Katalog dodavatelů

Zobrazeno 20 dodavatelů

Telefonní operátor ePoptávka.cz

  • Otto Kočí
  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Hlavní pracovní poměr
Plat: 20000 - neurčeno

Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti - Konzultace a prezentace výhod moderních B2B produktů po telefonu: ePoptávka.cz, 123dopyt.sk - Komunikace s klienty, kteří mají zájem o naše služby - Konzultace správného nastavení pr…

Attigente Group, spol. s r.o.

Provozujeme callcentrum. Nabízíme aktivní i pasivní telemarketing, direct mailing. Navrhneme a zajistíme komplexní kampaň včetně alternativních řešení. . .

CALLCENTRUM DRACO, s.r.o.

Zprostředkováni prodeje a služeb prostřednictvím aktivního a pasivního telemarketingu

CallExperts s.r.o.

spol. CallExperts s. r. o. nabízí profesionální služby v oblasti telemarketingu. Poskytujeme služby outsourcingu podnikových činností péče o zákazníka, . . .

Datascore, s.r.o.

Provoz callcentra s nabídkou dataminingu a lead-managementu.

DIMAR CZ s.r.o.

Direct marketingová agentura s detailní znalostí českého prostředí. Specialista na 1to1 komunikaci.

Direct Communication, s.r.o.

Služby kontaktního centra (aktivní a pasivní telemarketing, informační linky, sjednávání schůzek)

Dokonalá firma s.r.o.

Jsme DokonaláFirma. cz a projekt SvítímeStejně. cz jsme založili jako součást péče o nám svěřené portfolio. Nemáme velké CallCentrum ani D2D obchodníky, . . .

EMEA s.r.o.

EMEA s. r. o. je telekomunikační operátor s českými vlastníky. Společnost byla založena v roce 2003. Filosofií společnosti je poskytovat jednoduché, kva. . .

FORMICA Group, s.r.o.

Jsme ryze česká telemarketingová společnost a od roku 2000 pomáháme řešit marketingové kampaně našich klientů. Díky dlouhodobě získávaným zkušenostem . . .

Inted s.r.o.

Společnost Inted dodvává a vyvíjí VoIP telefonní ústředny určené pro firmy i call centra. Nabízí komplexní služby v oblasti serverů. Dále nabízí tvorb. . .

LCN GROUP, s.r.o.

Působíme v oblasti distribuce služeb koncovým zákazníkům. Provozujeme vlastní internetové obchody a portály. Zaměřujeme se velkoobchodní i maloobchodn. . .

Livispace s.r.o.

Vážení přátelé, dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou virtuální telefonní ústředny Telfa, která Vám umožňuje mít profesionální zákaznickou linku či cal. . .

MESSENGER a.s.

Pražská kurýrní služba a meziměstská přeprava zásilek. Volte nejrychlejšího kurýra. Potřebujete rychle doručit zásilku? Máte e-shop a nevíte si rady s. . .

OG Soft s.r.o.

Specializujeme na vývoj vlastního podnikového softwaru, i na vývoj softwaru na zakázku a cloud produkty. Nabízíme kompletní dodávky řešení IT, servis . . .

OPTIMO consulting s.r.o.

Marketingové služby Internetový marketing Emailing Reklamní kampaně Grafický design WWW stránky Reklamní média Přímý marketing Event marketing. . .

OPTIMO - MARKETING

Marketingové služby: Hotelový marketing Internetový marketing Marketing v SRN Emailing Reklamní kampaně Grafický design WWW stránky Reklamní m. . .

Simply Call s.r.o.

spol. Simply Call s. r. o. nabízí profesionální služby v oblasti telemarketingu. Poskytujeme služby outsourcingu podnikových činností péče o zákazníka, . . .

SIPhone, s.r.o.

Značka SIPhone je na českém trhu v oblasti telekomunikací známá již od roku 2004. Společnost SIPhone s. r. o se od svého počátku specializuje na oblast. . .

TeliaCall, a.s.

TeliaCall je jedním z největších profesionálních callcenter v ČR (pobočka na Slovensku).

Filtrace

  • Řazení
  • Kraj
  • Obory
Zrušit filtr