Katalog dodavatelů

Zobrazeno 34 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

BREST Raspenava s.r.o.

Vyrábíme pergoly, altány, zahradní domky, terasy a garážová stání pro auta. Dále vyrábíme kuchyně, vestavěné skříně, ložnice. Nabízíme palubkové obklady a vnitřní interiérové dveře.


A JE TO truhlářství

Truhlářství A JE TO nabízí práci na míru, skříně a jiné bytové doplňky, sádrokarton, palubkové obklady a lamelové podlahy za skvělé. . .

BREST Raspenava s.r.o.

Vyrábíme pergoly, altány, zahradní domky, terasy a garážová stání pro auta. Dále vyrábíme kuchyně, vestavěné skříně, ložnice. Nabízíme palubkové obkla. . .

František Pilař

Naše společnost nabízí kvalitní tesařské a pokrývačské práce, rekonstrukce střech, krovy, pergoly, půdní vestavby, palubkové obklady i dodání mater. . .

 • Trhová Kamenice

Jakub Rajtmajer

Zednické práce, sekání trávy, ořezy a úprava stromů, Palubkové obklady, vnitřní a vnější. Vyklízení pozůstalostí, půdy, sklepy...Stěhování

 • Opočno

Jan Houska

Nabízíme prodej obkladů pro interiéry a exteriéry. Také nabízíme stavební práce. Provádíme montáž obkladů a dlažeb, montáž sádrokartonu, terasy, balko. . .

 • Tábor

Jiří VÁLKA - truhlářství

TRUHLÁŘSTVÍ zabývající se prací s masivem: dveře, okna, palubkové obložení venkovní i vnitřní, dřevěná samonosná schodiště, obklady betonových schodiš. . .

Josef Nouza

Ploty, oplocení. Provádím výstavbu pletivových plotů, betonových plotů, dřevěných i plastových plotů včetně příslušenství. Zajišťuji výměnu pletiva, b. . .

Ladislav Královský

Provádím kompletní střechy - krovy, klempířské, pokrývačské, tesařské práce, pergoly, garážová stání, dřevostavby, půdní vestavby, palubkové obklady č. . .

Ludvík Řehoř

Pokrývačství, klempířství, tesařství - rekonstrukce střech, realizace střech nových staveb, zateplení stropů a střech, montáž střešních oken, palubk. . .

Marek Navrátil - Waynovo truhlářství

Výroba kuchyňských linek, pergol, vestavěných skříní či schodů z masivu, dýhy a lamina. Zaměřujeme se na podlahy palubkové, obklady, ploty, okna, altá. . .

Martin Foniok - Mafo

Moravskoslezký kraj!!!Rekonstrukce domů a bytů, půdních vestaveb a koupelen. Obklady, sádrokartony, plovoucí podlahy a bazénové lemy, fasády, krby, pa. . .

Martin Myška

výroba - dřevěné čekárny - přístřešky - altány - zahradní domky, nábytek na míru, kuchyně, lino PVC, veškeré podlahy, dveře, okna, sádrokarton, z. . .

 • Choceň

Michal Hurban tesařství

Zaměřujeme se na tesařské práce, rekonstrukce střech, pokrývačství, sadrokartonové konstrukce, půdní vestavby, montáže střešních oken a palubkových ob. . .

MK Střechy s.r.o.

Naše firma provádí veškeré tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Kompletní dodávka veškerých střešních krytin - šikmých i plochých. Stavíme sruby. . . .

Oldřich Schläfer

Zabýváme se výrobou a montáží krovů, pergol, altánů, vazníků, dřevostaveb a srubů. Montujeme také palubkové obklady a dřevěné podlahy. Ale i střešní pláš. . .

Pavel Suchý

Provádím tesařské práce : pergoly, altány, stavební práce spojené s výstavbou či rekonstrukcí krovu, dřevěné individuální bednění, zahradní domky, pal. . .

Pavel Udatný

Montáže sádrokartonů, kompletní realizace bytových jader, půdní vestavby, minerální podhledy, zateplení, obklady a dlažby, Zahradní domky a tesařské . . .

Pavel Zahálka

Firma se zabývá tesařskými prácemi. Zakázky přijímáme z Pardubického kraje, ale dle domluvy není problém přijímat zakázky i z jiných krajů. Děláme vš. . .

Petr Aubrecht

Provádíme zateplování fasád, vnitřní a vnější dekorativní omítky široké škály odstínů, úpravy stěn, štuky, sádrokartonové systémy, rekonstrukce chodeb. . .

Petr Římal

Provádíme veškeré tesařské a pokrývačské práce včetně dodávek materiálu. Zajišťuji altány, garážová stání či chaty, plovoucí podlahy a palubkové obkla. . .

Petr Zima

Zhotovujeme tesařské konstrukce, dřevěné štíty, střechy na klíč i klempířské prvky. Nabízíme palubkové a sádrokartonové obklady.

 • Lužec nad Cidlinou

Pokrývačství Raušer

Zhotovujeme střechy, krovy, pergoly, garážová stání, dřevostavby, půdní vestavby či palubkové obklady. Provádíme například kompletní dodávku a pokládk. . .

Radek Šišpera

Provádíme výstavbu pergol, přístřešků, altánů. Tesařské práce a palubkové obklady.

 • Ostrožská Nová Ves

SDK SUDA

Nabízíme kompletní montáže sádrokartonu, půdní vestavby, rekonstrukce bytových jader, plovoucí, korkové a dřevěné podlahy, palubkové obklady stěn a st. . .

 • Holýšov

Stavby Vais

Převážně se zabýváme výstavbou dřevostaveb, rekonstrukcí půdních vestaveb rodinných domů včetně střešních systémů, výstavbou sádrokartonových příček, . . .

STAVMAX-Bezděk s.r.o.

Dnes jsme jedna z dominantních firem specializovaných na střešní konstrukce a stavební práce. Disponujeme strojními zařízeními potřebné ke stavební č. . .

Střechy Kodym

Provádíme klempířské, výškové a pokrývačské práce. Montujeme dřevěné obklady, palubkové podhledy a shozy rampouchů. Nabízíme shazování sněhu ze střech. . .

STŘECHY ULMANN, s.r.o.

Nabízíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Montujeme střešní okna a klempířské prvky. Realizujeme nové střechy či opravy starých. Zajišťujeme . . .

Truhlářství Jiří Kirchhof

Vyrábíme pergoly, altány, zahradní domky a garážová stání pro auta. Dále vyrábíme kuchyně, schody a schodiště, vestavěné skříně. Palubkové obklady a v. . .

Truhlářství Petr Holý

Realizujeme Zahradní dřevěné stavby - Altány - pergoly - zahradní chatky - nářaďové domky - garážová stání - dřevěné ploty - palubkové obklady - nízko. . .

Vlastimil Maček

Montáž oken a vnitřních obložkovych zarubní, nábytek, kuchyňské linky, pokládka plovoucích podlah, palubkové obklady stěn a stropu, drobné sadrokarton. . .

 • Študlov

Vratislav Řezáč

Vyrábíme na zakázku nábytek, kuchyně, schodiště, ploty, palubkové obklady, krovy a další.

 • Skalsko

Zdeněk Pelcner

Provádím truhlářskou výrobu především z masivu. Nabízím např. okna, dveře, palubkové obklady, pergoly, přístřešky, malé chatky, přístavby. Výroba stol. . .

 • Štěchovice

Zdeněk Rek

Provadim zednické práce, obklady, dlažby, fasády, montáž sadrokartonů, pokladky plovoucích podlah a palubkové obklady

 • Třemošnice

Filtr

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr