Katalog dodavatelů

Zobrazeno 8 615 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Robert Tulej

Firma dělá stavební práce, bourání, izolace, zdění, zateplení fasád, obrubníky chodníky, zámková dlažba

Stanislav Norek

Provádíme: renovace a zateplení fasád, dekorativní betony a omítky. Rekonstrukce koupelen, renovace bytů, pokládka zámkové dlažby a izolace domů.

SVD s.r.o.

Veškeré stavební práce:rekonstrukce bytů, domů a také montáž sádrokartonový příček, pokládka zámkové dlažby, a tak dál. fasády rodinných domů


Jaroslav Tůma

Nabízíme zednické, stavební práce, rodinné domy na klíč, rekonstrukce domů, bytů, koupelny, kuchyně, kanceláře. Postavíme ploty, dřevěné terasy, pergoly, položíme zámkovou dlažbu. Zhotovíme fasády, střechy, sádrokartony. Vyměníme okna, dveře, schody a zre…

Nikosand group s.r.o.

Provádíme přípravné a dokončovací stavební práce, dále realizujeme specializované stavební činnosti. Zaměřujeme se i na nákladní dopravu do celkové hmotnosti nákladu 1,5 t v ČR i EU,sypký materiál a paletový materiál. Provádíme úklidové služby v Praze.

Stavby a rekonstrukce střech

Firma Michal SIXTA provádí stavby a rekonstrukce střech včetně tesařských, klempířských a pokrývačských prací. Tesařské práce jsou základním prvkem stavby dřevěných nosných střešních konstrukcí. Kvalitní provedení tesařských prací, dle předepsaných předpi…

Stavby na klíč, rekonstrukce.

Jsme stavební firma a provádíme stavební práce. Děláme: rekonstrukce bytu, stavby na klíč, výstavby domů na klíč, bytové a nebytové prostory, zednické práce, obkladačské práce, pokládku dlažby aj. Jsme kvalifikovaní a precizní, snažíme se být nejlevnější …

Stavební a zednické práce

Provádíme zednické a stavební práce. Drobné řemeslné práce, obkladačské práce. Pokládka zámkových dlažeb, zhotovení omítek. Opravy fasád včetně památkových fasád. Betonáže, rekonstrukce bytových jader. Rekonstrukce staveb, montáž sádrokartónů, malířské pr…

Stavební činnosti

Firma se zabývá kompletní stavební činností v rámci Královehradeckého kraje. Dále děláme kompletní balící práce, jsme schopni Vám vyjít vstříc vašim požadavkům - vše záleží na domluvě!

Stavební práce

Stavební práce, výstavba, rekonstrukce, ploty, dlažby. Středočeský kraj a Praha.

Stavební práce a úklidové služby

Rekonstrukce bytů a byt. jader, obklady, dlažby, štuky, sádrokartony, malování bytů, fasády, úklidový servis bytu a kanceláři

Stavební práce od A do Z

Provádíme veškeré stavební práce v rozsahu: celé stavby na klíč, celkové i dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasády, zámkové dlažby, pokrývačské, tesařské, betonářské práce, odvoz suti a odpadu. Obklady a dlažby, rekonstrukce koupelen.

AAA OKNA, s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastových i hliníkových oken a dveří dále, montáže garážových vrat, interiérových dveří, zednické a stavební práce.

AAA sdružení SUMIF - stavební činnost

stavební činnost: ZEDNICKÉ A OBKLADAČSKÉ PRÁCE, POKRÝVAČSKÉ, KLEMPÍŘSKÉ A TESAŘSKÉ PRÁCE, MALÍŘSKÉ, LAKÝRNICKÉ, NATĚRAČSKÉ A TAPETÁŘSKÉ PRÁCE, SÁDROKARTO. . .

AAA Střechy a Stavby

Provádíme pokrývačské práce, klempířské a tesařské práce: prodej krytin, střešních oken a doplňků, montáž hromosvodů, rekonstrukce i opravy střech. Dá. . .

AAA Střechy a Stavby

Poskytují veškeré stavební práce novostavby, rekonstrukce, střechy, fasády izolace a jiné. Také poskytují projektovou činnost.

A A A - Záchranná technická služba,spol. s r.o.

stavební práce - elektroinstalační práce, revire elektra, instalatérské práce, sklenářské práce, výmalba, fasády, zateplovací systémy.

ABAX Barvy s.r.o.

Prodáváme stavební a dekorativní materiály pro úpravu interiérů, exteriérů a malířského nářadí. Naleznete u nás barvy, laky, omítky, dekorativní mater. . .

ABC ATELIER s.r.o.

Stavba a rekonstrukce, Práce a služby pro stavbu, výstavbu a rekonstrukci Stavební poradenství.

 • Pardubice 6, Svítkov

ABC - Build s.r.o.

Firma provádí stavební práce, výstavbu, rekonstrukce, prodej stavebního materiálu - dlažba, kameny, okna, dveře aj.

ABC Domy s.r.o.

Provádíme veškeré stavební práce, rekonstrukce stávajících bytů, bytových domů, výstavba nových rodinných domů na klíč, zemní práce, zámkové dlažby.

 • Praha, Smíchov

ABC LENKA s.r.o.

Firma realizuje kompletní stavební práce.

 • Praha 3

ABC PROFI, s.r.o.

Nabízíme stavební práce, stavby na klíč, rekonstrukce domů a bytů, půdní a podkrovní vestavby. Provádíme sádrokartonářské práce a údržbu nemovitostí.

A - BENET s.r.o.

Firma se zabývá kompletní stavební činností. Co Vám můžeme nabídnout - realizace investičních akcí, výroba montáže a opravy potrubí, montáže předizolo. . .

Abexa s.r.o.

Provádíme veškeré elektroinstalační práce do 1000V. Dále celkové slaboproudé elektroinstalace. Naší specializací jsou výměny hlavního domovního vedení. . .

ABIAN Construction s.r.o.

Topení, voda, tepelná čerpadla, solární ohřev. Obklady a stavební práce.

 • Svárov

A + B kompletní služby, s. r. o.

Úklid firem a komerčních prostor, malujeme, a také se zabýváme stavebními prácemi, dále děláme zahradnické práce.

ABSOLUT-IN s.r.o.

Finanční a pojišťovací makléř;zprostředkování financování bydlení, pojištění firem i fyzických osob, úvěry, investování, firemní benefity, stavební pr. . .

ABS - stavební společnost s.r.o.

Zajišťujeme kompletní dodávky stavebních prací včetně staveb na klíč a to především průmyslových objektů, občanských a administrativních budov, rodinn. . .

AB stavby s.r.o.

Provádíme stavební práce - stavby na klíč, fasády, rekonstrukce, zemní, výkopové a bourací práce.

 • Košíky

AB systém CZ s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce včetně dodávky rozvodů elektro, voda, topení, plyn. REkonstrukce koupelen, obklady dlažby, rekonstrukce bytových ja. . .

 • Hořovice

A.B.V. spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou inženýrských sítí, občanských, průmyslových i bytových staveb. Provádíme rekonstrukce a zemní práce. Instalujeme venkovní kanali. . .

Abyssus, s.r.o.

Stavební práce Subdodávky-strojní omítky, anhydrytové podlahy, izolace

Accero s.r.o.

Naše stavební firma nabízí stavební práce, sádrokartonářské práce, obkladačské práce, stavební zámečnické práce, kompletní rekonstrukce bytů a domů, r. . .

Accurate s.r.o. - Happybuilding.cz

Stavební a obchodní společnost zabývající se výstavbou a prodejem RD. Nabízíme veškerá řemesla týkající se staveb. Okna, zimní zahrady, kuchyně, nábyt. . .

ACG-Real s.r.o.

Kompletně zajišťujeme stavbu od potřebné dokumentace, materiálu, řemeslníků, kontrolu kvality a předání díla Vám. Případnou reklamaci řešíte pouze s n. . .

ACHIVA EXPERT s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce.

 • Tábor

AC TECHNIK, s.r.o.

Provádíme stavební práce a rekonstrukce rodinných domů, bytů i interiérů na klíč. Nabízíme fasády, obklady, dlažby, sanace i silnoproudé a slaboproudé. . .

ActiveStav s.r.o

Naše firma provádí veškeré stavební práce. Výstavba staveb bytových, občanských, průmyslových, údržba a opravy střech a fasád, realizace půdních ves. . .

ACV-Zempr s.r.o.

ACV- ZEMPR s. r. o. nabízí - strojní zemní práce s použitím vlastní stavební techniky, bourací práce - demolice budov a objektů, pokládku zámkové dlažby. . .

Adamas s.r.o.

Firma zabývající se správou a údržbou nemovitostí, úklidovými pracemi, údržbou kolem domů, dále nabízíme komlexní služby dle požadavků zakazníka( likvi. . .

Adam Bernard Kowol

nabízím veškeré stavební a zednické práce.

 • Adamov

Adam Brůža

Firma se zabývá stavebními pracemi. v oklí Brno-Venkov

 • Vysoké Popovice

Adam Cichra

Nabídka instalatérských prací, rekonstrukce byt. jader, zednické práce, strojní čištění kanalizací, kamerová prohlídka, zamrazování topného systému, r. . .

 • Veltruby, Hradišťko I

ADÁMEK & OREL - STAVBY, s.r.o.

Provádíme kompletní dodávky novostaveb a rekonstrukcí, dohled nad stavebními pracemi i sanace. Nabízíme zemní, výkopové a bourací práce, zateplení fas. . .

Adam Kožuch

Dodávky stavebních prací např. - Novostavby a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen - pokládky podlah (plovoucí, keramické, potěry) - pod. . .

Adam Pařízek

Stavební úpravy, kominické práce, zednické práce, instalatérské práce.

 • Plzeň 3

Adam Pyščuk

Zajišťuji stavební činnost, rekonstrukce bytů a jader, suchou výstavu a zednické i obkladačské práce.

a d a p plus s.r.o.

Jsme stavební firma, která provádí veškeré práce. Např. demolice, základové desky, bytová jádra, rekonstrukce, bytové domy, rodinné domy, haly, bioply. . .

ADAPTA, spol. s r.o.

Zajišťujeme výstavbu a zateplování budov, opravy povrchů teras i balkónů, sanace betonových ploch a stěrkových izolací. Provádíme zateplení kontaktním. . .

ADA STAVBY s.r.o.

Provádíme stavby a rekonstrukce rodinných domů, bytů, kanceláří. Veškeré stavební a technické práce.

ADBA, s.r.o.

Specializujeme se na výkopové a ruční výkopové práce, na stavební i zemní práce. Zabýváme odvozem suti a odpadu, dopravou štěrku a písku a zajišťujeme. . .

ADESA Kladno, s.r.o.

Naše firma se zabývá kompletní stavební stavební činností, především rodinné domy , , na klíč" . Prodejem, montáží a následným servisem technologických ko. . .

 • Kladno

Filtr

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr