Katalog dodavatelů

Zobrazeno 4 860 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

HELD spol. s r.o.

Jsme moderní společností, působící již více jak 20 let na českém trhu a naší specializací je prodej a dodávka stavebních materiálů a to především v oblasti hrubé stavby.

Jaroslav Tominec

Provádíme veškeré zednické práce, fasády a zateplování budov, sádrokartony, obklady, dlažby, rekonstrukce bytů, zámkové a terasové dlažby.

ROFIN s.r.o.

Realizace komunikací a chodníků, výroba zámkové dlažby, výroba skruží, výroba ztraceného bednění, pokládka zám. dlažby, nový typ zatravňovacích dlaždic, výroba betonových směsí.


Miloslav Kobera

Provádíme strojní a ruční pokládku zámkové dlažby - od parkoviště až po dům včetně oplocení, rekonstrukce a zednické práce a stěhování a vyklízení.

SAREBA GROUP s.r.o.

Naše firma se zabývá výstavbou hrubých staveb, základových desek až po kompletní dokončení rodinných domů na klíč. Nabízíme také realizaci fasád, sádrokartonové práce, obkladačské práce a pokládku dlažby.

Stavby na klíč, rekonstrukce.

Jsme stavební firma a provádíme stavební práce. Děláme: rekonstrukce bytu, stavby na klíč, výstavby domů na klíč, bytové a nebytové prostory, zednické práce, obkladačské práce, pokládku dlažby aj. Jsme kvalifikovaní a precizní, snažíme se být nejlevnější …

Stavební práce

Stavební práce, výstavba, rekonstrukce, ploty, dlažby. Středočeský kraj a Praha.

Stavební práce a úklidové služby

Rekonstrukce bytů a byt. jader, obklady, dlažby, štuky, sádrokartony, malování bytů, fasády, úklidový servis bytu a kanceláři

Stavební práce od A do Z

Provádíme veškeré stavební práce v rozsahu: celé stavby na klíč, celkové i dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasády, zámkové dlažby, pokrývačské, tesařské, betonářské práce, odvoz suti a odpadu. Obklady a dlažby, rekonstrukce koupelen.

ABC Domy s.r.o.

Provádíme veškeré stavební práce, rekonstrukce stávajících bytů, bytových domů, výstavba nových rodinných domů na klíč, zemní práce, zámkové dlažby.

 • Praha, Smíchov

ABC service

Obchodní společnost zabývající se MO a VO s výrobky z přírodního a umělého kamene.

Abecedaobkladu.cz

Nabízíme obklady a dlažby značek Rako, Paradyž, Opoczno, Polcolorit, Pilch, Tubadzin, Nowa Gala, Stargres a další. V našem e-shopu nabízíme obklady a . . .

A - Block, s.r.o.

Prodej kompletního sortimentu značky DURAL: - systém hydroizolačních, separačních a drenážních rohoží. Lišty a profily pro obklady a dlažby, parketové. . .

Abostav stavební, s.r.o.

Rekonstrukce bytových jader, kompletní rekonstrukce bytovích interiérů na klíč, voda , topení, obklady dlažby, malby-nátěry, výměny oken, výměny-dveří, výr. . .

AB systém CZ s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce včetně dodávky rozvodů elektro, voda, topení, plyn. REkonstrukce koupelen, obklady dlažby, rekonstrukce bytových ja. . .

 • Hořovice

A.B.T., spol. s r.o.

Vše pro koupelny. Nabízíme kompletní vybavení koupelen, sanitární vybavení, sprchové kouty a masážní vany. Dále nabízíme obkady a dlažby nejen do koup. . .

ACG-Real s.r.o.

Kompletně zajišťujeme stavbu od potřebné dokumentace, materiálu, řemeslníků, kontrolu kvality a předání díla Vám. Případnou reklamaci řešíte pouze s n. . .

A-Construct s.r.o.

Naše hlavni obory v současné dobe jsou: zemni prace, terenni úpravy, práce bagrem, nákladní autododoprava i nad 7, 5t. Stavba opěrných zdí a plotu - Ga. . .

 • Chotyně

AC TECHNIK, s.r.o.

Provádíme stavební práce a rekonstrukce rodinných domů, bytů i interiérů na klíč. Nabízíme fasády, obklady, dlažby, sanace i silnoproudé a slaboproudé. . .

ACV-Zempr s.r.o.

ACV- ZEMPR s. r. o. nabízí - strojní zemní práce s použitím vlastní stavební techniky, bourací práce - demolice budov a objektů, pokládku zámkové dlažby. . .

Adam Cichra

Nabídka instalatérských prací, rekonstrukce byt. jader, zednické práce, strojní čištění kanalizací, kamerová prohlídka, zamrazování topného systému, r. . .

 • Veltruby, Hradišťko I

Adam Pilo

Zabýváme se mytím a nátěry všech typů střech a fasád a čištěním všech typů dlažeb. Čištění fasád probíhá šetrnou chemickou cestou s možností protiplí. . .

Adlagroup s.r.o.

Nabízíme zemní práce jako jsou terénní úpravy, příprava staveb, ruční výkopové práce, základové desky. Stavební práce na zakázku. Hrubé stavby domů, o. . .

 • Těchlovice

ADMI s.r.o.

Naše firma byla založena v roce 2006 a od počátku se zaměřuje na obkladačské práce a práce s tím související, rekonstrukce bytových jader, zednické pr. . .

ADO international s.r.o.

Specializujeme se na úpravy a zpracování veškerého kamene od různých mramorů přes žuly, pískovce. Nabízíme i služby jako sekání písma do kamene, exter. . .

ADONI J.S. s.r.o.

Firma provádí realizace koupelen, rekonstrukce bytových jader, koupelnové studio, pokládka podlahových krytin, prodává: obklady, dlažby, vany, sprchové . . .

ADRAK, s.r.o.

Provádíme kompletní dodávky a rekonstrukce staveb rodinné domy na klíč střešní pláště izolace proti vodě zateplené fasády bazény obklady a dlažby těsn. . .

Adrián Klimčák

Provádíme veškeré zednické práce, obklady, dlažby i fasády...

 • Sloup

Adrian Ucrainschi

Zednické a malířské práce, obklady, dlažby, sádrokartony, kamenictví, rekonstrukce starých budov a komínu, štukatérské, zateplovací systémy fasád, stavby n. . .

 • Šluknov

ADUP Milan Kroupa

, Výroba a prodej výrobků z umělého kamene, prodej a montáž plastových oken, autodoprava do 3, 5t(pískovce), ploty, podezdívky, zdi, obklady, bazénové lemy, dla. . .

AE - Profesional, s.r.o.

Provádění veškerých zednických prací. Montáž sádrokartonu, obklady a dlažby.

AEROTEC DO s.r.o.

Firma AEROTEC DO s. r. o. se zabývá Stavebnictvím, Fasády, Sádrokartony, Železobetonovými konstrukcemi, obklady a dlažby, Stavbou a zděním, Betonážemi a. . .

 • Hradec Králové

Agile půjčovna nářadí

Půjčovna nářadí, zahradní technika, stavební technika, bourací kladiva, vibrační pěchy, vibrační desky, elektrocentrály, svářečky, čerpadla, míchačky. . .

AGLAST s.r.o.

Mezi naše služby patří rekonstrukce staveb, zámková dlažba, dlažby, stavby na klíč, fasády, stavební práce, rekonstrukce domů a zednické práce.

 • Újezd u Tišnova

Agristav s.r.o.

Provádíme drobné zednické práce, jak o jsou rekonstrukce bytů, štukování, omítky a vyzdívky, betonáž, obklady koupelen, fasády a zateplení menších RD. . .

 • Praha 5, Smíchov

AJ ARNA, s.r.o.

Provádíme zámkové dlažby, sádrokartonové konstrukce, rekonstrukce bytů, stavby domů i obklady a dlažby. Nabízíme zateplování, izolace a autodopravu.

 • Brno-Slatina, Slatina

A je to O.K.

Zdeněk Sadovský - stavební firma: Zateplování, Zednické práce, omítky, Zámkové dlažby - ploty, Výměna oken, dveří, Kanalizace - drenáže, Demolice, odv. . .

AJMK Stavební s.r.o.

Kompletní stavební práce. Stavby a rekonstrukce rodinných domů. Rekonstrukce interiérů. Obklady a dlažby, sádrokartony, fasády, zateplování, zemní prá. . .

 • Jamné

a Josef Martinovič

Provádíme kompletní rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme veškeré obklady a dlažby jakýchkoliv rozměrů. Postavíme rodiný dům, hrubou stavbu či. . .

Akce Kazet s.r.o.

Provádíme tyto práce - zajištění financování staveb - konzultace, vypracování projektu - zateplení domů a budov - venkovní fasády - rekonstrukce . . .

Akce-koupelny.cz

Prodáváme značkové vybavení interiérů zejména koupelen a wc. Prodáváme vodovodní baterie, koupelnový nábytek, sprchové kouty, zrcadla, osvětlení, umyv. . .

AkeramikaZ, s.r.o.

Stavební činnost, výroba ze dřeva, obklady, dlažby, koupelnové studio.

A-koupelny

Návrhy a prodej netradičních koupelen. Nejširší nabídka koupelnového vybavení - online objednávky zboží za zvýhodněnou cenu. Odborné poradenství a dod. . .

AK plus Novostav, s.r.o.

Zajišťujeme služby v oblasti stavebnictví. Zajišťujeme výstavbu a rekonstrukce bytových domů, škol, administrativních budov nebo obchodních center. Po. . .

 • Třinec - Lyžbice

Aksamit, s.r.o.

Provádíme rekonstrukce bytových jader a koupelen. Stavíme rodinné domy na klíč. Zajistíme stavební dozor. Terenní úpravy, pokládka zámkové dlažby.

AKUBRA TRADE s.r.o.

Provozujeme koupelnové studio. Prodáváme obklady, dlažby, sanitární vybavení, koupelnový nábytek. Poskytujeme poradenské služby v oblasti designu koup. . .

ALBÍN VESELÝ, s.r.o.

Dodáváme stavebniny, střešní krytiny KM BETA, TONDACH, CEMBRIT, BRAMAC, zvukové a tepelné izolace, obklady, dlažby, sádrokartony, zámkové dlažby, fasá. . .

 • Blatná

ALD PARDUBICE, s.r.o.

Montáž a pokládka keramické dlažby a obkladů. Zaměřujeme se na obklady koupelny, kuchyně a dlažba do koupelny. Vše pro koupelnové a kuchyňské obklady.

 • Čeperka

Alena Kraftová

Firma dělá stavební činnost obklady, dlažby, omítky, stropy, podlahy, rekonstrukce interiérů, koupelen, fasády, vyzdívání příček, zámkové dlažby,

 • Čisovice

Aleš Dvořák - Dlažby KD

Pokládka a osazení kamenných výrobků, dlažby a obruby z přírodního kamene, včetně dodávky materiálu. Poradenství v oboru. Dále provádíme zemní práce, . . .

Aleš Galas

Realizujeme hrubé stavby rodinných domů, zámkové dlažby, betonové ploty, rekonstrukce domů, rekonstrukce bytů, montáže sádrokartonu a další dle přání . . .

 • Lhota

Aleš Holba

Menší stavební firma, zabývající se rekonstrukcemi bytového i nebytového fondu.

Aleš Holčík

Zednické práce (obklady, dlažby, bytová jádra), tesařské, klempířské a pokrývačské práce, truhlářské a podlahářské práce, zprostředkování různých stav. . .

 • Ryžoviště

Filtrace

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr