Katalog dodavatelů

Zobrazeno 17 dodavatelů

Bezpečnost - požární ochrana

Firma nabízí tyto služby:služby v oboru požární ochrany, vypracování dokumentace požární ochrany, poradenství v oboru požární ochrany, opravy hasicích přístrojů.

ABEPO (Ing. Jiří Hána, Ph.D.)

Nabízíme kompletní sortiment služeb v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) a požární ochrany (PO). Od konzultací ke konkrétním případ. . .

Alena Bílková

1)Požární bezpečnost staveb - technická a organizační činnost v oblasti požární ochrany, projektant požární bezpečnosti staveb, autorizovaný technik p. . .

Antonín Bezouška

Nabízíme služby v oblasti požární ochrany, bezpečnosti i hygieny práce a prevence rizik. Zajišťujeme vypracování a vedení dokumentace PO a BOZP.

  • Frýdlant nad Ostravicí

BOZPO Kheilová, s.r.o.

Nabídka poradenských služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Zajišťujeme vše od konzultací, přes vypracování potřebné dokumentace BOZP a. . .

Ing. Zbyněk Číž

Vypravování požárně bezpečnostních řešení staveb, školení z oblasti požární ochrany, vypracování dokumentace požární ochrany.

  • Opava

IRERO, s.r.o.

Nabízíme poradenství . Působíme v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Nabízíme kurzy, servis a vypracování dokumentace.

  • Praha-Holešovice

MERTA - HASICÍ TECHNIKA

Provádíme: • kontroly, opravy a prodej hasicích přístrojů a hydrantů • zajištění objektů ke kolaudaci • osazení a prodej bezpečnostních tabulek . . .

Petr Zborník

Firma se zabývá poskytováním komplexních služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany (vypracování dokumentace, prevenci rizik, školením zaměs. . .

PKP-Servis, spol. s r.o.

Firma nabízí tyto služby: služby v oboru požární ochrany, vypracování dokumentace požární ochrany, poradenství v oboru požární ochrany, opravy hasicích. . .

  • Lovčice
  • 1 nabídka

POHASERVIS s. r. o.

Nabízíme kompletní služby zahrnující vstupní audit pro ověření plnění požadavků dle platné legislativy, návrh opatření k nápravě zjištěných nedostatků. . .

PTBP conzult s.r.o.

Poskytování komplexních služeb v oblastech bezpečnosti práce, požární ochrany, ekologie, pracovní hygieny, ergonomie práce, koordinátora bezpečnosti p. . .

REVIZE - POŽÁRNÍ OCHRANA s.r.o.

Zajišťujeme servis v požární bezpečnosti. Školení požární ochrany. Vypracování požární dokumentace. Provedení preventivní prohlídky objektů. Prodej, r. . .

TURKE CZ, s.r.o.

Vážení obchodní přátelé, jsme firma zabývající se vypracováním dokumentace a zaváděním ISO systémů už více jak 5 let. Nyní rozšiřujeme svoji působnost . . .

Václav Kůtek

Nabídka služeb v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce včetně vypracování dokumentace a provádění školení.

  • Loučky

VAMBERSKÝ, s.r.o.

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci a požární ochrana, vypracování dokumentace požární ochrany, poradenství a revize vyhrazených technických zařízen. . .

Zdeněk Moucha

Poskytujeme komplexní služby v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany: koordinátor BOZP na staveništích, kontroly, revize, školicí centrum, porad. . .

Filtr

  • Řazení
  • Kraj
  • Obory
Zrušit filtr