Katalog dodavatelů

Zobrazeno 36 609 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Svaz českých a moravských výrobních družstev

Svaz sdružuje přes 200 výrobních družstev, výrobců ve strojírenství, výrobců dřevotřískových materiálů a nábytku, dodavatelů pro automobilový průmysl, středních firem ve stavebním, chemickém a oděvním průmyslu. Zastoupeni zde jsou i producenti spotřebního…

Lukáš Zajíc

Návrhy realizace zahrad, údržba zeleně, trávníky, živý plot, stavba jezírek, zahradní jezírko, zemní práce, bourací práce, nátěry plechových střech, hydroizolace, pokládky dlažeb

Vladimír Veselý

Provádíme malířské práce a revize a servis hasicích přístrojů a požárních hydrantů.


Elektroinstalační a elektromontážní práce

Nabídka elektroinstalačních a elektromontážních prací včetně revizí a servisu. Výroba i instalace rozvaděčů pro rodinné domy a průmyslové haly, automatizace technologických procesů,včetně dodávek investičních celků.

Firma zabývající se rekonstrukcí střech a dalších stavebních prací

Firma zabývající se rekonstrukcí střech, novostavby. Zámečnické, tesařské, klempířské, pokrývačské, drobné zednické práce. Rekonstrukce rodinných domů a bytových jader.

Jaroslav Tůma

Nabízíme zednické, stavební práce, rodinné domy na klíč, rekonstrukce domů, bytů, koupelny, kuchyně, kanceláře. Postavíme ploty, dřevěné terasy, pergoly, položíme zámkovou dlažbu. Zhotovíme fasády, střechy, sádrokartony. Vyměníme okna, dveře, schody a zre…

Jiří Kovář

Potřebujete zavést elektřinu do domu? Nebo zapojit rozvaděč? Potřebujete opravit elektrické zařízení? Nabízíme kompletní elektrikářské práce včetně poradenství před samotnou realizací zakázky pro zákazníky z Telče a okolí. Instalaci rozvaděčů provádíme…

J.R. Wood spol. s r.o.

Truhlářské práce se zaměřením na výrobu samonosných schodů z masivu. Naše dřevěné schody, schodiště, zábradlí a nášlapy na schody vyrábíme na míru a z kvalitního dřeva.

Karel Šebík

Poskytuje komplexní služby v oblasti instalatérských prací. Provádí montáže rozvodů vody, vodovodních přípojek i rozvodů topných systémů. Své služby poskytuje koncovým zákazníkům i firmám a institucím. Při práci využíváme jen instalační materiály od ověře…

Lukáš Sedlák

Nabízím pokládku obkladů a dlažeb. Dále provádím drobnější zednické práce, rekonstrukci koupelny.

Miloslav Kobera

Provádíme strojní a ruční pokládku zámkové dlažby - od parkoviště až po dům včetně oplocení, rekonstrukce a zednické práce a stěhování a vyklízení.

Nikosand group s.r.o.

Provádíme přípravné a dokončovací stavební práce, dále realizujeme specializované stavební činnosti. Zaměřujeme se i na nákladní dopravu do celkové hmotnosti nákladu 1,5 t v ČR i EU,sypký materiál a paletový materiál. Provádíme úklidové služby v Praze.

ODT Management s.r.o.

ODT Management s.r.o - známe cestu od konceptu po uvedení do provozu mladá společnost, založená na zkušenostech napříč obory a prostředími, schopna odřídit realizaci velkých investiční projektů v různých oborech. Disponujeme kvalitním portfoliem kap…

Pavel Hořejš

Firma realizuje topenářské a instalatérské práce, podlahové topení, odpady, koupelny na klíč, obklady, elektroinstalace,

Rizikové kácení stromů

Provádím rizikové kácení stromů Jsem stromolezec s praxí. Kácím v bytových i nebytových zástavbách, pomocí stromolezecké techniky, vysokozdvihu a jeřábu. Nabízím práci se zárukou kvality a spolehlivosti.

SAREBA GROUP s.r.o.

Naše firma se zabývá výstavbou hrubých staveb, základových desek až po kompletní dokončení rodinných domů na klíč. Nabízíme také realizaci fasád, sádrokartonové práce, obkladačské práce a pokládku dlažby.

Stavby a rekonstrukce střech

Firma Michal SIXTA provádí stavby a rekonstrukce střech včetně tesařských, klempířských a pokrývačských prací. Tesařské práce jsou základním prvkem stavby dřevěných nosných střešních konstrukcí. Kvalitní provedení tesařských prací, dle předepsaných předpi…

Stavby na klíč, rekonstrukce.

Jsme stavební firma a provádíme stavební práce. Děláme: rekonstrukce bytu, stavby na klíč, výstavby domů na klíč, bytové a nebytové prostory, zednické práce, obkladačské práce, pokládku dlažby aj. Jsme kvalifikovaní a precizní, snažíme se být nejlevnější …

Stavební a zednické práce

Provádíme zednické a stavební práce. Drobné řemeslné práce, obkladačské práce. Pokládka zámkových dlažeb, zhotovení omítek. Opravy fasád včetně památkových fasád. Betonáže, rekonstrukce bytových jader. Rekonstrukce staveb, montáž sádrokartónů, malířské pr…

Stavební činnosti

Firma se zabývá kompletní stavební činností v rámci Královehradeckého kraje. Dále děláme kompletní balící práce, jsme schopni Vám vyjít vstříc vašim požadavkům - vše záleží na domluvě!

Stavební práce

Stavební práce, výstavba, rekonstrukce, ploty, dlažby. Středočeský kraj a Praha.

Stavební práce a úklidové služby

Rekonstrukce bytů a byt. jader, obklady, dlažby, štuky, sádrokartony, malování bytů, fasády, úklidový servis bytu a kanceláři

Stavební práce od A do Z

Provádíme veškeré stavební práce v rozsahu: celé stavby na klíč, celkové i dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasády, zámkové dlažby, pokrývačské, tesařské, betonářské práce, odvoz suti a odpadu. Obklady a dlažby, rekonstrukce koupelen.

Střechy- pokrývačské, tesařské a klempířské práce

Budujeme střechy, provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce, hrubé stavby, podlahy, stropy.

Telefonní operátor ePoptávka.cz

  • Otto Kočí
  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Hlavní pracovní poměr
Plat: 20000 - neurčeno

Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti - Konzultace a prezentace výhod moderních B2B produktů po telefonu: ePoptávka.cz, 123dopyt.sk - Komunikace s klienty, kteří mají zájem o naše služby - Konzultace správného nastavení pr…

Tesařské práce

Provádím montáže krovů, železobetonových schodišť, realizaci velkoplošného bednění a pergol či obkládání palubkami. Nabízím servis v oblasti tesařských prací. Zabývám se rekonstrukcemi historických krovů, kostelů a věží. Vyrábím stání pro auta, altány, te…

Tomáš Burgr

Zabýváme se převážně kompletními rekonstrukcemi bytů, malířskými pracemi a štukováním, provedeme montáž sádrokartonových příček, předěláváme bytová jádra, zajišťujeme zednické i obkladačské práce včetně úklidu. Poradíme s výběrem vhodných barev i materiál…

A+A Adapta - Václav Zelenka

Malování a rekonstrukce bytů. Bourání a stavba příček. Montážní a instalaterské práce.

AAA Kredit

Poskytujeme nebankovní, zaměstnanecké a podnikatelské půjčky, půjčky pro důchodce (seniory) a pro firmy od soukromých investorů, bez náhledu do regist. . .

aaa MH - kovovýroba

Svářeči , zámečníci , kovovýroba

  • v

AAA OKNA, s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastových i hliníkových oken a dveří dále, montáže garážových vrat, interiérových dveří, zednické a stavební práce.

AAA sdružení SUMIF - stavební činnost

stavební činnost: ZEDNICKÉ A OBKLADAČSKÉ PRÁCE, POKRÝVAČSKÉ, KLEMPÍŘSKÉ A TESAŘSKÉ PRÁCE, MALÍŘSKÉ, LAKÝRNICKÉ, NATĚRAČSKÉ A TAPETÁŘSKÉ PRÁCE, SÁDROKARTO. . .

AAA Střechy a Stavby

Provádíme pokrývačské práce, klempířské a tesařské práce: prodej krytin, střešních oken a doplňků, montáž hromosvodů, rekonstrukce i opravy střech. Dá. . .

AAA Střechy a Stavby

Poskytují veškeré stavební práce novostavby, rekonstrukce, střechy, fasády izolace a jiné. Také poskytují projektovou činnost.

A A A - Záchranná technická služba,spol. s r.o.

stavební práce - elektroinstalační práce, revire elektra, instalatérské práce, sklenářské práce, výmalba, fasády, zateplovací systémy.

AAGAS - Kamil Štercl

Poskytuji poradenství v oblasti dotací EU, provádím instalatérské a topenářské práce, prodej a montáž kotlů, revize, servis. plynových spotřebičů, roz. . .

AA-LUX

Provádíme čištění koberců, čalounění a interiérů aut vše stroji Kärcher. Pravidelný i jednorázový úklid kanceláří a bytů, mytí oken, výloh a prosklený. . .

AAM, spol. s r.o.

Nabízíme zpracování účetních dat v jednoduchém i podvojném účetnictví , bez i s DPH, v reálném čase i zpětně, včetně zpracování mezd, pro soukromníky, . . .

AAP HRANICE s.r.o.

Hlavní činností firmy je realizace nových a sanace stávajících průmyslových podlah, realizace betonových monolitických konstrukcí, anhydritových potěr. . .

AAPRESS

Ofsetový tisk , brožury, formuláře, hlavičkové papíry, vizitky, letáky, samopropisující formuláře a knihařské práce.

A-ASKA grafik s.r.o.

Firma se zabývá polygrafickou výrobou - naše činnost je zaměřena na výrobu obalů, laminování, tvarový výsek, termoražbu, slepotisk, ruční polygrafické. . .

AAT CZ BOCL s.r.o.

Kompletní servis. Opravy všech vozů všech značek, přímý dovoz a prodej nových i použitých náhradních dílů i z USA, opravy automatických převodovek vše. . .

AAZ interiéry - Martin Litvák

Prodej a realizace bytového designu, kompaktní i atypické montážní a řemeslnické práce. Nabízíme širokou škálu sektorových i zakázkových kuchyní, dřev. . .

A až Z práce v DDD Petr Řehůřek

Nabízíme deratizace myší, potkanů, dezinsekce mravenců, blech, štěnic, potemníků, vos, sršní, much, komárů, molů. Dezinfekce plísní, virů, patogenních. . .

Abacab instalo - Jan Seidl

Nabízíme instalatérské a topenářské prací, montáž a údržbu solárních systémů a likvidace havárií. Voda, topení, plyn. Prodej a montáž tepelných čerpad. . .

A & B ADVENTURE s.r.o.

Práce ve výškách: -zednické práce -nátěry fasád (impregnace, nátěr) -spárování panelů (oprava spár panelových domů) -mytí tlakovou vodou, zasklených. . .

A&B ADVENTURE s.r.o.

Výškové práce

ABAJLONG s.r.o.

Dodávka a montáže sádrokartonu, minerálních podhledů, tepelné a zvukové izolace, fasady, zednice, obkladačske a maliřske prace, dřevostavby.

ABALAK Výškové práce

Provádíme opravy a rekonstrukce plochých i šikmých střech, komínů a fasád. Montujeme ocelové konstrukce, reklamní plachty, bilboardy. Provádíme reklam. . .

ABALEX, s.r.o.

Vyrábíme blistrové obaly z plastických hmot, tvařecí stroje pro tyto výrobky, tepelné zavíračky pro balení do blistrů, nebo kelímků. Drobnější zámečnick. . .

  • Praha 5

A-BAL PLAST

Provádíme zakázkovou výrobu plastových a kombinovaných obalů. Blistry s přírubou - zasunovací, natavené, lepené, vkládané, svařované VF elektrodou, pl. . .

ABAX Barvy s.r.o.

Prodáváme stavební a dekorativní materiály pro úpravu interiérů, exteriérů a malířského nářadí. Naleznete u nás barvy, laky, omítky, dekorativní mater. . .

Filtrace

  • Řazení
  • Kraj
  • Obory
Zrušit filtr