Katalog dodavatelů

Zobrazeno 68 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Jan Svoboda

Provádím elektroinstalační práce silnoproudé i slaboproudé, nové elektrické instalace bytů , domu, opravy elektroinstalace , připojení spotřebičů. Zajistím také inteligentní elektroinstalace.

T-Technology s.r.o.

Projekce - Instalace - Servis - Revize Bezpečnostní Systémy Komunikační Systémy Slaboproudé Systémy Smart home Silnoproudé Rozvody Specializovaná Kovovýroba Revize a údržba technických zařízení budov

Zbyněk Fryč

Bezpečnostní systémy, požární systémy, kamerové systémy, strukturované kabeláže, ostatní slabo a silnoproudé instalace. Uzamykací systémy, projekce elektro, interiéry, ozvučení.


Bezpečnost - bezpečnostní systémy, požární systémy atd.

Bezpečnostní systémy, požární systémy, kamerové systémy, strukturované kabeláže, ostatní slabo a silnoproudé instalace. Uzamykací systémy, projekce elektro, interiéry, ozvučení.

ALLOS, s.r.o.

Silnoproudé instalace do 1000V včetně revize. Slaboproudé instalace: Kamerové systémy, Elektronické Zabezpečovací Systémy, Elektrická Požární Signal. . .

Arnošt Gőbel - MAR DESIGN

Projekce měření a regulace, silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace včetně hromosvodů. Revize elektrických instalací a hromosvodů. BIM projekce ele. . .

BNC elektro, spol. s r.o.

Elektromontážní a elektroinstalační práce, Slaboproudé elektromontáže, Silnoproudé elektromontáže, Instalace hromosvodů, Prodej svítidel a osvětlení

BZ-tech, s.r.o.

Předmětem našeho podnikání jsou slaboproudé i silnoproudé elektroinstalace v občanské i průmyslové výstavbě, Neopomenutelné jsou i aktivity v . . .

DOSY CB s.r.o.

Slaboproudé a silnoproudé instalace.

Dušan Stromko

Projekce, realizace, revize, servis. Inteligentní elektroinstalace INELS, PLC Simatic, Teco silnoproude instalace do 1000V, hromosvody, slaboproude instalac. . .

 • Ostrava

ELEKTRA FOJT, s.r.o.

Provádíme silnoproudé elektromontáže do 1000V. Nabídka oprav, rekonstrukcí a instalací veřejného osvětlení i rozvodů. Provádění prací ve výškách s mon. . .

ELEKTRO CHALUPSKÝ

Provádím silnoproudé elektroinstalace v bytech, rodinných domech a firmách včetně revizí či oprav. Domácí telefony, elektro, bazény, slaboproud, silno. . .

Elektroinstalace Ježek

Provádíme domovní a bytové i průmyslové slaboproudé i silnoproudé instalace. Zabýváme se opravami, výrobou i revizemi rozvaděčů. Nabízíme instalace hr. . .

ELEKTROINSTA - sdr, Zdeněk Kostilník

Provádíme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace. Zajišťujeme instalace hromosvodů, datových sítí a elektronických zabezpečovacích systémů. Dále z. . .

Elektro Janoš

Elektroinstalace silnoproudé a slaboproudé v rodinných domcích, garážích. Elektroinstalace bytů. Rekonstrukce instalací v bytových domech.

Elektro KSK, spol. s r.o.

Montážní práce pro silnoproudé elektro-instalace do 1000V, opravy el. motorů do 30kW, prodej elektromateriálu.

 • Lanškroun

Elektromont WoNo

Zaměřujeme se na elektroinstalace a elektromontáže bytových jader, průmyslové instalace, silnoproudé a slaboproudé rozvody, elektropřípojky NN. Nabízí. . .

 • Dalovice

ELEKTRO NOVÝ - TRADE s.r.o.

Provádíme montáže bytové a průmyslové elektroinstalace i strukturované kabeláže. Zajišťujeme instalace domácích telefonů, revize, silnoproudé i slabop. . .

ELEKTRO - STRNAD

Provádíme elektroinstalace, elektromontáže, revize elektro, silnoproudé i slaboproudé el. instalace a veškeré práce elektro. Veškeré rozvody silnoprou. . .

Elektro-Weiss

Zajišťujeme kompletní silnoproudé elektroinstalace v rodinných domech, rekreačních a zemědělských objektech. Provádíme rozvody a instalace osvětlovací. . .

ELPRO CV, s.r.o.

Montujeme silnoproudé a slaboproudé technologie se zaměřením na oblast průmyslu. Provádíme jádrové vrtání i projektové práce. Nabízíme kompletní insta. . .

Filip Měšťák

Provádíme instalace zabezpečovacích systémů Jablotron, silnoproudé a slaboproudé elektrorozvody - domovní telefony, strukturované kabeláže v RD a kanc. . .

 • Praha, Staré Město

GABRIEL a PANGRÁC, spol. s r.o.

Nabízíme silnoproudé elektroinstalační práce. Zajišťujeme revize, instalaci hromosvodů. Maloobchodní i velkoobchodní prodej elektroinstalačního materi. . .

 • Domažlice

HONIKON s.r.o.

Slaboproudé instalace - projekce, montáž a servis EPS, EZS atd. Silnoproudé instalace. Inteligentní instalace Inteligentní dům Měření a regulace

HP Elektron, s.r.o.

Provádíme elektroinstalace, elektromontáže slaboproudé i silnoproudé, revize elektrických zařízení a stavební činnost. Nabízíme revize hromosvodů, nář. . .

Ing. Jan Václavek

Provádím poradenství a projektování v oblasti kabelové a vrchní vedení NN a VN, silnoproudé elektrické instalace domovní i průmyslové atd.

Inovat SE

Hlavními činnostmi jsou silnoproudé a slaboproudé instalace, měření a regulace a průmyslové automatizace.

Inovat SE

Hlavními činnostmi jsou silnoproudé a slaboproudé instalace, měření a regulace a průmyslové automatizace.

 • Praha 4

Jakub Strach

Zajišťujeme elektroinstalace, silnoproudé i slaboproudé opravy, rekonstrukce, novostavby, přípojky i průmyslovou instalaci. Připojujeme sporáky, elekt. . .

Jan Jirsa

Provádíme veškeré elektroinstalační a elektromontážní práce. Realizujeme slaboproudé i silnoproudé rozvody, bytové i průmyslové instalace, elektronick. . .

 • Třeboň, Břilice

Jan Svoboda

Provádím elektroinstalační práce silnoproudé i slaboproudé, nové elektrické instalace bytů , domu, opravy elektroinstalace , připojení spotřebičů. Zaj. . .

 • Benešov

Jaroslav Kaiser - COBRA - SIGNÁL

Projektové a realizační centrum se zaměřením na systémy CCTV, závory a parkovací systémy, silnoproudé elektro- instalace, výroba rozvaděčů

Jiří Čepera

Poskytuje veškeré lektromontážní a elektroinstalační práce, silnoproudé elektromontáže a instalace hromosvodů.

 • Olbramovice

Josef Veselý

Zaměřujeme se na slaboproudé a silnoproudé instalace ve všech různých typech objektů - domovní instalace, výrobní a logistické haly, obchodní centra a. . .

 • Nedašov

Josef Záruba

Provádíme: instalace a opravy, elektroinstalace, silnoproudé a slaboproudé rozvody, bytové, domovní, průmyslové, inteligentní systémy, počítačové sítě. . .

 • Česká

KAPPENBERGER + BRAUN, Elektro-Technik spol. s r.o.

Silnoproudé instalace a montáže, výroba a dodávka rozvaděčů, měření a regulace, komunikační a informačních systémy, zabezpečovací systémy, projektová. . .

L.A.S.O, spol. s r.o.

Provádíme projekce, instalace a servis elektronických zabezpečovacích systémů(EZS), požárních(EPS), kamerových systémů. Rozvody strukturované kabelá. . .

Ludvar - elektromontáže

Provádíme silnoproudé a slaboproudé instalace v kancelářích, komerčních prostorách, průmyslových objektech, rodinných domech a bytech. Poskytujeme por. . .

MANO CZ s.r.o.

Provádíme komplexní elektromontáže, dodávky a revize. Silnoproudé a slaboproudé rozvody. Bytové a průmyslové instalace, veřejné osvětlení, přípojky NN. . .

 • Soběslav III

Martin Poustka M-Pos

Satelitní a anténní digitální systémy, společné TV - rozvody STA, elektronické zabezpečení objektů EZS, bezpečnostní kamerové a digitální záznamové sy. . .

METRIX elektro s.r.o.

Provádíme elektroinstalační práce, veškeré silnoproudé instalace, slaboproudé instalace (datové rozvody, kamerové systémy, systémy EZS - Jablotron, Ro. . .

MICROTECH CZ, s.r.o.

Zabýváme se instalací a servisem bezpečnostních systémů. Provádíme slaboproudé, silnoproudé elektroinstalace. Dodáváme a montujeme požární signalizaci. . .

Milan Klabouch

Elektroinstalační silnoproudé práce. Instalace hromosvodů.

 • Rudolfov

Miroslav Schuh

Provádím elektroinstalační práce a vyrábím rozvaděče. Zajišťuji instalaci a revize hromosvodů či silnoproudé elektromontáže.

 • Šťáhlavy

MM ELEKTRONIC CZ s.r.o.

Nabízíme komplexní dodávku kamerových systémů s možností on-line sledování pomocí PC, tabletu, nebo mobilního telefonu. Komplexní dodávku EZS/EPS včet. . .

Montservis spol. s r. o.

Provádíme slaboproudé a silnoproudé instalace, elektrické zabezpečovací i požární signalizace a montáží kamerových a přístupových systémů.

NWDC Company spol. s r.o.

Nabídka technologií: Silnoproudé technologie: - vnitřní a venkovní rozvody - vnitřní a venkovní osvětlení - koncové prvky - rozvaděče . . .

Ondřej Čechlovský

Silnoproudé instalace (zásuvkové, světelné okruhy, zapojení rozvaděčů). Slaboproudé instalace, strukturovaná kabeláž (datové sítě, drátěné žlaby, . . .

Pavel Bednář

Poskytuji slaboproudé i silnoproudé elektromontážní a elektroinstalační práce. Zabývám se výrobou a servisem elektrických i elektronických přístrojů a. . .

Pavel Klimeš

Provádíme elektromontážní práce, elektroinstalace, hromosvody, slaboproudé i silnoproudé rozvody. Dále instalace elektronických zabezpečovacích systém. . .

 • Skalice nad Svitavou

Pavel Muroň

Provádím instalace a servis zabezpečovací techniky, elektronických či kamerových systémů. Zajišťuji silnoproudé i slaboproudé elektroinstalační práce.

Petr Němec

Provádíme montáže a opravy elektrických instalací. Realizujeme silnoproudé elektromontáže bytové i průmyslové. Instalujeme hromosvody na všech typech . . .

Petr Pěnička

Nabízím silnoproudé elektromontáže, instalaci a opravy elektrických strojů a zařízení.

 • Martinice v Krkonoších

Filtr

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr