Katalog dodavatelů

Zobrazeno 2 509 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Radek Mejstřík

Poskytujeme truhlářské a tesařské práce, výrobky z masivu a lamina, výroba schodiště, dveří, kuchyně, nábytek, pergoly, garážová stání, zahradní domky, krovy a dřevostavby. Provozovna na 17. listopadu 116, 28401 Kutná Hora, Šipší.

Ladislav Glogar

Střechy. Nabízíme tesařské práce, klempířské práce, pokrývačské práce, hydroizolace, izolace a vše pro stavbu nebo rekonstrukci střechy. Zajišťujeme bourací techniku nebo ruční demolici, odvoz stavebního odpadu, případně ekologickou recyklaci. Montáž okap…

Střechy Jelen s.r.o.

Jsme firma která provádí střechy, střešní konstrukce,šikmé,ploché,střechy,střešní okna,podkroví na klíč.Dodávku veškerých druhů krytin a materiálu na střechy a podkroví. Práce, tesařské, klempířské, pokrývačské, izolatérské, sádrokartony,falcované krytiny…


Firma zabývající se rekonstrukcí střech a dalších stavebních prací

Firma zabývající se rekonstrukcí střech, novostavby. Zámečnické, tesařské, klempířské, pokrývačské, drobné zednické práce. Rekonstrukce rodinných domů a bytových jader.

Stavby a rekonstrukce střech

Firma Michal SIXTA provádí stavby a rekonstrukce střech včetně tesařských, klempířských a pokrývačských prací. Tesařské práce jsou základním prvkem stavby dřevěných nosných střešních konstrukcí. Kvalitní provedení tesařských prací, dle předepsaných předpi…

Stavební práce od A do Z

Provádíme veškeré stavební práce v rozsahu: celé stavby na klíč, celkové i dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasády, zámkové dlažby, pokrývačské, tesařské, betonářské práce, odvoz suti a odpadu. Obklady a dlažby, rekonstrukce koupelen.

Střechy- pokrývačské, tesařské a klempířské práce

Budujeme střechy, provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce, hrubé stavby, podlahy, stropy.

Tesařské práce

Provádím montáže krovů, železobetonových schodišť, realizaci velkoplošného bednění a pergol či obkládání palubkami. Nabízím servis v oblasti tesařských prací. Zabývám se rekonstrukcemi historických krovů, kostelů a věží. Vyrábím stání pro auta, altány, te…

AAA sdružení SUMIF - stavební činnost

stavební činnost: ZEDNICKÉ A OBKLADAČSKÉ PRÁCE, POKRÝVAČSKÉ, KLEMPÍŘSKÉ A TESAŘSKÉ PRÁCE, MALÍŘSKÉ, LAKÝRNICKÉ, NATĚRAČSKÉ A TAPETÁŘSKÉ PRÁCE, SÁDROKARTO. . .

AAA Střechy a Stavby

Provádíme pokrývačské práce, klempířské a tesařské práce: prodej krytin, střešních oken a doplňků, montáž hromosvodů, rekonstrukce i opravy střech. Dá. . .

AB Bělohlávek, s.r.o.

Nabízíme kompletní provedení střech - práce tesařské, klempířské, pokrývačské včetně tepelných izolací Thermodach a Isotech, nátěry, truhlářské výrobk. . .

 • Plzeň

ACEMA SYSTEM s.r.o.

Společnost se zabývá stavbou dřevostaveb na klíč včetně veškerých prací se stavbami spojenými. /tesařské práce, sádrokartonářské práce, klempířské prác. . .

Adam Hrbek

Nabízíme klempířské, pokrývačské práce. Dále se zabýváme stavbou střechy, Pokrývačstvím, izolací střech, provádíme tesařské práce v Jihomoravském a Zl. . .

Adam Kabašta

V oblasti stavebnictví a klempířství působíme již od roku 2003. Zakázky realizujeme zpravidla na území Prahy a ve Středních Čechách, v případě větších. . .

Adam Kocurek

Provádíme hrubé stavby rodinných domů, zateplování fasád a obkladačské i tesařské práce.

 • Nový Jičín

AGENS s.r.o.

Spol. s r. o. -mimo jiné se zabývá stavební činností a montážními pracemi - např. rekonstrukce a opravy domů, montáž sádrokartonů, tesařské a pokrývač. . . .

 • Teplice

Agimon s.r.o.

Klempířské, pokrývačské, tesařské práce, izolace plochých střech - šikmé a ploché střechy. Zateplování budov -fasády, půdy ..., solární systé. . .

AGRARIAN s.r.o.

Prodáváme palivové dřeve, brikety, teplovodní kotle, provádíme tesařské práce a prodej stavebního řeziva.

A - JAKAVE s.r.o.

Střechy, fasády, izolace a rekonstrukce.

A - Kladex s. r. o.

Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Montujeme parapety, okapy a svody.

A.K.T. s.r.o.

Provádění truhlářských prací. zakázková truhlárna, okna, , dveře schody, nábytek, prosklené příčky, interiér, stěhování vyklízení, stavební práce zednické prác. . .

Alan Hloušek

Tesařské práce(¨krovy, bednění schodišť, OSB podlahy)Sádrokarton, zateplování podkroví, zednické práce.

 • Smiřice

Albert Kortiš

Dodávky a montáže plastových oken a dveří, rekonstrukce interiérů i exteriérů. Prodej stavebního materiálu. Výroba veškerého nábytku, truhlářské a t. . .

 • Herálec u Havlíčkova Brodu

Aleš Bobřík

Provádím pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Dodávám veškerý střešní materiál. Zajišťuji realizace, rekonstrukce i opravy šikmých a plochých stř. . .

Aleš Bukovjan

Naše tesařská firma Bukovjan Aleš z Nového Jičína – Libhoště byla založena v druhé polovině roku 1999 a má 3 kvalifikované pracovníky s dlouholetou zk. . .

ALEŠ DUCHÁČ -TRUHLÁŘ

Zakázková výroba pro firmy i soukromé osoby: např. okna – špaletová zdvojená, 55 mm zdvojené sklo dveře a nábytek z masivu pergoly lehké tesařské prác. . .

Aleš Holčík

Zednické práce (obklady, dlažby, bytová jádra), tesařské, klempířské a pokrývačské práce, truhlářské a podlahářské práce, zprostředkování různých stav. . .

 • Ryžoviště

Aleš Janeček

Nabízím klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Provádím montáže okapů, střešních výlezů, lemování i oplechování komínů.

Aleš Kráľovič

Provádíme kominické, klempirske, pokrývačské a tesařské prace

 • Havířov, Šumbark

Aleš Kružík

Střechy na klíč , tesařské klempířské a pokrývačské práce.

 • Kocbeře

Aleš Nipauer

Nabízíme tesařské a truhlářské práce. Vyrábíme krovy včetně pergol. Montujeme dřevěné střešní konstrukce, krytiny či střešní okna.

Aleš Nohejl

Opravy rekonstrukce střech, klempířské, pokrývačské, tesařské práce, hydroizolace střech, opravy a rekonstrukce komínů, sádrokartonářské a zednické pr. . .

Aleš Ondráček

Zajišťujeme pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Provádíme zateplování fasád či pokládání betonových, pálených, plechových a vláknocementových st. . .

Aleš Pavézka

Nabízíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Zajišťování montáží střešních oken a sádrokartonu. Opravy plochých střech a jejich izolace.

Aleš Pleticha

Nabízíme tesařské práce, výrobu krovů, pergol a parkovacích stání. Realizace novostaveb včetně rekonstrukcí.

Aleš Sojka

Výstavba, opravy a rekonstrukce šikmých střech. Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Nabízíme pergoly, zahradní altány, garážová stání. . . .

Aleš Stehlík

Provádím tesařské a pokrývačské práce, opravy krovu, tašek a oplechování. Stavba roubenek na klíč.

 • Chotětov

Aleš Strnad

Tesařské, pokrývačské a truhlářské práce.

Aleš Vokál

Provádíme tesařské, pokrývačské, zednické a sádrokartonářské práce. Nabízíme montáže a rekonstrukce krovů či realizace dřevostaveb.

 • Holetín

Aleš Zeler

Střechy, podkroví, interiéry, rekonstrukce, dřevostavby, stavby na klíč

Alexandr Štefek

Klempířské, pokrývačské a tesařské práce.

ALFA CZ s.r.o.

Střechy. Pokrývačské práce, střešní okna, tesařské práce, hydroizolace střech, výškové práce, povrchové úpravy, klempířské práce, hromosvody, stavební. . .

Alfi střechy

Specializujeme se na pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Nabízíme montáže střešních oken, hydroizolace a zateplování, opravy či rekonstrukce plo. . .

Alfréd Schiller

Tesařské práce. Pergoly, altány, garážová stání, zahradní domky, dřevěné konstrukce a další.

 • Smiřice

ALKSTAV s.r.o.

Stavební firma z Nového Města nad Metují. Firma provádí: demoliční práce, zemní práce , základové konstrukce běžné stavební práce zámečnické k. . .

ALLTHERM CZ spol. s r.o.

Provádíme veškeré stavební práce a činnosti, jako stavby RD na klíč, rekonstrukce, přístavby, dokončovací a přípravné stavební práce, tesařské a pokrý. . .

 • Brno-Tuřany, Brněnské Ivanovice

ALMA Moravia spol. s r.o.

Provádění pokrývačských a klempířských prací, tesařských prací, výměna střešních oken, provádění výškových prací pomocí horolezecké techniky, instalac. . .

Almata Real s. r. o.

Provádíme zateplování provětrávaných, kontaktních fasád, vnitřní a venkovní rekonstrukce, bourací práce, tesařské práce.

 • Praha 6

Alois Kolařík

Provádíme klempířské a pokrývačské práce, tesařské práce. Provádíme kácení a prořezávání stromů.

 • Chomutov

Alois Lepič - klempířství a pokrývačství

Již od roku 1992 provádím pokrývačské a klempířské práce. Realizuji také tesařské, izolatérské a zednické práce. Zajišťuji i rekonstrukce střech histo. . .

Alois Papučik

Nabízíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Provádíme montáž krovů, výrobu pergol, roubenky, dřevěné stavby, rodinné domy, monolit. Materiály K. . .

ALPEN VARNSDORF

Nabízíme výstavbu střech na klíč. Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce včetně pasířských prací a odvětraných fasád. Realizujeme krovy, a. . .

ALPINE STŘECHY s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Montáž a prodej střešních oken, prodej střešních a zateplovacích materiál. Rozpočty a poradenství . . .

Filtr

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr