Katalog dodavatelů

Zobrazeno 2 462 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Ivo Neubauer

Našim zákazníkům poskytujeme kompletní poradenský servis a kvalitní provedení tesařských, klempířských, pokrývačských, izolatérských, sádrokartonářských prací či pokládky plovoucích podlah a to včetně dodání veškerého materiálu. Zajišťujeme též montáž hro…

KH Střechy s.r.o.

KH Střechy a Pila ve Vimperku. Realizujeme dodávky kompletních střech včetně dodávky veškerého materiálu po celé ČR. Montáže dřevostaveb, pergol a zahradních domků na klíč se záručním i pozáručním servisem . Zpracováváme kvalitní šumavské dřevo jako je sm…

Vladimír Šperka

Specializuji se na klempířské a pokrývačské práce, opravy a rekonstrukce střech.


Firma zabývající se rekonstrukcí střech a dalších stavebních prací

Firma zabývající se rekonstrukcí střech, novostavby. Zámečnické, tesařské, klempířské, pokrývačské, drobné zednické práce. Rekonstrukce rodinných domů a bytových jader.

Stavební práce od A do Z

Provádíme veškeré stavební práce v rozsahu: celé stavby na klíč, celkové i dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasády, zámkové dlažby, pokrývačské, tesařské, betonářské práce, odvoz suti a odpadu. Obklady a dlažby, rekonstrukce koupelen.

Střechy- pokrývačské, tesařské a klempířské práce

Budujeme střechy, provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce, hrubé stavby, podlahy, stropy.

AAA sdružení SUMIF - stavební činnost

stavební činnost: ZEDNICKÉ A OBKLADAČSKÉ PRÁCE, POKRÝVAČSKÉ, KLEMPÍŘSKÉ A TESAŘSKÉ PRÁCE, MALÍŘSKÉ, LAKÝRNICKÉ, NATĚRAČSKÉ A TAPETÁŘSKÉ PRÁCE, SÁDROKARTO. . .

AAA Střechy a Stavby

Provádíme pokrývačské práce, klempířské a tesařské práce: prodej krytin, střešních oken a doplňků, montáž hromosvodů, rekonstrukce i opravy střech. Dá. . .

AB Bělohlávek, s.r.o.

Nabízíme kompletní provedení střech - práce tesařské, klempířské, pokrývačské včetně tepelných izolací Thermodach a Isotech, nátěry, truhlářské výrobk. . .

 • Plzeň

Adam Hrbek

Nabízíme klempířské, pokrývačské práce. Dále se zabýváme stavbou střechy, Pokrývačstvím, izolací střech, provádíme tesařské práce v Jihomoravském a Zl. . .

ADHARA v. o. s.

Výroba nábytku na zakázku, klempířské a pokrývačské práce.

Agimon s.r.o.

Klempířské, pokrývačské, tesařské práce, izolace plochých střech - šikmé a ploché střechy. Zateplování budov -fasády, půdy ..., solární systé. . .

Aifel3 Jiří Fejfar

Generální opravy střech, půjčovna elektrického nářadí, výškové práce horolezeckou technikou, práce klempířské a pokrývačské, zednické práce pouze ve vý. . .

A - JAKAVE s.r.o.

Střechy, fasády, izolace a rekonstrukce.

AJ - Irbis s.r.o.

Nátěry, rekonstrukce a drobné opravy střech. Klempířské a pokrývačské práce včetně hydroizolací.

A - Kladex s. r. o.

Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Montujeme parapety, okapy a svody.

Aleš Bobřík

Provádím pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Dodávám veškerý střešní materiál. Zajišťuji realizace, rekonstrukce i opravy šikmých a plochých stř. . .

Aleš Bukovjan

Naše tesařská firma Bukovjan Aleš z Nového Jičína – Libhoště byla založena v druhé polovině roku 1999 a má 3 kvalifikované pracovníky s dlouholetou zk. . .

Aleš Holčík

Zednické práce (obklady, dlažby, bytová jádra), tesařské, klempířské a pokrývačské práce, truhlářské a podlahářské práce, zprostředkování různých stav. . .

 • Ryžoviště

Aleš Janeček

Nabízím klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Provádím montáže okapů, střešních výlezů, lemování i oplechování komínů.

Aleš Javorský

Nabízím hydroizolace plochých střech, zateplení, klempířské a pokrývačské práce.

 • Ostrava, Poruba

Aleš Kráľovič

Provádíme kominické, klempirske, pokrývačské a tesařské prace

 • Havířov, Šumbark

Aleš Kružík

Střechy na klíč , tesařské klempířské a pokrývačské práce.

 • Kocbeře

Aleš Kubala

Klempířské a pokrývačské práce, nadkrokevní izolace, ohýbání klempířských prvků do 4m délky. Kompletně vybavená klempířská dílna. Prodej programu tvor. . .

Aleš Moravec

Nabízíme a provádíme generální dodávky staveb bytových, občanských a průmyslových, inženýrské sítě. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů n. . .

Aleš Nohejl

Opravy rekonstrukce střech, klempířské, pokrývačské, tesařské práce, hydroizolace střech, opravy a rekonstrukce komínů, sádrokartonářské a zednické pr. . .

Aleš Novotný

Nabízím klempířské, izolatérské a pokrývačské práce.

 • Nový Jičín

Aleš Ondráček

Zajišťujeme pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Provádíme zateplování fasád či pokládání betonových, pálených, plechových a vláknocementových st. . .

Aleš Pavézka

Nabízíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Zajišťování montáží střešních oken a sádrokartonu. Opravy plochých střech a jejich izolace.

Aleš Říha - klempířství

Veškeré klempířské a pokrývačské práce ze všech materiálu.

Aleš Škoch

Nabízíme klempířské a pokrývačské práce, montáž střešních oken a střešní izolační práce. Specializujeme se na různé typy střech i materiálů. Působíme . . .

Aleš Sojka

Výstavba, opravy a rekonstrukce šikmých střech. Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Nabízíme pergoly, zahradní altány, garážová stání. . . .

Aleš Stehlík

Provádím tesařské a pokrývačské práce, opravy krovu, tašek a oplechování. Stavba roubenek na klíč.

 • Chotětov

Aleš Strnad

Tesařské, pokrývačské a truhlářské práce.

Aleš Vokál

Provádíme tesařské, pokrývačské, zednické a sádrokartonářské práce. Nabízíme montáže a rekonstrukce krovů či realizace dřevostaveb.

 • Holetín

Alexandr Balog

Provádíme služby v oblasti pokrývačství, klempířství, tesařství a izolatérství. Nabízíme rekonstrukce sedlových i pultových střech a montáž doplňků, s. . .

 • Libouchec

Alexandr Sitař

Klempířské a pokrývačské práce

 • Bělkovice-Lašťany

Alexandr Štefek

Klempířské, pokrývačské a tesařské práce.

ALFA AC s.r.o.

Výroba doplňků pro odvětrávání střech... klempířské a pokrývačské práce

ALFA CZ s.r.o.

Střechy. Pokrývačské práce, střešní okna, tesařské práce, hydroizolace střech, výškové práce, povrchové úpravy, klempířské práce, hromosvody, stavební. . .

Alfi střechy

Specializujeme se na pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Nabízíme montáže střešních oken, hydroizolace a zateplování, opravy či rekonstrukce plo. . .

ALKSTAV s.r.o.

Stavební firma z Nového Města nad Metují. Firma provádí: demoliční práce, zemní práce , základové konstrukce běžné stavební práce zámečnické k. . .

ALLTHERM CZ spol. s r.o.

Provádíme veškeré stavební práce a činnosti, jako stavby RD na klíč, rekonstrukce, přístavby, dokončovací a přípravné stavební práce, tesařské a pokrý. . .

 • Brno-Tuřany, Brněnské Ivanovice

ALMA Moravia spol. s r.o.

Provádění pokrývačských a klempířských prací, tesařských prací, výměna střešních oken, provádění výškových prací pomocí horolezecké techniky, instalac. . .

Alois Běla

Realizujeme pokrývačské a klempířské práce a také střechy.

 • Stružnice

Alois Kolařík

Provádíme klempířské a pokrývačské práce, tesařské práce. Provádíme kácení a prořezávání stromů.

 • Chomutov

Alois Lepič - klempířství a pokrývačství

Již od roku 1992 provádím pokrývačské a klempířské práce. Realizuji také tesařské, izolatérské a zednické práce. Zajišťuji i rekonstrukce střech histo. . .

Alois Papučik

Nabízíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Provádíme montáž krovů, výrobu pergol, roubenky, dřevěné stavby, rodinné domy, monolit. Materiály K. . .

ALPEN VARNSDORF

Nabízíme výstavbu střech na klíč. Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce včetně pasířských prací a odvětraných fasád. Realizujeme krovy, a. . .

ALPINE STŘECHY s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Montáž a prodej střešních oken, prodej střešních a zateplovacích materiál. Rozpočty a poradenství . . .

Altmann Group s.r.o.

Provádíme stavební práce (výkopové práce, základy, základové desky, hrubá stavba, omítky, fasády, střecha, tesařské práce, pokrývačské práce, klempířs. . .

 • Praha 8

AMBIT Fišer s.r.o.

Nabízíme pokrývačské, klempířské a tesařské práce, dále stavby mostů, systémové bednění a betonáže a prodej spojovacích materiálů. Pilařská výroba - . . .

Anastas Buchakov

Provádím veškeré podlahářské, klempířské a pokrývačské práce. Čištění koberců komerčních i bytových prostor vysokotlakým strojem CFR PRO 400. Referenc. . .

 • Hostivice

Filtrace

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr