Katalog dodavatelů

Zobrazeno 261 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Pi w Ro, s.r.o.

Máte-li rádi upravenou zahradu, ale údržba Vám dělá potíže, obraťte se na nás. Provádíme kompletní realizace a údržbu zahrad. Provádíme profesionální služby v oblasti správy a údržby nemovitostí, pohotovostní úklidy, čištění čalounění, sedaček a koberců v…

ČTW, spol. s r.o.

Naše společnost se převážně zabývá prodejem a servisem čistící techniky Wap. V našem programu jsou i podlahové mycí stroje CLARKE, zametací stroje AMERICAN LINCOLN, drhnoucí a leštící stroje AMERICAN SANDERS, speciální parní čističe DELCO, tlakové stroje …

Stojka Group Service s.r.o.

Rekonstrukce bytů a byt. jader, obklady, dlažby, štuky, sádrokartony, malování bytů, fasády, úklidový servis bytu a kanceláři


Stavební práce a úklidové služby

Rekonstrukce bytů a byt. jader, obklady, dlažby, štuky, sádrokartony, malování bytů, fasády, úklidový servis bytu a kanceláři

A + B - kompletní úklidové služby

Firma poskytuje kompletní úklidový servis, Provádíme jednorázové i pravidelné úklidové práce kanceláří, bytů, domů, administrativních budovXtecXtecXte. . .

ACERO, s.r.o.

Naše firma se zabývá úklidem od roku 1994. Máme četu stálých a řádně proškolených pracovníků a v případě potřeby si najímáme i externí pracovníky. N. . .

A-CLEAR úklidový servis, s. r. o.

úklidové služby, odvoz odpadu a suti

Agentura IPSO s.r.o.

Agentura IPSO s. r. o. zabezpečuje větší rozsah aktivit, především v oblasti bezpečnostních služeb, požární ochrany a komplexního úklidu. Nabídka služeb. . .

Agentura Marie - Marie Konečná

* Vedení účetnictví * Vedení účetnictví firem v konkurzu * Účetní a daňový servis pro správce konkurzní podstaty * Vedení účetnictví neziskových organ. . .

Agentura Real Servis

Společnost AGENTURA REAL SERVIS s. r. o. zajišťuje kompletní úklidové práce a instalace bezpečnostních systémů.

AGENTURA ZVONEK

TÁBOR - Agentura ZVONEK - realitní a bytová kancelář. PRODEJ a PRONÁJEM všech nemovitostí - rodinné domy, byty, chaty, chalupy, garáže, pozemky, nebyt. . .

Almita spol. s r.o.

CNC obrábění, lisování, výroba.

AndAlina s.r.o.

UlkidPro. CZ nabízí služby v oblasti úklidu a správy nemovitostí. V naší nabídce najdete kompletní úklidový servis kancelářských budov, bytových domů, . . .

Antonín Švehla

Kompletní úklidový servis pro kanceláře, úklid komerčních prostor i domácností. Mytí oken, čištění koberců, generální úklidy, komplexní hygienický pro. . .

  • Kladno

Antura, s.r.o.

Uklidovy servis pro domacnosti, kancelare a pod.

  • Praha 3

Arnošt Metter

Nabízíme pravidelný i jednorázový úklidový servis. Provádíme mytí oken, žaluzií, čištění koberců a čalounění, úklid domácností, firem, kanceláří, po r. . .

  • Praha 3

ARTEX informační systémy spol. s r.o.

Servis výpočetní techniky. Implementace informačních systémů, vývoj software. Řešení pro servisní firmy, bezpečnostní a úklidové agentury. Implementac. . .

Atak úklidový servis s.r.o.

Úklidové služby, jednorázový úklid, úklid kanceláří, úklid činžovních domů a další služby

AWT - Servis s.r.o.

Prodej mycí linky pro osobní automobily, prodej mycí linky pro nákladní automobily, Výroba katráčových segmentů pro mycí linky všech značek, prodej c. . .

AZclean s.r.o.

Zajišťujeme komplexní úklidový servis v Severočeském, Středočeském, Východočeském a Jihomoravském kraji. Nabízíme úklidové práce jako je pravidelný úk. . .

AZclean, s.r.o.

Zajišťujeme komplexní úklidový servis po celé ČR. Pravidelný úklid objektů a areálů, strojní čištění a úklid průmyslových podlah, čištění technologick. . .

AZclean - úklidové služby

Zajišťujeme komplexní úklidový servis po celé ČR. Provádíme pravidelný i jednorázový úklid objektů a areálů, strojní čištění i úklid průmyslových podl. . .

AZclean - úklidové služby

Zajišťujeme kompletní úklidový servis. Úklidové práce: Pravidelný úklid budov, strojní úklid a čištění průmyslových podlah, mytí oken a prosklených pl. . .

AZ CZ Servis, s.r.o.

Společnost AZ CZ Servis s. r. o. se specializuje na zabezpečení všech Vašich poptávek v oblastech vytápění, rozvorů vody plynu a elektro, Dále se také . . .

AZURA A-Z servis, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní úklidový servis.

A-Z Zahradnický servis

Celková údržba exteriérů. Naše firma nabízí kompletní služby v oblasti zahradnictví a úklidového servisu. Věnujeme se i demolicím a vyklízením objektů. . .

BHV ÚKLID , s.r.o.

Čištění, úklidové služby provádí - běžné úklidy různých typů prostor - trvalé a jednorázové úklidy - hygienický servis - profesionální úklid (výrobní . . .

  • Znojmo

BioModrá s. r. o.

Úklid kanceláří, Úklid SVJ, Úklid komerčních prostor. Provádíme pravidelné, jednorázové i generální úklidy včetně zákaznického servisu. Zajišťujeme my. . .

BLANÍK ČBS spol. s r.o.

bezpečnostní služby a servis, ochrana osob, ostraha objektů a osob, úklidové služby

  • Praha 1

BM clean s.r.o.

B. M. clean s. r. o. - úklidový a čistící servis se specifikuje především na úklid a čištění . Provádíme úklidy po stavebních úpravách, kolaudační úklidy, ú. . .

  • Liberec VII-Horní Růžodol

BONAR PRO s.r.o.

Facility servis - úklidové a bezpečnostní služeby a činnosti s tím spojené.

Božena Gubancová

1. Jsme rádi, že Vám můžeme jako první a jediní představit pravou konopnou mast, vyráběnou podle originální receptury nikoli z olejového extraktu, ale . . .

BRADA Úklidový servis

Naše firma se zabývá kompletním servisem v oblasti úklidu pro firmy i občany a vyklízecími službami.

BŘEZINA servis, s.r.o.

Nabídka úklidových a čisticích prací, prodej a servis čisticí techniky, vysavačů a podlahových mycích automatů.

Broulíková Věra - CZ SAT

Prodej, instalace a servis satelitní techniky. Možnost příjmu klasických stanic a nabídka exotických stanic dle přání zákazníka. Úklidové služby pro. . .

CALIBER Group s.r.o.

Správa a údržba nemovitostí, kompletní úklidový servis, údržba a renovace podlah

cba corporation a.s.

Facility management, úklidové práce, ostraha, údržba.

Čikas

Prodej čistící a úklidové techniky, servis, opravyúklidovétechniky, čistící práce, půjčovna čistících strojů, servis a prodej sportovního zboží vše pro win. . .

ČIKOB úklidový servis

Provádíme čištění a úklid bytových i nebytových prostor. Poskytujeme čištění koberců, mytí oken, čalounění extrakční metodou a vysokotlaké čištění. Na. . .

Čistící a úklidové prostředky sans.cz

Firma SANS se zabývá prodejem autokosmetiky, čistících a úklidových strojů, průmyslových vysavačů, pracovních a ochranných pomůcek. V našem sortimentu. . .

Čistící technika - ZACHAR s.r.o.

PRODEJ, PŮJČOVNA, SERVIS Vysokotlaké čistící stroje Mycí automaty Vysavače Čističe koberců Jednokotoučové mycí stroje Pa. . .

Clarima, s.r.o.

Pravidelný i jednorázový profesionální úklid interiérů a exteriérů. Facility servis. Čištění koberců i čalounění suchou pěnou, mytí oken, výloh, úklid. . .

CLEANER, s.r.o.

Zajišťujeme komplexní úklidový servis komerčních a soukromých prostor.

  • Praha, Nové Město

Cleanfix, s.r.o.

Jsme výhradními dovozci profesionální úklidové techniky značky CLEANFIX - mycí podlahové automaty, vysavače, kobercové extraktory, jednokotoučové stro. . .

Cleantime.cz

Poskytujeme poctivé úklidové služby pro domácnosti a podnikatelské prostory v Praze a jejím okolí. U nás skoro bez čekání a za rozumné peníze! Příchod. . .

COMPACT servis Liberec s.r.o.

Výroba, prodej a servis hygienického zařízení. Dodávky hygienických systémů, náplní, odpadního programu, čistící a úklidové chemie, malé úklidové tech. . .

CORA MANAGEMENT s.r.o.

Společnost působí na trhu úklidových firem více než 10 let. V současné době nabízíme služby v rámci celé republiky v oblasti vnitřního úklidu včetně s. . .

ČTW, spol. s r.o.

Naše společnost se převážně zabývá prodejem a servisem čistící techniky Wap. V našem programu jsou i podlahové mycí stroje CLARKE, zametací stroje AME. . .

Daniela Medenci

Nabídka kompletní úklidový servis : pravidelné i jednorázové uklidy spolecných prostorů panelových domů, soukromých objektů, kanceláří.

David KOSEK

Provádíme kompletní úklidový servis. Nabízíme úklid bytových i nebytových prostor, mytí oken nebo čištění koberců a čalounění.

Deira, s.r.o.

Nabídka kompletního úklidového servisu či správy a údržby nemovitostí pro firmy i byty. Provádíme čištění koberců, sedacích souprav a kuchyní či úklid. . .

DEVAMA pliz s.r.o.

Poskytujeme kompletní úklidový servis. Nabízíme jednorázový úklid i pravidelné úklidy.

Diversey Česká republika

Spolu s novým vlastníkem Sealed Air je Diversey jedním z největších poskytovatelů produktů a služeb v oblasti hygieny, bezpečnosti potravin a potravin. . .

Filtrace

  • Řazení
  • Kraj
  • Obory
Zrušit filtr