Katalog dodavatelů

Zobrazeno 3 449 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

MAL - Partners s.r.o.

stavby na klíč, izolace zdiva, rekonstrukce -sanace, zateplování fasád

Finále, spol. s r.o.

Rekonstrukce, stavby, zateplování budov, bourání.

T&Nstav stavební a obchodní s.r.o.

Naše stavební a obchodní společnost byla založena dvěma společníky, kteří se ve stavebnictví pohybují bezmála dvacet let. Zaměřujeme se především na rekonstrukce, úpravy RD a výstavbu rodinných domů na klíč, zateplování budov, rekonstrukce a úpravy občan…


Stavební práce od A do Z

Provádíme veškeré stavební práce v rozsahu: celé stavby na klíč, celkové i dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasády, zámkové dlažby, pokrývačské, tesařské, betonářské práce, odvoz suti a odpadu. Obklady a dlažby, rekonstrukce koupelen.

AA+STAVEBNINY KONSYS s.r.o.

Stavebně-obchodní společnost Prodejny: - Betonářská 1, Ostrava-Muglinov - Na Zbytkách 158, Staré Město u F-M - Rybářská 88, Opava - Mlýnská 520, . . .

Abc stav

Provádíme stavby bytové, občanské, průmyslové, inženýrské sítě, rekonstrukce, silnice. mosty, zateplování budov. Projektová, inženýrská činnost, reali. . .

Abc stav

Provádíme stavby bytové, občanské, průmyslové, inženýrské sítě, rekonstrukce, silnice. mosty, zateplování budov. Projektová, inženýrská činnost, reali. . .

ABC stav, s.r.o.

Realizujeme bytové, občanské, průmyslové a inženýrské stavby, rekonstrukce a zateplování budov. Stavíme silnice.

  • Praha 5

ABISKO, s.r.o.

Provádíme hydroizolace a rekonstrukce střech a spodních staveb. Zateplování objektů, panelových domů.

AB systém CZ s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce včetně dodávky rozvodů elektro, voda, topení, plyn. REkonstrukce koupelen, obklady dlažby, rekonstrukce bytových ja. . .

  • Hořovice

ACG-Real s.r.o.

Kompletně zajišťujeme stavbu od potřebné dokumentace, materiálu, řemeslníků, kontrolu kvality a předání díla Vám. Případnou reklamaci řešíte pouze s n. . .

Adam Kocurek

Provádíme hrubé stavby rodinných domů, zateplování fasád a obkladačské i tesařské práce.

  • Nový Jičín

ADAPO stavby s.r.o.

Opravy střech, zasklívání lodžií. Nabídka zateplování domů, montáže regulační techniky a zpracování projektové dokumentace.

  • Ostrava, Vítkovice

ADAPTA, spol. s r.o.

Zajišťujeme výstavbu a zateplování budov, opravy povrchů teras i balkónů, sanace betonových ploch a stěrkových izolací. Provádíme zateplení kontaktním. . .

AD-MAR STAVBY, s.r.o.

Dodávky a montáže plastových a hliníkových oken a dveří, zateplování budov. Stavební práce.

ADMONTSTAV s.r.o.

stava a rekonstrukce - rodinné, bytové a komerční objekty, projekční kancelář, inženýrská činnost, zateplování budov, solární elektrárny, zemní práce, . . .

Adům.cz, s. r. o.

Prodej fólií a komponentů pro zateplování, levné fasády; kvalitní zateplení stropů, podhledů, krovů, střechy, podlahy; zateplování dutin staveb foukan. . .

  • Plzeň 3, Jižní Předměstí

Advantel, a.s.

Vyhledáme pro Vás zdarma kontakty na prověřené stavební firmy a řemeslníky, pro rekonstrukce, opravy a stavby, kteří fungují v místě požadovaného prov. . .

Agama

Představujeme Vám tímto nový izolační fasádní systém Agama na kontaktní zateplování fasád izolačními panely s již hotovou povrchovou úpravou imitující. . .

AG Hammer, s.r.o.

AG HAMMER - Malíři pokojů Praha, malířské práce, malování bytů, fasády, nátěry fasád, výškové práce, nátěry střech, hydroizolace střech, vše na profe. . .

Agimon s.r.o.

Klempířské, pokrývačské, tesařské práce, izolace plochých střech - šikmé a ploché střechy. Zateplování budov -fasády, půdy ..., solární systé. . .

AGIS s.r.o.

Nabízíme veškerou stavební činnost.

  • Praha 13

Agumont, s.r.o.

Nabízím zemní a bourací práce, řezání spár, zemní protlaky, zateplování fasád a vyklízecí práce. kanalizace, vodovody, rekonstrukce objektů

Agumont, s.r.o.

Zabývame se výstavbou inženýrských sítí (vody, dešťové a splaškové kanalizace, odvodňovací systémy), výstavbou ČOV, přečerpávacích stanic a systémů v. . .

AJ ARNA, s.r.o.

Provádíme zámkové dlažby, sádrokartonové konstrukce, rekonstrukce bytů, stavby domů i obklady a dlažby. Nabízíme zateplování, izolace a autodopravu.

  • Brno-Slatina, Slatina

A je to O.K.

Zdeněk Sadovský - stavební firma: Zateplování, Zednické práce, omítky, Zámkové dlažby - ploty, Výměna oken, dveří, Kanalizace - drenáže, Demolice, odv. . .

A JE TO - Sádrokartony

Zhotovování sádrokartonových konstrukcí, příček, podhledů, kazetových stropů i půdních vestaveb na klíč. Nabídka zateplování a izolace.

  • Hrob

AJETO, spol. s r.o.

Široký výběr produktů barvy-laky a míchání barev na počkání. Zajišťujeme malování fasád i vnitřních interiérů, zateplování budov a jednotlivých místno. . .

AJMK Stavební s.r.o.

Kompletní stavební práce. Stavby a rekonstrukce rodinných domů. Rekonstrukce interiérů. Obklady a dlažby, sádrokartony, fasády, zateplování, zemní prá. . .

  • Jamné

AK plus Novostav, s.r.o.

Zajišťujeme služby v oblasti stavebnictví. Zajišťujeme výstavbu a rekonstrukce bytových domů, škol, administrativních budov nebo obchodních center. Po. . .

  • Třinec - Lyžbice

AKRO s.r.o.

zateplování budov polystyrénem a minerální vlnou, strojné omítání

AK STAVBY s.r.o.

AK Stavby s. r. o -je dynamicky se rozvíjející firma , která se specializuje na pozemní stavby a rekonstrukce. Provádíme kompletní realizace staveb na k. . .

AKTIVHAUS s.r.o.

Provádíme zateplování tepelnou a akustickou izolací Isocell. Měříme vzduchotěsnost budov. Provádíme termovize gabionových plotů, oken a dveří. Tepelno. . .

Alan Hloušek

Tesařské práce(¨krovy, bednění schodišť, OSB podlahy)Sádrokarton, zateplování podkroví, zednické práce.

  • Smiřice

ALBATERA s.r.o.

Stavební firma zaměřena na zateplovaní fasád a izolaci plochých střech

  • Plzeň 3

Alcon Demp, spol. s r.o.

Zámečnické a stavební práce, výroba ocelových konstrukcí, rekonstrukce objektů, zateplování budov. Zhotovení oplocení pozemků, sportovních ploch, hřišť. Zhot. . .

Alena Hrušová

Realizuji stavby na klíč, - rodinné domy - rekonstrukce - střechy - zateplování fasád a střech - stavební práce

Aleš Cajska

Malířské, natěračské a tapetovací práce, sadrokartonařské, pokládka plovoucích podlah, zednické práce zateplování menších budov, rodinných domů a obje. . .

  • Vítězná

Aleš Čihák

Realizace obkladů a dlažeb, rekonstrukce bytových jader. Nabídka zateplování fasád, montáží sádrokartonů, plotů a hydroizolací, stavebních prací a rek. . .

Aleš Herget

Provádění klempířských i izolatérských prací včetně zateplování podkrovních místností, sádrokartonářských prací či lepení střech.

  • Vápenný Podo

Aleš Holčík

Zednické práce (obklady, dlažby, bytová jádra), tesařské, klempířské a pokrývačské práce, truhlářské a podlahářské práce, zprostředkování různých stav. . .

  • Ryžoviště

Aleš Hrabovský

Drobné stavební práce, rekonstrukce, zateplování, sádrokartony, ploty, dlažba.

  • Štoky

Aleš Janoušek

montáž sádrokartonu, zateplování, půdní vestavby, zámečnictví - PHA a střední Čechy

Aleš Jelenčík

Zaměřujeme se na montáže sádrokartonu, minerálních podhledů. Nabízíme zateplování, nátěry a opravy fasád. Motáž satelitních kompletů.

  • Desná I

Aleš Jestřáb

Naše dlouho leté zaměření je především na zateplování domů a budov, ale provádíme take veškeré zednické a sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích . . .

  • Frýdek Místek

Aleš Kolouch

Nabízím zateplování domů foukanou tepelnou izolací Climatizer plus. Provádíme zateplení dvoupláštové větrané střechy i stropních konstrukcí, podlah a . . .

  • Ostrava

Aleš Kosina

Naše společnost Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru hydroizolačních systémů. Neváhejte a využijte našich kvalitních služeb, které re. . .

Aleš Lorenc

Nabízíme zateplování budov, rekonstrukce bytů, izolace plochých střech, stavební poradenství, stavební izolace a údržbu budov.

  • Brno-Vinohrady

Aleš Maňák

malířské, natěračské práce, tapetování, fasády -nátěry fasád, zateplování fasád, renovace fasád, strukturální omítky, zednické a stavební práce, obklad. . .

  • Lipov

Aleš Měrka - levnéopravy.cz

• jakékoliv opravy v domácnosti • zámečnictví • elektrikářské práce • sklenářské práce (zasklívání, opravy, výměny) • instalatérství • montáž a o. . .

Aleš Ocko

Stavební práce- rekonstrukce a přestavba interiérů. Stavba rod. domů. Zateplování RD. Zprostředkování bankovních produkrů: stavební spoření, penzijní . . .

  • Dolní Benešov, Zábřeh

Aleš Ondráček

Zajišťujeme pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Provádíme zateplování fasád či pokládání betonových, pálených, plechových a vláknocementových st. . .

Aleš Pinkava

Provádíme vybrané stavební práce (stropy, zámková dlažba, chodníky, obrubníky, příjezdové komunikace), pokládáme plovoucí podlahy, provádíme zateplová. . .

  • Roštění

Filtr

  • Řazení
  • Kraj
  • Obory
Zrušit filtr