Katalog dodavatelů

Zobrazeno 624 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Lukáš Drahoš

Výroba,prodej a servis - vzduchotechnika,klimatizace a tepelná čerpadla

KOWA plus s.r.o.

Firma se zabývá vytvářením pohody prostředí bytu, domu, kanceláře nebo dílny. Kompletní nabídka chlazení a řešení klimatizace od návrhu až po instalaci včetně servisu. Provádíme opravy chlazení všech námi nabízených značek, záruční i pozáruční servis. Pro…

ALFAKLIMA Brno, s.r.o.

Naší specializací jsou KLIMATIZACE, VZDUCHOTECHNIKA, CHLAZENÍ a TEPELNÁ ČERPADLA. Vše dodáváme, montujeme a poskytujeme i servis. Máme 15 let zkušeností. Zaměřujeme se na FIRMY, STÁTNÍ INSTITUCE a větší zakázky pro RODINNÉ DOMY. Ke každému projektu …


Vzduchotechnika - prodej a montáž

Česká společnost EBOG CV s.r.o. vznikla v roce 1989 a její specializací od začátku byla vzduchotechnika. Nejen prodej ale také montáž vzduchotechniky. Součástí služeb naší firmy je i dodávka a montáž klimatizace. Vždy dodržujeme termíny, dbáme na kvalitu …

Zdeněk Martinek

Nabízím odborné poradenství, prodej a montáže klimatizační techniky a tepelných čerpadel. Provádím montáže klimatizací značky LG, Toshiba, Sinclair,... dále pak poradenství a montáže tepelných čerpadel.

ABC KLIMA CZ, s.r.o.

Společnost ABC KLIMA CZ poskytuje komplexní řešení v oboru Technická zařízení budov -tzn. vzduchotechniky, klimatizace, chlazení, vytápění, měření a r. . .

AB Klimatizace, s.r.o.

Nabízíme služby od návrhu po realizaci v oboru klimatizace, chlazení, tepelná čerpadla, vlhčení, odvlhčování. Zajišťujeme velkoobchodní i maloobchodní. . .

ABLE ELECTRIC, spol. s r.o.

Prodej - čističe a zvlhčovače vzduchu BIONAIRE, mobilní klimatizace ELEKTRO-AIRE, bezsáčkové vysavače, pomalé hrnce

AB Solartrip s.r.o.

Nabídka energetického poradenství, auditů, kontrol kotlů i klimatizací a termovize, implementace a certifikace ISO 50001. Návrh, projektování, realiza. . .

Acegroup cz, s.r.o.

Zabýváme se prodejem, montážemi a servisem vzduchotechniky, klimatizace a tepelných čerpadel.

ACI-AUTO COMPONENTS INTERNATIONAL, s.r.o.

Zabýváme se prodejem a distribucí autodílů. Naleznete u nás karosářské díly (nárazníky, blatníky, prahy, kapoty, mřížky, atd. ), světla a světlomety, z. . .

ACOND a.s.

Dovoz, vývoz, prodej, montáž a servis klimatizace, tepelných čerpadel a podlahového topení Výhradní zastoupení švédských tepelných čerpadel THERMIA. . .

AC precise s.r.o.

AC precise s. r. o. je výhradním zastoupením německé firmy STULZ GmbH, která se zabývá výrobou klimatizace. Partnerská firma LAKA CZ s. r. o. zajišťuje pr. . .

Adam Vlček

Poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti klimatizace, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Zaměření naší firmy je: montáž, prodej, záruční a pozá. . .

ADF Servis Transport s.r.o.

Autoservis, pneuservis autoopravna, oprava automobilu, dodávky, doplnění, čištění klimatizace do áut, prodej pneumatik, výměna pneumatik, výměna olej. . .

 • Praha 4

ADOS agrodružstvo obchodu a služeb

Společnost se zabývá prodejem strojů a gastronomického zařízení do potravinářských obchodů, restaurací, barů, cukráren, velkokuchyní, gastronomických . . .

AEROFLEX akciová společnost

Prodej plastového kompozitního / se sklovláknem / potrubí pro teploty -20°C do +90°C pro rozvody TUV, klimatizaci a vytápění. Výroba a prodej potrubí. . .

 • Brandýs nad Labem, Stará Boleslav

AGIDA, s.r.o. - KLIMATIZACE - TOPENÍ - MaRT

Prodej, dodávka a montáž klimatizace Inventor a Fujitsu, tepelná čerpadla, odvlhčovače, vzduchové clony a centrální vysavače HUSKY. Úsporné topné syst. . .

AIR CONIC s.r.o.

Projekce, prodej, montáž, servis a poradenství při úpravě vzduchu, klimatizace, filtrace, zvlhčování, odvlhčování, odsávání, vzduchotechnika, rekupera. . .

AIR FINAL s.r.o.

Prodej klimatizační techniky. Montáž a servis klimatizací a vzduchotechniky.

AIR TECHNIC, s.r.o.

Prodej kancelářské klimatizace, vzduchotechnika, VÝROBA ELEKTRICKÉ ENERGIE ZPLYŇOVÁNÍM BIOMASY, prumyslova vzduchotechnika a filtrace

ait-česko s.r.o.

Poskytujeme prodej a montáž tepelných čerpadel a klimatizací. Kompletní dodávky podlahového topení. Vše na klíč.

Aksiko, s.r.o.

Prodej, montáž a projekce vzduchotechniky, klimatizace a tepelné techniky. Dodáváme ventilátory, ohebné vzduchovody a potrubní systém. Nabízíme průmys. . .

ALDIG, s.r.o.

Kancelářská technika - servis a prodej kopírek, tiskáren, počítačů Pokladní systémy - servis a prodej Klimatizace - servis a prodej Kopírování, tis. . .

Aleš Kosík - ASK Autoservis

servis osobních a lehkých užitkových vozidel, opravy automatických převodovek, prodej náhradních dílu na vozidla USA produkce, autodiagnostika, chip t. . .

Aleš Nápravník

Mechanické a elektronické zabezpečení, montáže a prodej autorádií, hands free, parkovacích senzorů, centrálních zamykání a plnění klimatizací.

ALFAKLIMA Brno, s.r.o.

Naší specializací jsou KLIMATIZACE, VZDUCHOTECHNIKA, CHLAZENÍ a TEPELNÁ ČERPADLA. Vše dodáváme, montujeme a poskytujeme i servis. Máme 15 let zkušenos. . .

Algora, spol. s r.o.

Prodej, montáž a servis klimatizací. Outsourcing IT služeb

 • Brno

ALL SERVIS spol. s.r.o.

Společnost se zabývá prodejem, servisem, montáží i údržbou klimatizací, Klimatizací do vzduchotechniky, opravy havárií klimatizace a vzduchotechnickéh. . .

Alois Svoboda

Zabýváme se opravami a prodejem autochladičů a klimatizací.

 • Karlovy Vary

Anděl František - vzduchotechnika, klimatizace

Naše firma nabízí výrobu, projekty a prodej vzduchotechniky, kompletní dodávky, montáže a servis klimatizací, vzduchotechniky a průmyslové filtrace pr. . .

ANDREAS, společnost s ručením omezeným

Výroba, prodej a opravy chladících zařízení a klimatizací, chladičů vody a chladícího nábytku. Výroba chladících kondenzačních jednootek a multikompre. . .

Apache - Eko s.r.o.

Společnost se zabývá prodejem tepelných čerpadel vzduch - vzduch Toshiba, klimatizací, čističek vzduchu, odvlhčovačů vzduchu včetně projekce. . . .

ARA AUTO s.r.o.

Autoservis, Pneuservis, Diagnostika vozidel, Klimatizace servis, Autoskla servis, Prodej nahradnich dilu, Smluvni partner pojistoven Allianz, Ceska pojistov. . .

ARCTIS Čeleda, s.r.o.

Firma se zabývá prodejem, servisní činností a montáží chladírenské techniky, klimatizace, tepelných čerpadel. Dodávkami a montážemi , vzduchotechnický. . .

ARMATES - Marek Matula

Prodej, montáž a projektování LED osvětlení, výpočet umělého osvětlení dle ČSN (DIALux, Wils). Prodej, montáž a servis klimatizací, tepelných čerpadel. . .

Arnošt Zemen

Prodej, opravy a montáž pneumatik. Zajištění oprav alu rávků. Nabídka plnění klimatizací.

 • Dražice

A.R.TECHNIK, spol. s r.o.

Projektování Elektro, Měření a regulace (MaR), Řídicí systémy (ŘS) – prostory normální i náročné. Průmyslová automatizace - technologické procesy - ř. . .

ART Klima, s.r.o.

Nabízíme klimatizační zařízení Samsung - prodej, velkoobchod, maloobchod, servis. Prodáváme bytové klimatizace, klimatizace pro kanceláře, chlazení, v. . .

 • Praha 5

ATAM

Nabízíme ruční mytí vozidel, čištění interiéru a exteriéru. Poskytujeme rychloservis, plnění klimatizací, výměnu oleje, výfuků a plnění pneumatik dusí. . .

AT TRADING, s.r.o.

Výroba traktorových nosičů kontejnerů.

AutoBernau

Servis a prodej použitých dílů na vozy Peugeot, Citroen, Škoda. Autoelektrika, klimatizace, opravy motorů a převodovek, příprava a realizace STK

 • Praha-Běchovice

Auto Bryx & Kunc, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby autoservisu soukromých i firemních vozidel přímo v centru města. Služby autoservisu, prodej nových i ojetých vozidel, pneuse. . .

Autobusové Klimatizace - Antonín Hudeček

Kompletní servis autobusových a LKW klimatizací. Oprava kompresorů klimatizací. Dezinfekce klimatizací, Prodej náhradních dílů pro autobusové klimatiz. . .

AUTOCENT CZ, s.r.o.

autoservis, opravy havarovaných vozidel, diagnostika, geometrie, odtahová služba, autolakovna, autopůjčovna, prodej vozidel, pneuservis, prodej náhradních. . .

AUTOCENTRUM ČERNÝ - AUTO-JF, s.r.o.

Prodej a servis nových vozů Dacia a Renault, servis všech vozů Škoda, prodej a servis skútrů a motocyklů SYM. Nabídka autoservisu a pneuservisu, diag. . .

Autocentrum Clientcar - Patrik Škop

Nabízíme dovoz osobních a užitkových vozů ze zahraničí i na zakázku. Zajišťujeme výkup vozidel, renovace autolaků karoserií a světlometů, čištění inte. . .

Autocentrum KOM Tišnov

autobazar, dovoz a prodej motor. vozidel a ND, servis a prodej motocyklů a příslušenství, prodej a půjčování přívěs. vozíků, opravy a diagnostika klimatiza. . .

Autocentrum Kovář

Firma provádí: - opravy motorových vozidel, - pneuservis i prodej pneu, servis klimatizace, - drobné opravy karosérií osobních automobilů, - prodej náh. . .

AUTOCENTRUM M.L.M, s.r.o.

Autoservis, pneuservis, karosářské práce, servis klimatizací, prodej ojetých vozidel.

 • Uherský Brod

Autocentrum plus s.r.o.

Půjčovna osobních a dodávkových automobilů, autoservis, pneuservis, prodej a montáž parkovacích asistentů a kamer, montáž satelitních systémů , servis klim. . .

Autocentrum u Labutě, spol. s r.o.

Autorizovaný servis vozů Fiat, servis a prodej náhradních dílů na veškeré vozy, pneuservis, oprava a plnění klimatizace, dovoz vozidel ze zahraničí, . . .

 • Svitávka

AUTOCENTRUM ZÁMRSK

autobazar-výkup za hotové-leasing, čerpací stanice LPG-výměna lahví PB, pneuservis-prodej pneu, servis a plnění klimatizací-prodej a montáž tažného zař. . .

Filtr

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr