Katalog dodavatelů

Zobrazeno 393 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

M&J INSTATECH s.r.o.

Nabízíme kompletní elektroinstalační a elektromontážní práce. Nové elektroinstalace, rekonstrukce elektroinstalací, rozvody elektřiny, strukturované kabeláže, kamerové systémy, poplašné systémy, elektronické zabezpečovací systémy, EZS, docházkové systémy,…

Petr Pollack

Děláme: rekonstrukce bytu,stavby na klíč,výstavby domů na klíč,bytové a nebytové prostory.. Jsme kvalifikovaní a precizní, snažíme se být nejlevnější na trhu,ale ne na úkor materiálu ani kvality práce. Jsme na trhu od roku 2004, jsme kvalifikovaný a prec…

Jiří Spěvák

Koupelny na klíč – kompletní rekonstrukce koupelny, včetně zednických, obkladačských prací, vodoinstalačních prací, topenářských prací, elektroinstalace. Zabýváme se také prodejem obkladů, dlažeb, sanitární techniky, van, sprchových koutů, vodovodních bat…


Dávid Rusnák

Nabídka kompletních elektroinstalací.

AEF ACIMEX ELECTRONICS FULNEK s.r.o.

Naše společnost zajišťuje projekci, dodávky, montáže a servis následujících zařízení: kompletní dodávky vzduchotechniky, kompletní dodávky systému měře. . .

Aleš Čechlovský

Nabízím provádění veškerých stavebních prací, včetně dodání materiálu – pokládka podlahových krytin, elektroinstalace, veškeré sádrokartonářské práce, . . .

 • Žleby

Alois Pospíšil A P O

Kompletní práce elektro - ektrorevize, elektroinstalace, opravy elektroinstalace, instalace osvětlení

ALVATON s.r.o.

Provádíme kompletní montáže silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací bytů, bytových domů, rodinných domů, chat, kanceláří, skladů, obchodů a jin. . .

A & M RELLA KOUPELNY

Realizace koupelen a bytových jader, kompletní renovace bytů a domů. Provádění prací: obkladačské, zednické, sádrokartonové příčky a podhledy, instala. . .

ANELMA,s.r.o.

Rekonstrukce domu-bytu-plotu. . elektroinstalace, zednické práce, instalaterské práce, pokládka podlahy, malování, štukování, sádrokártony, montáž světel-LED i. . .

 • Praha 13, Stodůlky

Antonín Navrátil - Elektro

KOMPLETNÍ BYTOVÁ A PRŮMYSLOVÁ ELEKTROINSTALACE VČETNĚ HROMOSVODŮ

 • Slavkov u Brna

Antonios Grimpos - Giha - elektro

Kompletní dodávky elektroinstalace, vč. materiálu, revize, hromosvody, výroba rozvaděčů

 • Plzeň

APV VRAJ

Provádíme opravy motorových vozidel. Provozujeme pneuservis včetně kompletního servisu a prodeje pneumatik. Nabízíme elektroinstalace, karosářské prác. . .

ASMONT s.r.o.

Naše profese -velkoobchod, -opravy pracovních strojů, -výroba a opravy čalouněných výrobků, -maloobchod motorovými vozidly a jejich příslušenstvím, -t. . .

 • Kostelec na Hané

Ateliér Hendrych, Militký

Ateliér se zabývá navrhováním rodinných a bytových domů, ubytoven, občanské vybavenosti, provozoven, zdravotnických a komerčních objektů apod. Dodáme . . .

ATICO MONEO a.s.

Společnost ATICO MONEO a. s. působí v oblasti komplexních dodávek pro napájení elektrickou energií se zaměřením na záložní zdroje. Rozsah činností: Prode. . .

AT NOVA s.r.o. - e-shop

Elektromontážní práce, slaboproud, silnoproud, zabezpečovací systémy EZS, kamerové systémy CCTV, videotelefony , přístupové, docházkové systémy, . . .

AT - stav., s.r.o.

Zajišťujeme výstavbu i rekonstrukce rodinných domů. Provádíme kompletní rekonstrukce činžovních domů – fasády, okna, stoupačky, elektroinstalace, stře. . .

autoservis - pneuservis Dvořák

Náš pneuservis zajišťuje kompletní služby pneuservisu, výměna a prodej pneumatik pro osobní, užitkové, offroad a nákladní automobily na plechové a lit. . .

AZ-Reko s.r.o.

Provádíme veškeré stavební práce od zakázek malého rozsahu (výměna zárubní, vyspravení omítek, výstavba oplocení atd. ), až po kompletní rekonstrukci b. . .

B&B Group, v.o.s.

Kompletní rekonstrukce bytů, bytových jader, kuchyní včetně nových rozvodů elektroinstalace, vody, odpadů, topení, přes nátěry, malby, položení nových. . .

 • Pardubice

Bc. Miloslav Faltynek

Nabízím projektovou činnost. Vypracovávám projektové dokumentace, vizualizace, rozpočty a výměry. Poskytuji kompletní stavební činnost, opravy a rekon. . .

Bc. Pavol Jakubčo

Jsme montážní a servisní firma, zabývající se kompletní slabo a silnoproudou elektroinstalací a to zejména: - elektronické zabezpečovací systémy EZS, . . .

Běla Lakosilová - B+L

Společnost se zabývá službami v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce včetně související revizní činností a kontrolní činností. Zajišťujeme a p. . .

BENEŠ ELEKTRO

Provádíme kompletní elektroinstalace, zásuvky, osvětlení, rozváděče, montáže elektrických zařízení, topných rohoží a kabelů, protizámrazové ochrany ve. . .

BESPA INDUSTRY s.r.o.

Nabízíme kompletní elektroinstalační a elektromontážní práce. Zaměřujeme se na průmyslové i domovní elektroinstalace.

 • Šumperk

BSP CZ, a.s.

Nabízíme kompletní stavební činnost, elektroinstalační práce a elektromontážní práce. Výstavba rodinných domů na klíč, hrubé stavby, rekonstrukce bytů. . .

CABLEX, s.r.o.

Naše firma realizuje inteligentní elektroinstalace KNX, kompletní služby v oboru elektro - EPS, EZS, CCTV, STA, SAT, podlahové topení, domovní komunik. . .

Callipso Pardubice s.r.o.

Callipso Pardubice s. r. o. - kompletní elektroinstalace- projekty, dodávky, montáže a revize elektrických zařízení, měření a regulace, řízení a monitori. . .

ČERDO spol. s r.o.

Nabízíme montáže elektronických zabezpečovacích, kamerových i přístupových systémů, domovních telefonů. Provádíme kompletní elektroinstalace a revize . . .

CHALOUPKA.TV

Provádíme dodávku, servis a montáž inteligentních multimédií pro domy a byty. Zajišťujeme kompletní plánování a realizaci elektroinstalací. Prodáváme . . .

Colsys s. r. o.

Společnost Colsys s. r. o. se zabývá projekcí, dodávkou, montáží a servisem kompletních silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací, měření a regulac. . .

COMODOS, spol. s r.o.

Provádíme kompletní silnoproudou a slaboproudou elektroinstalaci jak průmyslové tak bytové výstavby. Provozujeme maloobchodní a velkoobchodní prodej el. . .

Dalcar

Nabízíme kompletní servis automobilů nejen Mitsubishi ale i ostatních značek. Poskytujeme servisní prohlídky, seřízení geometrie, opravy elektroinstal. . .

DANEKER, spol. s r.o.

Provádíme kompletní stavební činnost na klíč od zemních prací, přes hrubé stavby až po stavebně dokončovací práce, elektroinstalace a rozvody vody, to. . .

 • Rakovník

Daniel Bušo -ŽEBRO elektro-obchod-služby

Kompletní elektroinstalace a prodej elektrotechnického zboží.

 • Rumburk

Daniel Lukeš

Nabízíme elektrikářské práce. Provádíme kompletní elektroinstalace, servis, kontrolu a údržbu, revize . Poskytujeme kamerové a bezpečnostní systémy, mo. . .

Daniel Lukeš

Nabízíme elektrikářské práce. Provádíme kompletní elektroinstalace, servis, kontrolu a údržbu.

Daniel Truba

Kompletní elektroinstalace, opravy a údržba průmyslových i bytových zařízení včetně dodávky materiálu, revizí a projektů.

 • Ústí nad Labem-Brná

DATECH stavební společnost, s.r.o.

Nabízíme projektování, zemních prací, vodoinstalatérství, topenářství, kompletních stavebních prací, kovářství, zámečnictví a elektroinstalací.

 • Chornice

David Hloušek

Kompletní řešení elektroinstalace, zabezpečení, TV, SAT a PC sítí, dálkového ovládání pro rodinné domy, provozovny, obchody. Od návrhu po realizaci. ob. . .

David Hřebík

Realizujeme jádrové vrtání diamantovou technikou chlazené vodou do všech materiálů - betonu, železobetonu, cihlového zdiva, smíšeného zdiva a kamene o. . .

David Prchal

Poskytuji kompletní elektroinstalační a elektromontážní práce. Specializuji se na zakázky většího charakteru jako jsou průmyslové elektroinstalace, ro. . .

 • Opatovec

Dávid Rusnák

Nabídka kompletních elektroinstalací.

 • Dvůr Králové nad Labem

Dollyservis, spol. s r.o.

Firma provádí nové elektroinstalace občanské výstavby, dodávky, montáže a servis digitální satelitní techniky, instalace kamerových bezpečnostních syst. . .

EDELVEIS-TRADE, s.r.o.

Firma EDELVEIS-TRADE, s. r. o. se zabývá kompletní Stavební a dokončovací činností, Rekonstrukcemi bytů a bytových jader, Vodoinstalací, Elektroinstalac. . .

 • Praha 1

ELEFAMA s.r.o.

Provádíme kompletní elektroinstalace a kvalifikovaný servis stávajících rozvodných sítí. Dodáváme na klíč systémy řízení a regulačních prvků.

elektramat.cz

Nabízíme elektromateriál, vypínače, zásuvky, kabely a rozvodnice, zářivky, zástrčky, žárovky, ventilátory. Kompletní elektro instalační materiál. Elek. . .

Elektro a topenářské služby, služby v domácnosti Vladislav Donát

Provedeme jakékoli elektroinstalační práce. Nové rozvody, oprava staré elektroinstalace. Rovněž rekonsrukce, výměna zásuvek, vypínačů, svítidel, rozva. . .

Elektro Blažejovský

Kompletní dodávky a revize elektroinstalace do domů, bytů a firem. Zajišťujeme hromosvody, elektrické přípojky, domácí a video telefony. Dodáme zabezp. . .

Elektro Hajdík, s.r.o.

Kompletní montáže elektroinstalace, dodávky elektromateriálu v oboru silnoproudých a slaboproudých instalací, revize. Počítačové sítě Domácí telefóny. . .

Elektroinstalace

Provádíme elektroinstalační opravy, kompletní elektroinstalace v novostavbách, rekonstrukce elektroinstalace v bytech i rodinných domech včetně potřeb. . .

 • Březovice u Mladé Boleslavi

Elektroinstalace - Jurák

Provádím kompletní elektroinstalaci a elektromontáže v bytech, rodinných domech, průmyslových i jinak využívaných komerčních objektech, včetně revize. . . .

Filtr

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr