Katalog dodavatelů

Zobrazeno 390 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

BLANKET s.r.o.

Naše firma prodává a montuje především venkovní markýzy. V naší nabídce najdete markýzy několika typů, určené pro různé druhy použití a v několika cenových kategoriích. Jedná se o venkovní markýzy výsuvné, kazetové, stojanové a balkónové. Konstrukce ven…

RUMITEX, s.r.o.

Hlavní činností naší firmy je dovoz úpletových materiálu a bavlněných tkanin. V nabídce máme plátno, krep, flanel, fleece, úplety, plyše, froté, šusťákoviny, softshell, satén aj.

ČIPERKA a.s.

Jsme velkoobchod s metrovým textilem-přímý dovozce, na trhu od roku 1995. Skladem máme široký výběr metráže, především typu fleece, softshell,apod. Dále nabízíme úplety viskoza / spandex, šatovky ,kostýmovky,...


Látky metráž z jednobarevného i vícebarevného materiálu

Nabízíme látky metráž z jednobarevného i vícebarevného materiálu. Podle materiálového složení můžete vybírat látky s tiskem a různými vzory. Nechybí ani motivy pro děti a kromě klasických tisků i dostatečné množství sortimentu vytvořeného s notnou dávkou …

A&A Češpivo - postele, matrace

Zabýváme se zakázkovou výrobou čalouněných postelí a výroba matrací, kvalitní provedení kostry, kvalitní čalounění, odolné potahové látky. Postele do. . .

A-Free Wine s.r.o.

On-line prodej nealkoholických vín ze Španělska a Německa. Nabízíme vám takzvaná dealkoholizovaná vína vyrobená tradiční metodou, kterou se dělají po . . .

AGREXIM, spol. s r.o.

Dovoz textilních úpletů, výšivek, krajek a galanterie, vhodných zejména k výrobě dámského prádla, plavek a sport. oblečení.

Agrokontrakt s.r.o.

Agrokontrat s. r. o. (AGCT) je rodinná společnost s více něž 23 letou historii. Zabýváme se službami pro zemědělce, optimalizací provozů bioplynových s. . .

AKM oil s.r.o.

Likvidace sběr výkup použitých minerálních olejů jejich čištění autodoprava ADR výroba topných olejů TTO a LTO a dále ložiskových olejů revize a čiště. . .

Alelier látek - Vepetex

Prodáváme bytový textil, garnýže, dekorační a potahové látky. Take provádíme zakázkové šití.

ALSAN, družstvo

Provádíme stavební práce. Luxusní rekonstrukce bytu a vily na klič. Tapety , stropni a podlahové polyuretanové lišty, benátský štuk a dekoračni omitk. . .

  • Praha 4, Michle

A L T E X  C Z  s.r.o.

Specializujeme se na prodej potahového textilu. Prodej potahových látek, látka na autopotahy, matracový damašek, pro ševy.

  • Hlinsko

Alžběta Poláčková

Maloobchod i velkoobchod. Záclony i třásňové, voály, metráž, garnýže s přísluš. / i instalace/, koupel, předložky. Povlečení Disney. Deky, povlečení a prostěra. . .

  • Hodonín

AMCO, spol. s r.o.

Výroba čisticí chemie - průmyslové čističe a odmašťovače , stavební chemie - krystalická hydroizolace CONSEAL, průmyslová a požární chemie. Prodej . . .

AMUNAK s.r.o.

Výroba a prodej racionální výživy. Naše potraviny neobsahují konzervační látky, cukr, chemická činidla, cholesterol a GMO suroviny. Výrobky pro bezlep. . .

Anhelo.cz

Nakupujte látky a oblečení u zdroje - výroba látek, včetně barvení a šití dětského oblečení probíhá zde, v České republice. Proto máme v jedné barv. . .

Anna Vignerová

Nejnižší ceny v celém okolí, , Šiju ihned, , oděvy, jakou jsou kalhoty, saka, šaty, sukně, obleky a jiné, na všechny postavy (dokonale pasující). Opravy v. . .

ANZA - NÁBYTEK s.r.o.

Naše firma nabízí ve své maloobchodní prodejně v Milovicích nad Labem kvalitní moderní i stylový nábytek od předních českých i evropských výrobců. Na . . .

APIDOMIA s.r.o.

Firma APIDOMIA s. r. o. se dnes zaměřuje na plničky tekutin a past a plničky sypkých hmot a na příslušenství související s plněním. S NÁMI NAPLNÍTE COKO. . .

APITEX s.r.o

Oděvní činnost. Reklamní textil všeho druhu. Reklamní předměty. Metrový textil. Úpletové materiály. Pánské společenské oděvy.

AQUA AUREA, s.r.o.

Společnost se zabývá výrobou a distribucí domácích úpraven pitné vody („vodní filtry“) značek Dionela, které zbavují vodu při zachování jejího přírodn. . .

ARDEAPHARMA, a.s.

výroba infúzních roztoků chemická, mikrobiologická a biologická kontrola léčiv zkoušky na pyrogenní látky zkoušky na kožní dráždivost

Arka a.s.

Bytový textil se specializací na nábytkové potahové tkaniny pro čalouněný nábytek. Nabízíme potahové látky, potisky, žinylkové látky, žakarové látky, . . .

ARMONT- interiérové centrum

Zakázková výroba realizace designu. Dekorační látky, kompletní dekorace interiéru.

AROCO, spol. s r.o.

Vývoj, výroba a prodej: vonné a chuťové látky (aromata, tresti, emulzní báze, rostlinné extrakty a výtažky, kořenící směsi), barvy přírodní, syntetick. . .

AROMEDICA, spol. s r.o.

VÍTEJTE VE SPOLEČNOSTI AROMEDICA ! Vážení zákazníci, v dnešní uspěchané době se mnoho z nás každý den snaží žít zdravěji a vést klidnější život. Je to. . .

ARTHE studio s.r.o.

Interiérové a textilní studio zaměřující se na záclony, závěsy, bytový textil, textilie, rolety, žaluzie, pergoly, markýzy, sluneční clony, sítě, plac. . .

ASP CZECH s.r.o.

Výrobce a distributor výrobků zdravé výživy a doplňků stravy určených k prevenci a úspěšnému překonání civilizačních chorob. Prodáváme sušené rostlinn. . .

AS-PO David Doležal

Požární ochrana, Chemické látky, Ekologie, BOZP, PZH - odborné zajištění služeb v těchto oblastech pro podnikající fyzické a právnické osoby

ATAKA - Ing.Miroslav Mizera - JSM Hradec Králové

Prodejci nábytku a bytových doplňků, bavlněné metráže, stavební firma, provozujeme autosalon + bazar + půjčovna, energetické audity a poradenství.

Atelier Cutis - Dana Šimková

Krejčovství dámské a pánské - kůže, látky, - opravy a úpravy oděvů a galanterie - prodej kabelek, peněženek, opasků ... - čistírna - barvení . . .

ATRIX XXI s.r.o.

Nabizimé ložní prádlo, lůžkoviny, vlastní vyroba, dovoz. Zasobujeme hotely, pensiony, ubytovny. Dovoz a prodej latek - bavlna, metraž.

Autočalounictví a čalounictví

Veškeré čalounické práce. Opravy střech kabrioletů. Výměny zadních plastových/foliových/ oken. Tunningové úpravy automobilových interiérů. Úpry a nové. . .

Auto pneu servis Lečo

Provádíme Servis a čištění autoklimatizací. Odsátí a recyklace starého chladiva ze systému klimatizace • aplikace kontrastní UV látky pro odhalení net. . .

AVOJ, s.r.o.

Nabízíme obaly na kávu, obaly z PET/AL/PE fólie, PE tašky, sáčky a jednorázové rukavice. Textilní látky s potiskem.

  • Červený Újezd

A-Z EKOLOGIE s.r.o.

Společnost provádí kompletní ekologické poradenství: externí ekolog, odpady, odpadový hospodář, evidence odpadů, vodní hospodářství, ochrana ovzduší, . . .

Bargello

Internetový prodej pomůcek pro patchwork. Prodáváme bavlněné látky z dovozu ve stovkách barev a vzorů, pomůcky, nitě, stavebnice, hotové výrobky, návo. . .

BARRINGTON FURNITURE, s.r.o.

Úplná nabídka pro stylové interiéry včetně poradenství, anglický nábytek, stylový nábytek české výroby, kvalitní anglické luxusní sedací soupravy, osv. . .

Bavlnenysen.cz

Internetový prodej bavlněné metráže, bavlněné látky pro patchwork a hobby šití. Poskytujeme možnost dárkových poukazů.

Bc. Jaroslav Nováček

Nabízíme dekorační látky, záclony, organzy, voály, krešované látky, provázkové záclony, potahové látky, koženky. Dále závěsné systémy pro stínící tech. . .

Bc. Jiří Volf

Profesionální služby v oblasti technického zabezpečení akcí, jako jsou pronájmy výškově nastavitelných pódií, zástěn, stánků, mobilních šaten, látek, . . .

Bel & Blanc

Čistírna oděvů nabízí kromě základního čištění nebo praní oděvů i doplňkové služby jako apretace, impregnace, aquaclean, antiroztoč, čištění kůží a ko. . .

Bestlooktrade s.r.o.

Anti-Aging procedury a prodej kosmetiky v internetovém obchodě. Speciální výrobky z čistých kyselin hyaluronových pro zevní i vnitřní použití. Vyrábí . . .

BIBUS s.r.o.

Zajišťujeme a dodáváme pohony, lineární techniku, průmyslové pružiny a tlumiče, spínače a sensory, komponenty pro obráběcí stroje, pneumatiku, filtrač. . .

  • Brno-jih

BILTEX s.r.o.

Velkoobchod i maloobchod, eshop - galanterie, metrový textil - podšívky, šatovky, kostýmovky, hedvábí, vlněné látky a další - přímý dovozce z Itálie, . . .

BIO - MIO spol. s r.o.

mycí pasty na ruce -pro velmi silné znečištění , dobře odstraňuje z pokožky ropné látky, mazací oleje, černou špínu a jiné nečistoty TEKUTÁ MÝDLA ŠAMPÓ. . .

BIOSFOR, s.r.o.

Výrobce stimulátorů růstu rostlin Hergit, Sunagreen, Rexan a pomocných látek pro zemědělskou velkovýrobu. Poradenství v oblasti chemických prostředků. . . .

Blanche-obchod.cz Adéla Mužíková

On-line prodej českých bavlněných látek, galanterie, potřeb pro šití a patchwork. Zakázkové šití bytového textilu a andělek. Prodáváme režné látky, le. . .

Blanka Holečková

UBYTOVNY A PENZIONY

  • Bavoryně

BLANKET s.r.o.

Naše firma prodává a montuje především venkovní markýzy. V naší nabídce najdete markýzy několika typů, určené pro různé druhy použití a v několika cen. . .

BM textil s.r.o.

Nabízíme metrový textil, riflovinu, plavkovinu, kožešiny, dresovinu, krajky, samety, svatební látky, ozdobnou galanterii, barvy na textil, nitě, třásně. . .

Boží koláče

Pro výrobu hledáme vždy suroviny vysoké kvality a pracujeme s nimi s láskou a péčí ve výrobně. Vše je čisté a přírodní a je zpracováno ručně. Nepoužív. . .

Bracco Imaging Czech s.r.o.

Jsme nezávislý hráč specializující se na diagnostické zobrazování. Nabízíme portfolio řešení pro všechny hlavní metody včetně rentgenového zobrazování. . .

Filtr

  • Řazení
  • Kraj
  • Obory
Zrušit filtr