Katalog dodavatelů

Zobrazeno 2 836 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Zdeněk Reich

Provádíme a nabízíme malířské a natěračské práce a to se zárukou kvality a také i poctivého přístupu a působím po celé Praze.

Zdeněk Grygařík

Firma HARRYMAL se zaměřuje především na stavební a bourací práce, realizaci sadrokartonářských prací, kazetových podhledů a zateplení budov. V neposlední řadě Vám nabízíme malířské a natěračské práce jak v interiéru tak v exteriéru. Za naší prací stojí mn…

Jaroslav Mikulica

Nabízím malířské a natěračské práce. Věnuji se malbě bytů, domů, nebytových prostor, hal, škol a kanceláří. Zajišťuji nátěry oken, dveří, střech, topení, fasád, podlah, kovových prvků a konstrukcí.


Stavební a zednické práce

Provádíme zednické a stavební práce. Drobné řemeslné práce, obkladačské práce. Pokládka zámkových dlažeb, zhotovení omítek. Opravy fasád včetně památkových fasád. Betonáže, rekonstrukce bytových jader. Rekonstrukce staveb, montáž sádrokartónů, malířské pr…

AAA sdružení SUMIF - stavební činnost

stavební činnost: ZEDNICKÉ A OBKLADAČSKÉ PRÁCE, POKRÝVAČSKÉ, KLEMPÍŘSKÉ A TESAŘSKÉ PRÁCE, MALÍŘSKÉ, LAKÝRNICKÉ, NATĚRAČSKÉ A TAPETÁŘSKÉ PRÁCE, SÁDROKARTO. . .

ABAJLONG s.r.o.

Dodávka a montáže sádrokartonu, minerálních podhledů, tepelné a zvukové izolace, fasady, zednice, obkladačske a maliřske prace, dřevostavby.

ABAX Barvy s.r.o.

Prodáváme stavební a dekorativní materiály pro úpravu interiérů, exteriérů a malířského nářadí. Naleznete u nás barvy, laky, omítky, dekorativní mater. . .

ABC malířství s.r.o.

Zaměřujeme se na malířské a lakýrnické práce. Malujeme pokoje, byty, školy a kanceláře. Provádíme nátěry fasád a dřevěných, kovových a betonových kons. . .

ABC PAINTING - Milan Mrňa

Realizujeme velkoplošné nátěry a malby, nátěry fasád, nátěry konstrukcí, vnitřní malby, malování bytů, malování kanceláří. Naší malíři a natěrači prac. . .

AB LAK - SERVIS

lakýrnické a malířské práce

AB PROKIR s.r.o.

Jsme majitelem certifikátu ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 a nabízíme úklidové služby, úklidové práce, dodávky a doplňování náplní do zásobníků, seká. . .

Accero s.r.o.

Naše stavební firma nabízí stavební práce, sádrokartonářské práce, obkladačské práce, stavební zámečnické práce, kompletní rekonstrukce bytů a domů, r. . .

Adam Gaňo

Firma provádí: malířské lakýrnické práce, nátěry fasád a střech, drobné zednické práce, rekonstrukce instalatérské práce. Další činností jsou vyklízec. . .

Adam Kolařík - Česká Záruka

Specializujeme se na prodej výhradně českých výrobků! Nabízíme vlastní výrobu nábytku, podlahářské a malířské práce, kompletní realizace kanceláří a i. . .

Adam Vachta

Provádíme malířské, natěračské, sádrokartonářské, štukatérské a drobné zednické práce.

 • Lenora

ADMAL-CZ s.r.o.

Podlahy, Průmyslové podlahy, Malířské práce, Natěračské práce, Podlahářské práce, Malby, Malování, Barvy, dekorativní lišty...

Adrian Ucrainschi

Zednické a malířské práce, obklady, dlažby, sádrokartony, kamenictví, rekonstrukce starých budov a komínu, štukatérské, zateplovací systémy fasád, stavby n. . .

 • Šluknov

ADROIT RECO

Realizujeme rekonstrukce rodinných domů, bytových jader, koupelen, ale i půdních prostor, kanceláří, obchodů, restaurací. Nabízíme zednické, sádrokart. . .

AG Hammer, s.r.o.

AG HAMMER - Malíři pokojů Praha, malířské práce, malování bytů, fasády, nátěry fasád, výškové práce, nátěry střech, hydroizolace střech, vše na profe. . .

AG painter

Malířství, lakýrnictví, tapetářství.

A GRIF - malířské a lakýrnické práce

A Grif -Provádíme malířské, tapetářské, sádrokartonářské a natěračské práce. Natíráme fasády, stěrkujeme omítky a lepíme interiérové dekorativní lišty. . . .

Agristav s.r.o.

Provádíme drobné zednické práce, jak o jsou rekonstrukce bytů, štukování, omítky a vyzdívky, betonáž, obklady koupelen, fasády a zateplení menších RD. . .

 • Praha 5, Smíchov

A - G System - Stavební práce

Nabízíme: Fasády... Zateplovací systémy... Sanace... Zednické práce... Obklady + Dlažba... SádrokartonXte. . .

 • Teplice

AKRYL - Lakýrnictví Richard Hončar

Nabízíme malířské, lakýrnické, natěračské práce, nátěry fasád, hal, střech, konstrukcí, protipožární nátěry, sila, jeřáby, potrubí, malby škol, hal, k. . .

AKTIKA construction, s.r.o.

Nabízíme široké spektrum stavebních prací jako zednické a malířské práce, bourací a vyklízecí práce, vodoinstalatérské a topenářské práce, zemní a výk. . .

 • Praha - Dolní Chabry

aLadin - Ladislav Tichý

Malířské a Tapetářské práce

Alan Coufal

Montáž sádrokartonu a kazetových podhledů.

ALCEDO BK, s.r.o.

Provozujeme stavební firmu. Nabízíme zednické, dokončovací, malířské, natěračské či izolační práce.

 • Hluk

Aleš Brunda

Podlahy-plovoucí, malířské práce, sádrokartonářské práce.

 • Rožnov pod Radhoštem

Aleš Cajska

Malířské, natěračské a tapetovací práce, sadrokartonařské, pokládka plovoucích podlah, zednické práce zateplování menších budov, rodinných domů a obje. . .

 • Vítězná

Aleš Čechlovský

Nabízím provádění veškerých stavebních prací, včetně dodání materiálu – pokládka podlahových krytin, elektroinstalace, veškeré sádrokartonářské práce, . . .

 • Žleby

Aleš Darmovzal

Nabízíme malířské i natěračské práce, protipožární ochrany a tapetování.

 • Lanžhot

Aleš Holčík

Zednické práce (obklady, dlažby, bytová jádra), tesařské, klempířské a pokrývačské práce, truhlářské a podlahářské práce, zprostředkování různých stav. . .

 • Ryžoviště

Aleš Husár

Provádíme zednické a malířské práce, zateplovací systémy, sádrokartony, rekonstrukce bytů a domů. Elekroinstalace, alarm

 • Domažlice-Město

Aleš Kamenec

Instalatérství-voda, topení, kanalizace. Montáž sanitární keramiky. Montáž plovoucích podlah. Malířské práce.

 • Praha, Újezd nad lesy

Aleš Kloubek - KB Interier

Výroba nábytku, zednické a malířské práce, podlahové krytiny.

Aleš Kobzák

Nabízíme malířské a natěračské práce.

 • Brno-Bystrc

Aleš Konrad

Nabídka veškerých obkladačských prací. Pokládka a rekonstrukce zámkové dlažby. Nátěrové a malířské práce(fasády, ploty atp. )vč. renovace

Aleš Maňák

malířské, natěračské práce, tapetování, fasády -nátěry fasád, zateplování fasád, renovace fasád, strukturální omítky, zednické a stavební práce, obklad. . .

 • Lipov

Aleš Moravec

Nabízíme a provádíme generální dodávky staveb bytových, občanských a průmyslových, inženýrské sítě. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů n. . .

Aleš Orgoň

Nabízím montážní i údržbářské práce v bytech, domech, kancelářích a na zahradách. Provádím rekonstrukce bytu, pokládky podlah, malířské a natěračské p. . .

 • Praha, Řepy

Aleš Rulák

Provádím malířské a natěračské práce. Maluji byty, schodiště, fasády i sokly, natírám topení, okna, dveře, zábradlí, lepím tapety všech druhů.

 • Šumperk

Aleš Šavrňa

Provádíme úklidy domácností, panelových domů, úklid firem, mytí oken, malířské služby, úklid domácností před prodejem, správa nemovitostí vyklízení bu. . .

Aleš Šesták

Provádím stavební práce, rekontrukce bytových jader, štukování, obklady, zateplení, malířské práce i fasády.

 • Kladno

Aleš Theiner

Malířské lakýrnické a natěračské práce. Nátěry fasád.

 • Ivančice

Aleš Vávra - malířství

Provádíme veškeré malířské, natěračské a lakýrnické práce. Zateplujeme fasády, renovujeme omítky. Montujeme sádrokartony i minerální stropy. Natíráme . . .

Aleš Vavřík

Nabízíme malířské, lakýrnické a drobné zednické práce. Nabízíme aplikace Brillant Effectu, nátěr fasád i oken.

 • Lovosice

Aleš Vintrlík

Provádíme malby, nátěry, zateplení, interiérové přestavby a rekonstrukce, zemní práce.

 • Velim
 • 1 nabídka

Alexander Bajčík

Nabízím malířské, natěračské, lakýrnické a drobné zednické práce.

 • Jihlava

Alexander Horváth

Provádíme střechy na klíč, demolice, úklidové práce, výstavby RD na klíč, lesnické práce, sádrokartonářské práce, rekonstrukce a malířské práce.

 • Plzeň 4, Doubravka

Alexandr Brezovský

Provádím malířské a lakýrnické práce, nátěry dveří či zárubní či repase historických oken a dveří.

 • Mořina

Alexandr Plocek

Malířské a lakýrnické práce, malování, lakování, štěrkování, štukování.

 • Praha 8, Bohnice

Alexej Dvořák

Provádím malířské a natěračské práce. Provádím drobné zednické práce, nahození a oprava fasád, štuky a pod.

 • Rokycany, Nové Město

Filtrace

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr