Katalog dodavatelů

Zobrazeno 4 245 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Petr Hlávka

Provádíme rekonstrukce, zámkové dlažby, chodníky, elektromontážní práce, pohony, závory, bytová a průmyslová elektroinstalace, kamerové a zabezpečovací systémy, chytrá elektroinstalace, montáže klimatizací a tepelných čerpadel,malování bytů pokojů inter…

Mykola Denys

Firma se zabývá rekonstrukcí bytů a domů, působí v Praze a Středočeském kraji.

Dušan Dzurňák

Zednické práce, demolice, obklady, dlažby, ploty. Firma působí v Jihomoravském kraji. Vykonávame i úklidové práce.


Lukáš Sedlák

Nabízím pokládku obkladů a dlažeb. Dále provádím drobnější zednické práce, rekonstrukci koupelny.

Pavel Hořejš

Firma realizuje topenářské a instalatérské práce, podlahové topení, odpady, koupelny na klíč, obklady, elektroinstalace,

Stavby a rekonstrukce střech

Firma Michal SIXTA provádí stavby a rekonstrukce střech včetně tesařských, klempířských a pokrývačských prací. Tesařské práce jsou základním prvkem stavby dřevěných nosných střešních konstrukcí. Kvalitní provedení tesařských prací, dle předepsaných předpi…

Stavební práce a úklidové služby

Rekonstrukce bytů a byt. jader, obklady, dlažby, štuky, sádrokartony, malování bytů, fasády, úklidový servis bytu a kanceláři

Stavební práce od A do Z

Provádíme veškeré stavební práce v rozsahu: celé stavby na klíč, celkové i dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasády, zámkové dlažby, pokrývačské, tesařské, betonářské práce, odvoz suti a odpadu. Obklady a dlažby, rekonstrukce koupelen.

Výroba a montáž pomníkových dílů, dlažeb, schodů, parapetů, kuchyňských desek a obkladů krbů.

Zabýváme se výrobou a montáží pomníkových dílů, dlažeb, schodů, parapetů, kuchyňských desek a obkladů krbů.

ABAK - Q s.r.o.

Firma ABAK-Q byla založena v roce 2004 s oprávněním k provádění staveb, vestaveb, rekonstrukcí, realizací interiérů, dále ke správě budov a realitní č. . .

ABC service

Obchodní společnost zabývající se MO a VO s výrobky z přírodního a umělého kamene.

Abecedaobkladu.cz

Nabízíme obklady a dlažby značek Rako, Paradyž, Opoczno, Polcolorit, Pilch, Tubadzin, Nowa Gala, Stargres a další. V našem e-shopu nabízíme obklady a . . .

ABIAN Construction s.r.o.

Topení, voda, tepelná čerpadla, solární ohřev. Obklady a stavební práce.

 • Svárov

AB Interier-Václav Aubrecht

Zabýváme se prodejem a pokládkou všech druhů podlah: lina, koberce, marmolea, korky, laminát, prkna, vícevrstvé podlahy, parkety, mozaiky, exotika, sp. . .

A - Block, s.r.o.

Prodej kompletního sortimentu značky DURAL: - systém hydroizolačních, separačních a drenážních rohoží. Lišty a profily pro obklady a dlažby, parketové. . .

Abostav stavební, s.r.o.

Rekonstrukce bytových jader, kompletní rekonstrukce bytovích interiérů na klíč, voda , topení, obklady dlažby, malby-nátěry, výměny oken, výměny-dveří, výr. . .

AB Parket

Zabýváme se zakázkovou výrobou interiérů a interiérových prvků, jako například dřevěných podlah z parket, prken, mozaiky, plovoucích podlah nebo oblož. . .

AB systém CZ s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce včetně dodávky rozvodů elektro, voda, topení, plyn. REkonstrukce koupelen, obklady dlažby, rekonstrukce bytových ja. . .

 • Hořovice

ACG-Real s.r.o.

Kompletně zajišťujeme stavbu od potřebné dokumentace, materiálu, řemeslníků, kontrolu kvality a předání díla Vám. Případnou reklamaci řešíte pouze s n. . .

A-Construct s.r.o.

Naše hlavni obory v současné dobe jsou: zemni prace, terenni úpravy, práce bagrem, nákladní autododoprava i nad 7, 5t. Stavba opěrných zdí a plotu - Ga. . .

 • Chotyně

AC TECHNIK, s.r.o.

Provádíme stavební práce a rekonstrukce rodinných domů, bytů i interiérů na klíč. Nabízíme fasády, obklady, dlažby, sanace i silnoproudé a slaboproudé. . .

Adam Cichra

Nabídka instalatérských prací, rekonstrukce byt. jader, zednické práce, strojní čištění kanalizací, kamerová prohlídka, zamrazování topného systému, r. . .

 • Veltruby, Hradišťko I

Adamec Martin - kamenosochařství

Kamenictví, kamenosochařství, restauátorství restaurování a obnova památek umělěcké práce z kovů a ušlechtilých dřev vybavení interierů, leštěný nebo. . .

 • Zásmuky

Adam Kožuch

Dodávky stavebních prací např. - Novostavby a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen - pokládky podlah (plovoucí, keramické, potěry) - pod. . .

a d a p plus s.r.o.

Jsme stavební firma, která provádí veškeré práce. Např. demolice, základové desky, bytová jádra, rekonstrukce, bytové domy, rodinné domy, haly, bioply. . .

Adlagroup s.r.o.

Nabízíme zemní práce jako jsou terénní úpravy, příprava staveb, ruční výkopové práce, základové desky. Stavební práce na zakázku. Hrubé stavby domů, o. . .

 • Těchlovice

ADMI s.r.o.

Naše firma byla založena v roce 2006 a od počátku se zaměřuje na obkladačské práce a práce s tím související, rekonstrukce bytových jader, zednické pr. . .

ADO international s.r.o.

Specializujeme se na úpravy a zpracování veškerého kamene od různých mramorů přes žuly, pískovce. Nabízíme i služby jako sekání písma do kamene, exter. . .

ADONI J.S. s.r.o.

Firma provádí realizace koupelen, rekonstrukce bytových jader, koupelnové studio, pokládka podlahových krytin, prodává: obklady, dlažby, vany, sprchové . . .

ADRAK, s.r.o.

Provádíme kompletní dodávky a rekonstrukce staveb rodinné domy na klíč střešní pláště izolace proti vodě zateplené fasády bazény obklady a dlažby těsn. . .

Adrián Klimčák

Provádíme veškeré zednické práce, obklady, dlažby i fasády...

 • Sloup

Adrian Ucrainschi

Zednické a malířské práce, obklady, dlažby, sádrokartony, kamenictví, rekonstrukce starých budov a komínu, štukatérské, zateplovací systémy fasád, stavby n. . .

 • Šluknov

ADUP Milan Kroupa

, Výroba a prodej výrobků z umělého kamene, prodej a montáž plastových oken, autodoprava do 3, 5t(pískovce), ploty, podezdívky, zdi, obklady, bazénové lemy, dla. . .

AE - Profesional, s.r.o.

Provádění veškerých zednických prací. Montáž sádrokartonu, obklady a dlažby.

AEROTEC DO s.r.o.

Firma AEROTEC DO s. r. o. se zabývá Stavebnictvím, Fasády, Sádrokartony, Železobetonovými konstrukcemi, obklady a dlažby, Stavbou a zděním, Betonážemi a. . .

 • Hradec Králové

Agristav s.r.o.

Provádíme drobné zednické práce, jak o jsou rekonstrukce bytů, štukování, omítky a vyzdívky, betonáž, obklady koupelen, fasády a zateplení menších RD. . .

 • Praha 5, Smíchov

A - G System - Stavební práce

Nabízíme: Fasády... Zateplovací systémy... Sanace... Zednické práce... Obklady + Dlažba... SádrokartonXte. . .

 • Teplice

AJ ARNA, s.r.o.

Provádíme zámkové dlažby, sádrokartonové konstrukce, rekonstrukce bytů, stavby domů i obklady a dlažby. Nabízíme zateplování, izolace a autodopravu.

 • Brno-Slatina, Slatina

A JE TO truhlářství

Truhlářství A JE TO nabízí práci na míru, skříně a jiné bytové doplňky, sádrokarton, palubkové obklady a lamelové podlahy za skvělé. . .

AJ Kuchyně s.r.o.

Naše firma se zabývá zakázkovou výrobou interiérů, přičemž hlavní těžiště naší práce je výroba kuchyní, dále pak výroba nábytku na míru, kuchyňské sto. . .

AJMK Stavební s.r.o.

Kompletní stavební práce. Stavby a rekonstrukce rodinných domů. Rekonstrukce interiérů. Obklady a dlažby, sádrokartony, fasády, zateplování, zemní prá. . .

 • Jamné

a Josef Martinovič

Provádíme kompletní rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme veškeré obklady a dlažby jakýchkoliv rozměrů. Postavíme rodiný dům, hrubou stavbu či. . .

AKÁT TRUHLÁŘSTVÍ-FARSKÝ VÁCLAV

Truhlářství AKÁT zhotovuje originální výrobky především z masivního dřeva na zakázku již téměř 20 let. U našich výrobků klademe důraz na kvalitu, prak. . .

Akce Kazet s.r.o.

Provádíme tyto práce - zajištění financování staveb - konzultace, vypracování projektu - zateplení domů a budov - venkovní fasády - rekonstrukce . . .

Akce-koupelny.cz

Prodáváme značkové vybavení interiérů zejména koupelen a wc. Prodáváme vodovodní baterie, koupelnový nábytek, sprchové kouty, zrcadla, osvětlení, umyv. . .

AkeramikaZ, s.r.o.

Stavební činnost, výroba ze dřeva, obklady, dlažby, koupelnové studio.

A-koupelny

Návrhy a prodej netradičních koupelen. Nejširší nabídka koupelnového vybavení - online objednávky zboží za zvýhodněnou cenu. Odborné poradenství a dod. . .

AK PROGRESTAV s.r.o.

Zabýváme se rekonstrukcemi bytů a domů, děláme veškeré stavební a zednické práce. Není pro nás problém zhotovit fasádu, podlahu ani obklady.

 • Vladislav

AKUBRA TRADE s.r.o.

Provozujeme koupelnové studio. Prodáváme obklady, dlažby, sanitární vybavení, koupelnový nábytek. Poskytujeme poradenské služby v oblasti designu koup. . .

Alan Bíl

Provedeme komplexní realizaci Vašeho domu na klíč, pokládky obkladů a dlažeb, stavby plotů a další stavební činnost. Nabízíme zednické práce, rekonstr. . .

ALBÍN VESELÝ, s.r.o.

Dodáváme stavebniny, střešní krytiny KM BETA, TONDACH, CEMBRIT, BRAMAC, zvukové a tepelné izolace, obklady, dlažby, sádrokartony, zámkové dlažby, fasá. . .

 • Blatná

ALBIT HOLZ - palubky

Dodavatel hoblovaných výrobků z masivního dřeva. To vše v různých velikostech a s rychlým dodáním.

ALD PARDUBICE, s.r.o.

Montáž a pokládka keramické dlažby a obkladů. Zaměřujeme se na obklady koupelny, kuchyně a dlažba do koupelny. Vše pro koupelnové a kuchyňské obklady.

 • Čeperka

Filtrace

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr