Katalog dodavatelů

Zobrazeno 113 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Pavel Svoboda

Provozujeme truhlářství. Zakázková výroba nábytku, vestavěných skříní a kuchyní včetně prodeje a montáže kuchyňských elektrospotřebičů. Dále nabízíme vybavení pro učebny a kancelářský a školní nábytek. Montujeme vertikální, horizontální, venkovní i interi…


Abrešek Elektroservis

Elektrické zařízení do 1 000V v objektech třídy A: - montáž, oprava, údržba a revize el. zařízení " elektroinstalací" převážně bytů, rodinných domů, b. . .

AK elektro, s.r.o.

prodej domácích elektrospotřebičů, montáž a prodej satelitní techniky

Aleš Žďánský - Revimont

Elektromontážní a elektorinstalační práce, montáž hromosvodného zařízení. Revizní činnost elektro a hromosvodů, revize elektrospotřebičů a elektronářa. . .

 • Chomutov

ATICO MONEO a.s.

Společnost ATICO MONEO a. s. působí v oblasti komplexních dodávek pro napájení elektrickou energií se zaměřením na záložní zdroje. Rozsah činností: Prode. . .

Balog Roland - BM Servis

Prodej výpočetní a kancelářské techniky, spotřebního materiálu a elektroniky, audio a autohifi, záruční a pozáruční orpavy PC, tiskáten, drobných elek. . .

BAYER ELEKTRO

Montáže a servis televizních a satelitních antén a systémů.

 • Bavorov

Bc. Jan Chramosta

Nabízíme revize, montáže a opravy elektrické instalace, hromosvodů, elektrospotřebičů a zařízení.

 • Děčín VI-Letná

Bohuslav MIK - ODBORNÝ ELEKTROSERVIS MIK

OPRAVY, PRODEJ, DOVOZ A MONTÁŽ ELEKTROSPOTŘEBIČŮ PRO DOMÁCNOST A KLIMATIZACÍ. Myčky, bojlery, pračky, akumulační kamna, sporáky, trouby, klimatizace, . . .

CELTIS, s.r.o.

Výroba, prodej, montáž nábytku a kuch. linek vč. elektrospotřebičů.

David Mikuláštík

Provádíme veškeré elektro práce. Od drobných oprav (zásuvek, vypínačů, montáže svítidel, připojení elektrospotřebičů) až po rozsáhle rekonstrukce.

DTD STYL CB s.r.o.

Naše firma zajišťuje vybavování interiéru nábytkem tzv. na klíč a rovněž úzce spolupracuje s dalšími odborně specializovanými firmami, čímž jsme dosáh. . .

ELEKTRA CZ spol. s r.o.

Montáž satelitů a anten. prodej elektrospotřebičů.

ELEKTRIMA, s.r.o.

Prodej a montáž svítidel, elektrospotřebičů a elektroinstalačního materiálu.

ELEKTRO ASTRA, spol. s r.o.

Nabídka domácích elektrospotřebičů. Prodej sáčků do vysavačů. Montáž a servis Satelitů.

Elektro Čejka

Zabýváme se prodejem elektrospotřebičů, chladniček, sporáků, myček, praček, sušiček, elektroinstalačního materiálu, poskytujeme montáž a servis sateli. . .

Elektroinstalace - Jurák

Nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy Návrh a montáž centrálního vysávání Průmyslovou elektroinstalaci Montáž kamerových systémů Zapojení s. . .

ELEKTRO Jiří Karfilát

Zabýváme se prodejem a servisem elektrospotřebičů. Nabízíme kamery, dvd přístroje, počítače, vysavače, mobilní telefony, televizory, pračky, sporáky, . . .

 • Roudnice nad Labem

ELEKTRO - JRJ

Montáž a opravy elektrických zařízení. Výroba a instalace rozvaděčů nízkého napětí. Zajištění montáží a oprav veřejného osvětlení, revizí. Prodej elek. . .

Elektro Laňka

Prodej elektrospotřebičů, LCD, plazmavé TV, Blueray, DVD, prodej a montáž satelitní techniky, kuchyňské spotřebiče, pračky, myčky, sušičky prádla, ledni. . .

 • Světlá nad Sázavou

ELEKTRO LAPUNÍK, s.r.o.

Výroba rozvaděčů výroba bytových a průmyslových rozváděčů NN , repase starších rozváděčů, pronájem staveništních rozváděčů, elektoměrové pilíře, zás. . .

Elektroservis Měšťan

Provádíme kompletní elektroinstalace včetně rekonstrukcí, opravy elektrospotřebičů či autorizovaný servis. Dále realizujeme montáže přímotopů, připoje. . .

Elektroslužby Andelt

Nabízíme montáže hromosvodů, elektrorozvodů a satelitů, prodej elektromateriálu i elektrospotřebičů. Provádíme regulace vytápění, výchozí a pravidelné. . .

Elektro Vostal

Prodej a servis elektrospotřebičů pro domácnost. Provádíme také montáž a servis klimatizací. Autorizovaný servis značek Whirlpool a Gorenje v okrese T. . .

ELIMO mont, s.r.o.

Nabízíme montáže, opravy i revize hromosvodů dle norem ČSN. Dále zajišťujeme revize elektroinstalací, elektrických strojů, elektrospotřebičů a ručního. . .

Elkosat servis a prodej

Prodej a montáže satelitů, antén, kompletní instalace a poradenství. Opravy domácích elektrospotřebičů , pračky, myčky, kávovary. skylink, cs link, Elect. . .

ELSPOMONT, s.r.o.

Provádíme dodávku a montáž elektroinstalací, hromosvodů, el. zabezpečovací signalizace pro byty, rodinné domy, průmysl, zemědělství i veřejné prostory. . .

ELVIS elektro - servis, spol. s r.o.

Servis, prodej i montáž bílé techniky a elektrického zařízení. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis elektrospotřebičů pro domácnost i jejich prodej. . . .

ETD - ELEKTRO TRHOVÉ DUŠNÍKY

Prodej domácích elektrospotřebičů - pračky, sušičky, chladničky, mrazničky, sporáky, myčky, vysavače, varné konvice, kávovary, kuchyňské nože a nádobí. . .

Evžen Peter

Nabízíme opravy televizních přijímačů, monitorů, satelitů, set top boxů a elektrospotřebičů. Montáže satelitní techniky, prodej elektroniky.

Hodinový manžel Míla

Nabízím služby hodinového manžela. Provádím montáž nábytku i osvětlení, úklid po řemeslnících, pokládku plovoucích podlah a PVC, lepení obkladů, svařo. . .

Hodinový manžel Míla + Kovo-Style

Nabízím služby hodinového manžela. Provádím montáž nábytku i osvětlení, úklid po řemeslnících, pokládku plovoucích podlah a PVC, lepení obkladů, svařo. . .

ILMASTON s.r.o.

Specializujeme se na komplexní dodávku a montáž klimatizační techniky. Dodáváme klimatizace největších světových výrobců domácích a průmyslových elekt. . .

Ing. Jaroslav Řehák - UNIVE

Autorizovaný prodej elektrického vytápění FENIX s možností návrhu, montáže, podlahové, infra topení, regulace, atd. Nabídka elektrospotřebičů.

Ing. Jaroslav Šnokhous

Provádíme revize, montáže, opravy a údržby elektrických zařízení, elektroinstalací a hromosvodů. Revize elektrospotřebičů a elektrického ručního nářad. . .

Ing. Martin Kmoníček

HarrachNet. cz - poskytovatel internetových služeb ISP - rychlé bezdrátové připojení k internetu pro oblast: Harrachov, Kořenov, Polubný a jejich okolí. . .

Ing. Tomáš Machek

Provádíme montáž, instalace a opravy antén, satelitů, ladění. Prodej domácích elektrospotřebičů. Naleznete nás na www. elektroeshop. com.

INTERIÉRY KREJCAR

Nabízíme německé kuchyně Schűeller - kompletní návrh, zaměření přímo u zákazníka a montáž. Široký sortiment elektrospotřebičů všech značek. Nabízíme l. . .

Jaroslav Kulvejt

Nabízím elektromontážní a elektroinstalační práce, montáž a opravu světel, zásuvek, vypínačů, zapojení elektrospotřebičů a jiného.

 • Kostelec u Křížků

Jaroslav Malý

Provádíme elektroinstalace, revize, zabezpečovací systémy, silnoproud, slaboproud, hromosvody, provozujeme havarijní službu. Nabízíme montáž domácích . . .

Jaroslav Michalíček

Zaměřujeme se na elektrorevize, montáže, opravu a údržbu elektrických zařízení, instalace elektrospotřebičů a hromosvodů do 1000 V.

 • Borová

Jindřich Bíla

Výroba a montáž kuchyňského nábytku, elektrospotřebičů a dřezů rozličných značek.

 • Znojmo

Jiří Beran

Výroba a montáž kuchyňských linek a vestavěných skříní. Prodej elektrospotřebičů.

Jiří Garba

Montáže a opravy plynových spotřebičů a kotlů, kondenzačních kotlů, elektrokotlů a elektrospotřebičů. Pozáruční opravy všech typů plynových kotlů a sp. . .

 • Janovice

Jiří Janák , PANEL Interiér

Nabízíme prostor pro Vaši realizaci-koupelnové a kuchyňské studio. Prodáváme obklady, dlažby, sanitu, podlahy. Realizujeme rekonstrukce bytových jader. . .

Jiří Novotný

Provádím veškeré elektroinstalace do 1000 V a revize hromosvodů, elektrospotřebičů, elektrických zařízení nízkého napětí, elektroinstalací a nářadí. R. . .

Jiří Pašek

Potřebujete řemeslníka - kutila? Nabízím řemeslné práce a pomoc při pracích a opravách. V Praze a okolí, Kladno, Kralupy nad Vltavou. Řemeslné práce, . . .

Jiří Staško - JISTEL

Veškeré elektroinstalační a elektromontážní práce do 1000 V Elektroinstalace rodinných domů, bytů i nebytových prostor Průmyslová elektroinstalace . . .

Jiří Štefka

Provádíme veškeré elektrikářské práce - elektromontáže, elektroinstalace, revize elektro, instalace hromosvodů, domácích telefonů, televizních antén, . . .

 • Fryšták

Josef Černý

Naše firma nabízí služby v oboru elektro, elektroinstalace v domech, bytech včetně revizí, opravy el. zařízení, montáže podlahového elektrického topen. . .

Josef Janderka

Nabízíme servisní služby zaměřené na opravy a montáže domácích elektrospotřebičů, praček, myček, bojlerů a sporáků.

Filtrace

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr