Katalog dodavatelů

Zobrazeno 81 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Michal Hill

Specializujeme se na prodej, kontroly a servis hasicích přístrojů. Dále nabízíme revize protipožárních dveří a požárních hydrantů odborně dle platných norem. Prodej hasicích přístrojů - nabízíme práškové, Co2, vodní a pěnové. Revize hasicích přístrojů - p…


Bezpečnost - požární ochrana

Firma nabízí tyto služby:služby v oboru požární ochrany, vypracování dokumentace požární ochrany, poradenství v oboru požární ochrany, opravy hasicích přístrojů.

ACROM Praha export - import spol. s r.o.

Komplexní řešení pro zajištění zákonných povinností v oblasti BOZP a PO s odbornými garancemi. Prodej ochranných pracovních prostředků. Školení řidičů. . .

Adam Rykala

Nabízím prodej, revize-opravy, hasicích přístrojů, revize/tlakové zkoušky hydrantů/.

 • Havířov-Město

ALBECO, spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou, servisem a prodejem hasicích přístrojů a hydrantů. Zajišťujeme pronájem, plnění ocelových lahví CO2. Provádíme pravidelné kontrol. . .

Alena Chalupová HASPRO protipožární služby Liberec

Kompletní služby v požární ochraně Zajištění služeb BOZP Servis&údržba&plnění&opravy&prodej&montáž hasících přístrojů Kontroly hydrantů&požárních k. . .

Bábík spol. s r. o.

Kompletní služby a prodej v oboru požární ochrany, kontroly, opravy hasicích přístrojů, požárních hydrantů. Kontroly, opravy instalace požárně bezpečn. . .

Bc. Lukáš Hrnčiřík

Provádíme revize, opravy, servis plynových zařízení, plynových spotřebičů a tlakového zařízení, prodej, servis a kalibrace detektoru plynu a hlásičů p. . .

BETA Corporation, s.r.o.

Obchod nabízí hasicí přístroje, autodoplňky, hydrantové systémy, hlásiče kouře, sorbenty, hydrantové hadice, teleskopické žebříky a další protipožární. . .

ČERVINKA - CZECH REPUBLIC s.r.o.

Výroba, velkoobchod, maloobchod, prodej, opravy, servis a revize: hasicích zařízení, techniky, hasících přístrojů,

Červinka, s.r.o.,

Firma vyrábí hydrantové systémy a hasicí přístroje. Komplexně zabezpečí oblast požární ochrany, zpracuje dokumentaci PO, provedeškolení zaměstnanců. Z. . .

Eduard Helešic

Provádíme revize, servis, opravy a prodej hasicích přístrojů a hydrantů.

Elektropožární servis - M. Němec

Prodej, montáže a opravy hasicích přístrojů, elektrické požární signalizace, požárních vodovodů, hydrantů a klapek či nouzového osvětlení.

Emília Bežová

Prodej vodních, sněhové i práškových ručních hasících přístrojů a hydrantových systémů. Dále požární hadice, spojky, proudnice a vybavení hydrantových. . .

EXPYRO, s.r.o.

Prodáváme hasicí přístroje, hlásiče kouře a bezpečnostní značky. Provádíme revize, opravy, údržbu, plnění i periodické tlakové zkoušky hasicích přístr. . .

EXPYRO, s.r.o.

Prodej hasicích přístrojů, hydrantových systémů a ostatních věcných prostředků PO - kontroly a údržba hasicích přístrojů včetně periodických tlakových. . .

FEHAS group s.r.o.

Revize, opravy, půjčování a prodej hasicích přístrojů a požárních vodovodů. Výroba nábytku. Kovovýroba. Prášková lakovna Komaxit. Palivové dřevo. Náhr. . .

František Drož

Nabízíme činnosti ohledně projekce staveb a posuzování požárního nebezpečí, prodej a montáž požárních i nepožárních uzávěrů. instalace a revize hydrant. . .

HASBU spol.s r.o.

ŠKOLENÍ PO, ZPRACOVÁNÍ POŽÁRNÍ DOKUMENTACE, KONTROLY, OPRAVY, PRODEJ HASICÍCH PŘÍSTROJŮ KONTROLY POŽÁRNÍCH VODOVODŮ PRODEJ PROSTŘEDKŮ POŽÁRNÍ OCHR. . .

HASEO, v.o.s.

Nabízíme kontroly, opravy a prodej hasicích přístrojů a požárních vodovodů. Plníme CO2. Prodáváme protipožární dveře, bezpečnostní a požární tabulky.

Hasicí přístroje a hydranty

Revize a opravy hasicích přístrojů, hydrantů a ostatní protipožární techniky. Prodej nových hasicích přístrojů a protipožární techniky

HASIČ SERVIS Ševčík, s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti PO a BOZP, vypracování dokumentace, poradenství. Revize, opravy a prodej hasicích přístrojů a jiného požárního vybavení (hadi. . .

HASMAN TRADE, s.r.o.

Stavební činnost (oblast bydlení). Prodej, revize a opravy hasicích přístrojů a hydrantového příslušenství. Protipožární nátěry a dveře. Preventivn. . .

 • Ostrava-Hrabová

HASPO, spol. s r.o.

Výroba, prodej , kontroly, opravy hasicích přístrojů, požárních vodovodů a hydrantů. Prodej bezpečnostních tabulek. Prodej hydrantového materiálu.

HASPR - CZ s.r.o.

V oblasti hasicí techniky podnikáme od roku 1993. Společnost je od roku 2001 držitelem certifikátu systému managementu jakosti ISO 9001: 2000. Firma z. . .

HTB - Požární ochrana a.s.

Výroba, opravy, kontroly a prodej všech přenosných a pojizdných hasicích přístrojů. Prodej doplňkového sortimentu patřící do oblasti požární ochrany h. . .

Ilja Urbánek HASIČ - SERVIS

Poskytuji kontroly, revize, opravy hasicích přístrojů, požárních hydrantů, klapek, ucpávek a uzávěrů, nouzového osvětlení, odvětrání kouře a tepla. Pr. . .

Ing. Dušan Fiedler

Prodej, revize a opravy hasicích přístrojů a požárních hydrantů. Poskytování služeb v oboru požární ochrany a bezpečnosti práce. Prodej a výměna láhví. . .

Ing. Pavel Beran

Provádění stavebních prací na klíč v oblasti bytové výstavby, rekonstrukcí objektů, novostaveb a inženýrských sítí. email: cb394751@tiscali. cz

 • Svatava

ing.Pavel Suchoň

Komplexní služby v požární ochraně a BOZP, revize, opravy, prodej hasicích přístrojů, hydrantů, školení, dokumentace.

 • Kopřivnice

Jaromír Grác

kontroly, prodej a opravy hasících přístrojů, kontroly a opravy požárních hydrantů, kontrola a údržba SHZ

 • Zlín

Jaroslav Krátký - SEPOZA s.r.o.

Provádíme služby požární ochrany, BOZP a PO, revize a opravy požární techniky, revize plynu, revize tlakových nádob, revize plynových spotřebičů, prod. . .

Jaroslav Krátký - SEPOZA s.r.o.

Zajišťujeme komplexní požární ochranu objektů a staveb. - Kontroly, servis, opravy, revize. - Prodej hasicích přístrojů: přenosné, pojízdné, prášk. . .

 • Plzeň - Křimice

Jaroslav Mitura - revize a opravy požární techniky

Provádění kontrol hasicích přístrojů a hydrantů u zákazníka, servis, opravy, prodej.

 • Drahotuše 131

J.Č. AQUATEST, s.r.o.

Prodej, opravy a revize hasicích přístrojů. Prodej požárního vybavení a hydrantových systémů, dále ochranných skříní na hasicí přístroje, hydrantového. . .

JE Group s.r.o.

Nabízíme poradenství v oblastech BOZP a PO a odborných školení řidičů, jeřábníků a vazačů. Prodej, revize a opravy hasicích přístrojů a hydrantů. Prov. . .

Jiří Halík

Revize, opravy, prodej hasicích přístrojů a požárních hydrantů

 • Dolany nad Vltavou

Jiří Noga

Revize, opravy a prodej hasicích přístrojů a požárních hydrantů.

Jiří Tymich

Provádím pravidelné roční prohlídky komínů, revize, kontrolu, údržbu a opravy přenosných a pojízdných hasících přístrojů. Nabízím čištění spalinových . . .

Josef Minarčík

Nabízíme požární klapky, prodej hasicích přístrojů, opravy starších hasicích přístrojů, revize hasicích přístrojů, kompletní servis hydrantů. Zakázky . . .

 • Velim

Josef Steinmetz

Servis hasicích přístrojů včetně kompletních služeb na úseku PO a BOZP Opravy auto-motoplastů Rybářské potřeby-prodejna

 • Znojmo

Ladislav Koželský

Prodej, revize a servis hasicích přístrojů a požárních hydrantů. Opravy a přestavby hasičských stříkaček PS 12. Prodej náhradních dílů na PS12.

 • Dobřichov

Ladislav Petrunčík

Internetový obchod zaměřený na požární zabezpečení staveb a potřeb pro požární sport. Nabízíme Hlásiče požáru, hasící přístroje, hydranty, elektrocentá. . .

Luděk Skala

Revize komínů, pasporty komínů, opravy komínů, frézování komínů, vložkování komínů, kontroly a čištění komínů, stavba komínů, posouzení požárního nebe. . .

Lukáš Kříž

Prodej, revize a opravy hasicích přístrojů a hydrantů.

MANOFA, s.r.o.

Prodej vybavení pro hasiče a hasičské sbory. Zpracováni bezpečnostních tabulek (únikové cesty, zákazy, příkazy, apod. ) - projekty bezpečnostního zna. . .

MARAKOU s.r.o.

Firma MARAKOU s. r. o. je největší dodavatel protipožární techniky v Prostějově a okolí. Kromě poradenství nabízí následující služby: - prodej, kontrol. . .

Marek Janda

Prodej, servis, opravy a revize hasicích přístrojů a hydrantů. Plnění tlakových láhví CO-2.

Martina Jandáková

Revize, údržba, oprava a prodej hasicích přístrojů.

MERTA - HASICÍ TECHNIKA

Provádíme: • kontroly, opravy a prodej hasicích přístrojů a hydrantů • zajištění objektů ke kolaudaci • osazení a prodej bezpečnostních tabulek . . .

Michal Hill

Specializujeme se na prodej, kontroly a servis hasicích přístrojů. Dále nabízíme revize protipožárních dveří a požárních hydrantů odborně dle platných. . .

 • Brno-Královo Pole

Filtr

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr