Katalog dodavatelů

Zobrazeno 423 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

PDC Servis

Elektroinstalace. Nabízíme kompletní elektroinstalační a elektro-montážní práce jak v silnoproudu tak i slaboproudu. Elektroinstalace, rekonstrukce elektroinstalací, rozvody elektřiny, kamerové systémy, domovní telefony, zabezpečovací systémy, opravy elek…

Jürgen Hesse

Nabízíme kompletní služby v oborech voda - topení - plyn. Ať se jedná o revize plynu či kompletní řešení topení vždy je pro nás důležitá kvalita naší práce a spokojenost našich zákazníků. Nabídka našich služeb: - montáže a opravy rozvodů vody, plynu a …

Martin Šimůnek

Firma byla založena v roce 1993 se specializací na montáže individuálních antén a satelitů na rodinných domech. Postupem doby byla činnost rozšířena i na instalace a opravy společných antén STA na činžovních domech a různých centrech. Máme též autorizaci …


A BRKVA

Nabízíme opravy elektroinstalací jak v domech a bytech, tak i v průmyslových objektech. Provozujeme pohotovostní elektroslužby, opravy elektra a elekt. . .

AGROS CZ spol. s r.o.

Společnost zajišťuje opravy a montáže elektroinstalací a hromosvodů včetně revizí a to v objektech tř. A a B. .

AK AUTOELEKTRONIKA

Opravy autoelektroniky, alternátorů a startérů, elektroinstalací a palubních přístrojů. Montáž doplňků. Nabízíme například montáž automatického zapíná. . .

Aleš Janoušek

Elektrorevize, revize elektroinstalací, revize elektrických zařízení, revize elektrických spotřebičů, revize hromosvodů, opravy elektroinstalací.

 • Litvínov

Andrej Kondač

Provádíme revize elektroinstalací a elektroinstalační práce, opravy a servis.

 • Praha-Nusle

Antonín Pugner

Montáž, opravy, revize elektroinstalací a spotřebičů. Revize hromosvodů a zdravotní techniky.

Antonín Reichl

Nabízím revize elektroinstalací objektů, elektrického ručního nářadí a spotřebičů. Provádím opravy, revize a servis plynových zařízení.

 • Šternberk

Antonín Řepa

Provádíme montáže elektroinstalací na klíč. Instalace a opravy elektrických zařízení.

 • Slušovice

Antonín Slepánek

Montáže, opravy a revize elektroinstalací a hromosvodů. Montáž zabezpečovacích zařizeni, ...

ARPEX MORAVA, s.r.o.

Působíme v oblasti obchodu, elektroinstalací, správě místních sítí, servis veřejného osvětlení a s tím spojených prací. Specializujeme se na montáže, . . .

ARPEX MORAVA s.r.o.

Naše specializace: montáž, opravy a servis elektrických a energetických zařízení, projektování elektrorozvodů, revize. Působíme v oblasti obchodu, ele. . .

AUTO ČERNÝ

Nabízíme diagnostiku vozů všech značek, montáž mechanických zabezpečení Construct, opravy elektroinstalací a další běžný servis, opravy a plnění klima. . .

Autodílna Dvořák

V naší autodílně provádíme veškeré mechanické práce, opravy elektroinstalací, diagnostiku motorů, pravidelné servisní prohlídky a výměny náplní, plněn. . .

Auto - elektro Gall

Nabízíme autoelektrikářské práce. Provádíme opravy startérů, elektroinstalací a alternátorů. Zajišťujeme montáže denního svícení, autorádií a plnění a. . .

Auto-elektro Harašta

Prodej a montáž: autoalarmy, GPS lokátory, centrální zamykání, zamykání zpátečky, autohifi, tažná zařízení, CB stanice. Dále provádíme chiptuning, opr. . .

Autoelektro Harašta

Zaměřujeme se na auto elektroinstalace, alarmy, GPS lokátory, centrální zamykání, autohifi, tažná zařízení a CB stanice. Dále provádíme chiptuning, op. . .

Autoelektro - Jiří Klepetko

Provádíme opravy elektroinstalací automobilů, alternátorů a starterů, montáž a opravy autoalarmů a centrálního zamykání, autorádií, tažných zařízení, . . .

AUTO-ELEKTRO SERVIS Milan Novák

Provádím opravy startérů i alternátorů všech značek a elektroinstalací. Nabízím montáže centrálního zamykání a automatického rozsvícení světel. Poskyt. . .

Autoelektro - Žůrek Petr

Prodej, montáž a servis: GSM autoalarmy, zamykání řazení, GPS monitoring vozidel a elektronická kniha jízd. Dále tažná zařízení, parkovací senzory, LE. . .

AUTO ENGEL

Provozujeme autoservis a pneuservis, Provádíme generální opravy motorů a převodovek, opravy osobních a užitkových vozidel, zajištění a přípravu vozide. . .

AUTOHÁLA Dražovice

Nabízíme opravy a servis automobilů všech značek a přípravy na měření emisí a STK. Provádíme opravy motorů, servis brzdových systémů. Poskytujeme seří. . .

Auto Kundrát

Provozujeme autoservis a pneuservis, provádíme měření emisí, opravy elektroinstalací, výměny olejů, opravy alternátorů a startérů.

Autoopravna Jaroslav Tůma

Provádíme opravy motorových vozidel. Zaměřujeme se na karosářské a mechanické práce, opravy elektroinstalací, přípravu na STK.

AUTOOPRAVNA VESELÝ sdružení

Provádíme mechanické práce: Například výměny provozních kapalin, filtrů a rozvodů, opravy motorů, převodovek, brzd, náprav, výměny autoskelXtecXtecX. . .

 • Žamberk

Autoservis Autoelektro Tažná zařízení Lindaur

opravy a prodej startérů a alternátorů. autoservis. prodej a montáž tažných zařízení, výměny olejů, filtrů, náplní. výměny brzd, tlumičů, dílů podvozků a. . .

Autoservis Depo

Provozujeme autoservis a pneuservis všech značek vozů. Provádíme mechanické, klempířské i lakýrnické práce, opravy elektroinstalací, diagnostiku vozů . . .

Autoservis - DV

Poskytujeme servis osobních a užitkových vozů všech typů a značek. Nabízíme výměny olejů, brzdových destiček a jiné drobné opravy. Zajišťujeme technic. . .

Autoservis - Elektroservis Jiří Černý

Nabídka služeb autoservisu pro všechny značky automobilů. Montáž a servis LPG, diagnostika elektronických systémů vozidel. Zajišťujeme diagnostika ben. . .

Autoservis Kupe

Provozujeme autoservis a pneuservis všech značek vozidel. Provádíme opravy elektroinstalací, výměny startérů, alternátorů, autobaterií, diagnostiku vo. . .

Autoservis LM

Provozujeme autoservis, pneuservis. Nabízíme plnění klimatizací, servisní prohlídky, montáže zabezpečení, karosářské a lakýrnické práce, dovoz vozidel. . .

Autoservis Miroslav Juřena

Provozujeme autoservis, pneuservis, provádíme plnění klimatizací, diagnostiku vozidel (VW, Škoda, Seat, Audi) a přípravu na STK včetně kontroly emisí. . . .

Autoservis MS Milan Staník

Poskytujeme servis osobních a užitkových vozů všech typů a značek. Provádíme výměny olejů, brzdových destiček a jiné opravy včetně diagnostiky. Dále z. . .

 • Chrustenice

Autoservis Petr Vogl

Provádíme opravy motorových vozidel, elektroinstalací a klimatizací.

Autoservis - Zdeněk Vlk

V našem autoservisu provádíme mechanické a klempířské práce, opravy elektroinstalací i klimatizací, diagnostiku vozidel, zabezpečení vozidel GPS a vým. . .

 • Opočnice

AUTOŠINDLER CARS, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis. Provádíme montáž tažných zařízení, parkovacích senzorů, opravy elektroinstalací, startérů, alternátorů, opravy a pl. . .

AZK Autoservis

Provádíme opravy motorových vozidel, přípravy na STK. Pneuservis. Montáž autorádií, centrálního zamykání a autoalarmů. Nabízíme opravy alternátorů, st. . .

Bc. Ladislav Kluka

Elektroinstalace, elektromontáže, hromosvody, osvětlení, zabezpečovací systémy (EZS a EPS) a opravy elektroinstalací. Elektrikáři.

BM - UNIVERSAL

Zabýváme se prodejem, montáží, revizemi a elektroinstalací. Antény, satelitní a digitální televize, kabelové rozvody, silnoproudé elektroinstalace, o. . .

Bohdan Kytner

Domácí opravy a montáže elektroinstalací

 • Brno

Bronislav Dupal

Provádíme elektroinstalace a opravy elektroinstalací. Opravujeme TV, videopřehrávače a radiopřijímače.

Cablecom s.r.o.

Nabízíme kompletní elektroinstalační práce, elektromontážní práce a elektrorevize. Provádíme montáže, opravy, revize a zkoušky vyhrazených elektrickýc. . .

Cardiagnostik.cz - Václav Nerušil

Opravy elektroinstalací na vozech Škoda, Volkswagen, Seat a Audi. Provádíme montáže tempomatů, alarmů a jiných doplňků.

Čestmír Koller

Provádíme elektromontážní a elektroinstalační práce. Nabízíme opravy elektroinstalací bytů, rodinných domů a instalace hromosvodů.

Čestmír Tišl

Nabízíme elektroinstalaci v bytech i průmyslových objektech, montáž domácích telefonů, videotelefonů a jejich servis, montáž spínacích infračidel pro os. . .

Crystal sound

Návrhy a realizace AUTOHIFI systémů, autorádia, reproduktory, zesilovače, kapacitory, příslušenství. PRODEJ, MONTÁŽ, SERVIS autoalarmů COBRA, MAGICAR, gsm pager. . .

Crystal Sound - Robert Orgoník

Návrhy a realizace AUTOHIFI systémů, autorádia, reproduktory, zesilovače, kapacitory, příslušenství. PRODEJ, MONTÁŽ, SERVIS autoalarmů COBRA, MAGICAR, gsm pager. . .

CSc COMPUTER SERVICES, spol. s r.o.

Společnost zajišťuje opravy a montáže elektroinstalací a hromosvodů včetně revizí a to v objektech tř. A . Prodej výpočetní techniky, prodej spotřební. . .

Daniela Lipenská - Opravy elektro

Specializujeme se na opravy bytových a domovních elektroinstalací a spotřebičů. Dále na domovní telefony a zvonky, revize instalací, strojů a spotřebi. . .

Daniel Morávek

Provádím montáže, opravy i revize elektroinstalací, hromosvodů a vytápění.

Filtr

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr