Katalog dodavatelů

Zobrazeno 2 641 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Pavel Papík

Firma dělá dřevostavby, střechy, fasády

KDK eko IZOL - CZ s.r.o.

Poskytujeme opravy rovných, plochých střech a střech s mírným sklonem. Dodáváme jednovrstvé, mechanicky kotvené střešní systémy z mPVC (fóliový systém). Realizujeme izolace rovných, pultových, sedlových střech s mírným sklonem. Kombinujeme realizaci s pok…

Ivo Neubauer

Našim zákazníkům poskytujeme kompletní poradenský servis a kvalitní provedení tesařských, klempířských, pokrývačských, izolatérských, sádrokartonářských prací či pokládky plovoucích podlah a to včetně dodání veškerého materiálu. Zajišťujeme též montáž hro…


Jaroslav Tůma

Nabízíme zednické, stavební práce, rodinné domy na klíč, rekonstrukce domů, bytů, koupelny, kuchyně, kanceláře. Postavíme ploty, dřevěné terasy, pergoly, položíme zámkovou dlažbu. Zhotovíme fasády, střechy, sádrokartony. Vyměníme okna, dveře, schody a zre…

Stavby a rekonstrukce střech

Firma Michal SIXTA provádí stavby a rekonstrukce střech včetně tesařských, klempířských a pokrývačských prací. Tesařské práce jsou základním prvkem stavby dřevěných nosných střešních konstrukcí. Kvalitní provedení tesařských prací, dle předepsaných předpi…

Střechy- pokrývačské, tesařské a klempířské práce

Budujeme střechy, provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce, hrubé stavby, podlahy, stropy.

AAA Střechy a Stavby

Provádíme pokrývačské práce, klempířské a tesařské práce: prodej krytin, střešních oken a doplňků, montáž hromosvodů, rekonstrukce i opravy střech. Dá. . .

AAA Střechy a Stavby

Poskytují veškeré stavební práce novostavby, rekonstrukce, střechy, fasády izolace a jiné. Také poskytují projektovou činnost.

ABAX Barvy s.r.o.

Prodáváme stavební a dekorativní materiály pro úpravu interiérů, exteriérů a malířského nářadí. Naleznete u nás barvy, laky, omítky, dekorativní mater. . .

ABC Techsystem, s.r.o.

Nabídka stavebních prací. Prodáváme stavební materiál na střechy Tondach, Bramac, KM Beta, IKO, střešní okna Velux, Roto, sádrokartony, zdicí malty a . . .

ABD Izospol s.r.o.

Provádíme zateplení stropů a střech foukanou minerální vatou. Kvalitní, prodyšnou a nehořlavou izolací. Vyplňujeme dutiny dřevěnýcj stropů, foukáme iz. . .

AB střechy - Arnošt Břemek

Nabídka klempířských a pokrývačských prací.

 • Hlučín

ACE TRADING, S.R.O.

kompletní realizace střešních plášťů

ACHENBACH - CZ, s.r.o.

Dodáváme: garáže, sklady, přístřešky, zahradní domky, haly ( i zateplené) " SIEBAU" , garážová a průmyslová vrata, vlnité a trapézové plechy, obloukové vlnit. . .

ActiveStav s.r.o

Naše firma provádí veškeré stavební práce. Výstavba staveb bytových, občanských, průmyslových, údržba a opravy střech a fasád, realizace půdních ves. . .

Adam Hrbek

Nabízíme klempířské, pokrývačské práce. Dále se zabýváme stavbou střechy, Pokrývačstvím, izolací střech, provádíme tesařské práce v Jihomoravském a Zl. . .

ADAM & ROMAN STŘECHY, s.r.o.

Zabýváme se tesařskými, klempířskými, pokrývačskými a zednickými pracemi. Zajišťujeme dodání střešní krytiny, stavbu lešení, fasády, zateplení a další. . .

a d a p plus s.r.o.

Jsme stavební firma, která provádí veškeré práce. Např. demolice, základové desky, bytová jádra, rekonstrukce, bytové domy, rodinné domy, haly, bioply. . .

ADRONAT, s.r.o.

Zabýváme se realizací plochých i šikmých střech, izolací proti zemní vlhkosti a radonu, výrobou a montáží klempířských prvků, posouzením stávajícího s. . .

Adům.cz, s. r. o.

Prodej fólií a komponentů pro zateplování, levné fasády; kvalitní zateplení stropů, podhledů, krovů, střechy, podlahy; zateplování dutin staveb foukan. . .

 • Plzeň 3, Jižní Předměstí

ADYS s.r.o.

zemní a stavební práce, nákladní autodoprava, pilařská výroba, výroba palet, střechy na klíč, obchodní činnost...

 • Trhové Sviny

Agimon s.r.o.

Klempířské, pokrývačské, tesařské práce, izolace plochých střech - šikmé a ploché střechy. Zateplování budov -fasády, půdy ..., solární systé. . .

AHF STAVBY s.r.o.

Zaměření firmy: opravy a výstavba plochých (rovných) střech, dodávka a montáž bodových a pásových světlíků, oprava a rekonstrukce teras, spodní stavba. . .

AH Střechy Liberec

Společnost AH střechy se specializuje na prodej a montáž výrobků z finské poplastované oceli. Jadná se o střešní systém Weckman Steel OY ( střešní kry. . .

AIZOL STAVEBNINY, s.r.o.

Profi Partner pro střechy, fasády a izolace. Váš dodavatel pro betonové, pálené, vlnité, plechové, plastové a bitumenové krytiny. Dále v nabídce šinde. . .

AIZOL STAVEBNINY, s.r.o.

Nabízíme sortiment v oblasti střechy, fasády, izolace, pěnový a extrudovaný polystyren, střešní krytiny. Prodej fasádních, izolačních systémů.

A - JAKAVE s.r.o.

Střechy, fasády, izolace a rekonstrukce.

AKCEPT CZ a.s.

prodej izolačních materiálů, stavebních doplňků, izolační systémy na spodní stavby, střechy, terasy, mosty, proti vodě spodní, tlakové a proti radonu . . .

Akční zboží - eStřechy CZ

Akční zboží z oblasti: šikmé střechy, ploché střechy, půdní vestavby, izolace, podkroví, konstrukce.

Alena Hrušová

Realizuji stavby na klíč, - rodinné domy - rekonstrukce - střechy - zateplování fasád a střech - stavební práce

Alena Teimerová

sdružení fyzických osob se specializací na stavební činnost v oblasti hydroizolací plochých střech, rekonstrukce interiérů, komerční interiéry, průmys. . .

 • Lázně Bělohrad

Aleš Janoušek

Provádíme opravy střech, izolujeme ploché střechy.

Aleš Kolouch

Nabízím zateplování domů foukanou tepelnou izolací Climatizer plus. Provádíme zateplení dvoupláštové větrané střechy i stropních konstrukcí, podlah a . . .

 • Ostrava

Aleš Kružík

Střechy na klíč , tesařské klempířské a pokrývačské práce.

 • Kocbeře

Aleš Kuběna

Firma je zaměřená na služby v oblasti tesařských, klempířských a pokrývačských prací.

 • Palkovice

Aleš Müller

Nabízíme realizace základových desek, šalování věnců, stropů a schodů. Provádíme střechy na klíč.

 • Kladno

Aleš Rajgl ZEDNICTVÍ

Provádíme veškeré zednické práce, rekonstrukce bytových jader, obklady, dlažby, SDK, zámková dlažba, rekonstrukce a výstavba RD, zateplovací fasády a j. . .

Aleš Rylko

Má firma Střechy Rylko s působností po celém Moravskoslezském a Olomouckém kraji se zabývá realizacemi a rekonstrukcemi střech, nátěry rovných i šikmý. . .

Aleš Sojka

Výstavba, opravy a rekonstrukce šikmých střech. Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Nabízíme pergoly, zahradní altány, garážová stání. . . .

Aleš Včelák

Práce ve vyškách pomocí horolezecké techniky: Opravy a nátěry fasád, mytí, instalace reklam, zábrany proti holubům, prořez stromů, montážní práce, za. . .

Aleš Zeler

Střechy, podkroví, interiéry, rekonstrukce, dřevostavby, stavby na klíč

Alexander Horváth

Provádíme střechy na klíč, demolice, úklidové práce, výstavby RD na klíč, lesnické práce, sádrokartonářské práce, rekonstrukce a malířské práce.

 • Plzeň 4, Doubravka

ALFA AC s.r.o.

Výroba doplňků pro odvětrávání střech... klempířské a pokrývačské práce

Alfa construct s.r.o.

Okna a dveře, střechy, fasády.

ALFA CZ s.r.o.

Střechy. Pokrývačské práce, střešní okna, tesařské práce, hydroizolace střech, výškové práce, povrchové úpravy, klempířské práce, hromosvody, stavební. . .

Alfagreen, s.r.o.

Realizujeme po celé České republice střešní zahrady, zelené střechy a veškeré sadové úpravy jako jsou rodinné zahrady, koupací jezírka a údržba městsk. . .

Alfa stavební Štoček, s.r.o.

Veškeré zednické práce, stavby RD na klíč, rekonstrukce bytových jader, fasády, zateplování, elektroinstalace, voda, zámkové dlažby, ploty a střechy.

Alfi střechy

Specializujeme se na pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Nabízíme montáže střešních oken, hydroizolace a zateplování, opravy či rekonstrukce plo. . .

Alf 1 s.r.o.

Provádíme veškeré sklenářské práce. Vyrábíme izolační dvojskla včetně zimních zahrad i markýz. Zasklíváme výklady a okna, pergoly. Dodáváme skleněné -. . .

All Roof s.r.o.

Provádíme zateplení a hydroizolace střech. Specializujeme se na ploché střechy, terasy, balkóny, spodní izolace staveb, zelené střechy.

ALLUX - STAV s.r.o.

ALLUX - STAV s. r. o. je českou firmou dodávající výrobky pro prosvětlení a odvětrání všech typů budov - komerčních objektů i rodinných domů. Naše výrob. . .

Alois Baroš

Tesařství, pokrývačství, dřevostavby na klíč, rekonstrukce, zakládání staveb.

Alois Běla

Realizujeme pokrývačské a klempířské práce a také střechy.

 • Stružnice

Filtr

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr