Katalog dodavatelů

Zobrazeno 19 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Martin Chovanec

Zabýváme se výrobou a údržbou litých průmyslových betonových podlah.

Tomáš Gall

Naše Firma se zabývá stavbou a rekonstrukcí rodinných domů, ale také se specializuje na strojní omítky, lité podlahové potěry (Anhydrit, cementový potěr), fasády a zateplení. Působíme hlavně na jihozápadě středočeského kraje a v Praze. Spolupracujeme pouz…


Anhypodlahy s.r.o.

Výroba a realizace certifikovaných litých anhydritových podlah, samonivelačních potěrů. Realizace progresivní metodou - přímo na stavbě - výrobním str. . .

Čeněk Müller-dekoras

Realizace dekorativních stěrek panDOMO, lité podlahy betonového vzhledu a různých barevných odstínů. Dekorativní obklady stěn, pokládka obkladů, dlažby. . .

Českomoravský beton, a.s.

Nabízíme kompletní řešení v oblasti transportbetonu. Zabýváme se výrobou betonu, dopravou a čerpáním betonu všech druhů a tříd po celé České republice. . .

Euro Ceiling s.r.o.

Napínané podhledy, odhlučnění stěn. Designové podlahy - Epoxidové, Polyuretanové

Ing. Karel Weber

Dovolujeme si Vám představit podlahářskou firmu a nabídnout stavební práce, týkající se rekonstrukcí starých betonových podlah a prováděním povrchovýc. . .

ing.Zdeněk Kašpar

ohnivzdorné, difuzní a otěruvzdorné nátěry betonových podlah

Jiří Bareš

Lité podlahy, anhydritové podlahy, cementové lité podlahy, průmyslové podlahy, přeprava betonové směsi automíchači, uložení betonové směsi pomocí páso. . .

LANDAU s.r.o.

LITÉ ANHYDRITOVÉ, LITÉ BETONOVÉ PODLAHY a PRŮMYSLOVÉ BETONOVÉ PODLAHY (anhydrit nebo cementový samonivelační potěr nebo leštěný beton/drátkobeton) pro. . .

LIPOTOP s.r.o.

LIPOTOP – specialista na podlahové topení a litou podlahu. Dodáváme tepelná čerpadla, plynové kotle, automatické kotle na tuhá paliva. Jsme na straně . . .

Lubomír Loubal

Jsme držitelé certifikátu CEMEX na pokládku litých podlahových směsí. Provádíme pokládku litých anhydritových podlah, stavebně klempířské a pokrývačsk. . .

Martin Chovanec

Zabýváme se výrobou a údržbou litých průmyslových betonových podlah.

  • Plzeň

P.F. ARKITEKTKONTOR a.s.

Provádíme opravy a realizace podlah - systém Duracon litá bezespará podlaha (chodby, garáže, průmyslové haly, sklady, schodiště, rampy, terasy, lodžie. . .

PIEDRA

Nabízíme kamenný koberec, mramorový koberec a kamínkový povrch, litá dlažba a podlahy. Dále mramorové drtě a oblázky. Obklady a dlažby z přírodního ka. . .

PROFIMAT s.r.o.

Realizace průmyslových a designových betonových podlah, broušených betonů Superbeton, Cemflow Look, Pandomo, Betonimage, litých podlah epoxidových, a. . .

Readymat s.r.o.

Výhradní dovozce cihlových bloků ECOTON pro běžné domy a tepelně izolačních bloků ECOTON a EVOTON pro domy se sníženou energetickou náročností. Prodej. . .

SIRCONTEC s.r.o.

Vývoj technologie na výrobu a dopravu lehkých betonů - pěnobetonu a polystyrén betonu.

STAPRA Group s.r.o.

Pokládáme anhydritové, cementové lité potěry, betonové podlahy a lité podlahy. Tyto podlahy a potěry potěry jsou vhodné pro rodinné domky, byty, admi. . .

Tomáš Gall

Naše Firma se zabývá stavbou a rekonstrukcí rodinných domů, ale také se specializuje na strojní omítky, lité podlahové potěry (Anhydrit, cementový pot. . .

Vendula Peštová

Jsme stavební firma, která se specializuje na provedení strojních vnitřních a vnějších omítek. Provádíme vnitřní sádrové omítky, stěrky, hliněné a jád. . .

Filtr

  • Řazení
  • Kraj
  • Obory
Zrušit filtr