Katalog dodavatelů

Zobrazeno 412 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Michaela Bělotová

Firma se zabývá výrobou nábytku - kuchyně, dětské pokoje, obývací stěny, montáže a demontáže nábytku v celé České republice.

Central Moving s.r.o.

Provádíme stěhovací služby pro občany i pro firmy, montáže nábytku, vyklízení nemovitostí. Profesionálně přestěhujeme nejen Vaše domácnosti, ale i firemní majetek, stroje, trezory.

Pavel Svoboda

Provozujeme truhlářství. Zakázková výroba nábytku, vestavěných skříní a kuchyní včetně prodeje a montáže kuchyňských elektrospotřebičů. Dále nabízíme vybavení pro učebny a kancelářský a školní nábytek. Montujeme vertikální, horizontální, venkovní i interi…


Albert Kortiš

Dodávky a montáže plastových oken a dveří, rekonstrukce interiérů i exteriérů. Prodej stavebního materiálu. Výroba veškerého nábytku, truhlářské a t. . .

 • Herálec u Havlíčkova Brodu

Aleš Jelínek

Zakázkové truhlářství. Nabízím výrobu oken, dveří, zárubní, zahradních pergol, polic, regálů, schodů a nábytku včetně montáže.

Aleš Musil

Zabýváme se zakázkovou výrobou atypického i standardního nábytku. Dodávky včetně montáže.

 • Rozseč nad Kunštátem

Aleš Řeřicha

pan Řeřicha se zabývá tesařskými pracemi, výrobou dřevěných podlah, výrobou masivního nábytku, realizuje altány, pergoly, zahradní domky, montáže oblo. . .

 • Český Brod

Aleš Rybníček

Truhlárna nabízí zakázkovou výrobu kuchyní i nábytku včetně montáže a grafických návrhů.

Aleš Slabý

Montáže zasklení lodžií OPTIMI, GLASA , MO-BY, montáž žaluzií a předokenních rolet, opravy a montáže bytových doplňků a nábytku, montáž vchodových stř. . .

ALGO INTERIÉR, s.r.o.

Výroba nábytku , dveří schodišť, pokládáni podlah , obkladu, montáže interiéru.

ALHAMBRA - design studio

Kompletní realizace interiérů. Služby bytové architekta, prodej osvětlení a nábytku. Nabízíme lustry, lampy, osvětlení, LED svítidla, křišťálová, ko. . .

Ano Nábytek - Miroslav Hensl

Internetový obchod. Kamenná prodejna. Velkoobchodní prodej. Kuchyně, ložnice, dětské a obývací pokoje na klíč. Montáže kuchyní a ostatního nábytku. . . .

ANTERIA s.r.o.

Díky našemu nábytku může mnoho lidí denně pohodlně pracovat. Když jsou spokojeni, o to pohodlněji se pracuje nám. Nabízíme férové ceny za vysokou česk. . .

Antonín Krchňák

Zakázková výroba nábytku, truhlářství. Nabízíme kuchyně, vestavěné skříně, nábytek z lamina, dveře interiérové, venkovní, schodiště. Vše dodáváme včet. . .

ARBO - STOLAŘSTVÍ, s.r.o.

Výroba, prodej a montáže eurooken a dveří. Výroba kuchyní, nábytku a schodů na míru.

ARCO-servis, s.r.o.

Provádíme malířské, zednické, instalatérské práce, pokládku podlahových krytin - koberce, PVC, plovoucí podlahy, montáže nábytku, kuchyní. Opravy elek. . .

ARTEX kuchyně

Firma se zabývá zakázkovou výrobou moderních, klasických kuchyní a nábytku. Nabízíme komplexní služby, od grafického návrhu, přípravných prací, zajišt. . .

AUTODOPRAVA - Petr Žák

výroba kuchynských linek na miru včetně dodávky a montaže všech spotřebičů a doplńků autodoprava montaze kuchyňských linek a stěhování

 • Chotěboř

Autotransport Martin Žídek

Zabýváme se stěhováním soukromých bytů i firem. Stěhujeme také piana, klavíry, trezory, soustruhy a jiná těžká břemena. Nabízíme možnost zapůjčení či . . .

Bc. Libor Daněk

Nabízíme výrobu a montáže nábytku nabízíme také následující služby: návrhy na počítači s možností trojrozměrného náhledu

BELVEDER s.r.o.

VLASTNÍ VÝROBA: COKOLI NA MÍRU, Z LAMINA, DÝHY ČI MASIVU !!! SAMI ZAMĚŘÍME, PORADÍME, VYROBÍME, DOVEZEME A NAMONTUJEME !!! VÝROBU ČI MONTÁŽE NEZA. . .

Beneš Interiery

Jsme dlouholetý výrobce kuchyní, vestavěných skříní a zakázkového nábytku. V našem studiu vám zhotovíme grafický návrh a sestavíme vaši kuchyň, nebo s. . .

Best Viktoriya s.r.o

Sádrokartonářské práce, montáže - demontáž nábytku.

 • Praha 4, Michle

B.N., spol. s r.o.

Stolařství, tesařství, obchodní činnost, prodej řeziva, kusová výroba nábytku, stavební truhlářství, krovy, vazby, obklady, podlahy, montáže, zahradní. . .

Bohumil Haruda

nábytek - truhlářství zakázková výroba nábytku, výroba kuchyní na míru včetně montáže, rekonstrukce interiérů, vestavěné skříně

Bohumil Pavlík

Prodej kuchyňských linek vč. návrhu, zaměření a montáže. Prodej rustikálního nábytku, velký výběr židlí a stolů, komod, vitrín, skleníků a knihoven.

Bohumil Vencl

Provádění truhlářských a tesařských prací, oprav střech a krovů či rekonstrukcí roubených staveb. Zajištění výroby a montáže vestavěného nábytku.

BOK & LK s.r.o.

Zajišťujeme praní, žehlení a mandlování prádla. Nabízíme služby hodinového manžela: vrtání, elektrikářské a malířské práce, montáže a demontáže nábytk. . .

BonTrans

Zajišťujeme stěhovací a přepravní služby v ČR či EU včetně demontáže a zpětné montáže nábytku, vyklízení bytů, nebytových prostor a likvidaci odpadů. . . .

BYTOVÝ DOMOVNÍ SERVIS

Naše firma nabízí tyto práce montáže nábytku, prodej kuchynských linek, malířské, instalatérské a zednické práce, stěhovaní a uklidové služby, údržby . . .

 • 2 Hluboš

Casterdesign.cz

Firma se zaměřuje na výrobu nábytku na zakázku. Poskytuje služby v oblasti návrhů interiéru, demontáže a montáže nábytku.

CB Building, s.r.o.

CB Building s. r. o. je stavební společnost zabývající se výstavbou rodinných domů na klíč, obytných chat nebo administrativních a průmyslových objektů. . . .

Central Moving s.r.o.

Provádíme stěhovací služby pro občany i pro firmy, montáže nábytku, vyklízení nemovitostí. Profesionálně přestěhujeme nejen Vaše domácnosti, ale i fir. . .

CENTRUM NÁBYTKU MAXI ORION, s.r.o.

Nabízíme na ploše 3000m2 široký sortiment bytového nábytku jako - sedací soupravy kožené i čalouněné, stylový sektorový, dětský a kancelářský nábytek, . . .

CHIMARK, s.r.o.

Výroba technologií chlazení pro výrobce chladicího nábytku, montáže chladícího zařízení prodejen. Výroba rekuperačních výměníků vlastní konstrukce.

 • Staré Město

CORENTIA, a.s.

Nabízíme dopravu a montáže nábytku.

Dana Odehnalová

Prodej ložnicí, kuchyní, sedacích souprav i obývacích stěn včetně bytových doplňků. Zajistíme dopravu a odvoz starého nábytku, montáže, prodej na splá. . .

Daniel Karásek

Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské a truhlářské práce. Vyrábíme terasy, zábradlí, garážová stání, pergoly, dřevěné domky, dřevostavby a dřevě. . .

Daniel Koch DKinterier

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku na míru, montáže, prodej spotřebičů atd. Veškerý nábytek je vyráběn dle přání zákazníka. Možnost řezání dle přá. . .

 • Olomouc-Slavonín

Daniel Řeholka

Nabízíme pokládku podlah a montáže obložkových zárubní a posuvných dveří. Prodáváme dveře, podlahy a zárubně. Zabýváme se výrobou nábytku.

Dany-el Design

Výroba a montáže kuchyní na míru, vestavěných skříní, zakázková výroba nábytku, rekonstrukce, bytů, domů, barů, restaurací, prodejen, kancelaří.

David Kratochvíl - kuchyňské interiéry

Zabýváme se projektováním a kompletní realizací kuchyňských interiérů a koupelen včetně stavebních úprav, obkladů, podlah i osvětlení. Provádíme zakáz. . .

David Pressen

Nabízím výrobu a montáž kuchyní, vestavěných skříní, koupelnového nábytku i pracoven či pokládání plovoucích podlah, obkladů stěn a stropů. Provádím m. . .

David Richter

Zakázková výroba a montáže bytového i kancelářského nábytku a interiérových doplňků.

David Wollner

Nabízíme zakázkovou výrobu nábytku z masivu a LTD. Vyrábíme postele, ložnice, dětské pokoje, šatní a vestavné skříně, kancelářský nábytek, jídelní sto. . .

D-CH Interier - Václav Chvojka

Výroba a prodej kuchyňských linek, vestavěných skříní, zakázkového nábytku a truhlářské práce. Kuchyňské linky dodáváme včetně vestavných spotřebičů . . .

Decorare CZ, s.r.o.

Zabýváme se návrhy a realizací textilních dekorací. Vybavujeme moderní i stylové interiery, hotely, domy či byty. Dodáváme záclony, závěsy, temnící zá. . .

DeniN, s.r.o.

Nabízíme stěhování bytů, domů, firem i výstavních hal. Zabezpečení úklidu, balení a ochrany stěhovaných předmětů. Zajištění demontáže a montáže nábytk. . .

 • Roudnice nad Labem

DESIGN AGENCY, s.r.o.

Návrhy a realizace interiérů, komplexní dodávka interiérů, prodej nábytku, osvětlení a doplňků. Naše služby jsou zaměření prostoru, architektonická st. . .

DIRDAM, s.r.o.

Výroba nábytku, dveří a schodů. Nabídka změření, dopravy a montáže.

Dominik Hovorka

Kompletní rekonstrukce interiérů. Montáže oken a dveří, nábytku, realizace podlah.

 • Rataje nad Sázavou

Dovozy Montáže - Daniel Paris

Nabízíme komplexní služby v oblasti DOVOZU a ODVOZU (nábytku, sedacích souprav, jídelních setů, kuchyní a všeho nadměrného zboží, které potřebujete do. . .

dp-in

Výroba a montáž kuchyní, vestavěných skříní, dětských pokojů, předsíní i jiného nábytku. Kompletní realizace interiéru včetně služeb designera, zaměře. . .

 • Such

Filtrace

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr