Katalog dodavatelů

Zobrazeno 1 342 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

CZ ISOLATION s.r.o.

Zaměření firmy: opravy a výstavba plochých (rovných) střech, dodávka a montáž bodových a pásových světlíků, oprava a rekonstrukce teras, spodní stavba, bazény, jezírka, oprava a zateplení fasád, posudky plochých střech, projekční návrhy oprav plochých stř…

František Toula

Nabízíme tesařské, pokrývačské, klempířské práce, montáže střešních oken a drobné stavební práce. Nové střechy i rekonstrukce a opravy šikmých i plochých střech včetně dodávky materiálů. Středočeský kraj a Praha.

MAX IZOL s.r.o.

Realizace plochých střech, hydroizolace, izolace, izolace proti radonu, zateplení panelových a rodinných domů zateplovacími systémy zateplení ploché střechy. Firma je izolatérskou firmou specializovanou na provádění plochých střech a to jak na novostavby …


Firma zabývající se rekonstrukcí střech a dalších stavebních prací

Firma zabývající se rekonstrukcí střech, novostavby. Zámečnické, tesařské, klempířské, pokrývačské, drobné zednické práce. Rekonstrukce rodinných domů a bytových jader.

Stavby a rekonstrukce střech

Firma Michal SIXTA provádí stavby a rekonstrukce střech včetně tesařských, klempířských a pokrývačských prací. Tesařské práce jsou základním prvkem stavby dřevěných nosných střešních konstrukcí. Kvalitní provedení tesařských prací, dle předepsaných předpi…

AAA Střechy a Stavby

Provádíme pokrývačské práce, klempířské a tesařské práce: prodej krytin, střešních oken a doplňků, montáž hromosvodů, rekonstrukce i opravy střech. Dá. . .

ABALAK Výškové práce

Provádíme opravy a rekonstrukce plochých i šikmých střech, komínů a fasád. Montujeme ocelové konstrukce, reklamní plachty, bilboardy. Provádíme reklam. . .

AB Bělohlávek, s.r.o.

Nabízíme kompletní provedení střech - práce tesařské, klempířské, pokrývačské včetně tepelných izolací Thermodach a Isotech, nátěry, truhlářské výrobk. . .

 • Plzeň

ABISKO, s.r.o.

Provádíme hydroizolace a rekonstrukce střech a spodních staveb. Zateplování objektů, panelových domů.

Adam Gaňo

Firma provádí: malířské lakýrnické práce, nátěry fasád a střech, drobné zednické práce, rekonstrukce instalatérské práce. Další činností jsou vyklízec. . .

Adam Kabašta

V oblasti stavebnictví a klempířství působíme již od roku 2003. Zakázky realizujeme zpravidla na území Prahy a ve Středních Čechách, v případě větších. . .

AF Logistic, s.r.o.

Provádíme pozemní stavby, rekonstrukce střech, zemní výkopové práce, výstavba optických telekomunikačních tras a jiné.

AGAMA, s.r.o.

Provádíme opravy izolace a rekonstrukce plochých střech. Dodáváme foliové krytiny i modifikované asfaltové krytiny. Zajišťujeme tlakové izolace.

A-GEOS, spol. s r.o.

Dodáváme střešní krytiny. Opravujeme, provádíme rekonstrukce a kompletní montáže nových střech.

AHF STAVBY s.r.o.

Zaměření firmy: opravy a výstavba plochých (rovných) střech, dodávka a montáž bodových a pásových světlíků, oprava a rekonstrukce teras, spodní stavba. . .

AHF STAVBY, s.r.o.

Děláme rekonstrukce a dodatečné zateplení střech, izolace plochých střech, rekonstrukce teras a balkónů moderními technologiemi, izolace proti vodě, p. . .

AJ - Irbis s.r.o.

Nátěry, rekonstrukce a drobné opravy střech. Klempířské a pokrývačské práce včetně hydroizolací.

AJMK Stavební s.r.o.

Kompletní stavební práce. Stavby a rekonstrukce rodinných domů. Rekonstrukce interiérů. Obklady a dlažby, sádrokartony, fasády, zateplování, zemní prá. . .

 • Jamné

Alcedo PSV, s.r.o.

Kompletní realizace izolací střešních plášťů plochých střech, rekonstrukce střešních plášťů a dodatečné zateplení. Izolace spodních staveb, jímek, baz. . .

Alda tým - Aleš Flesar

Zabýváme se tesařskými a drobnými stavebními pracemi. Zajistíme také výstavbu střech na klíč. Nabízíme výroba, opravy a rekonstrukce krovů, stavbu pří. . .

Alena Hrušová

Realizuji stavby na klíč, - rodinné domy - rekonstrukce - střechy - zateplování fasád a střech - stavební práce

Alena Teimerová

sdružení fyzických osob se specializací na stavební činnost v oblasti hydroizolací plochých střech, rekonstrukce interiérů, komerční interiéry, průmys. . .

 • Lázně Bělohrad

Aleš Bobřík

Provádím pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Dodávám veškerý střešní materiál. Zajišťuji realizace, rekonstrukce i opravy šikmých a plochých stř. . .

Aleš Bukolský

Přeprava nákladů mezistátní do 3, 5t, rekonstrukce a realizace střech a krytin, stavební práce, rizikové kácení stromů, údržba zaleně.

 • Brno-Žabovřesky, Žabovřesky

Aleš Cícha

Nabízíme realizace a rekonstrukce šikmých a plochých střech, montáž dřevostaveb.

Aleš Lorenc

Nabízíme zateplování budov, rekonstrukce bytů, izolace plochých střech, stavební poradenství, stavební izolace a údržbu budov.

 • Brno-Vinohrady

Aleš Nohejl

Opravy rekonstrukce střech, klempířské, pokrývačské, tesařské práce, hydroizolace střech, opravy a rekonstrukce komínů, sádrokartonářské a zednické pr. . .

Aleš Rylko

Má firma Střechy Rylko s působností po celém Moravskoslezském a Olomouckém kraji se zabývá realizacemi a rekonstrukcemi střech, nátěry rovných i šikmý. . .

Aleš Sojka

Výstavba, opravy a rekonstrukce šikmých střech. Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Nabízíme pergoly, zahradní altány, garážová stání. . . .

Aleš Zeler

Střechy, podkroví, interiéry, rekonstrukce, dřevostavby, stavby na klíč

Alexander Vlach

Firma provádí realizace novostaveb, sádrokartonů, fasád či střech. Nabídka zednických prací, rekonstrukcí půdních vestaveb, bytových jader a koupelen.

 • Konice

Alexandr Balog

Provádíme služby v oblasti pokrývačství, klempířství, tesařství a izolatérství. Nabízíme rekonstrukce sedlových i pultových střech a montáž doplňků, s. . .

 • Libouchec

Alfi střechy

Specializujeme se na pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Nabízíme montáže střešních oken, hydroizolace a zateplování, opravy či rekonstrukce plo. . .

Alois Lepič - klempířství a pokrývačství

Již od roku 1992 provádím pokrývačské a klempířské práce. Realizuji také tesařské, izolatérské a zednické práce. Zajišťuji i rekonstrukce střech histo. . .

ALPINIST-Ladislav Novák

Provádění výškových, zednických, klempířských, pokrývačských prací i montáží reklamních panelů a zábran proti ptactvu. Nabízím opravy fasád, mytí oken. . .

Alpin Mont Servis, s.r.o.

rekonstrukce střech všech druhů krytin výškové práce rekonstrukce bytových, průmyslových i provozních budov rekonstrukce půdních prostor . . .

AL-VA STEEL s.r.o.

Firma se zabývá stavební činností, kompletní výstavby rodinných domů, konstrukcemi a rekonstrukcí plochých střech

 • Pardubice VII

Amisk Hescom s.r.o.

Nabízíme návrhy a realizace pasivních nebo nízkoenergetických domů, střech a nástaveb. Rekonstrukce v pasivním nebo nízkoenergetickém standardu.

Ammedo stavby s.r.o.

Jsme společností zaměřenou na výstavbu rodinných domů na klíč a celkové rekonstrukce, a to od zajištění projektové dokumentace a financování, až po ko. . .

ANDEX

Domy a chaty skandinávského typu. Stavby, renovace, vodo a elektro instalace, okna a dveře, parapety, stolarske opravy oken, silik. tes. oken, nátěry, malb. . .

Anesta s.r.o.

Provádíme realizace i rekonstrukce střech a fasád, výškové práce či dodávky a montáže solárních systémů. Střechy.

Antonín Mrázek - stavební a okrasný klempíř

Nabízíme klempířské práce. Zajišťujeme také práce pokrývačské, tesařské. Možnost rekonstrukce střech, výroby dřevěných zahradních domků, pergol a dalš. . .

Antonín Nohýnek

Provádíme rekonstrukce střech, pergoly, menší dřevostavby , pokládky podlah a dřevěných obkladů. Zajistíme i ostatní tesařské práce.

 • Jablonec nad Nisou-Vrkoslavice

APOGEYA, a.s.

Poskytují projktování a výstavbu rodinných domů, rekonstrukce starších objektů. Celková regenerace panelových domů, izolací fasád a střech, výměna oken. . .

AQUA PLUS - I. Kubánek

Rekonstrukce plochých střech včetně izolací

 • Praha 10

Areamont,  s.r.o.

Stavební společnost poskytující realizace fasád, střech vč. PVC, půdních vestaveb a nástaveb, rekonstrukce bytových a nebytových prostor.

ARKONA stavební s.r.o.

ARKONA – izol. s. r. o. je společnost zajišťující kompletní provedení plochých střech, teras a izolací staveb včetně všech souvisejících řemesel a dodáv. . .

Artur Češka

Provádíme kompletní zateplování objektů včetně fasádních prací. Dále se zaměřujeme na rekonstrukce domů, bytů, chat, kdy poskytujeme následující práce: . . .

ARVEN s.r.o.

Kompletní rekonstrukce střech, hydroizolací a zateplování včetně klempířských prvků. Dále nabízíme kompletní dodávku a odbornou pokládku všech druhů p. . .

ASAP Liberec s.r.o.

Provádíme rekonstrukce střech. Stavba pasivních domů. Nabídka tesařských prací, pergol, altánů, garážových stání, krovů a roubených staveb.

AsA-střechy s.r.o.

Provádíme kompletní realizace nových střech a rekonstrukce střech starších domů. Samozřejmostí naší firmy je poradenská činnost a posouzení stávajícíh. . .

ATEKO - Jan Prchal

Zabýváme se rekonstrukcemi střech, fasád, zednickými pracemi, výškovými pracemi a hromosvody.

ATIS spol. s r.o.

Renovace fasád, zateplení fasád, rekonstrukce bytových a nebytových prostor, sanace a rekonstrukce sklepů, výstavba RD na klíč. Půdní vestavby. Inžený. . .

Filtr

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr