Katalog dodavatelů

Zobrazeno 939 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Josef Bekr

Montáž a servis tepelných čerpadel a klimatizací.

ENCOFA SERVIS, s.r.o.

Klimatizace Brno ENCOFA SERVIS specializuje na montáže a servis chladírenských a klimatizačních zařízení. Naše zaměření jsou rodinné domy, byty, firmy a individuální projekty. Klimatizace do domu navrhujeme přesně podle Vašich požadavků a samozřejmě podle…

KLIMAdesign s.r.o.

Zabýváme se klimatizacemi, vzduchotechnikou, tepelnými čerpadly, čističkami vzduchu, odvlhčovači, zvlhčovači atd. vše od projektu po realizaci na klíč.


Vzduchotechnika - prodej a montáž

Česká společnost EBOG CV s.r.o. vznikla v roce 1989 a její specializací od začátku byla vzduchotechnika. Nejen prodej ale také montáž vzduchotechniky. Součástí služeb naší firmy je i dodávka a montáž klimatizace. Vždy dodržujeme termíny, dbáme na kvalitu …

Vzduchotechnika - servis, montáž, tepelná čerpadla

Poskytujeme servis a údržbu vzduchotechniky, klimatizací.Nabídka montáží a poradenství. Tepelná čerpadla, rekuperace pro byty a RD.

Zdeněk Martinek

Nabízím odborné poradenství, prodej a montáže klimatizační techniky a tepelných čerpadel. Provádím montáže klimatizací značky LG, Toshiba, Sinclair,... dále pak poradenství a montáže tepelných čerpadel.

ABC CLIMATECH s.r.o.

Profesionální dodávka klimatizací, tepelných čerpadel s montáží a servisem.

ABC KLIMA CZ, s.r.o.

Společnost ABC KLIMA CZ poskytuje komplexní řešení v oboru Technická zařízení budov -tzn. vzduchotechniky, klimatizace, chlazení, vytápění, měření a r. . .

AB Klimatizace, s.r.o.

Nabízíme služby od návrhu po realizaci v oboru klimatizace, chlazení, tepelná čerpadla, vlhčení, odvlhčování. Zajišťujeme velkoobchodní i maloobchodní. . .

AC AUTOCENTRUM ČERNÁ, s.r.o.

Jsme autorizovaní prodejci nových i ojetých vozů Škoda. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. Opravujeme klimatizací. Zajišťujeme čištění interiérů . . .

Acegroup cz, s.r.o.

Zabýváme se prodejem, montážemi a servisem vzduchotechniky, klimatizace a tepelných čerpadel.

AC klima - klimatizace Ostrava

Dodávka, montáž a servis klimatizací. Návrh a nezávazná nabídka klimatizace zdarma.

ACOND a.s.

Dovoz, vývoz, prodej, montáž a servis klimatizace, tepelných čerpadel a podlahového topení Výhradní zastoupení švédských tepelných čerpadel THERMIA. . .

AC precise s.r.o.

AC precise s. r. o. je výhradním zastoupením německé firmy STULZ GmbH, která se zabývá výrobou klimatizace. Partnerská firma LAKA CZ s. r. o. zajišťuje pr. . .

Adam Vlček

Poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti klimatizace, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Zaměření naší firmy je: montáž, prodej, záruční a pozá. . .

ADK Klima s.r.o.

Předmětem podnikání jsou dodávky, montáže, projektování, servis a poradenství v oborech vzduchotechnika, klimatizace, chlazení, topení a tepelná čerpa. . .

Adolf STRAKA

Provádíme veškerý servis všech značek automobilů, opravy alternátorů a startérů všech výrobců a typů . diagnostiku provádíme zařízením Bosch KTS 540 p. . .

ADS autodílna Sever, s.r.o.

pozáruční servis mechanické práce klempířské práce lakýrnické práce pneuservis karosářské práce výměna oken oprava klimatizací geometrie výmě. . .

AEF ACIMEX ELECTRONICS FULNEK s.r.o.

Naše společnost zajišťuje projekci, dodávky, montáže a servis následujících zařízení: kompletní dodávky vzduchotechniky, kompletní dodávky systému měře. . .

AIRCLIMA service, s.r.o.

Naší specializací jsou od vzniku firmy zejména dodávky, montáže a opravy a servis zařízení v oborech TZB, vzduchotechnika a vytápění (tepelná čerpadla. . .

Aircon delta, s.r.o.

Společnost AirCon se zabývá kompletní realizací klimatizací a vzduchotechniky. Provádíme také motáž klimatizací a servis vzduchotechniky. Při realizova. . .

 • Brno

AIR CONIC s.r.o.

Projekce, prodej, montáž, servis a poradenství při úpravě vzduchu, klimatizace, filtrace, zvlhčování, odvlhčování, odsávání, vzduchotechnika, rekupera. . .

AIR FINAL s.r.o.

Prodej klimatizační techniky. Montáž a servis klimatizací a vzduchotechniky.

AirPlus, spol. s r.o.

Dodávka, montáž a servis po celém území ČR. Projekční a poradenská činnost. Klimatizace pro kanceláře, byty, technologii(servery, telefonní ústředny apod. ), . . .

AISECO s.r.o.

Naše společnost se zabývá prodejem, instalací a servisem klimatizací, chlazení, vzduchotechniky, tepelných čerpadel, solárních systémů a malých fotov. . .

Alarmservis- Jiří Řičica

Zabývám se provozem autoservisu, nabízím diagnostiky motorů a servis klimatizací. Autosklo servis a montáž zabezpečení. Mezi naše služby také patří vy. . .

ALDIG, s.r.o.

Kancelářská technika - servis a prodej kopírek, tiskáren, počítačů Pokladní systémy - servis a prodej Klimatizace - servis a prodej Kopírování, tis. . .

Aleš Kosík - ASK Autoservis

servis osobních a lehkých užitkových vozidel, opravy automatických převodovek, prodej náhradních dílu na vozidla USA produkce, autodiagnostika, chip t. . .

Aleš Mareček

Zajišťujeme profesionální servis osobních a užitkových automobilů, garanční kontroly, servis a plnění klimatizací i opravy karoserií. Opravujeme vozid. . .

 • Praha, Petrovice

Aleš Rozenský

Provádím opravy a servis chladniček, mrazniček, průmyslového chlazení a klimatizace.

 • Praha, Radotín

Aleš Zajac

Provádíme veškeré elektro práce, poruchová služba v oblasti elektro po celé Praze, také provádíme zapojení LED osvětlení, nových systémů, klimatizace . . .

 • Praha - Hlubočepy

ALFAKLIMA Brno, s.r.o.

Naší specializací jsou KLIMATIZACE, VZDUCHOTECHNIKA, CHLAZENÍ a TEPELNÁ ČERPADLA. Vše dodáváme, montujeme a poskytujeme i servis. Máme 15 let zkušenos. . .

Algora, spol. s r.o.

Prodej, montáž a servis klimatizací. Outsourcing IT služeb

 • Brno

Alklimont s.r.o.

Dodávky, montáže a servis vzduchotechnických, klimatizačních zařízení a tepelných čerpadel od návrhu po realizace.

All Klima Servis, s.r.o.

Provádíme kompletní servis klimatizací a vzduchotechniky a revize požárních klapek. Klimatizace dodáváme výhradně od spolehlivých dodavatelů. Navrhnem. . .

ALL SERVIS spol. s.r.o.

Společnost se zabývá prodejem, servisem, montáží i údržbou klimatizací, Klimatizací do vzduchotechniky, opravy havárií klimatizace a vzduchotechnickéh. . .

Alois Caha

Provádím servis a opravy klimatizací a chladicích a mrazicích zařízení.

 • Stařeč

ALPHA Servis s.r.o.

Provádíme záruční i pozáruční opravy praček, myček, chladniček, sporáků, vestavných spotřebičů. Autorizovaný servis značek Bosch, Beko, Brandt, Fagor, . . .

ALTRAST v.o.s.

Nabízíme klimatizace bytů, kanceláří, průmyslových prostor. Provádíme montáže a servis vzduchotechniky, klimatizací, tepelných čerpadel. Revize protip. . .

ALTRON a.s.

Altron, a. s. je systémovým integrátorem v oblast řešení na bázi systémů záložního napájení. Jde především o zdroje UPS, DC systémy, motorgenerátory, . . .

Anděl František - vzduchotechnika, klimatizace

Naše firma nabízí výrobu, projekty a prodej vzduchotechniky, kompletní dodávky, montáže a servis klimatizací, vzduchotechniky a průmyslové filtrace pr. . .

Antonín Buchar

Poskytujeme montáž a servis chladicí techniky a zařízení, chladicích a mrazicích boxů, pultů a skříní. Zaměřujeme se také na klimatizace. Prodávám chl. . .

Antonín Marek

Nabízíme kompletní servis klimatizací do automobilů a montáží i servisu klimatizací do bytů. Zajištění opravy ledniček, mrazniček a prodej náhradních . . .

Antonín Řehák

Firma se zabývá instalatérskou a topenářskou prací, včetně montáží a servisu vzduchotechniky, klimatizace a chladících strojů

 • Študlov
 • 4 nabídky

Antonín Šnajdr - Termoservis

Servis chladniček a mrazniček, klimatizace

 • Valašské Meziříčí

A+P Servis

Provozujeme autoservis pro osobní vozidla všech značek. Zajišťujeme servis klimatizací, diagnostiku a drobné klempířské práce. Provádíme měření emisí . . .

ARA AUTO s.r.o.

Autoservis, Pneuservis, Diagnostika vozidel, Klimatizace servis, Autoskla servis, Prodej nahradnich dilu, Smluvni partner pojistoven Allianz, Ceska pojistov. . .

ARMATES - Marek Matula

Prodej, montáž a projektování LED osvětlení, výpočet umělého osvětlení dle ČSN (DIALux, Wils). Prodej, montáž a servis klimatizací, tepelných čerpadel. . .

Arnošt Čáp

Provádím opravy, servis a měření emisí automobilů koncernu Volkswagen. Nabízím plnění klimatizací.

 • Praha, Dolní Chabry

Arnošt Fürst

Provádění mechanických oprav podvozkových skupin. Pneuservis a servis klimatizací. Profesionální čištění interiérů.

 • Březnice

Arnošt Zittner

Provádíme opravy silničních vozidel všech značek, servis i montáž klimatizací a zajištění STK i emisí. Nabízíme drobné lakýrnické práce.

 • Znojmo

ARP - mechanizace, s.r.o.

provádíme práce s autojeřáby AD-20T a AD-28, dle domluvy se zákazníky i o víkendech. Servis nákladních a osobních vozidel. Diagnostika BOSCH, plnění . . .

A.R.TECHNIK, spol. s r.o.

Projektování Elektro, Měření a regulace (MaR), Řídicí systémy (ŘS) – prostory normální i náročné. Průmyslová automatizace - technologické procesy - ř. . .

Filtr

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr