Katalog dodavatelů

Zobrazeno 18 dodavatelů

Kovoobrábění - CNC, tvarové broušení, frézování, soustružení

Společnost provádí od roku 1998 kompletní zajištění zakázky od materiálu až po dodávku s protokolem o měření. Naše specializace je na tvarové broušení a CNC frézování měkkých i kalených dílů. Zajišťujeme také soustružení, drátové řezání nebo povrchové úpr…

Antonín Zela

Brzdove kotouce pro motocykly. Vyroba, opravy, repase, brouseni, rovnani, prenytovani, tvarove kotouce, kotouce na stavby, lestene kotouce.

  • Všechovice

E - Normalie servis, s.r.o.

E-Normalie servis je dodavatel normalizovaných dílů na českém a slovenském trhu. Jsme firma s dlouholetými zkušenostmi v oblasti dodávek normalizovan. . .

Jaroslav Liška - LIMA

Kovoobrábění-převážně nástrojařská výroba a zámečnictví. Obrábění na klasickcých i CNC strojích. Soustružení, frézování, rovinné broušení. Zajišťujeme. . .

  • Třemošnice

Jaroslav Rudolecký

Zabýváme se malosériovým a zakázkovým broušením materiálů klasickými technologiemi při zachování minimálních nákladů na výrobu. Vyrobíme na zakázku ná. . .

Jiří Prokopec

Rodinná firma založená roku 1994 zabývající se výrobou přesných dílů dle specifikace zákazníka. Používané technologie: frézování, CNC frézování, soust. . .

  • Čenkovice

KASIKTOOLS s.r.o.

Výroba nástrojů na ozubení: odvalovací frézy, obrážecí stopkové a kotoučové nože, kotoučové tvarové frézy. Nástroje na řetězová i šneková kola, evolve. . .

KOVO Milan Kunert

CNC frézování do rozměru - 950x550x600mm, CNC soustružení - průměr 300x600mm, Veškeré klasické obrábění, broušení na kulato, na plocho a tvarové brouše. . .

  • Lanškroun

Kovoobrábění PK s.r.o.

Společnost provádí od roku 1998 kompletní zajištění zakázky od materiálu až po dodávku s protokolem o měření. Naše specializace je na tvarové broušení. . .

KOVO ROUBAL s.r.o.

Provádíme elektroerosivní řezání AGIE, CNC frézování, frézování, tvarové broušení a soustružení.

  • Lanškroun, Ostrovské Předměstí

Lubomír Strejček kovo-dřevo

Strejček Kovo - Dřevo: výroba certifikovaných FSC vyspravovacích lodiček; čtyřstranné hoblovaní; tvarové frézování s pěti vřeteny Strejček Kovo - Dře. . .

ORSO Lanškroun, s.r.o.

Nabídka kompletní výroby nástrojů a přesných náhradních dílů. Specializujeme se na elektroerozivní obrábění, CNC frézování, bodové a tvarové broušení. . .

Pavel Krajíček

Kovoobráběcí práce, soustružení, frézování, broušení ploché tvarové. CNC frézování rozměry stolu 635xt510x460 . CNC Deckel Mahol

  • Moravská Třebová

PETOKOV, s.r.o.

Provádíme kovoobrábění a elektroerosivní řezání kovů. Zajistíme CNC frézování, soustružení a broušení. Zaměřujeme se na dodávky komponent pro technolo. . .

Roman Odehnal - Rood

Zabývám se výrobou bodovaných náhrobních svítilen a váz. Dále provádím kovotlačitelské práce, tvarové i ploché broušení či frézování.

SteelForm Technology s.r.o.

Nástrojárna - SteelForm poskytuje služby jako je výroba, opravy a údržba vstřikovacích forem na plasty. CNC obrábění, malosériová výroba strojírenskýc. . .

VAMOZ - servis, a.s.

Předmět činnosti: * hlavní náplní divize Nářaďovna firmy VAMOZ - servis, a. s. jsou opravy a výroba nástrojů a nářadí výrobních linek pro výrobu. . .

Vojtěch Kráčmar

Rovinné a tvarové broušení na bruskách BPH 20 (upínací plocha 200x600mm).

  • Uherský Brod

Filtr

  • Řazení
  • Kraj
  • Obory
Zrušit filtr