Katalog dodavatelů

Zobrazeno 242 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

CENTRUM PRIVESU s.r.o.

Výhradní zástupce firmy HUMBAUR v ČR pro přívěsy do 3.5t. Přívěsy jednonápravové, dvou i třínápravové, vleky, bržděné i nebržděné, valníky, sklápěče, multifunkční, speciály, auto-moto přepravníky, skříňové, prodejní stánky, přívěsy pro přepravu koní, hosp…

AGROMAK ND s.r.o.

Firma dělá prodej zemědělská, komunální, zahradní technika.Praha a Středočeský kraj.

Jaroslav Paták

Firma provádí výuku a vedeme kurzy k získání řidičských oprávnění pro motocykly a motorky, osobní a nákladní automobily, autobusy, traktory a přívěsy, školení řidičů z povolání k získání profesní způsobilosti. Nabízíme slevy kurzů pro získání řidičáků.


CENTRUM PRIVESU s.r.o.

Výhradní zástupce firmy HUMBAUR v ČR pro přívěsy do 3.5t. Přívěsy jednonápravové, dvou i třínápravové, vleky, bržděné i nebržděné, valníky, sklápěče, multifunkční, speciály, auto-moto přepravníky, skříňové, prodejní stánky, přívěsy pro přepravu koní, hosp…

ABB přívěsy s.r.o.

Výroba a prodej přívěsu do 3 500 kg, standartních i atypických. Vyrabíme jak valníkové přívěsy, tak i plošinové, skříňové, přepravníky automobilů, mot. . .

A.B.S.MB, s.r.o.

U nás můžete zakoupit přívěsné vozíky českých výrobců. Nabízíme široké spektrum přívěsů od malých až po přívěsy do 3, 5t se zázemím servisu a možností . . .

AC TIR s.r.o.

AC TIR je největší bazar užitkových vozidel a nákladních automobilů. Zaměřujeme se především na trucky, naleznete u nás však i kamióny, přívěsy, návěs. . .

ADAL Sedlčany, s.r.o.

Nabízíme přívěsy pro přepravu aut, člunů, vodních skútrů, motorek, koní, dobytka a nákladu. Půjčujeme vozíky i nákladní přepravníky. Pneuservis osobníc. . .

ADLEN - Libor Koudelka

firma zrušena v 08/2012

 • Most

AGILE PRAHA s.r.o.

Nabízíme k pronájmu vozy značky Fiat, Ford, Renault, Škoda, mikrobusy, dodávky, nákladní přívěsy, přepravník motocyklů, přepravník aut, motocykly, nav. . .

Agribar s.r.o.

Prodej a servis zemědělské techniky včetně příslušenství či náhradních dílů. Okres Mladá Boleslav a okolí.

AGRIIMPORT PLZEŇ, s.r.o.

Prodej a servis lesní, komunální a zemědělské techniky, dovoz strojů značky FARMI, lanové navijáky, štěpkovače, vyvážecí vozy, jeřáby, štípače polen, . . .

AGROMAK ND s.r.o.

Firma dělá prodej zemědělská, komunální, zahradní technika. Praha a Středočeský kraj.

AGROMEP s.r.o.

Zabýváme se prodejem a servisem nové i použité zemědělské, komunální a lesnické techniky, dřevoobráběcích strojů a náhradních dílů. Komunální a lesn. . .

Akri Agroservis, s.r.o.

Výroba a prodej přívěsů do 3500 kg ; Prodej náhradních dílů ; zámečnická výroba. Autodílna, opravy zem. strojů.

AL SPOL.S R.O.

Společnost zabývající se - opravou a servisem přívěsných vozíků, vleků. Náhradní díly - KNOTT, AL-KO. Prodej a montáž tažných zařízení. Prodej a mo. . .

 • Praha 5

AMARO AUTODÍLY s.r.o.

Dodáváme náhradní díly na osobní a nákladní automobily, přívěsy, návěsy a speciální vozidla.

 • Opava (nečleněná část města)

ARNItechnika VM, s.r.o.

Nabízíme nástavby, přívěsy a návěsy, vojenské přívěsy. Zajišťujeme zástavby a přestavby vozidel, obchod s náhradními díly či díly pro výrobu. Zastoupe. . .

ASCI COM s.r.o.

Fotovoltaika - solární elektrárny. Dodáváme kompletní fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy, firmy. Návrh, kalkulace, montáž, revize. Prodej ostro. . .

ASMONT s.r.o.

Naše profese -velkoobchod, -opravy pracovních strojů, -výroba a opravy čalouněných výrobků, -maloobchod motorovými vozidly a jejich příslušenstvím, -t. . .

 • Kostelec na Hané

ATM Servis, s.r.o.

ATM servis s. r. o. opravuje veškerou kolovou techniku, nákladní auta všech značek, těžkou stavební kolovou techniku, přívěsy a návěsy, diagnostika motorů, . . .

 • Ostrava-Kunčice

AUTA - LODĚ, s.r.o.

Naše společnost prodává auta, lodě, obytné vozy, lodní motory i přívěsy. Máme lodní bazar i autobazar, půjčovnu lodí či lodních přívěsů. Dále nabízíme. . .

Autobaterie, Autodíly, Autoservis TZA, spol. s r.o.

Prodej autobaterie, motobaterie, trakční a staniční baterie VARTA, OPTIMA, STARLINE, WINNER, AKUMA, ZAP, MAFF, FIAMM. Disky, disková kola na nákladní . . .

Autobaterie, autodíly, náhradní díly, autoservis TZA, spol. s r.o.

Prodej autobaterie, motobaterie, trakční a staniční baterie VARTA, OPTIMA, STARLINE, WINNER, AKUMA, ZAP, MAFF, FIAMM. Disky, disková kola na nákladní . . .

AUTO - BAYER, s.r.o.

Autorizovaný servis a prodej vozů Volkswagen, Škoda, Chevrolet, klempírna, lakovna, autobazar, půjčovna vozů, prodej a pronájem obytných vozů a karava. . .

Autobazar BLESK, s.r.o.

Autobazar nákladních a užitkových automobilů a příslušenství, návěsy, přívěsy, tahače. Prodej, komisní prodej, výkup za hotové, leasing a zpětný leasing. . . .

Autobazar Martinek

Zajišťujeme prodej, výkup a leasing nákladních nebo užitkových automobilů, dále dopravní techniky jako tahače, návěsy, přívěsy, užitková vozidla i sta. . .

AUTOCENTRUM SLATINA

Autobazar s 20letou tradicí se zabývá dovozem a prodejem zánovních automobilů z EU. Nabízíme pouze kvalitní a prověřené vozy, dále nákladní a obytné, . . .

Autodíly Kelbl, s.r.o.

Prodáváme náhradní díly pro nákladní automobily, autobusy, přívěsy a návěsy. Specializujeme se na AVIA, DAF, IVECO, LIAZ, MAN, MERCEDES, RENAULT, SCAN. . .

AUTODÍLY MICHALČÍK, s.r.o.

Nabízíme díly renomovaných světových výrobců pro osobní, dodávkové a nákladní automobily. Prodáváme díly pro přívěsy a návěsy. Prodej filtru a olejů pr. . .

AUTODÍLY MICHALČÍK s.r.o.

Prodej dílů na nákladní automobily vech značek+přívěsy.

Autodoprava MACHALA

Zabýváme se mezinárodní a vnitrostátní přepravou od užitkových vozů až po velkoobjemové soupravy. V oblasti zemních prací nabízíme široké portfolio sl. . .

AUTOIMPEX spol. s r.o.

Pro firmy, podniky, závody, kraje a města dodáváme komplexně dopravní techniku včetně servisu, nákladní vozy značek MANN, DOLL, CEMB, Reisch a návěsy . . .

 • Velká Bíteš

AUTO-M, s.r.o.

auto moto čtyřkolky skůtry prodej servis VEZEKO - přívěsné vozíky , přívěsy Čtyřkolky JOURNEYMAN Čtyřkolky KYMCO Motocykly YU. . .

AUTOPARK - Tříska, s.r.o.

Jsme jedním z největších prodejců ojeté nákladní techniky v ČR. V našem sortimentu naleznete nákladní auta, kamiony, sklápěče, tahače návěsů, ale i sa. . .

Autopujcovna Trutnov

autopůjčovna osobní, dodávkove a obytných vozů, mikrobusy, přívěsy, karavanů a podvalníků. Dodavkova autodoprava . preprava zbozi-osob-materialu S. . .

AUTORENO s.r.o.

Společnost zabývající se prodejem brzdových segmentů a náhradních dílů pro nákladní automobily, návěsy, přívěsy a autobusy.

AUTOS Czech Republic, s.r.o.

Zajišťujeme a dodáváme příslušenství na osobní vozy, nákladní vozidla, návěsy a přívěsy, autobusy, náhradní díly pro firmy, podniky, instituce.

 • Staré Město

Autoškola AUTOSTART

Provádíme výcvik na všechny skupiny motocyklů, osobní a nákladní automobily, autobusy či přívěsy. Zajišťujeme kondiční jízdy, školení i přezkoušení ři. . .

Autoškola AUTOSTART

Provádíme výcvik na všechny skupiny motocyklů, osobní a nákladní automobily, autobusy či přívěsy. Zajišťujeme kondiční jízdy, školení i přezkoušení ři. . .

Autoškola Neuschl

Poskytujeme ve Znojmě výuku a výcvik na všechny kategorie motocyklů, osobních automobilů a těžké přívěsy skupiny B+E. Školíme řidiče referentských voz. . .

AUTOVIA s.r.o.

Přípojná vozidla, nákladní přívěsy, vzduchem bržděné přívěsy, vozidla kategorie O2, O3, O4, speciální přípojná vozidla

AVAR-YACHT, s.r.o.

Výroba, prodej a servis lodí, servis lodních motorů. Vyrábíme plachetnice a motorové lodě, prodáváme nafukovací čluny, vodní skútry, veslice, kanoe, k. . .

 • Veverská Bítýška

Bárny agro s.r.o.

Zabýváme se prodejem zemědělské techniky, komunální techniky, malotraktorů, traktorů a hospodářských potřeb. Nabízíme opravy zemědělských strojů. Dodá. . .

B. Glocar s.r.o.

Výroba přípojných vozidel pro nákadní automobily, výroba nástaveb nákladních automobilů, přívěsy tandemové i točnicové.

BH technika, s.r.o.

Prodáváme použité osobní, terénní a nákladní automobily, valníky, podvalníky, návěsy, přívěsy, autojeřáby, nakladače a vysokozdvižné vozíky (Desta), s. . .

BOHATEC, s.r.o.

Prodej zemědělské, komunální, lesní a zahradní techniky značek Zetor, Valtra, Kubota, Brill, Vari, Honda, Noremat, Merlo, Weidemann, Kverneland, Farme. . .

Bontyre European s.r.o.

velkoobchodní a maloobchodní prodej pneumatik pro nákladní automobily (tahače, přívěsy), autobusy, zemědělské stroje, dodávková vozidla (C), vozy SUV a . . .

BOX - AUTO, spol. s r.o.

Firma se zabývá výrobou a prodejem užitkových nástaveb na nákladní automobily a přípojná vozidla kategorií N1 až N3 a O1 až O3. Jedná se o nástavby va. . .

Bytex - auto, s.r.o.

Stanice Technické kontroly: - pravidelné technické prohlídky - osobní, nákladní automobily do 3, 5 t, přívěsy, motocykly - evidenční kontroly - tech. . .

 • Chodov

B-ZP, s.r.o.

Stavby inženýrských sítí, nabídka demoličních prací a terénních úprav. Rekonstrukce vodních toků, kamené hráze do betonu, opěrné zídky, zámkové dlažby. . .

Caravan car Břeclav

Prodej a půjčovna obytných vozů a přívěsů firmy Knaus, Eifelland, Steckerman, Challnger Ceníky : karavany, obytné automobily (bydličky), obytné přívěs. . .

Caravan Slezsko

Prodej ojetých obytných přívěsů a automobilů, půjčovna karavanů, servis karavanů, parkování, prodej a montáž náhradních dílů a doplňků, vše pro karava. . .

Filtr

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr