Katalog dodavatelů

Zobrazeno 1 698 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Petr Mach

Provádíme půdní vestavby, montáže sádrokartonů, malířské a zednické práce, opravy a zateplování fasád a rekonstrukce bytových jader, bytů a domů. Dále nabízíme služby hodinového manžela.

LB stav s.r.o.

Zajistíme omítky, fasády, zateplené fasády, stavba rodinných domů, také rekonstrukce. Sádrokartony, podlahy, bytové jádra.

Chitussi-6, spol. s r.o.

Provádíme kompletní realizace staveb, ploty, přestavby bytu, venkovní dlažby, vnitřní dlažby, obklady, sádrokartony, střechy, komíny. Zajistíme i výstavbu a osazení jímek, čističek odpadních vod. Nabízíme také možnost zpracování projektové dokumentace, st…


Jaroslav Tůma

Nabízíme zednické, stavební práce, rodinné domy na klíč, rekonstrukce domů, bytů, koupelny, kuchyně, kanceláře. Postavíme ploty, dřevěné terasy, pergoly, položíme zámkovou dlažbu. Zhotovíme fasády, střechy, sádrokartony. Vyměníme okna, dveře, schody a zre…

Stavební práce a úklidové služby

Rekonstrukce bytů a byt. jader, obklady, dlažby, štuky, sádrokartony, malování bytů, fasády, úklidový servis bytu a kanceláři

ABC Techsystem, s.r.o.

Nabídka stavebních prací. Prodáváme stavební materiál na střechy Tondach, Bramac, KM Beta, IKO, střešní okna Velux, Roto, sádrokartony, zdicí malty a . . .

ABD Group a.s.

nábytkové sestavy, vestavěné skříně, kuchyňské linky, atypické interiéry, hotely, restaurace. obchody, schodiště, zahradní přístřešky - pergoly - altá. . .

A-Construct s.r.o.

Naše hlavni obory v současné dobe jsou: zemni prace, terenni úpravy, práce bagrem, nákladní autododoprava i nad 7, 5t. Stavba opěrných zdí a plotu - Ga. . .

 • Chotyně

Active City s.r.o.

Prodáváme vybavení do interiéru, podlahy, sádrokartony, tapety, bytové doplňky, koberce a sklo.

Adámek Ivan

Zednické a obkladačské práce, rekonstrukce bytových jader a balkonů, komíny, montáž plastových oken a dveří, zdivo z kamene, termofasády, sádrokartony, zpro. . .

Adam Popenko

sádrokartony a minerální podhledy

 • České Budějovice

Adrián Klimčák

Provádíme veškeré zednické práce, obklady, dlažby i fasády...

 • Sloup

Adrian Ucrainschi

Zednické a malířské práce, obklady, dlažby, sádrokartony, kamenictví, rekonstrukce starých budov a komínu, štukatérské, zateplovací systémy fasád, stavby n. . .

 • Šluknov

AEROTEC DO s.r.o.

Firma AEROTEC DO s. r. o. se zabývá Stavebnictvím, Fasády, Sádrokartony, Železobetonovými konstrukcemi, obklady a dlažby, Stavbou a zděním, Betonážemi a. . .

 • Hradec Králové

A GRIF - malířské a lakýrnické práce

A Grif -Provádíme malířské, tapetářské, sádrokartonářské a natěračské práce. Natíráme fasády, stěrkujeme omítky a lepíme interiérové dekorativní lišty. . . .

Agristav s.r.o.

Provádíme drobné zednické práce, jak o jsou rekonstrukce bytů, štukování, omítky a vyzdívky, betonáž, obklady koupelen, fasády a zateplení menších RD. . .

 • Praha 5, Smíchov

A - jeto a-z

Provádíme výstavby a rekonstrukce domů či bytových jader. Zajišťujeme obkladačské práce, sádrokartony, fasády, vodoinstalace či plovoucí podlahy.

 • Mimoň

A JE TO - Sádrokartony

Zhotovování sádrokartonových konstrukcí, příček, podhledů, kazetových stropů i půdních vestaveb na klíč. Nabídka zateplování a izolace.

 • Hrob

AJETO, spol. s r.o.

Široký výběr produktů barvy-laky a míchání barev na počkání. Zajišťujeme malování fasád i vnitřních interiérů, zateplování budov a jednotlivých místno. . .

A JE TO truhlářství

Truhlářství A JE TO nabízí práci na míru, skříně a jiné bytové doplňky, sádrokarton, palubkové obklady a lamelové podlahy za skvělé. . .

AJMK Stavební s.r.o.

Kompletní stavební práce. Stavby a rekonstrukce rodinných domů. Rekonstrukce interiérů. Obklady a dlažby, sádrokartony, fasády, zateplování, zemní prá. . .

 • Jamné

Akce Kazet s.r.o.

Provádíme tyto práce - zajištění financování staveb - konzultace, vypracování projektu - zateplení domů a budov - venkovní fasády - rekonstrukce . . .

AK Stavebniny Žižkov

Sádrokartony, tepelné izolace, cihly, ytong, minerální vaty, polystyren, keraštuk, liapor, ztracené bednění, zárubně, omítky, cement, vápno, stavební . . .

 • Praha 3, Žižkov

ALBÍN VESELÝ, s.r.o.

Dodáváme stavebniny, střešní krytiny KM BETA, TONDACH, CEMBRIT, BRAMAC, zvukové a tepelné izolace, obklady, dlažby, sádrokartony, zámkové dlažby, fasá. . .

 • Blatná

Aleš Hrabovský

Drobné stavební práce, rekonstrukce, zateplování, sádrokartony, ploty, dlažba.

 • Štoky

Aleš Husár

Provádíme zednické a malířské práce, zateplovací systémy, sádrokartony, rekonstrukce bytů a domů. Elekroinstalace, alarm

 • Domažlice-Město

Aleš Janouch

Firma se zabývá stavební činností, zednickými pracemi, sádrokartony.

 • Žatec

Aleš Kotala - ALLI

Firma provádí: montáž sádrokartonu-půdní vestavby, dělící příčky, předsazené stěny, stropy, kazetové podhledy (stropy) minerální, leštěné ap. dodáv. . .

Aleš Lőhnert

Firma realizuje zakázky ve stavebnictví, zemní práce, vyklízecí práce, bourací práce, terénní úpravy, rekonstrukce koupelen, interiérů, domů, bytů, o. . .

 • Kobeřice

Aleš Němec

Firma se zabývá kompletním stavebnictví, zednictvím, bourací a demoliční činností, Fasádami, Omítkami, zemní činností, stropy, sádrokartony v Libereck. . .

 • Desná

Aleš Paděra

Jsme firma zednické práce Aleš Paděra, provádíme veškeré stavební a zednické práce. Co se týče fasád, štukování, sádrokartony, malířství, pokládka plo. . .

 • Žatec

Aleš Pánek

Firma se zabývá zednickými prácemi , obklady a dlažby , sádrokartony , podlahy.

 • Stará Paka

Aleš Přibyl

Stavební činnost, samonivelační potěry, sádrokartony, fasády, obklady a dlažby, stavby a rekonstrukce RD, bytová jádra

Aleš Rada

Provádíme obklady, dlažby, přestavby bytových jader, sádrokartony, pokládku plovoucích podlah, drobné opravy a údržba v domácnosti, opravy omítek, fas. . .

 • Litoměřice

Aleš Rulc

Prodvádíme sádrokartony, zateplování, montáž střešních oken, sádrové stěrky, oobklady, dlažby atd.

Aleš Smékal

Nabízíme rekonstrukce domů a koupelen i sanace vlhkého zdiva. Provádíme izolace, půdní vestavby, sádrokartony, obklady, dlažby a vodoinstalace. Elektr. . .

 • Lipová-lázně

Aleš Tměj

zednické práce;rekonstrukce, dlažby, obklady, sádrokartony, fasády, zateplení;stavební úpravy;

 • Němčice

Aleš Vávra - malířství

Provádíme veškeré malířské, natěračské a lakýrnické práce. Zateplujeme fasády, renovujeme omítky. Montujeme sádrokartony i minerální stropy. Natíráme . . .

Alexandr Dvorzhak

agentura práce, stavební práce (sádrokartony, obklady, zednické práce atd. ).

 • Brno-Nový Lískovec

Alfa izolace spol. s r.o.

Prodáváme stavební a izolační materiály, střešní krytiny, sádrokartony, cementotřískové a OSB desky. Provádíme tepelné, zvukové a protipožární izolace. . .

Alfaservice, s.r.o.

Stavební činnost - nové stavby, rekonstrukce, sádrokartony, střešní konstrukce - tesaři, pokrývači. Výroba oken a dveří, ostatní výrobky ze dřeva. Vý. . .

Alfa stavební Štoček, s.r.o.

Veškeré zednické práce, stavby RD na klíč, rekonstrukce bytových jader, fasády, zateplování, elektroinstalace, voda, zámkové dlažby, ploty a střechy.

Alfred Scharm

Provádíme veškeré úpravy interiérů sádrokartonem a zateplování. Sádrokartonářské práce - montáž sádrokartonů, montáž SDK podhledů, minerální podhledy, . . .

Alfréd Urbanský - Izolace

Izolace potrubí, horkovodů, parovodů. Izolace VZT, protipožární izolace VZT, sádrokartony, hydroizolace.

 • Opava

All 4 Trade s.r.o.

Firma dělá Elektroinstalace, zednické práce obklady, dlažby, sádrokartony, omítky, fasády,

 • Praha 7

Almonit s.r.o.

sádrokartony, zámečnictví, malířské práce, rekonstrukce objektů, výstavba nových, zednictví, obkladačství, topenářství, instalatérství, pronájem elekt. . .

Alois Bořuta

Provádíme veškeré zemní práce pásovým minibagrem, , zednické práce. Nabízíme výkopy inženýrských sítí, kanalizací a přípojek, hloubení zahradních jezí. . .

Alois Juřena

Firma se zabývá kompletní stavební činností, pozemní činnosti a zedničinou, obklady a dlažby, sádrokartony, Bouracími a demoličními prácemi v Zlínském. . .

 • Napajedla

AlterCon - Kamil Jordák

Stavební služby na klíč.

 • Praha 14, Černý Most

ALVIT WAY s.r.o.

Firma se zabývá kompletním stavebnictví, rekonstrukcemi bytů a bytových jader, Zednickými prácemi, Sádrokartony, omítky, fasády, a stavbou domů na klí. . .

 • Jihlava

American House Styles, s.r.o.

Stavíme americké dřevostavby, což jsou nízkoenergetické domy na klíč. Provádíme montáže suchých staveb (montáž sádrokartonu) a venkovní a vnitřní zate. . .

AMZ stav - Ing. Martin Zerzán

Zednictví, betony, obkladač, sádrokartony, instalatérství, topenářství, střechy, elektro, rozpočty, výkazy výměr, kalkulace a řízení zakázek. Sdružení. . .

Anastav group s.r.o.

Firma Anastav group s. r. o se zabývá kompletní stavební činností, Zednictvím, klempířstvím, sádrokartony, bouracími a demoličními prácemi, elektroinsta. . .

 • Praha 2

Filtrace

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr