Katalog dodavatelů

Zobrazeno 12 dodavatelů

Dance Shop JK s.r.o.

Dále nabízíme látky elastické, společenské, krajky šatonové růže k lepení a našití kameny Swarovski flitrové ozdoby různé ozdoby do vlasů. Taneční . . .

Elisdancesport.cz

On-line prodej zboží určeného zejména pro sportovní tanec, rock and roll, aerobic, gymnastiku a krasobruslení - taneční obuv, taneční oblečení, baletn. . .

Irena Škňouřilová - ERATEX

Velkoobchodní maloobchodní a internetový prodej metrového textilu na výrobu dámské a pánské konfekce, společenské látky, podšívky. Dále pak největší n. . .

Ivana Syptáková

Poskytujeme zakázkové šití i opravy oděvů. Prodáváme galanterii, vlnu, punčochové a ponožkové zboží, spodní prádlo, protialergické přikrývky, látky a s. . .

LOOK | Olga Komárková

Provozujeme dámské a pánské zakázkové krejčovství. Nabízíme opravy a úpravy oděvů. Půjčujeme dámské i dětské společenské oděvy. Šijeme kostýmy, sukně, . . .

Marie Prokopová

Výroba a prodej originální pletené a šité módy na míru. Nabídka plesových šatů, topů, tunik, svetříků či doplňků, společenské šaty, ponča, zimní plete. . .

Mary fashion

MARY FASHION se sídlem v Jablonci nad Nisou, je zaměřena na poskytování vysoce kvalitních služeb v oblasti výroby, nákupu a velko i maloobchodního pr. . .

Metracek.cz

Provozujeme internetový prodej metrového textilu. Do našeho sortimentu patří krajky, šatovky, bavlny, kostýmovky, hedvábí, společenské látky, satény, . . .

Soňa Hanáková Zakázkové krejčovství

Připravíme Vám návrh a pomůžeme s výběrem látky. Šijeme na míru svatební šaty, obleky, společenské šaty, kabáty, bundy, kostýmky, halenky, sukně, kalh. . .

  • Olomouc

Taneční škola BEST

1. Taneční škola a taneční klub pro děti, mládež a dospělé; společenské tance, pohybová a společenská výchova 2. Umělecká agentura - programy hudební. . .

TEXTIL FORUM s.r.o.

Velký výběr textilní metráže pro velkoobchod i maloobchod - samety, satény, šifony, tafty, šatové a oblekové tkaniny, svatební a společenské krajky, t. . .

TOP Holding s.r.o.

Provádění staveb, jejich změn a odstraňování.

Filtr

  • Řazení
  • Kraj
  • Obory
Zrušit filtr