Katalog dodavatelů

Zobrazeno 1 542 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

TOPRODO s.r.o.

Generální dodávky staveb. Provádíme projekty, realizace a dodávky staveb. Rodinné domy na klíč, výstavba rodinných domů, hrubé stavby, rekonstrukce budov, výstavba bytových domů, výstavba průmyslových objektů, rekonstrukce rodinných domů. Nabízíme archite…

T&Nstav stavební a obchodní s.r.o.

Naše stavební a obchodní společnost byla založena dvěma společníky, kteří se ve stavebnictví pohybují bezmála dvacet let. Zaměřujeme se především na rekonstrukce, úpravy RD a výstavbu rodinných domů na klíč, zateplování budov, rekonstrukce a úpravy občan…

Viliam Vacl

Firma se zabývá prováděním stavebních, zednických, obkladačských i malířských prací. Nabízíme výstavbu rodinných i bytových domů na klíč, zakládání staveb včetně základových desek, kompletní rekonstrukce koupelen a bytů, přebudování panelákových jader i b…


RODINNÉ DOMY NA KLÍČ

Stavíme chytře, stavíme s Vámi ! Plánujete pořídit si vlastní bydlení? Provedeme Vás celou cestou od konzultace projektu až k hotovému vysněnému domu. Díky naší specializaci jsme schopni nabídnout velice zajímavé ceny a samozřejmě i termíny. Dům Vám můž…

SAREBA GROUP s.r.o.

Naše firma se zabývá výstavbou hrubých staveb, základových desek až po kompletní dokončení rodinných domů na klíč. Nabízíme také realizaci fasád, sádrokartonové práce, obkladačské práce a pokládku dlažby.

Stavby na klíč, rekonstrukce.

Jsme stavební firma a provádíme stavební práce. Děláme: rekonstrukce bytu, stavby na klíč, výstavby domů na klíč, bytové a nebytové prostory, zednické práce, obkladačské práce, pokládku dlažby aj. Jsme kvalifikovaní a precizní, snažíme se být nejlevnější …

Stavební činnosti

Firma se zabývá kompletní stavební činností v rámci Královehradeckého kraje. Dále děláme kompletní balící práce, jsme schopni Vám vyjít vstříc vašim požadavkům - vše záleží na domluvě!

Stavební práce

Stavební práce, výstavba, rekonstrukce, ploty, dlažby. Středočeský kraj a Praha.

Stavební práce od A do Z

Provádíme veškeré stavební práce v rozsahu: celé stavby na klíč, celkové i dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasády, zámkové dlažby, pokrývačské, tesařské, betonářské práce, odvoz suti a odpadu. Obklady a dlažby, rekonstrukce koupelen.

AAA Studio, spol. s r.o.

středně velká architetonická kancelář zajišťující služby v oblasti územního plánování, urbanismu, návrhu a projektování staveb, včetně možnosti jejich. . .

AAG FUTURE s.r.o.

Stavební firma se zabývá projekční činností, inženýrskou činností, realizací staveb, krajinářskou architekturou

 • Praha 1

AAP Ostrava - akustika a protihlukové systémy

stavební akustika a protihlukové systémy, návrhy a realizace protihlukových opatření, odborné posudky projektovaných staveb z hlediska stavební akusti. . .

 • Ostrava-Zábřeh

aa-studio rodinné domy, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a realizací bytových staveb, převážně rodinných domů. Nabízíme komplexní služby od vyhledání vhodného pozemku přes úvodní st. . .

ABAK - Q s.r.o.

Firma ABAK-Q byla založena v roce 2004 s oprávněním k provádění staveb, vestaveb, rekonstrukcí, realizací interiérů, dále ke správě budov a realitní č. . .

ABK TRUST s.r.o.

Naše firma nabízí kompletní realizace průmyslových, občanských a bytových staveb spolu se speciálními základy strojů.

ABP Consulting, a.s.

Inženýrská činnost, vyřizování dotací. Nabídka projektových a architektonických služeb, realizace staveb, správa nemovitostí.

ActiveStav s.r.o

Naše firma provádí veškeré stavební práce. Výstavba staveb bytových, občanských, průmyslových, údržba a opravy střech a fasád, realizace půdních ves. . .

Adam Kopřiva

Naše firma se zabývá realizací Vodo-Topo-Plyn. Realizace RD. Rekonstrukce staveb. Komplexní zateplení staveb. Jsme registrováni v programu Zelená úsp. . .

 • Metylovice

Adam Rusý, AR projekty

Nabídka a realizace projektů pozemních staveb a studie se specializací na rodinné a bytové domy. Provádění staveb a rodinných domů na klíč. Dále nabíz. . .

Adam Rusý, AR projekty

Nabídka a realizace projektů pozemních staveb a studie se specializací na rodinné a bytové domy. Provádění staveb a rodinných domů na klíč. Dále nabí. . .

ADAPTA Skála, s.r.o.

Poskytování služeb v oblasti realizace staveb. Maloobchodní prodej stavebnin.

ADAPTO, spol. s r.o.

Jsme stavební firma zabývající se kompletní realizací pozemních staveb. Jedná se zejména o stavbu rodinných domů, rekonstrukce objektů a relizace fasá. . .

Admirance s.r.o.

Zabýváme se realizací staveb.

 • České Budějovice

Adrian stavby - Ing. Jiří Adrian

1. Realizace novostaveb a rekonstrukcí v oboru pozemních staveb 2. Statické zajištění, zesilování a zásahy do staveb 3. Hydroizolační infuzní clon. . .

 • Vrané nad Vltavou

A.D.S. Rokycany s.r.o.

Stavby na klíč, stavební projekty, realizace staveb, technický dozor, projektový ateliér, koordinátor BOZP.

AD74

Nabídka komplexních služeb architekta. Zajištění projektování pozemních staveb. Realizace interiérů.

AED project, a.s.

Poskytujeme komplexní nebo dílčí služby v rámci přípravy, projednávání a realizace staveb. Jsme partnerem architektům, developerům, dodavatelům staveb. . .

AGIN s.r.o.

Projekty pozemních staveb a realizace.

AG-Plan, s.r.o.

Projektová činnost ve výstavbě. Zelená úsporám, kotlíkové dotace Návrh a realizace staveb a zahrad.

 • Nový Bor

AGROPODNIK DOMAŽLICE a. s.

Nabízíme spektrum služeb v oblasti distribuce PHM: skladování PHM (daňový sklad), distribuce pohonných hmot a olejů, provozování vlastní sítě čerpac. . .

 • Domažlice

AGROPROJEKTA, spol. s r.o.

Zabezpečujeme: - činnost v oblasi posuzování vlivů staveb na ŽP - činnost zodpovědného geodeta. - projekční a inzenýrský servis při přípravě a re. . .

AHanstav, s.r.o.

Provádíme stavební práce a řemesla včetně malých oprav i kompletních staveb na klíč. Zaměřujeme se na rekonstrukce, realizaci topení, vodoinstalace a . . .

Aiola s.r.o.

Stavební práce Elektroinstalace Realizace staveb. Společnost se sídlem v Mladé Boleslavi provádí montáže elektroinstalace a hromosvodů, slaboproudé r. . .

 • Mladá Boleslav

A.I.T. - DESIGN DUROŇ

Provozujeme architektonický atelier. Provádíme architektonické návrhy, projekty staveb, vizualizace 3D, projekty k územnímu a stavebnímu řízení, proje. . .

Akad. arch. Adam Langr

Zajišťujeme návrhy a realizace rodinných a bytových domů, vil, penzionů či rekonstrukcí staveb.

AK STAVBY s.r.o.

AK Stavby s. r. o -je dynamicky se rozvíjející firma , která se specializuje na pozemní stavby a rekonstrukce. Provádíme kompletní realizace staveb na k. . .

AK 99 s.r.o.

Zaměřujeme se na projektování a realizace staveb rodinných i bytových domů. Návrhy vybavení interiérů.

Alcedo PSV, s.r.o.

Kompletní realizace izolací střešních plášťů plochých střech, rekonstrukce střešních plášťů a dodatečné zateplení. Izolace spodních staveb, jímek, baz. . .

Alena Klímková

Společnost se zabývá realizací staveb.

 • Praha 6

Aleš Bukovjan

Naše tesařská firma Bukovjan Aleš z Nového Jičína – Libhoště byla založena v druhé polovině roku 1999 a má 3 kvalifikované pracovníky s dlouholetou zk. . .

Aleš Juřina

Nabízíme veškeré stavební práce, výstavba RD na klíč, rekonstrukce, realizace staveb, zateplení a revitalizace domů, stavební dozory atd.

 • Ostrava, Polanka nad Odrou

Aleš Kruchňa

Firma Aleš Kruchňa se zabývá kompletní stavební činností - výstavba bytových a nebytových budov, příprava staveniště, rekonstrukce , koupelny , bytová . . .

 • Křečovice

Aleš Valenta

Provádění veškerých zednických, obkladačských a dokončovacích prací. Realizace staveb na klíč.

 • Kralupy nad Vltavou-Lobeček

ALFA BUILDING s.r.o.

Jsme firma zabývající se stavební činností, dodávkou hrubých staveb, zateplovacími systémy, strojními omítkami, montážemi SDK konstrukcí, rekonstrukce. . .

 • Mladá Boleslav

ALFA KOMPLEX, a.s.

Kompletní realizace staveb, specializace na dodávky a stavby komínů, krbů a kamen. Nabídka inženýrské činnosti projektování a provádění staveb.

ALLSTAV GROUP, a.s.

Zabýváme se výstavbou rodinných domů na klíč a občanských staveb od projektu až po realizaci. Nabízíme stavební dozor a poradenství.

AMA s.r.o. - architektonicko - stavební ateliér

Naše společnost se zabývá projektováním a samotnou realizací pozemních a inženýrských staveb - od fáze návrhu po samotnou realizaci (stavby na klíč). . .

AMSTAV building s.r.o.

Společnost se zabývá likvidací a realizací staveb.

 • Brno-střed

ANANAS,spol. s r.o.

Stavební firma - Rekonstrukce bytů, domů, úpravy interiérů, veškeré dokončovací práce atd....

 • Praha 6

ANDAS s.r.o.

Stavební společnost provádějící realizace staveb na klíč a to jak zděných, tak dřevostaveb a stavební profese s tím spojené.

Andriy Drahun

Zajišťujeme realizaci staveb.

ANNES REAL s.r.o

Poskytujeme služby v oblast realizace staveb, rekonstrukce a revitalizace budov, projektování staveb, inženýrská činnost v investiční výstavbě.

Antico C. K., s.r.o.

Realizace staveb, stavební inženýring, koordinátor BOZP na staveništi

Filtrace

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr