Katalog dodavatelů

Zobrazeno 63 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Vzduchotechnika Klusák spol. s r.o.

Výroba, prodej, montáž a servis vzduchotechniky a klimatizací. Vyrábíme vzduchotechnické potrubí, regulační klapky, protidešťové žaluzie, tlumiče hluku a další.


Vzduchotechnika - prodej a montáž

Česká společnost EBOG CV s.r.o. vznikla v roce 1989 a její specializací od začátku byla vzduchotechnika. Nejen prodej ale také montáž vzduchotechniky. Součástí služeb naší firmy je i dodávka a montáž klimatizace. Vždy dodržujeme termíny, dbáme na kvalitu …

ABC KLIMA CZ, s.r.o.

Společnost ABC KLIMA CZ poskytuje komplexní řešení v oboru Technická zařízení budov -tzn. vzduchotechniky, klimatizace, chlazení, vytápění, měření a r. . .

Acegroup cz, s.r.o.

Zabýváme se prodejem, montážemi a servisem vzduchotechniky, klimatizace a tepelných čerpadel.

Adam Vlček

Poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti klimatizace, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Zaměření naší firmy je: montáž, prodej, záruční a pozá. . .

AIR FINAL s.r.o.

Prodej klimatizační techniky. Montáž a servis klimatizací a vzduchotechniky.

ALL SERVIS spol. s.r.o.

Společnost se zabývá prodejem, servisem, montáží i údržbou klimatizací, Klimatizací do vzduchotechniky, opravy havárií klimatizace a vzduchotechnickéh. . .

Anděl František - vzduchotechnika, klimatizace

Naše firma nabízí výrobu, projekty a prodej vzduchotechniky, kompletní dodávky, montáže a servis klimatizací, vzduchotechniky a průmyslové filtrace pr. . .

BAREK Vzduchotechnika - Klimatizace

Komplexní řešení vzduchotechniky, klimatizace, na klíč, rekuperace, odvlhčení bazénu a další. Projekce, dodávka, montáž. Zajišťujeme měření a regulaci. . .

Břetislav Janíček

Prodej montáž servis Tepelné čerpadla , klimatizace a vzduchotechniky. Značek LG, Toshiba, Midea , Samsung a Carrier. Bytové i prumyslové.

Climat AIR, s.r.o.

Zabýváme se prodejem a montáží klimatizace, projekcí a servisem vzduchotechniky.

COOL spol. s r.o.

Prodej, montáž a servis klimatizace, chlazení a vzduchotechniky.

C V B s.r.o. - KLIMATIZACE A VENTILÁTORY

Prodej, montáž a servis klimatizace, vzduchotechniky a ventilátorů. Maloobchod a velkoobchod značkových klimatizačních jednotek TOSHIBA, ACOND, prodej. . .

DEST David Derner

Výroba, montáž a servis garážových výklopných a sekčních vrat, průmyslových sekčních vrat, automatických dveří, vjezdových bran, závory, automatické po. . .

  • Týniště nad Orlicí

EKO - EKVITERM SPOLEČNOST S RUČENÍM OMEZENÝM

Společnost je zaměřena na prodej, projekci, montáže a servis měřící a regulační techniky, dále topení, chlazení a vzduchotechniky. V neposlední řadě r. . .

Elklim - František Souchop

návrh klimatizací, prodej zařízení klimatizace a vzduchotechniky, odborná instalace klimatizací, servis a revize klimatizací

EMVIM - stav, s.r.o.

Provádíme stavební práce, výkopové práce strojem, protlaky a zajišťujeme servis a prodej v oblasti vzduchotechniky a klimatizací.

  • Jakubčovice nad Odrou

ENERGOEKONOM spol. s r.o.

Věnujeme se oblasti tlakové a vakuové průmyslové vzduchotechniky. Prodej zařízení, návrhy průmyslových vzduchotechnických systémů, projektování, dodáv. . .

FAKSA - STRAKA s.r.o. - VZDUCHOTECHNIKA - KLIMATIZACE

Prodej vzduchotechniky, Klimatizační technika, Výroba vzduchotechniky, Servisy vzduchotechniky, Prodej kancelářské klimatizace, Prodej a montáž bytové. . .

FMA s.r.o.

Prodej, montáž a servis KLIMATIZACE, REKUPERACE A VZT (vzduchotechniky). TČ (tepelná čerpadla) vzduch-vzduch. Návrh, vyřízení povolení a kompletní rea. . .

František ANDĚL

Poskytujeme výrobu, prodej, montáž a servis vzduchotechniky, průmyslové filtrace, klimatizace a tepelných čerpadel. Rekuperace vzduchu a tepla, průmys. . .

František Selichar

PRODEJ - MONTÁŽ - SERVIS klimatizace, tepelných čerpadel, ventilátorů a vzduchotechniky. Spolupracujeme se zn. Airwell, Panasonic, Toshiba, Daikin a Ac. . .

Gregor s.r.o.

Lisování za studena kovových výztuh. Výroba střižných a ohýbacích nástrojů, tvarových dílů a přípravků. Výroba a oprava forem pro gumárenskou výrobu. . . .

IPC Klima s.r.o.

Nabízíme kompletní dodávky vzduchotechniky a klimatizace. Projekční činnost, servis, opravy. Dodávky měření a regulace včetně diagnostiky. Provádíme m. . .

Jana Čubová

nabízíme prodej, montáž, servis, poradenství v oblasti vzduchotechniky a klimatizace

  • Praha-Radotín

Jiří Bojda - FARELI

Prodej, montáž, servis klimatizací a vzduchotechniky. Montáže a opravy chladících zařízení. Pronájem pivních chladíčů. Plnění autoklimatizací.

  • Český Těšín

JP STROJE s.r.o.

Naše firma se zabývá prodejem a servisem svařovací techniky, přídavných materiálů. Dále prodáváme ruční nářadí a nástroje. Zabýváme se též prodejem el. . .

Karel Pavelka

Montáž a servis klimatizací, tepelných čerpadel a chlazení pro byty, domy, provozy, haly, nemocnice, kluby, úřady. Zajistíme montáž, prodej, servis vš. . .

KLIFA klimatizace

Nabízíme projekci, prodej, montáž klimatizace, chlazení a vzduchotechniky. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis klimatizačních, chladicích a VZT jed. . .

KLIMA - CLASSIC s.r.o.

Naše společnost dováží klimatizační zařízení TOSHIBA do ČR. Kompletní služby v oblasti klimatizace, vzduchotechniky a větrání. Realizujeme projekce, p. . .

KLIMA-ELEKTRON s.r.o.

Naše společnost se zabývá prodejem, montáží a servisem klimatizační techniky značek Panasonic, Daikin, Carrier, Toshiba, Midea. Mitsubishi. Montáž vzduch. . .

KLIMASPOL, spol. s r.o.

Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizačních zařízení, vzduchotechniky, chlazení a tepelných čerpadel.

Klimatechnika Ostrava, s.r.o.

Zabýváme se prodejem, montáží a servisem klimatizace a vzduchotechniky značky TOSHIBA. Nabízíme klimatizační techniku pro byty a kanceláře, komerční p. . .

KLIMAX TEPLICE, s.r.o.

Nabízíme prodej, montáž a servis tepelných čerpadel, klimatizačních zařízení, vzduchotechniky, čističek vzduchu a odvlhčovačů.

KRYON & Co, s.r.o.

Zajišťujeme projekty, dodávky, montáže, servis klimatizace, tepelných čerpadel a vzduchotechniky. Prodej klimatizací, tepelných čerpadel značky LG a D. . .

KVS klima s.r.o.

Jsme certifikovanou společností pro prodej, montáž a servis klimatizačních jednotek LG a Daikin, tepelných čerpadel LG ThermaV a Daikin Altherma. Dále. . .

Luděk Keszeli

Prodej, montáž a servis klimatizací, tepelných čerpadel, podlahového topení, průmyslového chlazení a infrazářičů po celé ČR i SR. Chlazení a vytápění . . .

Marek Váňa - Klifa

Naše firma nabízí projekci, prodej, montáž klimatizace, chlazení a vzduchotechniky. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis klimatizačních a VZT jednot. . .

Miloš Anděl

Prodej, montáže a servis vzduchotechniky a klimatizace. Dodávky, montáž, servis a revize požárních klapek.

  • Všeradice

OTTA - vzduchotechnika a klimatizace, s.r.o.

Dodávky a montáže vzduchotechniky, klimatizace, revize a zprovoznění protipožárních klapek. Obchod, prodej, servis. Instalace, montáž a servis tepelných. . .

Petr Klaga

Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací s tepelným čerpadlem vzduch-vzduch, vzduch-voda, chlazení a vzduchotechniky pro komerční i bytové prostor. . .

Petr Pazdera

Naše firma se zaměřuje na prodej instalaci a servis nejen Bytové klimatizační techniky, Vzduchotechniky, Rekuperace vzduchu. Tepelná čerpadla, Vzduch / . . .

Petr Švrček VODO - TOPO - PLYN

Závlahové systémy, Prodej tepelné techniky pro bydlení, Prodej vzduchotechniky, Prodej a montáž tepelných čerpadel, Instalatérství a topenářství, Prod. . .

Petr Wenzel - prodej, montáž a servis klimatizace

Prodej, montáž a servis klimatizace v Praze a okolí. Nejčastějí provádíme servis a montáž klimatizace do bytu, kanceláře a serverovny. Specializujeme . . .

PROFI - HOBBY NÁŘAA STROJE

Prodej, servis a půjčovna elektronářadí, svařovací techniky, vzduchotechniky a spotřebního materiálu. Nabídka klíčů, kleští, nůžek, hasáků, šroubováků. . .

PROTES spol. s r.o.

- maloobchodní prodej příslušenství vzduchotechniky, měření a regulace, filtrů VZT, ventilátorů, světelných zdrojů, čerpadel a servopohonů - komplexn. . .

Radek Prajka

Prodej a servis klimatizací, chladicí techniky, vzduchotechniky, čerpadel, oprava elektromotorů.

Róbert Hotáry - TEPRAKLIMA s.r.o.

TEPRAKLIMA byly založena roku 2007 po dlouholetých zkušenostech v oboru klimatizace a vzduchotechniky. Zabývame se poradenstvím, prodejem, montáží a s. . .

RP Klima Elektro Tech, s.r.o.

Firma zabývající se prodejem, montáží a servisem klimatizací, vzduchotechniky a elektroinstalacemi.

SAR MONTÁŽE s.r.o.

Dodávky a opravy jeřábové techniky, dodávky a servis bezdrátového ovládání strojů, dodávky a montáže autom. techniky, prodej prvků měření a regulace a. . .

SCHIESTL spol. s r.o.

Obchodní zastoupení , prodej , montáž a servis teplovodních a parních kotlů , vzduchotechniky firmy HOVAL.

Filtr

  • Řazení
  • Kraj
  • Obory
Zrušit filtr