Katalog dodavatelů

Zobrazeno 2 007 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Martin Šimůnek

Firma byla založena v roce 1993 se specializací na montáže individuálních antén a satelitů na rodinných domech. Postupem doby byla činnost rozšířena i na instalace a opravy společných antén STA na činžovních domech a různých centrech. Máme též autorizaci …

PDC Servis

Elektroinstalace. Nabízíme kompletní elektroinstalační a elektro-montážní práce jak v silnoproudu tak i slaboproudu. Elektroinstalace, rekonstrukce elektroinstalací, rozvody elektřiny, kamerové systémy, domovní telefony, zabezpečovací systémy, opravy elek…

Stanislav Mareček

Provádíme vodoinstalatérské a topenářské práce.


Dávid Rusnák

Nabídka kompletních elektroinstalací.

Jiří Kovář

Potřebujete zavést elektřinu do domu? Nebo zapojit rozvaděč? Potřebujete opravit elektrické zařízení? Nabízíme kompletní elektrikářské práce včetně poradenství před samotnou realizací zakázky pro zákazníky z Telče a okolí. Instalaci rozvaděčů provádíme…

Karel Šebík

Poskytuje komplexní služby v oblasti instalatérských prací. Provádí montáže rozvodů vody, vodovodních přípojek i rozvodů topných systémů. Své služby poskytuje koncovým zákazníkům i firmám a institucím. Při práci využíváme jen instalační materiály od ověře…

Martin Mohácsi

Provádím elektropráce, slaboproud - silnoproud, EZS, CCTV, EPS, elektronické aplikace LED.

Pavel Hořejš

Firma realizuje topenářské a instalatérské práce, podlahové topení, odpady, koupelny na klíč, obklady, elektroinstalace,

AAGAS - Kamil Štercl

Poskytuji poradenství v oblasti dotací EU, provádím instalatérské a topenářské práce, prodej a montáž kotlů, revize, servis. plynových spotřebičů, roz. . .

aaKrby.cz

Prodej krbů, kamen, a sporáků na tuhá paliva. Veškeré příslušenstvý pro krby, obestavby a horkovzdušné rozvody.

ABC ELEKTRONIK s.r.o.

Montážní firma s touto činností: montáž el. zabezpečovací signalizace, přístupových sysémů, televizní rozvody - montáž antén i SATelitních, kamerových. . .

Abexa s.r.o.

Provádíme veškeré elektroinstalační práce do 1000V. Dále celkové slaboproudé elektroinstalace. Naší specializací jsou výměny hlavního domovního vedení. . .

ACG-Real s.r.o.

Kompletně zajišťujeme stavbu od potřebné dokumentace, materiálu, řemeslníků, kontrolu kvality a předání díla Vám. Případnou reklamaci řešíte pouze s n. . .

Adam Cichra

Nabídka instalatérských prací, rekonstrukce byt. jader, zednické práce, strojní čištění kanalizací, kamerová prohlídka, zamrazování topného systému, r. . .

 • Veltruby, Hradišťko I

Advokát, JUDr. Hana Cejnková

Poskytuji služby v oblasti obchodního, občanského, pracovního a rodinného práva, sepisování smluv, zastupování klientů v soudních i rozhodčích řízeníc. . .

Advokát JUDr. Jiří Rubek

Zastupujeme klienty u soudů a rozhodců. Zaměřujeme se na právo obchodní: smlouvy, hospodářská soutěž, občanské: nemovitosti, byty, nájmy, dědictví, tr. . .

Advokát JUDr. Martina Skřivánková

Advokát poskytuje komplexní právní služby v občanském a obchodním právu, zastupování na soudech, sepisuje smlouvy, žaloby, insolvenční návrhy, návrhy . . .

 • Brno

Advokátní kancelář Brno - JUDr. Dudová

Nabídka služeb advokátní kanceláře. Specializuji se na občanské právo, lidská práva a svobody, rozvody, společné jmění manželů, správní právo, stavebn. . .

 • Brno, Ivanovice

Advokátní kancelář CINK a partneři, s.r.o.

Advokátní kancelář poskytuje právní služby se zaměřením na občanské, obchodní, rodinné, pracovní a trestní právo. Nabízíme zastupování před soudy, obh. . .

Advokátní kancelář ,JUDr. Eva Kučerová

Nabízím poskytování komplexních právních služeb se zaměřením na občanské, obchodní, trestní, insolvenční a stavební právo. Rozvody manželství včetně . . .

 • Praha-Malá Strana

Advokátní kancelář KASL & PARTNER

Nabídka právních služeb. Nabízíme občanské, bytové a pracovní právo, rozvody, společné jmění manželů, výkon rozhodnutí i exekuce.

Advokátní kancelář Petráš

Nabízíme advokátní služby. Zaměřujeme se na občanské, bytové, obchodní a pracovní právo. Zabýváme se také veřejnými zakázky, obchodními společnostmi, . . .

AE Energie s.r.o.

Tepelná čerpadla, solární systémy, ohřev TUV, vytápění, rekuperace, fotovoltaika, topení, topenářské práce, vzduchotechnika, kotelny, strojovny, měřen. . .

AEROFLEX akciová společnost

Prodej plastového kompozitního / se sklovláknem / potrubí pro teploty -20°C do +90°C pro rozvody TUV, klimatizaci a vytápění. Výroba a prodej potrubí. . .

 • Brandýs nad Labem, Stará Boleslav

AG LIMA, spol. s r.o.

Obchodní společnost s oblastí prodeje platového trubního materiálu po celé ČR. Společnost se zabívá pouze prodejem a technickým poradenstvím pro rozvo. . .

AH Auto autodíly

Zajišťujeme prodej náhradních dílů na automobily. V sortimentu naleznete například provozní kapaliny, baterie, autokosmetiku, provozní chemii, stěrače. . .

Ainon - voda, topení, plyn

Profesionální instalaterské práce a služby v oborech voda (vnitřní rozvody odpadů a vody), topení (etážové, ústřední, podlahové vytápění), plyn (montá. . .

Aiola s.r.o.

Stavební práce Elektroinstalace Realizace staveb. Společnost se sídlem v Mladé Boleslavi provádí montáže elektroinstalace a hromosvodů, slaboproudé r. . .

 • Mladá Boleslav

AIRCLIMA service, s.r.o.

Naší specializací jsou od vzniku firmy zejména dodávky, montáže a opravy a servis zařízení v oborech TZB, vzduchotechnika a vytápění (tepelná čerpadla. . .

AIR EKONOM s.r.o.

prodej, montáže, servis šroubových kompresorů, zařízení pro sušení a filtraci stlačeného vzduchu, tlakové nádoby, rozvody stlačeného vzduchu, záruční. . .

AK JUDr. Raimund Řehořek

Nabízím služby advokátní kanceláře v oblasti rodinného a trestného práva se specializací na dopravní nehody, rozvody, společné jmění manželů. Poskytuj. . .

AK Mgr. MAREK KONEČNÝ

Poskytuji právní služby. Zaměřuji se na občanské, trestní, rodinné, obchodní a pracovní právo, rozvody či společné jmění manželů.

 • Praha 13, Stodůlky

Alain Zeman-ZEMAN ELECTRONIC

Slaboproudé rozvody a instalace pro rod. domy, panelové domy, hotely atd. .... , včetně anténních systémů.

 • Praha 10

ALARM SERVIS

Jsme na scéně od roku 1992, prioritou byla a je technická ochrana majetku a osob, především rychlý servis a montáže EZS a technických disciplín s bezp. . .

ALEOKS s.r.o.

Jsme firma zabývající se realizací kompletní výstavby klasických i atypických rodinných domů na klíč. Pod pojmem " dům na klíč" rozumějte výstavbu hrub. . .

Aleš Fiala FiTherm

Opravy, revize, montáže plynových zařízení. Instalace a opravy plynových kotlů, kominické služby, vložkování komínů, kontroly a revize spalinových ces. . .

Aleš Janatka

Nabízíme instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce bytových jader, rozvody vody, odpadu, topení a strojní čištění odpadů a zamražení to. . .

 • Jaroměř, Cihelny

Aleš Pokladník

Zařídíme Vám teplo Vašeho domova, za ceny, které Vás zahřejí. Zabýváme se montáží kotlů, plynových, elektrických i na tuhá paliva. Rekonstrukce bytový. . .

Aleš Prokůpek

Rozvody, topeni, vody, odpadu, plynu, novostavby, rekonstrukce, opravy.

 • Batelov

Aleš Svoboda

Nabízím opravy a prodej spotřební elektroniky, montáž a opravy televizních antén, anténní rozvody, zabezpečovací technika Jablotron, kamerové systémy . . .

Aleš Velička

Provádíme elektromontáže, elektroinstalace, revize a opravy. Instalujeme hromosvody, telefonní a datové rozvody i zabezpečovací systémy. Zajišťujeme o. . .

Aleš Zima

Zaměřuji se na zařízení koupelen, rozvody vody a odpadů, čerpadla a stojanové pumpy.

 • Trubín

Alexandr Winter

Nabízím instalatérské a topenářské práce, montáž a dodávku vodoměrů, protipožárních hadic ke sporákům, radiátorů, podlahového vytápění a rozvodů. Prov. . .

 • Zábřeh

ALFA - projekt, projektová a inženýrská kancelář, spol. s r.o.

Rozvody předizolovaného potrubí, čistírny odpadních vod, kanalizace, měření a regulace, veřejné osvětlení

 • Otovice

Alojz Juríček

oprava elektrozařízení-rozvody v bytových jednotkách, rekonstrukce rozvodu elektřiny, včetně zajištění revizní správy

 • Praha 10, Záběhlice

ALPECO, s.r.o.

Velkoobchodní a maloobchodní prodej: systémy pro rozvody vody, topení a podlahového vytápění z vícevrstvých trubek; podlahové topení; instalatérské zb. . .

 • 6 Liberec - Liberec VI-Rochlice

ALPEEnergy optimized technology s.r.o.

Provádíme elektroinstalační práce, silnoproudé a slaboproudé rozvody. Nabízíme kamerové systémy, alarmy, opravy osvětlovací techniky a venkovních rekl. . .

ALPEEnergy optimized technology s.r.o.

Provádíme elektroinstalační práce, silnoproudé a slaboproudé rozvody. Nabízíme kamerové systémy, alarmy, opravy osvětlovací techniky a venkovních rekl. . .

ALSEKO, s.r.o.

Prodáváme kamerové systémy, alarmy, satelity a televizní rozvody.

AMAR CZ s.r.o.

Nabízíme profesionální servis a komplexní služby v oblasti elektroinstalace a elektrotechniky. Provádíme slaboproudé i silnoproudé rozvody, elektrické. . .

AmiCom Teplice s.r.o.

Telekomunikační firma. Stavby telekomunikačních sítí a staveb, bezdrátové propojování, dodávka, instalace a servis telefonních ústředen, dodávka konco. . .

Ammedo stavby s.r.o.

Jsme společností zaměřenou na výstavbu rodinných domů na klíč a celkové rekonstrukce, a to od zajištění projektové dokumentace a financování, až po ko. . .

AMM Elektro

Provádíme veškeré elektroinstalační a elektromontážní práce do 1000 V: • celkové rekonstrukce elektroinstalací v panelových bytech, rodinných a bytov. . .

Filtr

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr