Katalog dodavatelů

Zobrazeno 144 dodavatelů

AAAA malíři-tapetáři s.r.o.

Nabídka malování a tapetování pokojů včetně oprav a úprav stěn a stropů.

ABC PAINTING - Milan Mrňa

Realizujeme velkoplošné nátěry a malby, nátěry fasád, nátěry konstrukcí, vnitřní malby, malování bytů, malování kanceláří. Naší malíři a natěrači prac. . .

AG Hammer, s.r.o.

AG HAMMER - Malíři pokojů Praha, malířské práce, malování bytů, fasády, nátěry fasád, výškové práce, nátěry střech, hydroizolace střech, vše na profe. . .

Aleš Měrka - levnéopravy.cz

• jakékoliv opravy v domácnosti • zámečnictví • elektrikářské práce • sklenářské práce (zasklívání, opravy, výměny) • instalatérství • montáž a o. . .

Armas - Jaroslav Hojdánek

Jsme sdružení profesionálů pracující pro Vás . Naše služby jsou od přivrtání poličky až po stavbu domu. Profese, elektrikáři, instalatéři, topenáři, pl. . .

Arnošt Klos

veškere zednicke prace Zámková dlažba sádrokartony rodinné domky

AVAL CZ s.r.o. - malíři Česká republika

Obklady dlažby, rekonstrukce, kompletní malířské práce, sádrokartony.

 • Ostrov

AZ CZ Servis, s.r.o.

Společnost AZ CZ Servis s. r. o. se specializuje na zabezpečení všech Vašich poptávek v oblastech vytápění, rozvorů vody plynu a elektro, Dále se také . . .

Barvy laky (velkoobchod-maloobchod)

Nabízíme bohatý sortiment nátěrových hmot a malířských potřeb, kartáčnického zboží za velkoobchodní ceny. V našem velkoobchodě si jistě vyberou výrobní. . .

BAWORK s.r.o.

Firma působí na trhu od roku 199O, specializací jsou malířské a natěračské práce , přestavby interieru, stavební a zednické práce. Firma má vlastní a. . .

Beáta Hegedüsová

Provádíme veškeré malířské a natěračské práce, nátěry fasád, dekorativní malby, designerské návrhy, stěrkování zdí, zednické práce, sádrové omítky a p. . .

Biler-Malby,Nátěry,Nástřiky

Naše služby tvoří převážně vnitřní malby pokojů, dekorativní nástřiky Gotelle a s tím i spojené veškeré natěračské práce, včetně nátěrů fasád RD domků. . .

Blažek Marian - malířství

MALÍŘI POKOJŮ , MALÍŘSKÉ A NATĚRAČSKÉ PRÁCE Malování pokojů, bytů, domů, kanceláří, schodišť, hal (v celku i po částech) aj. Nátěry dřeva, dveří, zárubní, rad. . .

Bogdan Mrózek

malíři pokojů - nástřiky, sterkování, renovace dveří, dekorativní malby.

Břevnovské truhlářství, s.r.o.

Břevnovské truhlářství nabízí repase oken a dveří, zakázkové truhlářství (šatní skříně, kuchyně, inter. nábytek, venkovní nábytek, pergoly a jiné). Mám. . .

BURBIC spol. s r. o.

Malířství-Natěračství, průmyslové podlahy

B & V - malíři a natěrači

Provádíme veškeré malby a nátěry, vnitřní i venkovní od průmyslových nátěrů po dekorační techniky. Restaurujeme a vytváříme nástěnné ornamentální malby . . .

C.D.G. spol. s r.o.

Reklamní agentura - pořádání firemních a propagačních akci, FULL SERVICE Jsme schopni pro Vás zrealizovat všechny druhy reklamních kampaní (včetně . . .

Česká stavební řemesla s.r.o.

Malíři, natěrači, protipožární nátěry, anhydritové podlahy, zedníci, zateplení fasád a další stavebně řemeslné práce pro Prahu a okolí, České Budějovi. . .

Čiko Josef

Malířské a natěračské práce +stavební činnost.

Color Team Brno - malby, malování, malíři pokojů

Firma provádí malby, malování a nátěry všeho rozsahu, tapetování, aplikaci dekoračních technik – florentské zeminy, benátský štuk atd. , dodávka a mon. . .

Daniel Paťha

Jsme malíři pokojů. Působíme na trhu již 10let a naší snahou bylo vytvořit dobře fungující společnost na kterou se naši zákazníci mohou spolehnout. N. . .

D+R Řeháček

Malíři pokojů provádí malování bytů i nebytových prostor, nástřiky Gotelle, antické zeminy, nátěry oken, dveří, fasád a střech. Nabízíme také zednické. . .

Eko-mal spol. s r.o.

Povrchové úpravy- nátěry fasád, reliefní nástřiky, protipožární nátěry, pískování ocel. konstrukcí, nátěry podlah. malby interiérů

fa. Malir.cz-Zdeněk Zelenský

Malíři, lakýrníci - malé i velké zakázky, malování bytových i nebytových prostor, vystěhování, zakrytí, nastěhování prostor, hrubý úklid po malování zdarma. . .

Fast service - CZ, s.r.o.

Malířské a natěračské práce.

František Kříž

Malířské a lakýrnické práce. Kompletní dodávky prací v interiéru a exteriéru po Praze a Středočeském kraji. Kompletní přepravní služby.

Galerie D

Prodejní galerie zaměřená výhradně na malířství. Vystavují současní malíři Moravy a Čech s profesionální úrovní. Zaměření galerie je převážně realisti. . .

Galerie Pyros - Ivana Suchanková

galerie se zabývá soudobou českou a zahraniční tvorbou v oblasti umění, pořádá workshopy, semináře, přednášky a zapůjčuje své prostory ke kulturním ak. . .

GOODSSTAV spol. s r.o.

Firma se zabývá stavební činností, kompletní dokončovací práce, fasády, malíři, sádrokartony střešní krytiny, omítky

 • Praha 13

HANKER BOHEMIA s.r.o.

malířské a natěračské práce, povrchové úpravy staveb.

Horný Jan-Malby a Nátěry

Malby, nátěry všech rozsahů přímo na klíč. Zajistíme nátěry fasád, oken, dveří, topení nebo malby bytů. Naše malby a nátěry po dohodě s úklidem i stěh. . .

Ing. Petra Jordánová- MALER

Zaměstnáváme vyučené malíře a natěrače. Hlavní náplní je malování bytů, máme rádi barevné odstíny. Dále natíráme fasády rodinných domů, především briz. . .

INPA & K.CZ, spol. s r.o.

Malíři, tapetáři, elektrikáři, elektroinstalce, topenáři.

Jan Horný

Zabýváme se oborem malování a nátěry všeho druhu a rozsahu. Malíři pokojů a natěrači nabízí kvalitní malování pokojů, přičemž malíři pokojů důkladně . . .

Jan Horný - Malíři pokojů

Zajišťuji tapetování a malování pokojů, bytů, domů, kanceláři i po částech. Provádím nátěry dveří, radiátorů či fasád. Poskytuji odborné poradenství p. . .

Jan Kašpar

Vaši malíři v Praze a okolí. Nabízíme veškeré úpravy povrchů interiéru i exteriéru bytů, domů, kanceláří. Nabízíme komplexní poradenství při výběru v. . .

Jan Němec

Jsme malíři, lakýrníci a natěrači. Nabízíme nátěry fasád, hal, domů, plochých střech, podlah, oken, dveří, malby místností, kanceláří, malování schodi. . .

 • Plzeň 1

Jan Růžek – malíři pokojů

Nabízíme kompletní bytový servis, malování pokojů, štukování, kladení koberců a podlahových krytin, nátěry fasád, tapetování, úklid domácností a další. . .

Jan Sláma - Malíři a Natěrači

Nabízíme malířské, natěračské, stavební a výškové práce, zateplení, nátěr a sanace fasád v regionu Brno, Blansko, Boskovice, Kuřim a Tišnov. Provádíme. . .

Jaroslav Beran

Provádíme veškeré malby a nátěry, vnitřní i venkovní. Od průmyslových nátěrů po dekorační techniky. Restaurujeme a vytváříme nástěnné ornamentální mal. . .

 • Hlízov

Jaroslav Holúbek, Malby - nátěry Olomouc

Nabízíme veškeré malířské a natěračské práce, malby a nátěry interiérů a exteriérů. Dekorativní malby - antická zemina. Provádíme nátěry ocelových kon. . .

Jaroslav Stolina

celá ČR Malíři, lakýrníci, tapetáři poskytují malování, lakování, natírání, stěrkování, štukování, tapetování interiérů, pokojů, oken a dveří, nátěry . . .

Jaroslav Trešl - TRESLA

 • Praha 8

Jindřich Jakeš

Podlahové krytiny, PVC, koberce, plovoucí podlahy, gumolino, malíři a natěrači, zámečník, instaletéři, izolace plochých střech, terénní úpravy (sanac. . .

 • Ústí nad Labem

Jiří Calda

Veškeré lakýrnické a malířské práce, tapetářské, písmomalířské práce.

Jiří Korouš

Malíří, lakýrníci a natěrači nabízejí malířské a lakýrnické práce, štukování, natírání, malování, nátěry fasád, opalování laku oken, dveří a zárubní. . . .

Jiří Kubíček - Malíři Kubíčci

Nabízíme malířské lakýrnické a úklidové práce, činností firmy je poskytování komplexních malířských lakýrnických a úklid. prací. Nabízíme kvalitní slu. . .

Jiří Skopalík

Pracujeme rychle, čistě, v požadované kvalitě, za rozumné ceny, s ohledem na možnosti zadavatele. Všechny práce jsou prováděny zkušenými pracovníky s . . .

 • Havířov-Město

Jiří Švanda

Naším cílem je vždy spokojený zákazník. Nejsme jen malíři pokojů. Rádi Vám také poradíme s výběrem vhodných barev a celkovým designem interiéru a exte. . .

 • Vlašim

Filtrace

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr