Katalog dodavatelů

Zobrazeno 1 779 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

VLÍDNÉ STAVBY, s.r.o.

Rodinné domy na klíč, občanské stavby, administrativní objekty. Provádíme stavby, rekonstrukce a přestavby domů.

Ľubomír Hubáček

Nabízíme veškeré stavební práce, stavby na klíč i rekonstrukce.

Jaromír Vyhnálek

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a bytových jader. Provádíme obklady a dlažby, hrubé stavby, základové desky, výstavby RD na klíč, zámkové dlažby, rekonstrukce chodníků,půdní vestavby, veškeré zemní práce


Stavby na klíč, rekonstrukce.

Jsme stavební firma a provádíme stavební práce. Děláme: rekonstrukce bytu, stavby na klíč, výstavby domů na klíč, bytové a nebytové prostory, zednické práce, obkladačské práce, pokládku dlažby aj. Jsme kvalifikovaní a precizní, snažíme se být nejlevnější …

Stavební práce od A do Z

Provádíme veškeré stavební práce v rozsahu: celé stavby na klíč, celkové i dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasády, zámkové dlažby, pokrývačské, tesařské, betonářské práce, odvoz suti a odpadu. Obklady a dlažby, rekonstrukce koupelen.

Zdeněk Vávra

Společnost se zabývá realizací zednických prací od rekonstrukcí po stavby RD na klíč.

AB Arco spol. s r.o.

Provádíme sanace betonových konstrukcí, zesilování konstrukcí pomocí uhlíkových lamel a kompozitních tkanin, tokrety, nízkotlaké injektáže proti průsa. . .

AB Control CZ, s.r.o.

Dodávky systémů ASŘTP pro vodohospodářské stavby na klíč. Poskytování software. Projekty silnoproudu, slaboproudu a MaR.

ABC PROFI, s.r.o.

Nabízíme stavební práce, stavby na klíč, rekonstrukce domů a bytů, půdní a podkrovní vestavby. Provádíme sádrokartonářské práce a údržbu nemovitostí.

Abrela, s.r.o.

Nabízíme dodávky hal, rekonstrukce a modernizace objektů, stavby na klíč, protipožární nátěry, ocelové konstrukce, stěnové a střešní opláštění, stěhov. . .

ABS - stavební společnost s.r.o.

Zajišťujeme kompletní dodávky stavebních prací včetně staveb na klíč a to především průmyslových objektů, občanských a administrativních budov, rodinn. . .

AB stavby s.r.o.

Provádíme stavební práce - stavby na klíč, fasády, rekonstrukce, zemní, výkopové a bourací práce.

 • Košíky

ACHIVA EXPERT s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce.

 • Tábor

ACV-Zempr s.r.o.

ACV- ZEMPR s. r. o. nabízí - strojní zemní práce s použitím vlastní stavební techniky, bourací práce - demolice budov a objektů, pokládku zámkové dlažby. . .

Adrian Ucrainschi

Zednické a malířské práce, obklady, dlažby, sádrokartony, kamenictví, rekonstrukce starých budov a komínu, štukatérské, zateplovací systémy fasád, stavby n. . .

 • Šluknov

A.D.S. Rokycany s.r.o.

Stavby na klíč, stavební projekty, realizace staveb, technický dozor, projektový ateliér, koordinátor BOZP.

AGENTURA BYDLENÍ, spol. s r.o.

Výstavba rodinných domů na klíč - montované nízkoenergetické dřevostavby, malé domky, luxusní dřevěné stavby, bungalovy, dvojdomky, podzemní domy, . . .

AGLAST s.r.o.

Mezi naše služby patří rekonstrukce staveb, zámková dlažba, dlažby, stavby na klíč, fasády, stavební práce, rekonstrukce domů a zednické práce.

 • Újezd u Tišnova

Agristav s.r.o.

Provádíme drobné zednické práce, jak o jsou rekonstrukce bytů, štukování, omítky a vyzdívky, betonáž, obklady koupelen, fasády a zateplení menších RD. . .

 • Praha 5, Smíchov

AK STAVBY s.r.o.

AK Stavby s. r. o -je dynamicky se rozvíjející firma , která se specializuje na pozemní stavby a rekonstrukce. Provádíme kompletní realizace staveb na k. . .

Alan Bíl

Provedeme komplexní realizaci Vašeho domu na klíč, pokládky obkladů a dlažeb, stavby plotů a další stavební činnost. Nabízíme zednické práce, rekonstr. . .

ALDO krby

Vyrábíme a prodáváme krbové vložky a kamna. Dodáváme teplovodní a teplovzdušné krby a krbová kamna. Realizujeme stavby krbů na klíč. Dále vyrábíme aty. . .

Alena Hrušová

Realizuji stavby na klíč, - rodinné domy - rekonstrukce - střechy - zateplování fasád a střech - stavební práce

ALEOKS s.r.o.

Jsme firma zabývající se realizací kompletní výstavby klasických i atypických rodinných domů na klíč. Pod pojmem " dům na klíč" rozumějte výstavbu hrub. . .

Aleš Hambálek

Naše firma se zabívá převážně realizací tesařských konstukcí všeho druhu, pokrývačskými a klempířskými pracemi. Dále provádíme pokládku dřevěných a pl. . .

 • Vojkvice

Aleš Holčík

Zednické práce (obklady, dlažby, bytová jádra), tesařské, klempířské a pokrývačské práce, truhlářské a podlahářské práce, zprostředkování různých stav. . .

 • Ryžoviště

Aleš Labík

stavby na klíč od A až po Z , čištění studni , výškové prace, zahradnické služby, dřevostavby

 • Nová Paka

Aleš Vykoukal

Stavby REKO BZENEC provádíme veškeré stavební práce na klíč včetně zámečnictví, rekonstrukce hal atd.

Aleš Zeler

Střechy, podkroví, interiéry, rekonstrukce, dřevostavby, stavby na klíč

Alex Pecha

Firma provádí výkopové, bourací a demoliční práce, vyklízení, úpravu terénu, stavby na klíč, archeologie, archeologie - muzea.

 • Hradec Králové

Alfa stavební Štoček, s.r.o.

Veškeré zednické práce, stavby RD na klíč, rekonstrukce bytových jader, fasády, zateplování, elektroinstalace, voda, zámkové dlažby, ploty a střechy.

alfa zeta czech s.r.o.

Stavby na klíč - Zateplování objektů, výstavba rodinných domů, bytů, rekreačních objektů, restaurací a hotelů. Zajištění hypotéky. Zdokonalování inter. . .

ALIK,s r.o.

stavební společnost

Allstav company s.r.o.

Firma provádí veškeré stavební práce - rekonstrukce, stavby na klíč aj. , nabízí i úklidové služby.

 • Praha 2

ALLTHERM CZ spol. s r.o.

Provádíme veškeré stavební práce a činnosti, jako stavby RD na klíč, rekonstrukce, přístavby, dokončovací a přípravné stavební práce, tesařské a pokrý. . .

 • Brno-Tuřany, Brněnské Ivanovice

ALMARK GROUP, s.r.o.

Provádíme kompletní realizace rodinných domů na klíč, výstavba hrubé stavby domu, rekonstrukce, zemní a výkopové práce, ostatní stavební úpravy. Dále se z. . .

ALMARK GROUP s.r.o.

ALMARK GROUP s. r. o. je stabilní stavební společnost s mezinárodním působením. Společnost ALMARK GROUP s. r. o. působí na evropském trhu 5 let. Naší . . .

Alpin Mont Servis, s.r.o.

rekonstrukce střech všech druhů krytin výškové práce rekonstrukce bytových, průmyslových i provozních budov rekonstrukce půdních prostor . . .

AlterCon - Kamil Jordák

Stavební služby na klíč.

 • Praha 14, Černý Most

ALUCA, s.r.o.

Stavíme rodinné domy na klíč, stavby na klíč. Kompletní dodávky a montáže střechy - tesařství, pokrývačství a klempířství.

ALVVA PRAHA s.r.o.

Zkušenosti našich pracovníků v oboru se datují od r. 1997 ( v rámci OSVČ ), od kdy jsme prováděli výstavby a rekonstrukce půdních prostor a budov větš. . .

AMA s.r.o. - architektonicko - stavební ateliér

Naše společnost se zabývá projektováním a samotnou realizací pozemních a inženýrských staveb - od fáze návrhu po samotnou realizaci (stavby na klíč). . .

A+M bazény Borovnička

Bazény - návrhy, výroba, prodej. Provádíme stavby bazénů na klíč - zastřešení, pískové filtrace, fólie, bazénová chemie, solární kolektory, schůdky, t. . .

American Home, s.r.o.

Provádíme výstavbu dřevostaveb, nízkoenergetických a pasivních domů na klíč. Poskytujeme typové domy. Nabízíme je v alternativách se střechou valbovou. . .

AMJ STAVBY sdružení

Jsme sdružením v oblasti stavebnictví. Nabízíme veškeré stavební práce: * rodinné domy, byty a koupelny na klíč * rekonstrukce bytů a bytov. . .

Ammedo stavby s.r.o.

Jsme společností zaměřenou na výstavbu rodinných domů na klíč a celkové rekonstrukce, a to od zajištění projektové dokumentace a financování, až po ko. . .

AMO-STAV s.r.o.

Stavby domů na klíč. Stavební práce.

 • Králův Dvůr

AMSTOR, s.r.o.

Stavby plotů na klíč. Nabídka oplocení pozemku drátěným a poplastovaným pletivem. Montáž průmyslových panelů, sloupků, branek a bran, plotů na míru.

Anatoliy Myron

Veškerá stavební činnost-rekonstrukce, stavby na klíč, zateplování fasád, zemní a výkopové práce, obklady a dlažby, demoliční práce

 • Praha 18

Andanza spol. s r.o.

Provádíme stavby na klíč.

ANDAS s.r.o.

Stavební společnost provádějící realizace staveb na klíč a to jak zděných, tak dřevostaveb a stavební profese s tím spojené.

Anděloslav Novotný

Firma vznikla v r. 1990. Zabíváme se jak kompletní výstavboou tak rekonstrukcemi objektů, až po rekonstrukce koupelen a provádění betonových obkláda. . .

ANDIZ, s.r.o.

Stavební společnost provádějící stavby na klíč, rekonstrukce, zateplování fasád.

 • Brno

Filtrace

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr