Katalog dodavatelů

Zobrazeno 31 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

OHŘEJ SE, s.r.o.

Nabízíme instalaci zařízení a topných zdrojů, jak pro dotační programy NZÚ a kotlíkové dotace, tak i mimo dotační programy. Provádíme dodávky a instalace: - Tepelná čerpadla a klimatizace různých výrobců (Daikin, Samsung, LG, Stiebel, NIBE, Galmet, De Di…


Denarius, s.r.o.

- stavby a rekonstrukce bytových i komerčních objektů - specializace na alternativní zdroje energií a ekologického vytápění - tepelná čerpadla - vy. . .

EcoThermHaus s.r.o.

Stavební a projekční společnost

EKOSOLARIS, a.s.

Největší výrobce solárních kolektorů v ČR. Studie, projekty, dodávky, montáže solárních systémů, servis, poradenství.

Elnext - Jaroslav Dejdar

Prodej výroba montáž a opravy elektrotechických zařízení -silnoproudé, slaboproudé elektroinstalace a hromosvody. -fotovolt. . .

 • Vysoké Mýto

ELPROM SERVICE s.r.o.

Jsme společnost působící v oblasti elektroinstalací a dodávek, se zaměřením na alternativní zdroje elektrické energie, především fotovoltaické elektrá. . .

Ferina s.r.o.

Společnost se zabývá obchodem s komponenty pro alternativní zdroje energie. FVE, ohřev vody, LED osvětlení.

 • Náměšť nad Oslavou

FME Group s.r.o.

FME group s. r. o. Ozvučení a osvětlení barů a diskoték, Alternativní zdroje energie, Výroba měničů napětí

Hi-Tech inovační klastr z. s.

Výzkum, vývoj a zvýšení konkurenceschopnosti zejména v oblastech ICT, internetu, přenosu, zpracování, ukládání a zálohování dat. Zaměřujeme se také na. . .

Ing. Arch., Ing. Zdeněk Starý

Architektonické návrhy budov, stavební projekty, projekty nízkoenergetických a pasivních domů, způsoby vytápění domů, úspora a optimální využití energ. . .

 • Valašské Meziříčí

Ing. Jiří Schlimbach

Navrhování technologických schémat pro potravinářské výroby, skladování a zpracování obilí, navrhování konstrukcí potravinářských strojů (chladící tun. . .

Jaroslav Utíkal

Montáže topných systémů se specializaci na alternativní zdroje energie.

Marathona s.r.o.

Alternativní zdroje energie.

 • Šedivec

Martin Šimůnek

Projekty zaměřené na úspory energií.

Maruko s.r.o.

Tepelná čepadla - dodávka a instalace německých tepelných čerpadel Stiebel Eltron a Viessmann systém vzduch-voda vnitřní, venkovní a split provedení, . . .

MLS Praha, a.s.

Velkoobchod voda - topení - plyn se zaměřením na podlahové vytápění REHAU a alternativní zdroje energie: solární systémy, tepelná čerpadla atd. Pomáhá. . .

 • Chrudim

OHŘEJ SE, s.r.o.

Nabízíme instalaci zařízení a topných zdrojů, jak pro dotační programy NZÚ a kotlíkové dotace, tak i mimo dotační programy. Provádíme dodávky a instal. . .

Pavel Krejčík

Projektování technických zařízení budov: vytápění, plynoinstalace, vodoinstalace, kanalizace, vzduchotechnika, průkaz energetické náročnosti budovy. . . .

Petr Ducháček - Instalsolar

Prodáváme a montujeme solární panely, solární kolektory, horkovzdušné kolektory, fotovoltaické panely, plastové absorbéry, tepelná čerpadla, solární k. . .

PROFER PLUS s.r.o.

Firma poskytuje nabídku alternativního zdroje energie, LPG a plynu pro řezání. Pronájem průmyslových objektů. Provoz parkoviště kamionů.

Pvsolar.cz

Internetový prodej solární techniky. Dodáváme alternativní zdroje energie, nabíječky, nářadí, měniče napětí, nezávislé topení, ostrovní a přenosné ele. . .

RAY-ON a.s.

Činnost společnosti RAY-ON a. s. určuje současná poptávka po projektech fotovoltaických elektráren. Prioritou je pro nás podporovat využití obnovitelné. . .

Solarkomplet – vše pro solární energii

Solární panely a solární systémy - návrhy, projekce, realizace a servis zařízení, využívajících alternativní zdroje energie

SOLAR NET s.r.o.

společnost zabívající se dodávkou a montáží solárních teplovodních, teplovzdušných a fotovoltaických soustav

ST Energy Management, s.r.o.

Provádíme energetický audit a management. Navrhujeme úsporná opatření, při kterých využíváme alternativní a obnovitelné zdroje energie. Nabízíme energ. . .

 • Praha

STYROLA a.s.

Prodej a montáž tepelných čerpadel. Nabízíme také našim zákazníkům plnou servisní službu i po skončení záruk vyplývající ze zákonů. Tepelná čerpadla. . .

TAW s.r.o.

Jsme inženýrsko - dodavatelská firma zabývající se prodejem, dodávkou a montáží fotovoltaických elektráren. * Kompletní dodávku fotovoltaické ele. . .

TECHNOVENT, spol. s r.o.

Výzkumná , inženýrská a projekční činnost v oblasti hornictví, podzemního a ochrany životního prostředí ochrana obyvatelstva proti výstupům metanu z. . .

 • Ostrava-Zábřeh

THERMES spol. s r.o.

Projekce, dodávky a montáže topení, vzduchotechniky, MaR, elektroinstalace, plynoinstalace, klimatizace, EPS. Alternatívní zdroje energie.

TRASCO, spol. s r.o.

Naše firma vyrábí systémy pro programovou regulaci teploty jednotlivých místností, včetně regulace zdroje tepla. Dále naše firma vyrábí systémy pro p. . .

UNICHEMPOL, spol. s r.o.

-sběr použitého rostlinného oleje -prodej olejů . . rafinovaných-potravinářských, surových -finanční poradenství -alternativní zdroje PHM , teplo , e. . .

 • Zubří

VacuSol, spol.s r.o.

Český výrobce s tradicí od roku 1994 na tuzemském trhu, vyrábíme energeticky úsporné solární vakuové kolektory VacuSol®. Ekonomicky pracující kolektor. . .

Filtr

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr