Katalog dodavatelů

Zobrazeno 1 806 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Stavitelství Strachota, s.r.o.

V naší firmě klademe největší důraz na kvalitu a spokojenost námi poskytnuté služby. Víme, že každá práce v oblasti stavebnictví, je hodně důležitá pro konečný efekt celé stavby. Pokud máte zájem pouze o kvalitní práce provedené zkušenými odborníky, jsme…

Aleš Moravec

Nabízíme a provádíme generální dodávky staveb bytových, občanských a průmyslových, inženýrské sítě. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů na klíč, úpravy bytů včetně rekonstrukcí bytových jader, kompletní rekonstrukce fasád budov včetně aplikac…

Adamiec Vladislav, Ing.

Poskytuji projektovaní pozemních staveb pro novostavby, ale i rekonstrukce.


RODINNÉ DOMY NA KLÍČ

Stavíme chytře, stavíme s Vámi ! Plánujete pořídit si vlastní bydlení? Provedeme Vás celou cestou od konzultace projektu až k hotovému vysněnému domu. Díky naší specializaci jsme schopni nabídnout velice zajímavé ceny a samozřejmě i termíny. Dům Vám můž…

Stavby na klíč, rekonstrukce.

Jsme stavební firma a provádíme stavební práce. Děláme: rekonstrukce bytu, stavby na klíč, výstavby domů na klíč, bytové a nebytové prostory, zednické práce, obkladačské práce, pokládku dlažby aj. Jsme kvalifikovaní a precizní, snažíme se být nejlevnější …

Stavební činnosti

Firma se zabývá kompletní stavební činností v rámci Královehradeckého kraje. Dále děláme kompletní balící práce, jsme schopni Vám vyjít vstříc vašim požadavkům - vše záleží na domluvě!

Stavební práce

Stavební práce, výstavba, rekonstrukce, ploty, dlažby. Středočeský kraj a Praha.

Stavební práce od A do Z

Provádíme veškeré stavební práce v rozsahu: celé stavby na klíč, celkové i dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasády, zámkové dlažby, pokrývačské, tesařské, betonářské práce, odvoz suti a odpadu. Obklady a dlažby, rekonstrukce koupelen.

ABAK - Q s.r.o.

Firma ABAK-Q byla založena v roce 2004 s oprávněním k provádění staveb, vestaveb, rekonstrukcí, realizací interiérů, dále ke správě budov a realitní č. . .

ABDF - architektonický ateliér-Ing. arch. Alois Frühauf

Jakékoliv architektonické služby a projekty staveb, ( občanské stavby, hotely, sportovní stavby včetně interieru), rekonstrukce památkových objektů a ja. . .

 • Praha 5, Hlubočepy

ABISKO, s.r.o.

Provádíme hydroizolace a rekonstrukce střech a spodních staveb. Zateplování objektů, panelových domů.

ABP HOLDING a.s.

Provádíme inženýrskou činnost, poradenskou činnost z oblasti stavebnictví, technický dozor investora, BOZP, rekonstrukce a zateplení budov, projektová. . .

ABS - stavební společnost s.r.o.

Zajišťujeme kompletní dodávky stavebních prací včetně staveb na klíč a to především průmyslových objektů, občanských a administrativních budov, rodinn. . .

A.B.V. spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou inženýrských sítí, občanských, průmyslových i bytových staveb. Provádíme rekonstrukce a zemní práce. Instalujeme venkovní kanali. . .

ACG-Real s.r.o.

Kompletně zajišťujeme stavbu od potřebné dokumentace, materiálu, řemeslníků, kontrolu kvality a předání díla Vám. Případnou reklamaci řešíte pouze s n. . .

ADALU, s.r.o.

Kompexní dodávky staveb, zemních staveb klembových sklepů , rekonstrukce, výstavby rodinných nízkoenergetických domů, registrovaná firma zelená úsporám, f. . .

Adamiec Vladislav, Ing.

Poskytuji projektovaní pozemních staveb pro novostavby, ale i rekonstrukce.

Adam Kopřiva

Naše firma se zabývá realizací Vodo-Topo-Plyn. Realizace RD. Rekonstrukce staveb. Komplexní zateplení staveb. Jsme registrováni v programu Zelená úsp. . .

 • Metylovice

Adam Rusý, AR projekty

Nabídka a realizace projektů pozemních staveb a studie se specializací na rodinné a bytové domy. Provádění staveb a rodinných domů na klíč. Dále nabíz. . .

Adam Rusý, AR projekty

Nabídka a realizace projektů pozemních staveb a studie se specializací na rodinné a bytové domy. Provádění staveb a rodinných domů na klíč. Dále nabí. . .

ADAPTO, spol. s r.o.

Jsme stavební firma zabývající se kompletní realizací pozemních staveb. Jedná se zejména o stavbu rodinných domů, rekonstrukce objektů a relizace fasá. . .

ADESA Kladno, s.r.o.

Naše firma se zabývá kompletní stavební stavební činností, především rodinné domy , , na klíč" . Prodejem, montáží a následným servisem technologických ko. . .

 • Kladno

ADRAK, s.r.o.

Provádíme kompletní dodávky a rekonstrukce staveb rodinné domy na klíč střešní pláště izolace proti vodě zateplené fasády bazény obklady a dlažby těsn. . .

Adrian stavby - Ing. Jiří Adrian

1. Realizace novostaveb a rekonstrukcí v oboru pozemních staveb 2. Statické zajištění, zesilování a zásahy do staveb 3. Hydroizolační infuzní clon. . .

 • Vrané nad Vltavou

ADR, s.r.o.

Provádíme projekce a rekonstrukce staveb včetně interiérů. Vypracováváme architektonické návrhy staveb, interiérů i designu. Nabízíme zprostředkování . . .

AD STUDIO Kadaň s.r.o

Tvorba projektů pro bytové i nebytové stavby. Novostavby i rekonstrukce stávajících staveb. Obor pozemní stavby, projekty instalací. Investorsko-inžen. . .

AGENS s.r.o.

Spol. s r. o. -mimo jiné se zabývá stavební činností a montážními pracemi - např. rekonstrukce a opravy domů, montáž sádrokartonů, tesařské a pokrývač. . . .

 • Teplice

agentura VN - Ing. arch. Vladislava Nolová

Zajišťujeme projekty od studie až po projekt ke stavebnímu povolení. Navrhujeme interiéry. Zpracováváme urbanistické projekty, vizualizace. Zaměřujeme. . .

AGLAST s.r.o.

Mezi naše služby patří rekonstrukce staveb, zámková dlažba, dlažby, stavby na klíč, fasády, stavební práce, rekonstrukce domů a zednické práce.

 • Újezd u Tišnova

Agora - architektonický a stavební atelier, spol. s r.o.

Zpracování projektové dokumentace občanských, bytových a průmyslových staveb, rekonstrukcí i novostaveb, zpracování urbanistických studií a územněpl. . .

Agrostav Ústí nad Orlicí, a.s.

Provádíme kompletní dodávky staveb na klíč v oboru bytového, občanského, průmyslového a zemědělského stavitelství, modernizace, rekonstrukce, adaptace. . .

AG - STAV PLUS spol.s r.o.

Rekonstrukce staveb, jejich odstraňování na klíč.

AHanstav, s.r.o.

Provádíme stavební práce a řemesla včetně malých oprav i kompletních staveb na klíč. Zaměřujeme se na rekonstrukce, realizaci topení, vodoinstalace a . . .

Akad. arch. Adam Langr

Zajišťujeme návrhy a realizace rodinných a bytových domů, vil, penzionů či rekonstrukcí staveb.

Ak. architekt a projektant Jan Kos, Praha

Architektonické návrhy staveb a kompletní projekty od návrhu po stavební povolení: novostavby, rekonstrukce a přístavby, památky, dokumentace, studie, . . .

AKAVA s.r.o.

Naše společnost nabízí výstavby vodohospodářských, silničních a inženýrských staveb : Kanalizačních a vodovodních řadů, vodovodních sítí od provedení v. . .

 • Liberec V-Kristiánov

Akce Kazet s.r.o.

Provádíme tyto práce - zajištění financování staveb - konzultace, vypracování projektu - zateplení domů a budov - venkovní fasády - rekonstrukce . . .

AK STAVBY s.r.o.

AK Stavby s. r. o -je dynamicky se rozvíjející firma , která se specializuje na pozemní stavby a rekonstrukce. Provádíme kompletní realizace staveb na k. . .

ALAMEDAR, a.s.

Dodávky, opravy i rekonstrukce staveb. Provoz a údržba budov. Nabídka projektového poradenství.

Alcedo PSV, s.r.o.

Kompletní realizace izolací střešních plášťů plochých střech, rekonstrukce střešních plášťů a dodatečné zateplení. Izolace spodních staveb, jímek, baz. . .

ALDAST, spol. s r.o.

Výstavba a rekonstrukce občanských, bytových, průmyslových, zemědělských, vodohospodářských a inženýrských liniových staveb včetně jejich ostraňování.

Aleš Juřina

Nabízíme veškeré stavební práce, výstavba RD na klíč, rekonstrukce, realizace staveb, zateplení a revitalizace domů, stavební dozory atd.

 • Ostrava, Polanka nad Odrou

Aleš Klement

Kompletní dodávky staveb na klíč. Rekonstrukce bytů.

 • Karlovy Vary, Bohatice

Aleš Moravec

Nabízíme a provádíme generální dodávky staveb bytových, občanských a průmyslových, inženýrské sítě. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů n. . .

Aleš Wawrosz

Provádíme rekonstrukce staveb, bytů a koupelen.

 • Psáry

Alexandr Němec

Rekonstrukce byt. jader, obklady, dlažby, rekonstrukce staveb, elektroinstalace, vodoinstalace, plyn, inženýrské sítě, zateplování rodinných domů. Stř. . .

 • Kladno

ALFA BUILDING s.r.o.

Jsme firma zabývající se stavební činností, dodávkou hrubých staveb, zateplovacími systémy, strojními omítkami, montážemi SDK konstrukcí, rekonstrukce. . .

 • Mladá Boleslav

ALFA GRIF s.r.o.

provádění staveb, zateplovací systémy, rekonstrukce interiérů a prodej a montáž plastových oken

ALKSTAV s.r.o.

Stavební firma z Nového Města nad Metují. Firma provádí: demoliční práce, zemní práce , základové konstrukce běžné stavební práce zámečnické k. . .

Alois Baroš

Tesařství, pokrývačství, dřevostavby na klíč, rekonstrukce, zakládání staveb.

Alois Lepič - klempířství a pokrývačství

Již od roku 1992 provádím pokrývačské a klempířské práce. Realizuji také tesařské, izolatérské a zednické práce. Zajišťuji i rekonstrukce střech histo. . .

Alois Miča

stavba, zakládání staveb, rekonstrukce, demolice, odstraňování staveb

ALS BUILDING, s.r.o.

Firma se zabývá výstavbou a rekonstrukcemi komunikací, kanalizací, inženýrských sítí a pozemních staveb. Provádění zednických a dlaždičských prací. Re. . .

Filtr

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr