Katalog dodavatelů

Zobrazeno 3 911 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Ladislav Švorc

V našem portfoliu najdete širokou nabídku stavebních prací a rekonstrukcí rodinných domů, bytů a interiérů. Poskytujeme také poradenství v oblasti realit. Naše stavební firma pro Vás zajistí kompletní realizaci stavby od prvních návrhů a potřebných úřední…

Ladislav Rychtář

Jsme stavební firma. Provádíme zednické a stavební práce, rekonstrukce, zateplení, výstavby domů či bytů. Zaměřujeme se na fasády rodinných domů a paneláků. Pokládáme obklady a dlažby venkovní i vnitřní, chodníky a další. Rekonstrukce bytového jádra, koup…

Jaroslav Puška

Specializuji se na veškeré štukové,jádrové,sanační,sádrové omítky,dále lepidlo perlinka, fasády a zateplování, sádrokartony, rekonstrukce domů,bytů či chalup,dále veškeré zednické,bourací,vyklízecí a malířské práce.


Firma zabývající se rekonstrukcí střech a dalších stavebních prací

Firma zabývající se rekonstrukcí střech, novostavby. Zámečnické, tesařské, klempířské, pokrývačské, drobné zednické práce. Rekonstrukce rodinných domů a bytových jader.

Jaroslav Tůma

Nabízíme zednické, stavební práce, rodinné domy na klíč, rekonstrukce domů, bytů, koupelny, kuchyně, kanceláře. Postavíme ploty, dřevěné terasy, pergoly, položíme zámkovou dlažbu. Zhotovíme fasády, střechy, sádrokartony. Vyměníme okna, dveře, schody a zre…

Stavby na klíč, rekonstrukce.

Jsme stavební firma a provádíme stavební práce. Děláme: rekonstrukce bytu, stavby na klíč, výstavby domů na klíč, bytové a nebytové prostory, zednické práce, obkladačské práce, pokládku dlažby aj. Jsme kvalifikovaní a precizní, snažíme se být nejlevnější …

Zasklení balkonů a lodžií rámovým a bezrámovým systémem

Nabídka zasklení balkonů a lodžií rámovým a bezrámovým systémem včetně výroby a montáže hliníkového zábradlí Railog. Provádění rekonstrukce vchodů panelových domů. Ocelové zábradlí, výroba hliníkových ocelových oken a dveří.

A - Atelier

Projektování rodinných domů - novostavby, rekonstrukce, přístavby, půdní vestavby, stavební úpravy, domovní studny.

ABALAK Výškové práce

Provádíme opravy a rekonstrukce plochých i šikmých střech, komínů a fasád. Montujeme ocelové konstrukce, reklamní plachty, bilboardy. Provádíme reklam. . .

ABC Domy s.r.o.

Provádíme veškeré stavební práce, rekonstrukce stávajících bytů, bytových domů, výstavba nových rodinných domů na klíč, zemní práce, zámkové dlažby.

 • Praha, Smíchov

ABC PROFI, s.r.o.

Nabízíme stavební práce, stavby na klíč, rekonstrukce domů a bytů, půdní a podkrovní vestavby. Provádíme sádrokartonářské práce a údržbu nemovitostí.

Abexa s.r.o.

Provádíme veškeré elektroinstalační práce do 1000V. Dále celkové slaboproudé elektroinstalace. Naší specializací jsou výměny hlavního domovního vedení. . .

ABISKO, s.r.o.

Provádíme hydroizolace a rekonstrukce střech a spodních staveb. Zateplování objektů, panelových domů.

ABS - stavební společnost s.r.o.

Zajišťujeme kompletní dodávky stavebních prací včetně staveb na klíč a to především průmyslových objektů, občanských a administrativních budov, rodinn. . .

ABZ rekonstrukce

Rekonstrukce budov - Zateplení domů a fasád - Montáž sádrokartonu - Rekonstrukce bytového jádra - Rodinné domy, kanceláře a průmyslové haly. Domluvte . . .

Accero s.r.o.

Naše stavební firma nabízí stavební práce, sádrokartonářské práce, obkladačské práce, stavební zámečnické práce, kompletní rekonstrukce bytů a domů, r. . .

Acertis s.r.o.

Společnost Acertis s. r. o. byla založena v červnu 2007 v Plzni. Máme za sebou výstavbu a rekonstrukce mnoha objektů pro bydlení a služby a to jak tradi. . .

A - city nemo, s. r. o.

Naše společnost se již několik let zabývá prodejem nebo pronájmem všech druhů nemovitostí od bytů, domů, chat až po velké komerční objekty. Jsme odbor. . .

AC Služby s.r.o

Prodej veškerých náhradních dílů na osobní a užitkové vozy. SONAX, oleje, filtry, kotouče, výfuky BOSAL za dobré ceny, rozvodové sady, řemeny, autobaterie . . .

 • Rokycany

AC TECHNIK, s.r.o.

Provádíme stavební práce a rekonstrukce rodinných domů, bytů i interiérů na klíč. Nabízíme fasády, obklady, dlažby, sanace i silnoproudé a slaboproudé. . .

ADALU, s.r.o.

Kompexní dodávky staveb, zemních staveb klembových sklepů , rekonstrukce, výstavby rodinných nízkoenergetických domů, registrovaná firma zelená úsporám, f. . .

Adam Gaňo

Firma provádí: malířské lakýrnické práce, nátěry fasád a střech, drobné zednické práce, rekonstrukce instalatérské práce. Další činností jsou vyklízec. . .

Adam Kožuch

Dodávky stavebních prací např. - Novostavby a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen - pokládky podlah (plovoucí, keramické, potěry) - pod. . .

Adam Rusý, AR projekty

Nabídka a realizace projektů pozemních staveb a studie se specializací na rodinné a bytové domy. Provádění staveb a rodinných domů na klíč. Dále nabíz. . .

Adam Rusý, AR projekty

Nabídka a realizace projektů pozemních staveb a studie se specializací na rodinné a bytové domy. Provádění staveb a rodinných domů na klíč. Dále nabí. . .

adanso, s.r.o.

Zabýváme se především rekonstrukcemi rodinných domů a starších objektů s osobním přístupem a možným využitím netradičních postupů a tradičních materiá. . .

ADAPTO, spol. s r.o.

Jsme stavební firma zabývající se kompletní realizací pozemních staveb. Jedná se zejména o stavbu rodinných domů, rekonstrukce objektů a relizace fasá. . .

AD architektonická kancelář Ing. arch. Ivan Vašek

Provoz architektonické projektové kanceláře. Zabýváme se veškerými projekčními pracemi v oboru architektura od veřejných prostor a urbanistických stud. . .

ADA STAVBY s.r.o.

Provádíme stavby a rekonstrukce rodinných domů, bytů, kanceláří. Veškeré stavební a technické práce.

AD IMMO Stavební servis, spol. s r.o.

výroba a dodávka rodinných domů na klíč rekonstrukce objektů, výstavba průmyslových objektů

ADROIT RECO

Realizujeme rekonstrukce rodinných domů, bytových jader, koupelen, ale i půdních prostor, kanceláří, obchodů, restaurací. Nabízíme zednické, sádrokart. . .

AFB servis, s.r.o.

Poskytují veškeré stavební práce. Výstavby domů a bytů na klíč a rekonstrukce.

Afin-invest

Specializovanné stavební práce. Rekonstrukce domu a bytu

 • Liberec 15

AGENS s.r.o.

Spol. s r. o. -mimo jiné se zabývá stavební činností a montážními pracemi - např. rekonstrukce a opravy domů, montáž sádrokartonů, tesařské a pokrývač. . . .

 • Teplice

AGLAST s.r.o.

Mezi naše služby patří rekonstrukce staveb, zámková dlažba, dlažby, stavby na klíč, fasády, stavební práce, rekonstrukce domů a zednické práce.

 • Újezd u Tišnova

A - G System - Stavební práce

Nabízíme: Fasády... Zateplovací systémy... Sanace... Zednické práce... Obklady + Dlažba... SádrokartonXte. . .

 • Teplice

AHF STAVBY, s.r.o.

Děláme rekonstrukce a dodatečné zateplení střech, izolace plochých střech, rekonstrukce teras a balkónů moderními technologiemi, izolace proti vodě, p. . .

AH MORAVA stavební společnost s.r.o.

Zabýváme se výstavbou, rekonstrukcí bytových a občanských objektů, průmyslových hal. Projektovou činností a projektu Zelená úsporám. Realizujeme rodin. . .

 • Olomouc

AHV s.r.o.

Stavba novostaveb a rodinných domů na klíč, provádění rekonstrukcí, elektroinstalací. Praha a Středočeský kraj

 • Mukařov

A - Intra, s.r.o.

- Obchodní činnost - dovoz a prodej orientálního zboží - orientální dárky, ethnic sošky, masky, hudební nástroje, stříbrné šperky, módní oblečení a te. . .

AJ ARNA, s.r.o.

Provádíme zámkové dlažby, sádrokartonové konstrukce, rekonstrukce bytů, stavby domů i obklady a dlažby. Nabízíme zateplování, izolace a autodopravu.

 • Brno-Slatina, Slatina

A - jeto a-z

Provádíme výstavby a rekonstrukce domů či bytových jader. Zajišťujeme obkladačské práce, sádrokartony, fasády, vodoinstalace či plovoucí podlahy.

 • Mimoň

AJMK Stavební s.r.o.

Kompletní stavební práce. Stavby a rekonstrukce rodinných domů. Rekonstrukce interiérů. Obklady a dlažby, sádrokartony, fasády, zateplování, zemní prá. . .

 • Jamné

a Josef Martinovič

Provádíme kompletní rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme veškeré obklady a dlažby jakýchkoliv rozměrů. Postavíme rodiný dům, hrubou stavbu či. . .

Akad. arch. Adam Langr

Zajišťujeme návrhy a realizace rodinných a bytových domů, vil, penzionů či rekonstrukcí staveb.

Akad. arch. Pinc Martin

Tvoříme studie, vizualizace a komplexní projekty od přípravy zakázky až do fáze prováděcí dokumentace. Specializujeme se na rekonstrukce, vestavby a n. . .

Akce Kazet s.r.o.

Provádíme tyto práce - zajištění financování staveb - konzultace, vypracování projektu - zateplení domů a budov - venkovní fasády - rekonstrukce . . .

AK plus Novostav, s.r.o.

Zajišťujeme služby v oblasti stavebnictví. Zajišťujeme výstavbu a rekonstrukce bytových domů, škol, administrativních budov nebo obchodních center. Po. . .

 • Třinec - Lyžbice

AK PROGRESTAV s.r.o.

Zabýváme se rekonstrukcemi bytů a domů, děláme veškeré stavební a zednické práce. Není pro nás problém zhotovit fasádu, podlahu ani obklady.

 • Vladislav

AK STAVBY s.r.o.

AK Stavby s. r. o -je dynamicky se rozvíjející firma , která se specializuje na pozemní stavby a rekonstrukce. Provádíme kompletní realizace staveb na k. . .

Alan Bíl

Provedeme komplexní realizaci Vašeho domu na klíč, pokládky obkladů a dlažeb, stavby plotů a další stavební činnost. Nabízíme zednické práce, rekonstr. . .

Albatech, s.r.o.

Provádění stavby a rekonstrukcí rodinných domů, bytových jader, bytů, obchodních jednotek, obchodů. Nabídka zateplovacích prací. Přípravné, bourací , do. . .

Alena Jeřábková

Zabývám se vypracováním profesionálních návrhů bytových interiérů a komerčních prostor. Poradím si s každým půdorysem, interiér přizpůsobím vašim pož. . .

Filtr

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr