Katalog dodavatelů

Zobrazeno 169 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

VADEO OKNA s.r.o.

Prodej a realizace dřevěných a dřevohliníkových oken a dveří, plastových a hliníkových oken a dveří. Opravy nátěrů eurooken a dveří, servis oken a dveří.

Jiří Augustin

Zabýváme se malířskými, natěračskými a lakýrnickými pracemi. Malování bytů, rodinných domů, nebytových prostor, škol, školek, firem. Nátěry fasádní barvou, renovace dveří a oken, dveřních zárubní, trubek, betonových podlah a stropů, radiátorů, ocelových k…

Miroslav Knopp

Nabízím malířské a lakýrnické práce, dodávku a montáž sádrokartonu. Zajišťuji renovace, opalování, penetrace, nátěry, broušení a lakování oken, dveří, topení, zárubní, podlah, linkrust,


Stavební práce a úklidové služby

Rekonstrukce bytů a byt. jader, obklady, dlažby, štuky, sádrokartony, malování bytů, fasády, úklidový servis bytu a kanceláři

ANDEX

Domy a chaty skandinávského typu. Stavby, renovace, vodo a elektro instalace, okna a dveře, parapety, stolarske opravy oken, silik. tes. oken, nátěry, malb. . .

ANTIKHAUS, spol. s r.o.

Výroba dřevěnných oken a dveří. Dřevěná okna pro historicky cenné objekty. Bezbečnostní okna. Neprůstřelná okna. Renovace oken a dveří.

Autocentrum HEAS

Provozujeme autoservis a pneuservis. Nabízíme ruční mytí a čištění aut včetně interiérů. Příprava vozidel na STK. Provádíme vyčištění okruhu klimatiza. . .

Autoskla VACEK s.r.o.

Autoskla pro osobní, nákladní vozidla a autobusy. Prodej, montáž, rozvoz. Mobilní autosklo servis. Výměna autoskla ZDARMA při splnění pojistných podmí. . .

AZ Gips, s.r.o.

Naše firma Vám nabízí své služby v oblasti stavebních prací a řemesel se specializací na úpravy koupelen, bytových jader, interiérů a půdních prostor. . . .

Blanka Stará

Firma dělá stavby na klíč, dřevostavby, základové desky, výroba a renovace kuchyní a revize oken.

 • Louny

Bohumír Svoboda

Zabýváme se montáží oken a dveří. Poskytujeme renovací nátěrů dřevěných ploch a specializujeme se především na renovaci eurooken a dveří. Nabízíme jen. . .

Český Servis oken a dveří

Nabízíme servis a opravy oken a dveří, sklenářské práce, leštení poškrábaných skel, renovace povrchu euro oken atd.

DAKO, spol. s r.o.

Výroba všech druhů dřevěných oken a dveří, protipožární dveře, renovace historických oken a dveří, stylový nábytek, schodiště, dřevěné lamelové dveře, . . .

Daniel Rykowski

Veškeré výškové práce, opravy panelových domů, renovace eternitových střech, čištění a nátěry eternitových, plechových a taškových střech, nátěry fasá. . .

Dita Zoubková

Nabízíme ruční mytí aut, karoserie i čištění interiéru. Ošetření plastů interiéru, tepování, luxování, mytí oken. Renovace laku.

Dušan LACHMAN

Opravy historického nábytku, renovace , restaurování nábytku a dřevěných předmětů, oken a dveří. Výroba zakázkového nábytku.

Dušan Urban

Provádíme sádrokartonářské práce, příčky, podhledy, půdní vestavby. Nabízíme podlahářské práce, rekonstrukci a pokládku podlah. Dále poskytujeme natěr. . .

Dvořák - střechy, s.r.o.

Realizujeme kompletně i částečně šikmé i rovné střechy, montáže, renovace a hydroizolace střech, tesařské a klempířské práce, montáž střešních oken Ro. . .

EUROLEX Praha s.r.o.

prodej garážových vrat, prodej oken, dveří, vnitřních parapetů, prodej zimních zahrad, renovace, servis oken, prodej žaluzie, markýzy, rolety, sítě pr. . .

 • Jesenice

Eurorenovace Stanislav Dvořák

Provádíme opravy a renovace eurooken, dveří, vrat, štítů. Nabízíme kompletní servis oken včetně výměny skel a silikonů. Opláštění Eurooken. Stříkáme v. . .

Evans s.r.o

Nabízíme prodej i montáž dřevěných, laminátových i korkových plovoucích podlah, vinylu, přírodního linolea, PVC a koberců, renovace parket. Dále zajiš. . .

Ewald Zajíc

Provádíme kompletní malířské a natěračské práce včetně uklidu Malířské práce pro fyzické osoby • Malování pokojů včetně odstranění starých maleb a pří. . .

firma.construkt - Vavrušková Lenka

Provádíme Malby: bytů, hal, kanceláří, sklepních prostor, schodišť, fasád. Nátěry: oplocení, střech, oken, dveří, Lakujeme a brousíme parkety, provádíme tesa. . .

 • Havířov, Šumbark

Firma Ron s.r.o.

Provádíme profesionální mytí oken, speciální úklidové práce, úklid a renovace průmyslových, skladových a nákupních hal, čištění konstrukcí a technolog. . .

František Jindra

Provádíme fasády a zateplování staveb. Renovace bytových a nebytových prostor, renovace koupelen a kuchyní, vyzdívání příček, nové omítky a oprava om. . .

František Pěkný, DiS. - ČIŠTĚNÍ CZ.CZ

Úklid domácností, kanceláří, čištění koberců, sedaček a interiérů aut, impregnace dřeva a mytí oken. Zajištění renovace, čištění a hloubkového čištění. . .

František Pěkný, DiS. - VYČISTÍM CZ

Naše firma nabízí úklid domácností, kanceláří, čištění koberců, sedaček a interiérů aut, impregnace dřeva a mytí oken. Zajišťujeme renovace, čištění a. . .

Fresh Business s.r.o.

Profesionální úklid nebytových a bytových prostor. Čištění a renovace všech druhů podlah. Mytí oken. Čištění koberců, matrací, sedaček, čalounění. Spr. . .

HC FENSTER - Lukáš Ciboch

Dodávky oken a dveří - plastová, hliníková, dřevěná, špaletová okna a eurookna, interiérové a vchodové dveře od zaměření po montáž. Provádíme renovaci. . .

HR - Model, s.r.o.

Vyrábíme a montujeme dřevěná okna a dveře (eurookna), masivní a zahradní nábytek, houpačky, lavičky, postele, interierové dveře, zimní zahrady, garážo. . .

Ing. Miloš Čáp - SKLENÁŘSTVÍ

Hlavní činností firmy: Zateplování oken- renovace Sklenářské práce Dodávky oken Renovace parket a dř. podlah

 • Hradec Králové, Třebeš

Ing. Pavel Slepica

dřevěná eurookna s trojsklem i dvojsklem, vchodové dveře, špaletová kastlová okna, zimní zahrady, posuvných stěny, vnitřní dveře z masivu. Kompletní v. . .

Ing. Václav Král - Portas

Firma dělá renovace interiérů na základě frenčízové smlouvy s německou firmou Portas GmbH.

INOVA STAV, spol. s r.o.

Stavební firma provádí - Instalatérské práce Elektrikářské práce a revize elektro Lakýrnické práce - renovace oken Rekonstrukce domů a bytů, rekon. . .

Institut-Q, s.r.o.

Provádíme natěračské a lakýrnické práce (mj. renovace oken, dveří a nábytku).

 • Praha 10

Jakub Kučera

Podlahářské práce Broušení a nátěry podlah Korkové podlahy a korek Laminátové a dřevěné podlahy Laky a podlahové nátěry Pokládka lami. . .

Jakub Urban - Výškové práce

Výškové práce pomocí horolezecké techniky. Mytí oken a fasád výškových budov, nátěry, čištění, opravy a renovace fasád, nátěry železných konstrukcí, stožár. . .

Jan Hrdlička - VYCISTIM.CZ

Provádíme úklid domácnosti, úklid kanceláří, čištění koberců, čištění sedaček, čištění kožených sedaček, impregnace dřeva, mytí oken a další služby. Z. . .

Jan Líska

Realizujeme lakýrnické práce a renovace dřevěných fasád, oken, dveří.

 • Konárovice

Ján Majer

Firma se zabývá renovacemi oken a rekonstrukcemi.

 • Kašava

Jan Ondrášek

Provádíme renovace bytových a nebytových prostor, renovace koupelen a kuchyní, vyzdívání příček, nové omítky a oprava omítek, štukování a tmelení, osa. . .

 • Křemže

Jan Šedivý

Potřebujete-li zajistit pravidelný a kvalitní úklid ve svých nemovitostech, vyberte si z naší nabídky poskytovaných služeb. Poskytujeme úklidové práce. . .

Jan Škvor

Provádění malířských a lakýrnických prací. Renovace dřevěných oken a dveří, benátské štuky, fládrování. Malby bytových i nebytových objektů. Rekonstru. . .

Jan Šmejkal

veškeré truhlářské, dokončovací práce v interiérech, plovoucí podlahy, parapety, montáž nábytku, oken, střešních oken, sprchových koutů, dveřních záru. . .

Jaromír Kremz

Zakázková výroba nábytku, výroba a renovace kuchyňských linek či schodů, dveří, oken a dřevěných vzorkovnic včetně zahradního nábytku a obložení.

 • Brankovice

Jaromír Mičák - dřevovýroba BMR

Výroba interiérů a atypického nábytku ze vzácných dřevin. Restaurování a renovace nábytku. Výroba replik starožitných oken, dveří, schodů a nábytku. D. . .

Jaroslava Chlubnová

Provádíme pravidelné i jednorázové úklidové služby v domácnostech i ve firmách včetně úklidu po rekonstrukcích a stavbách, vysávání suchou cestou i mo. . .

Jaroslava Kříženecká

Jsme sklenářství poskytující zasklívání všeho druhu, pískování, vitráže, sklo do krbových kamen, sklo za kuchyňské linky, izolační skla, skleněné mezi. . .

Jaroslav Kaše

Stálé a kompletní úklidy objektů (firemní i soukromé), venkovní úklidy, mytí oken , eskalátorů , ostění, zábradlí , fasád a markýz , bazénů, restauračníc. . .

Jaroslav Koumar

Zakázková výroba a montáže schodišť, dveří, oken, altánů či zimních zahrad. Renovace historického nábytku a podlah.

Jaroslav Maryška

Poskytuji služby jako je výroba nábytku, renovace nábytku, renovace oken, renovace dveří, přesklení oken, návrh interiéru, realizace interiéru, renova. . .

Jaroslav Raška

Poskytováním kvalitních služeb odstraňujeme problémy způsobené destrukční činností dřevokazného hmyzu a dřevokazných hub, zejména dřevomorky domácí. S. . .

Jindřich Světnička

Firma provádí stavební práce, výkopy, výkopové práce, obklady, malířské práce, pomocné restaurátorské práce, lakýrnické práce, vyklízecí práce, rekons. . .

 • Praha 9

Filtrace

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr