Katalog dodavatelů

Zobrazeno 2 298 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Jaromír Vyhnálek

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a bytových jader. Provádíme obklady a dlažby, hrubé stavby, základové desky, výstavby RD na klíč, zámkové dlažby, rekonstrukce chodníků,půdní vestavby, veškeré zemní práce

RD development s.r.o.

Firma dělá domy na klíč, rekonstrukce interiérů, bytových jader, obklady, dlažby, omítky, fasády, stropy, podlahy, vyzdívání příček, sádrokartony

ROJA stav s.r.o.

Jsme specialisté na rekonstrukci bytových jader, koupelen a bytů. Provádíme rekonstrukce bytů a bytových jader na klíč. Rekonstrukce bytů i bytových jader provádíme v Hradci Králové a okolí.


Firma zabývající se rekonstrukcí střech a dalších stavebních prací

Firma zabývající se rekonstrukcí střech, novostavby. Zámečnické, tesařské, klempířské, pokrývačské, drobné zednické práce. Rekonstrukce rodinných domů a bytových jader.

Stavební a zednické práce

Provádíme zednické a stavební práce. Drobné řemeslné práce, obkladačské práce. Pokládka zámkových dlažeb, zhotovení omítek. Opravy fasád včetně památkových fasád. Betonáže, rekonstrukce bytových jader. Rekonstrukce staveb, montáž sádrokartónů, malířské pr…

ABC PROFESIONAL - Rostislav Šimeček

Naše firma se specializuje na rekonstrukce a realizace koupelen, kuchyní, bytových jader a bytových prostor celkově. Naší hlavní činností je práce v i. . .

Abostav stavební, s.r.o.

Rekonstrukce bytových jader, kompletní rekonstrukce bytovích interiérů na klíč, voda , topení, obklady dlažby, malby-nátěry, výměny oken, výměny-dveří, výr. . .

AB systém CZ s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce včetně dodávky rozvodů elektro, voda, topení, plyn. REkonstrukce koupelen, obklady dlažby, rekonstrukce bytových ja. . .

 • Hořovice

ACB - BETON

Realizace strojně hlazených betonových podlah pro občanské a bytové domy. Dále zajišťujeme veškeré zednické práce, rekonstrukce bytových jader, poklád. . .

 • České Budějovice 2

Accero s.r.o.

Naše stavební firma nabízí stavební práce, sádrokartonářské práce, obkladačské práce, stavební zámečnické práce, kompletní rekonstrukce bytů a domů, r. . .

Adam Cichra

Nabídka instalatérských prací, rekonstrukce byt. jader, zednické práce, strojní čištění kanalizací, kamerová prohlídka, zamrazování topného systému, r. . .

 • Veltruby, Hradišťko I

Adámek Ivan

Zednické a obkladačské práce, rekonstrukce bytových jader a balkonů, komíny, montáž plastových oken a dveří, zdivo z kamene, termofasády, sádrokartony, zpro. . .

Adam Kožuch

Dodávky stavebních prací např. - Novostavby a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen - pokládky podlah (plovoucí, keramické, potěry) - pod. . .

ADMI s.r.o.

Naše firma byla založena v roce 2006 a od počátku se zaměřuje na obkladačské práce a práce s tím související, rekonstrukce bytových jader, zednické pr. . .

ADONI J.S. s.r.o.

Firma provádí realizace koupelen, rekonstrukce bytových jader, koupelnové studio, pokládka podlahových krytin, prodává: obklady, dlažby, vany, sprchové . . .

ADROIT RECO

Realizujeme rekonstrukce rodinných domů, bytových jader, koupelen, ale i půdních prostor, kanceláří, obchodů, restaurací. Nabízíme zednické, sádrokart. . .

A.D.servis

Zabýváme se prodejem a servisem chladicí a klimatizační techniky. Servis a montáž tepelných čerpadel. Správa a údržba budov, topenářská a vodoinstalat. . .

A.D. servis

Zabýváme se prodejem a servisem chladicí a klimatizační techniky. Nabízíme servis a montáž tepelných čerpadel, správu a údržby budov, topenářské a vod. . .

A - G System - Stavební práce

Nabízíme: Fasády... Zateplovací systémy... Sanace... Zednické práce... Obklady + Dlažba... SádrokartonXte. . .

 • Teplice

A - jeto a-z

Provádíme výstavby a rekonstrukce domů či bytových jader. Zajišťujeme obkladačské práce, sádrokartony, fasády, vodoinstalace či plovoucí podlahy.

 • Mimoň

Aksamit, s.r.o.

Provádíme rekonstrukce bytových jader a koupelen. Stavíme rodinné domy na klíč. Zajistíme stavební dozor. Terenní úpravy, pokládka zámkové dlažby.

A.K.Servis

Pokladačství a obkladačství, Stavebnictví, Rekonstrukce a přestavby, Stavebně řemeslné práce, Zednické práce, Služby a řemesla, Instalatérství a topen. . .

AKVAMONT, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na obor VODOINSTALACE. Naše hlavní činnost společnosti je zaměřena na dodávky a montáže plastových potrubních systémů a technologie úpra. . .

Alan Coufal

Montáž sádrokartonu a kazetových podhledů.

Albatech, s.r.o.

Provádění stavby a rekonstrukcí rodinných domů, bytových jader, bytů, obchodních jednotek, obchodů. Nabídka zateplovacích prací. Přípravné, bourací , do. . .

Alena Kešnarová

Naše stavební firma se soustředí zejména na rekonstrukce bytových jader včetně rozvodů vody a elektroinstalace. Pracujeme pružně a kvalitně.

 • Jindřichův Hradec

Alena Knížková - DRUBYT

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže vodoinstalací a odpadů v bytových domech včetně. . .

Aleš Čechlovský

Nabízím provádění veškerých stavebních prací, včetně dodání materiálu pokládka podlahových krytin, elektroinstalace, veškeré sádrokartonářské práce, . . .

 • Žleby

Aleš Čihák

Realizace obkladů a dlažeb, rekonstrukce bytových jader. Nabídka zateplování fasád, montáží sádrokartonů, plotů a hydroizolací, stavebních prací a rek. . .

Aleš Dušek

Nabízím rekonstrukce a přestavby bytových jader i koupelen. Provádíme obkladačské a zednické práce.

 • Pardubice, Pardubičky

Aleš Janatka

Nabízíme instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce bytových jader, rozvody vody, odpadu, topení a strojní čištění odpadů a zamražení to. . .

 • Jaroměř, Cihelny

Aleš Klinger

Naše stavební firma se věnuje rekonstrukcím bytů a rodinných domů se zaměřením na rekonstrukce koupelen a bytových jader. Kompletní rekonstrukce inter. . .

 • Týnec nad Sázavou

Aleš Moravec

Nabízíme a provádíme generální dodávky staveb bytových, občanských a průmyslových, inženýrské sítě. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů n. . .

Aleš Pokladník

Zařídíme Vám teplo Vašeho domova, za ceny, které Vás zahřejí. Zabýváme se montáží kotlů, plynových, elektrických i na tuhá paliva. Rekonstrukce bytový. . .

Aleš Rajgl ZEDNICTVÍ

Provádíme veškeré zednické práce, rekonstrukce bytových jader, obklady, dlažby, SDK, zámková dlažba, rekonstrukce a výstavba RD, zateplovací fasády a j. . .

Aleš Škopík

Dodávky a montáže plastových oken. Montáž a prodej stínící techniky a doplňků k oknům. Provádění stavebních prací. Rekonstrukce koupelen a bytových ja. . .

Aleš Valíček

Realizace termofasád a zateplování budov, rekonstrukce bytových jader, pokládka plovoucích a dřevěných podlah, zednické a obkladačské práce, kamenické. . .

 • Praha-Zbraslav

Aleš Vávra - malířství

Provádíme veškeré malířské, natěračské a lakýrnické práce. Zateplujeme fasády, renovujeme omítky. Montujeme sádrokartony i minerální stropy. Natíráme . . .

Alexander Leško

Zajišťujeme stavby a rekonstrukce bytových jader, koupelen, bytů a domů. Realizace obkladů a dlažeb.

Alexander Vlach

Firma provádí realizace novostaveb, sádrokartonů, fasád či střech. Nabídka zednických prací, rekonstrukcí půdních vestaveb, bytových jader a koupelen.

 • Konice

Alexandr Buček

Nabízím sádrokartonářské práce. Jedná se např. o rekonstrukce kanceláří, minerální podhledy, zateplení, kompletní půdní vestavby, rekonstrukce bytovýc. . .

Alexandr Seifert

Firma dělá zednické práce obklady, dlažby, omítky, fasády, malování lakování natěračské práce, rekonstrukce bytů, koupelen, bytových jader, vyzdívání . . .

 • Český Krumlov

Alexandr Winter

Nabízím instalatérské a topenářské práce, montáž a dodávku vodoměrů, protipožárních hadic ke sporákům, radiátorů, podlahového vytápění a rozvodů. Prov. . .

 • Zábřeh

ALFA BUILDING s.r.o.

Jsme firma zabývající se stavební činností, dodávkou hrubých staveb, zateplovacími systémy, strojními omítkami, montážemi SDK konstrukcí, rekonstrukce. . .

 • Mladá Boleslav

Alfa stavební Štoček, s.r.o.

Veškeré zednické práce, stavby RD na klíč, rekonstrukce bytových jader, fasády, zateplování, elektroinstalace, voda, zámkové dlažby, ploty a střechy.

ALFA VERTICAL, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti rekonstrukce bytů, interiérů, koupelen a rekonstrukce bytových jader na klíč. Zajišťujeme rekonstrukce panelových . . .

ALFI-HOUSE s.r.o.

Naše firma se zabývá převážně výstavbou RD na klíč, dále pak zateplováním budov, rekonstrukcí bytových jader, realizací průmyslových a litých podlah, . . .

ALMAROS, s.r.o.

Návrhy, výroba a montáž interiérů na zakázku včetně rekonstrukcí bytových jader se všemi potřebnými podklady . Výroba a montáž vestavných i interiérov. . .

ALPHA Group CZ spol. s r.o.

prodej a pokládka podlah, rekonstrukce bytových jader, suché stavby, montáž sádrokartonu

ALVIT WAY s.r.o.

Firma se zabývá kompletním stavebnictví, rekonstrukcemi bytů a bytových jader, Zednickými prácemi, Sádrokartony, omítky, fasády, a stavbou domů na klí. . .

 • Jihlava

Americká Stavební s.r.o.

Prodej stavebního materiálu, zprostředkování prací pro řemeslníky, řešení developerských projektů včetně financování. Zajištění rekonstrukce bytových jad. . .

 • Praha 9, Kbely

AMG Building & Investment s.r.o.

Rekonstrukce bytů a bytových jader Výstavba rodinných domů Realitní činnosti

AMJ STAVBY sdružení

Jsme sdružením v oblasti stavebnictví. Nabízíme veškeré stavební práce: * rodinné domy, byty a koupelny na klíč * rekonstrukce bytů a bytov. . .

Filtrace

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr