Katalog dodavatelů

Zobrazeno 2 979 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

InTop Brno s.r.o.

Kompletní výstavbu rodinných a bytových domů Rekonstrukce rodinných a bytových domů Refit kanceláří; rekonstrukce bytů

Alena Jeřábková

Zabývám se vypracováním profesionálních návrhů bytových interiérů a komerčních prostor. Poradím si s každým půdorysem, interiér přizpůsobím vašim požadavkům, přáním a potřebám, doladím detaily, doporučím vhodné doplňky a jsem schopna vám ušetřit finanční…

INSAF GROUP s.r.o.

Firma nabízí stavební činnost. Základové desky, obklady, dlažby i zámkové, rekonstrukce bytů, koupelen, bytových jader, omítky, fasády zateplení, sádrokartony.


Jaroslav Tůma

Nabízíme zednické, stavební práce, rodinné domy na klíč, rekonstrukce domů, bytů, koupelny, kuchyně, kanceláře. Postavíme ploty, dřevěné terasy, pergoly, položíme zámkovou dlažbu. Zhotovíme fasády, střechy, sádrokartony. Vyměníme okna, dveře, schody a zre…

Stavby na klíč, rekonstrukce.

Jsme stavební firma a provádíme stavební práce. Děláme: rekonstrukce bytu, stavby na klíč, výstavby domů na klíč, bytové a nebytové prostory, zednické práce, obkladačské práce, pokládku dlažby aj. Jsme kvalifikovaní a precizní, snažíme se být nejlevnější …

Stavební práce a úklidové služby

Rekonstrukce bytů a byt. jader, obklady, dlažby, štuky, sádrokartony, malování bytů, fasády, úklidový servis bytu a kanceláři

Tomáš Burgr

Zabýváme se převážně kompletními rekonstrukcemi bytů, malířskými pracemi a štukováním, provedeme montáž sádrokartonových příček, předěláváme bytová jádra, zajišťujeme zednické i obkladačské práce včetně úklidu. Poradíme s výběrem vhodných barev i materiál…

A+A Adapta - Václav Zelenka

Malování a rekonstrukce bytů. Bourání a stavba příček. Montážní a instalaterské práce.

ABC Domy s.r.o.

Provádíme veškeré stavební práce, rekonstrukce stávajících bytů, bytových domů, výstavba nových rodinných domů na klíč, zemní práce, zámkové dlažby.

 • Praha, Smíchov

ABC PROFI, s.r.o.

Nabízíme stavební práce, stavby na klíč, rekonstrukce domů a bytů, půdní a podkrovní vestavby. Provádíme sádrokartonářské práce a údržbu nemovitostí.

ABS - stavební společnost s.r.o.

Zajišťujeme kompletní dodávky stavebních prací včetně staveb na klíč a to především průmyslových objektů, občanských a administrativních budov, rodinn. . .

Accero s.r.o.

Naše stavební firma nabízí stavební práce, sádrokartonářské práce, obkladačské práce, stavební zámečnické práce, kompletní rekonstrukce bytů a domů, r. . .

Acertis s.r.o.

Společnost Acertis s. r. o. byla založena v červnu 2007 v Plzni. Máme za sebou výstavbu a rekonstrukce mnoha objektů pro bydlení a služby a to jak tradi. . .

A - city nemo, s. r. o.

Naše společnost se již několik let zabývá prodejem nebo pronájmem všech druhů nemovitostí od bytů, domů, chat až po velké komerční objekty. Jsme odbor. . .

AC Služby s.r.o

Prodej veškerých náhradních dílů na osobní a užitkové vozy. SONAX, oleje, filtry, kotouče, výfuky BOSAL za dobré ceny, rozvodové sady, řemeny, autobaterie . . .

 • Rokycany

AC TECHNIK, s.r.o.

Provádíme stavební práce a rekonstrukce rodinných domů, bytů i interiérů na klíč. Nabízíme fasády, obklady, dlažby, sanace i silnoproudé a slaboproudé. . .

Adam Gaňo

Firma provádí: malířské lakýrnické práce, nátěry fasád a střech, drobné zednické práce, rekonstrukce instalatérské práce. Další činností jsou vyklízec. . .

Adam Kožuch

Dodávky stavebních prací např. - Novostavby a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen - pokládky podlah (plovoucí, keramické, potěry) - pod. . .

Adam Pyščuk

Zajišťuji stavební činnost, rekonstrukce bytů a jader, suchou výstavu a zednické i obkladačské práce.

ADA STAVBY s.r.o.

Provádíme stavby a rekonstrukce rodinných domů, bytů, kanceláří. Veškeré stavební a technické práce.

ADESA Kladno, s.r.o.

Naše firma se zabývá kompletní stavební stavební činností, především rodinné domy , , na klíč" . Prodejem, montáží a následným servisem technologických ko. . .

 • Kladno

Adrián Klimčák

Provádíme veškeré zednické práce, obklady, dlažby i fasády...

 • Sloup

AFB servis, s.r.o.

Poskytují veškeré stavební práce. Výstavby domů a bytů na klíč a rekonstrukce.

Afin-invest

Specializovanné stavební práce. Rekonstrukce domu a bytu

 • Liberec 15

A.G.I.REAL, spol. s r.o.

Stavební činnost - výstavba bytu, rekonstrukce, truhlářství.

Agristav s.r.o.

Provádíme drobné zednické práce, jak o jsou rekonstrukce bytů, štukování, omítky a vyzdívky, betonáž, obklady koupelen, fasády a zateplení menších RD. . .

 • Praha 5, Smíchov

A - G System - Stavební práce

Nabízíme: Fasády... Zateplovací systémy... Sanace... Zednické práce... Obklady + Dlažba... SádrokartonXte. . .

 • Teplice

A - Intra, s.r.o.

- Obchodní činnost - dovoz a prodej orientálního zboží - orientální dárky, ethnic sošky, masky, hudební nástroje, stříbrné šperky, módní oblečení a te. . .

AJ ARNA, s.r.o.

Provádíme zámkové dlažby, sádrokartonové konstrukce, rekonstrukce bytů, stavby domů i obklady a dlažby. Nabízíme zateplování, izolace a autodopravu.

 • Brno-Slatina, Slatina

a Josef Martinovič

Provádíme kompletní rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme veškeré obklady a dlažby jakýchkoliv rozměrů. Postavíme rodiný dům, hrubou stavbu či. . .

Akad. arch. Michaela Jindrová

Nabízím služby bytového architekta. Provádím návrhy interierů, studií a rekonstrukcí bytů. Zabývám se projekční činností.

AK PROGRESTAV s.r.o.

Zabýváme se rekonstrukcemi bytů a domů, děláme veškeré stavební a zednické práce. Není pro nás problém zhotovit fasádu, podlahu ani obklady.

 • Vladislav

Alan Bíl

Provedeme komplexní realizaci Vašeho domu na klíč, pokládky obkladů a dlažeb, stavby plotů a další stavební činnost. Nabízíme zednické práce, rekonstr. . .

Albatech, s.r.o.

Provádění stavby a rekonstrukcí rodinných domů, bytových jader, bytů, obchodních jednotek, obchodů. Nabídka zateplovacích prací. Přípravné, bourací , do. . .

Alena Jeřábková

Zabývám se vypracováním profesionálních návrhů bytových interiérů a komerčních prostor. Poradím si s každým půdorysem, interiér přizpůsobím vašim pož. . .

Alena Knížková - DRUBYT

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže vodoinstalací a odpadů v bytových domech včetně. . .

Aleš Boháč

Firma se zabývá stavební činností, menší stavební práce, rekonstrukce budov a bytů. Zámečnická výroba. Působí v Ostravě a okolí.

 • Moravská Ostrava a Přívoz

Aleš Čechlovský

Nabízím provádění veškerých stavebních prací, včetně dodání materiálu – pokládka podlahových krytin, elektroinstalace, veškeré sádrokartonářské práce, . . .

 • Žleby

Aleš Chrastina

Ať již je Vaším cílem rekonstrukce bytového jádra, či rekonstrukce celého bytu, rekonstrukce kuchyně, zednické práce, sádrokartonářské práce, drobné o. . .

Aleš Galas

Realizujeme hrubé stavby rodinných domů, zámkové dlažby, betonové ploty, rekonstrukce domů, rekonstrukce bytů, montáže sádrokartonu a další dle přání . . .

 • Lhota

Aleš Horňák

Poskytuji kompletní rekonstrukce bytů a domů na klíč včetně zednických prací. Zaměřuji se na bytová jádra, fasády a půdní vestavby.

 • Praha, Holešovice

Aleš Husár

Provádíme zednické a malířské práce, zateplovací systémy, sádrokartony, rekonstrukce bytů a domů. Elekroinstalace, alarm

 • Domažlice-Město

Aleš Klement

Kompletní dodávky staveb na klíč. Rekonstrukce bytů.

 • Karlovy Vary, Bohatice

Aleš Klinger

Naše stavební firma se věnuje rekonstrukcím bytů a rodinných domů se zaměřením na rekonstrukce koupelen a bytových jader. Kompletní rekonstrukce inter. . .

 • Týnec nad Sázavou

Aleš Lőhnert

Firma realizuje zakázky ve stavebnictví, zemní práce, vyklízecí práce, bourací práce, terénní úpravy, rekonstrukce koupelen, interiérů, domů, bytů, o. . .

 • Kobeřice

Aleš Lorenc

Nabízíme zateplování budov, rekonstrukce bytů, izolace plochých střech, stavební poradenství, stavební izolace a údržbu budov.

 • Brno-Vinohrady

Aleš Machytka

Provádíme, zednické, obkladačské a stavební práce. Nabízíme rekonstrukce interiéru a exteriéru bytů i domů.

Aleš Moravec

Nabízíme a provádíme generální dodávky staveb bytových, občanských a průmyslových, inženýrské sítě. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů n. . .

Aleš Němeček

Rekonstrukce a budování nových elektroinstalací a hromosvodů domů, bytů, kanceláří, skladových prostor apod.

 • Plzeň 4, Újezd

Aleš Nepustil - COGAN-stav

Provadíme rekonstrukce koupelen i celých RD a panel. bytu, všechny zednické práce i podlahařské.

 • Valašské Meziříčí

Aleš Orgoň

Nabízím montážní i údržbářské práce v bytech, domech, kancelářích a na zahradách. Provádím rekonstrukce bytu, pokládky podlah, malířské a natěračské p. . .

 • Praha, Řepy

Aleš Švimmer

Zajišťuji stavbu plotů, rekonstrukce bytů, domů a koupelen. Nabízím zateplení, realizace fasád a veškeré zednické práce. Provádím přípravné i dokončov. . .

Aleš Vávra - malířství

Provádíme veškeré malířské, natěračské a lakýrnické práce. Zateplujeme fasády, renovujeme omítky. Montujeme sádrokartony i minerální stropy. Natíráme . . .

Filtrace

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr