů, zateplení a fasády domů, realizace střech, hydroizolace a stavební izolace.

BV Střechy s.r.o.

Klempíři, pokrývači, tesaři a zedníci nabízí kompletní realizaci nových a rekonstrukci stávajících střech. Střešní okna, hydroizolace střech, hromosvo. . .

 • Přeštice

Čestmír Rozehnal

dodávka kompletních střech, klempířské práce, montáž ocelových krytin, realizace nerezových komínů, hydroizolace folijí PVC, foukání izolace Tempelán

 • Mutěnice

Cik - invest, s.r.o.

Zakládání a dokončování staveb, realizace hrubých staveb a opravy střech.

 • Příbram

Conella stavby

realizace novostaveb, zateplování fasád, rekosntrukce střech včetně klempířských a tesařských prací, . . .

 • Louny

Construct - Ing.Mojmír Chýna

Projekce a konstrukce strojních celků. Programy pro CNC obrábění. Výpočty metodou konečných prvků. Celkové zhotovení střech, včetně krovů. Kompletní. . .

 • Kamenice nad Lipou

Cova střešní systémy

Firma COVA – střešní systémy má mnohaleté zkušenosti s realizacemi plechových střech. Nové technologické postupy ve výrobě střešních krytin zásadně ov. . .

COVERING s.r.o.

Firma Covering s. r. o. vznikla v roce 2005. Vedoucí pracovníci firmy působili na trhu v oblasti a se zaměřením na šikmé střechy a ploché střechy a souv. . .

CTD-BAU s.r.o.

Hledáte něco víc? Zkuste nás-naším cílem je Vaše spokojenost! Fa. CTD-BAU s r. o. provádí realizace zděných, nízkoenergetických a pasivních domů včetně. . .

Dachmont s.r.o.

Provádíme kompletní rekonstrukce, opravy a realizace nových střech a fasád, jejich zateplování a výškové práce. Nabízíme střechy na klíč i konkrétní p. . .

Filtr

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr