Katalog dodavatelů

Zobrazeno 91 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

WebSport & Consulting service s.r.o.

Zabýváme se poradenskou činností v oblasti veřejných zakázek.

Bohemia Creative s.r.o.

Jsme specializovaný tým zabývající se statikou stavebních konstrukcí a projekcí pozemních staveb, kteří udělají vše pro to, aby byla zakázka vypracována v té nejlepší kvalitě. Opíráme se o zkušenosti za několikaletou praxí a široké spektrum realizovaných …


Komplexní služby spojené se zadáváním veřejných zakázek

Poskytuje komplexní služby spojené se zadáváním veřejných zakázek, a to jak pro subjekty zadávající veřejné zakázky, tak pro subjekty, které se veřejných zakázek účastní jako dodavatelé. Nabízíme kompletní administraci zadávacích řízení v režimu zákona o …

AAA POPTÁVKA.CZ, s.r.o.

Nové obchodní příležitosti pro firmy. Vy si zadáte poptávku jednoduše, rychle a zdarma. My ji rozešleme firmám z oboru a vy si poté vyberete z obdržen. . .

Adalta, s.r.o.

Poskytujeme dotační poradenství, vyřízení a přípravu žádostí o dotace, přípravu a administrace výběrových řízení či řízení i administrace projektů. Re. . .

Advokátní kancelář Kestlová,Rotterová & Mádr

Nabídka právních služeb se specializací na právo nemovitostí, telekomunikací a elektronických komunikací, vymáhání pohledávek, insolvenční řízení, prá. . .

Advokátní kancelář Křivánek, Tomášek spol. s r.o.

Zaměřujeme se na obchodní i občanské právo, pracovní právo a kolektivní vyjednávání, právní pomoc městům a obcím, veřejné zakázky, zastupování v soudn. . .

Advokátní kancelář Otrubová, Kučera a spol.

Advokátní kancelář Otrubová, Kučera a spol. poskytuje právní poradenství českým i zahraničním klientům. Kancelář poskytuje právní služby v oblastech: . . .

Advokátní kancelář Pelikán & Schelle

Firma se zabývá právními službami. Konkrétní služby: veřejné zakázky, zadávací řízení, administrace veřejných zakázek, komplexní právní služby v obla. . .

Advokátní kancelář SCHOLZ & MALÝ, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby advokátní kanceláře. Zaměřujeme se zejména na obchodní, občanské a správní právo. Specializujeme se na stavební a nemovit. . .

AK-JUDr. BEHENSKÝ FILIP

advokátní kancelář - právo občanské, obchodní, správní a korporátní - veřejné zakázky - průmyslové vlastnictví - insolvence - trestní právo - pr. . .

Andreas Ueltzhöffer, advokát

Nabídka advokátních služeb se zaměřením na kartelové právo, veřejné zakázky, rozhodčí řízení, smluvní právo či právo obchodních společností. Specializ. . .

Asociace pro veřejné zakázky, o.s.

Sdružujeme subjekty se společným zájmem na rozvoji prostředí veřejných zakázek, jejich zadávání a realizaci. Dále organizujeme vzdělávací programy, ko. . .

Aspironix,s.r.o.

Poskytujeme služby pro podporu rozhodování a pro realizaci záměrů. Nabízíme řešení na míru. Podporujeme podnikatelský rozvoj a expanzi do zahraničí. Z. . .

BauData, s.r.o.

Jsme tým lidí kteří pátrají po chystaných investičních záměrech a kontakty na jejich investory a projektanty poskytujeme stavebním firmám. Monitorujem. . .

Bohemia Creative s.r.o.

Jsme specializovaný tým zabývající se statikou stavebních konstrukcí a projekcí pozemních staveb, kteří udělají vše pro to, aby byla zakázka vypracová. . .

b2 Liberec s.r.o.

Provádění veškerých stavebních prací, rekonstrukcí, oprav

  • Liberec

Cadero, a.s.

Společnost Cadero, a. s. se specializuje na obchodní činnost, projektové řízení, finanční, ekonomické, účetní a daňové poradenství, dotační management . . .

CASSO INVEST spol. s r.o.

Nabízíme LED osvětlení do bytových a nebytových prostor, kanceláří, na zahradu, úřady, pro školy, banky, továrny i výkonné veřejné osvětlení, které je. . .

CENTRUM Pardubice, projektový ateliér, s.r.o.

Společnost založena v 03. 1993, po celou dobu své existence nepřetržitě splňuje kritéria pro veřejné zakázky, většinou v pozici generálního projektanta. . .

Dagmar Kryštovová

Provádím stavební rozpočty softweru CROS pro firmy a projektanty, Ve formátu vhodném pro veřejné zakázky.

DENEVY s.r.o.

Společnost DENEVY se zaměřuje kromě oblasti SME (malých a středních podniků) na informační technologie v oblasti bankovnictví, telekomunikací a veřejn. . .

DIPRO trade s.r.o.

Zařídíme vše nejen pro vaši koupelnu. Vyberte si z bohatého sortimentu keramických obkladů a dlažeb pro kompletní vybavení vašeho rodinného domu, sídl. . .

Donasy, s.r.o.

Realizace výběrových řízení a veřejných zakázek, dokumentace pro veřejné zakázky. Realizace elektronických výběrových řízení (e-aukce) na energie (ele. . .

DV Consult s.r.o.

Organizační a administrativní zajištění zadávání veřejných zakázek, kde působí jako osoba pověřená zadavatelskými činnostmi v souladu se zákonem o zad. . .

ELCOS GROUP s.r.o.

Firma se zabývá administrací veřejných zakázek.

ERGOLINE CZ s.r.o.

Autorizované servisní středisko enterálních pump Compat Činnosti biomedicínského inženýra Poradenská činnost v oblasti zdravotnické techniky Přípra. . .

  • Hradec Králové

GARANTA CZ, a.s.

Nabízíme komplexní služby v oblasti dotačního poradenství včetně realizace výběrových řízení. Specializujeme se na dotace z EU i národních zdrojů, veř. . .

HORÁČEK A PARTNEŘI, advokátní kancelář

Naši právníci Vám poskytnou efektivní a praktické řešení Vaší situace v následujících oborech: občanské právo, obchodní právo, zdravotnické a farmaceu. . .

ing. Eva Šedivá - CERBERUS

Majitelka společnosti má dlouholeté zkušenosti ve státní správě jako orgán dohledu nad zadáváním veřejných zakázek na ÚOHS ČR a při metodické činnosti. . .

  • Praha-Modřany

IPI s.r.o.

Zajišťujeme komplexně účetní poradenství, online účetnictví, mzdová agenda a poradenství pro firmy, podniky, úřady, instituce, obce, města a kraje. . . .

  • Žďár nad Sázavou

IT business, s.r.o.

Společnost IT business, s. r. o. byla založena na jaře roku 2006 s cílem sjednotit a zastřešit všechny podnikatelské aktivity, které jsme vyvíjeli během. . .

ITM, institut pro vzdělávání a poradenství, s.r.o.

Firma ITM, institut pro vzdělávání a poradenství, s. r. o. nabízí komplexní poradenskou činnost se zaměřuním na přípravu a realizaci nejvhodnějších mož. . .

IWWAL consulting, s.r.o.

Organizace zadávacích řízení - veřejné zakázky, právní poradenství

Jakub Jabůrek

Nabízíme poradenství pro zemědělce v oboru dotací. Dotace, výsluhy, financování zemědělských projektů z EU a ČR. Veřejné zakázky, dotační tituly a dal. . .

  • Kolín I

Jana Šlancarová

Nabízím projektové služby v oboru stavebnictví, zelená úsporám, soupis prací pro veřejné zakázky dle nové vyhlášku.

  • Břeclav, Charvátská Nová Ves

JUDr. David KARABEC - advokát

Jsme advokátní kanceláří se zaměřením na výkon advokacie, mediace, práva k duševnímu vlastnictví a daňové poradenství. Poskytujeme komplexní právní. . .

JUDr. Marek Görges, advokát

Poskytování služeb advokátní kanceláře v oblasti generální praxe. Specializuji se na obchodní právo, insolvenční právo, veřejné zakázky, trestné činy . . .

JUDr. Miloš Profous

Provoz advokátní kanceláře se zaměřením na komplexní právní služby ve všech odvětvích práva, a to jak pro orgány státní správy a samosprávy, tak pro v. . .

KRP GREEN s.r.o.

Instalace tepelných čerpadel na vytápění bytových a rodinných domů a na ohřev teplé vody, regulace topení na patě domu, optimalizace tarifu elektřiny . . .

Kruták & Partners, advokátní kancelář s.r.o.

Poskytování právních služeb v podnikatelské či ekonomické oblasti se zaměřením na právo obchodních společností, korporátní právo, smluvní agendu a záv. . .

Kubík Partners advokátní kancelář s.r.o.

Nabízíme advokátní služby. Zaměřujeme se na fúze a akvizice, hospodářskou soutěž, bankovní, finanční, pracovní či insolvenční právo. Dále poskytujeme . . .

Lukáš Michna, advokát

Advokátní kancelář specializovaná na zastupování ve sporech. Dále nabízíme právní služby ve všech oblastech práva spojených s podnikáním, zejména . . .

Machálek Petr, JUDr.,Ing.,Ph.D., advokát

Poskytuji advokátní služby se zaměřením na právo správní, finanční, obchodní, celní, přestupkové, správní či na právní vztahy k nemovitostem. Zaměřuji. . .

Marčišin & partneři, advokátní kancelář

Činnost advokátní kanceláře, právní zastoupení obcí a měst, veřejné zakázky, poradenství v oblasti insolvenčního práva a oddlužení, exekuční právo, ob. . .

  • Hradec Králové

Martin Hlaváček & partneři

Firma realizující zakázky kompletní technické správy majetku /objekty veřejné správy, obchodní a průmyslové zóny, bytové domy, domy a byty v osobním v. . .

Mgr. Blanka Nováková

Překlady a korektury textů v anglickém a českém jazyce - propagační a marketingové materiály, bannery a obchodní cedule, webové stránky firem, nabídky. . .

Mgr. Helena Ouředníková, advokátka

Nabízím advokátní služby. Zaměřuji se na občanské, obchodní či pracovní právo, právo obchodních korporací, rodinné právo a veřejné zakázky.

Mgr. Ing. Tereza Kučerová, advokát

- veřejné zakázky - právní služby - Dotace - Zastupování u soudů - Externí právní služby - Královehradecký, Liberecký, Pardubický

Mgr. JAN POTOČEK, advokát

Poskytuji právní služby, veřejné zakázky, dotace, audity, projekty unie, rozpočty.

Mgr. Jan Siostrzonek, advokátní kancelář

- právní služby - advokátní služby - vymáhání pohledávek - zastupování u soudů - veřejné zakázky - externí oprávní služby

Mgr. Jan Zyder

Překlady a tlumočení polského jazyka, soudní znalec - tlumočník, poradenství a pomoc při kontaktech s polskými firmami, úřady a institucemi.

Filtrace

  • Řazení
  • Kraj
  • Obory
Zrušit filtr