Katalog dodavatelů

Zobrazeno 2 439 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

PETROF, spol. s r.o.

Firma Petrof vyrábí pianina a klavíry. Má vlastní dřevovýrobu, CNC obrábění, lakovnu, kovovýrobu, slévárnu a mechanickou dílnu. Nově vyrábí nábytek a bytové doplňky dle přání zákazníka.

Jiří Sýkora

Výroba točených dílů-lisování včetně výroby nástrojů.

Jozef Gubáň

Firma se zabývá kovovýrobou a zámečnickou prací, primárně zaměřenou na nerezové nádrže do potravinářského průmyslu, nabízejí však většinu práce v oboru jako svařování, frézování, soustružnické práce, ploty, brány i zábradlí


aaa MH - kovovýroba

Svářeči , zámečníci , kovovýroba

 • v

AA COM, s.r.o.

Zakázková kovovýroba z oceli, nerezové oceli, hliníku, mosazi. Tvarové výpalky z plechu.

Abantis s.r.o.

Firma Abantis s. r. o. se specializuje na vratovou a nakládací techniku a kovovýrobu.

ABA Šumperk, společnost s ručením omezeným

Začátky společnosti se datují od r. 1993. V dnešní době je ve společnosti zaměstnáno přibližně 60 zaměstnanců. Firma je držitelem certifikátu ČSN EN I. . .

AB KOMPONENTY s.r.o.

Kovovýroba

AB Metal Recycling, s.r.o.

Likvidace odpadů včetně nebezpečných, zpracování odpadů, demolice, stavební činnost, nákup-prodej, likvidace autovraků

AB-Pila Antonín Bendák

Výroba řeziva, atypickych palet, prodej palivového dříví, drobná kovovýroba

Abraham kovovýroba s.r.o.

Nabízíme kovovýrobu, obrábění kovů a kusovou, malosériovou i sériovou výrobu. Zajišťujeme zakázkové nástrojářské práce, výrobu střižných a tažných nás. . .

ABT SEZAM s.r.o.

Montáž bezpečnostních zámků, vložek, kování, dveří, otevírání automobilů, bytů, trezorů, výroba klíčů, mříží, systémy generálního klíče, sestavy pošto. . .

ACCU - Machines s.r.o.

Řezání laserem, Kovovýroba, Výroba jednoúčelových strojů, konstrukce jednoúčelových strojů, práce s nerezem

A-CENTRUM - C.B.

AUTODOPRAVA, KOVOVÝROBA

ACIER s.r.o.

Kovovýroba - montáž, projektová činnost,

ACS Trade CZ s.r.o. v likvidaci

Ukončení činnosti

Action Prague s.r.o.

Pronájem hřiště, Painball, pronájem prostor - sprotovní hry, teamibildng, firemní dny, rodinné dny, prostor pro dětskou oslavu, dárkové poukazy, spole. . .

ADAMS - PRŮMYSLOVÉ TECHNOLOGIE s.r.o.

Naše společnost se věnuje vývoji a výrobě jednoúčelových přípravků, jakou jsou testovací zařízení pro průmyslovou výrobu, manipulátory apod. S tím je . . .

Aditera, s.r.o.

Naše společnost nabízí vývojové a konstrukční služby ve strojírenství a jiných oblastech vývoj, výroba, dodávka, montáž a uvedení do provozu speciální. . .

Aditera, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby ve vývoji a konstrukcí, dále obrábění, kovovýrobu, zámečnictví. Zaměřujeme se na vývoj, výrobu, dodávku, montáž a uvedení do. . .

A-DRO, spol. s r.o.

Firma provozující kovovýrobu, zámečnický servis a služby v oblasti průmyslu(měření, třídění a optická kontrola dílů), autodoprava do 3, 5t.

AgroFarm spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou. Vyrábíme krytí bazénu a vzduchotechniku.

Agropodnik, a.s. Valašské Meziříčí

Firma se zabývá válcováním otevřených profilů za studena, ohraňováním a lisováním plechů.

Agropodnik, a.s. Valašské Meziříčí

Prodej průmyslových hnojiv, válcování profilů, kovovýroba.

Agroservis Mladkov - Šulc

Výroba kontejnerů výměnné nástavby na auta AVIA, IVECO, LIAZ, MAZDA, TATRA... (na natahovací zařízení např. typu okřínek, novosedlí)dále kont. . .

AgroStar Bohemia, s.r.o.

Výroba a prodej fekálních návěsů, nástaveb a aplikátorů kejdy. Cisterny pro komunální sféru, prodej hutního materiálu. Stavební sila a konstrukce. posk. . .

AJTM s.r.o.

Firma se zabývá zámečnickými prácemi a úklidem

AKmont - Alexandr Kasalický

Výroba vrat, mříží, plotů, schodišť, svářecí práce, výroba kovaných výrobků, kovovýroba dle přání zákazníka. Montáž sekčních garážových a průmyslových . . .

 • Kralupy nad Vltavou, Lobeček

Akreditované školící středisko Autoškola Aura s.r.o.

Provozování autoškoly, výuka a výcvik řidičského oprávnění " AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D, T " + VZV, referenční a ostatní pravidelná školení Akre. . .

AK 1324, s.r.o.

Hlavní činností firmy jsou ucelené dodávky nerezového materiálu přímo od výrobců, skladem ve Studénce cca 1500 tun. Aktuální skladová zásoba na www. ak. . .

Aleš Brzák AZ KOVO s.r.o.

řezání vodním paprskem veškerých materiálů. CNC ohýbání 170t délka 3100mm 4osy. svařování nerezi, hliníku, oceli, zakázková kovovýroba

 • Otrokovice

Aleš Brzák A-Z kovo, s.r.o.

Zajišťujeme řezání vodním paprskem a CNC ohýbání plechů či trubek. Provádíme sváření nerezových materiálů a drobnou kovovýrobu.

 • Šarovy

Aleš Dudek-Dinox

Firma Ing. Aleš Dudek – DINOX pro Vás vyrábí kvalitní nerezové zařízení pro gastronomii a vzduchotechniku. Zabezpečujeme i zakázkovou výrobu atypick. . .

Aleš Jasek s.r.o.

Provádíme kovovýrobu, zámečnictví, soustružení kovů, svařování. Vyrábíme ocelové konstrukce, vrata, ploty. Provádíme výkopové práce, řízené horizontá. . .

Aleš Kadlec

Firma nabízí: zámečnické práce, kovovýrobu, sériovou kovovýrobu, zámkařství.

 • Brno-Líšeň, Líšeň

Aleš Krčmář

Provádím zámečnické práce a kovovýrobu.

 • Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou

Aleš Pařízek

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou zvedáků, manipulátorů a jednoúčelových strojů. Provádíme zámečnické práce a strojní obrábění. Nabízíme vybavení au. . .

ALFA IN a.s.

Společnost byla založena v roce 1998 a její hlavní činností je vývoj, výroba a prodej svařovací techniky a plynových filtrů. Elektro centrály. Plynomě. . .

ALFAKOV CENTRUM, s.r.o.

Činnost firmy je zaměřena na stavební a strojní zámečnictví. V oblasti stavebního zámečnictví zajišťujeme kompletní servis stavebně zámečnických a svá. . .

Alfa Team s.r.o.

Jsme firmou zabývající se od roku 1992 zakázkovou kovovýrobou. Naše výroba. Stavební zámečnictví, schodiště, zábradlí, vrata , brány apod. Zařízení z ne. . .

ALFERO - GROUP, s.r.o.

Nabízíme kovovýrobu.

 • Rtyně v Podkrkonoší

ALFEZA, s.r.o.

CNC řezání vodním paprskem, CNC ohraňovací lis, zakázková kovovýroba, výroba a montáž zábradlí, schodišť, garážových vrat, dveří, bran a branek, plotů. . .

ALFORST

3D tisk, 3Dprint, rapid prototyping, modely, prototypy, výroba modelů a prototypů, zakázková kovovýroba, zakázková výroba z plastů, zejména pro reklam. . .

Alfred Hauptvogel - Reprodesign

Naše firma se zabývá reklamní činností v celém komplexu. Dále provozujeme chráněnou dílnu, kde provádíme kovovýrobu a montáž. Naši zákaznící mohou u n. . .

Alice Maděrová

Naší hlavní činností je stavební zámečnictví a výroba prvků, jako jsou ocelové konstrukce, půdní vestavby, komínové lávky, výtahové šachty, ocelová ne. . .

Alin Ioan Luca

Firma dělá kovovýroba svářečské práce, brány, branky, ploty, mříže, zábradlí drobné svářečské práce

 • Horní Slavkov

ALLEGRO s.r.o.

Společnost ALLEGRO s. r. o. působí na trhu od roku 1994. Činnost je zaměřena zejména na kovovýrobu. ALLEGRO s. r. o. vyvinula vlastní systém kovových stro. . .

All smiles, spol. s r.o.

Obchodní firma, kovovýroba.

ALMO steel s.r.o.

Dodáváme stavebnicový systém na zábradlí, jednoduchá montáž, nerezové, hliníkové držáky na sklo a kulatinu, dřevěná a nerezová madla, podlahové profily od . . .

ALNEC s.r.o.

Firma se zabývá nástrojářskou výrobou - laserování dílů - laserové centrum, obrábění CNC, broušení, řezání a kovovýrobou, včetně výroby letovacích rám. . .

ALNEC s.r.o.

Naše firma se zabývá nástrojářskou výrobou - laserování dílů - laserové centrum, obrábění CNC, broušení, řezání a kovovýrobou, včetně výroby letovacíc. . .

Alois Mourek

Naše firma se zabývá: Kovovýrobou a zahradními grily

 • Nišovice

Alois Vítek - Zámečnické a svářecké páce

Firma nabízí za přijatelné ceny zámečnické a specializované svářečské práce, výrobu a montáž zábradlí, okrasných plotů, mříží, drobných ocelových kons. . .

Filtr

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr