Katalog dodavatelů

Zobrazeno 2 990 dodavatelů

Prémioví dodavatelé

Jiří Lichovník s.r.o.

Nabídka klempířských a pokrývačských prací.

Střechy Jelen s.r.o.

Jsme firma která provádí střechy, střešní konstrukce,šikmé,ploché,střechy,střešní okna,podkroví na klíč.Dodávku veškerých druhů krytin a materiálu na střechy a podkroví. Práce, tesařské, klempířské, pokrývačské, izolatérské, sádrokartony,falcované krytiny…

František Toula

Nabízíme tesařské, pokrývačské, klempířské práce, montáže střešních oken a drobné stavební práce. Nové střechy i rekonstrukce a opravy šikmých i plochých střech včetně dodávky materiálů. Středočeský kraj a Praha.


Firma zabývající se rekonstrukcí střech a dalších stavebních prací

Firma zabývající se rekonstrukcí střech, novostavby. Zámečnické, tesařské, klempířské, pokrývačské, drobné zednické práce. Rekonstrukce rodinných domů a bytových jader.

Střechy- pokrývačské, tesařské a klempířské práce

Budujeme střechy, provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce, hrubé stavby, podlahy, stropy.

AAA sdružení SUMIF - stavební činnost

stavební činnost: ZEDNICKÉ A OBKLADAČSKÉ PRÁCE, POKRÝVAČSKÉ, KLEMPÍŘSKÉ A TESAŘSKÉ PRÁCE, MALÍŘSKÉ, LAKÝRNICKÉ, NATĚRAČSKÉ A TAPETÁŘSKÉ PRÁCE, SÁDROKARTO. . .

AAA Střechy a Stavby

Provádíme pokrývačské práce, klempířské a tesařské práce: prodej krytin, střešních oken a doplňků, montáž hromosvodů, rekonstrukce i opravy střech. Dá. . .

AB Bělohlávek, s.r.o.

Nabízíme kompletní provedení střech - práce tesařské, klempířské, pokrývačské včetně tepelných izolací Thermodach a Isotech, nátěry, truhlářské výrobk. . .

 • Plzeň

ACEMA SYSTEM s.r.o.

Společnost se zabývá stavbou dřevostaveb na klíč včetně veškerých prací se stavbami spojenými. /tesařské práce, sádrokartonářské práce, klempířské prác. . .

ADACH, s.r.o.

Zabýváme se kompletní realizací střech na klíč. Od dodávky vazby , pokrytí krytinou a klempířské práce

Adam Daniš

Stavba střech, zahradních pergol, střešních oken, plotů. Dále pak klempířské práce. Parapety, závětrovky, atika atd. Vše přesně na míru dle vašich pře. . .

 • Vroutek

Adam Hrbek

Nabízíme klempířské, pokrývačské práce. Dále se zabýváme stavbou střechy, Pokrývačstvím, izolací střech, provádíme tesařské práce v Jihomoravském a Zl. . .

ADHARA v. o. s.

Výroba nábytku na zakázku, klempířské a pokrývačské práce.

ADRIANA CAR, s.r.o.

Zabýváme se dovozem a prodejem vozidel ze zahraničí. Provádíme montáže alternativního pohonu LPG, mechanické, klempířské, lakýrnické a elektrikářské p. . .

ADS autodílna Sever, s.r.o.

pozáruční servis mechanické práce klempířské práce lakýrnické práce pneuservis karosářské práce výměna oken oprava klimatizací geometrie výmě. . .

Agimon s.r.o.

Klempířské, pokrývačské, tesařské práce, izolace plochých střech - šikmé a ploché střechy. Zateplování budov -fasády, půdy ..., solární systé. . .

A - G System - Stavební práce

Nabízíme: Fasády... Zateplovací systémy... Sanace... Zednické práce... Obklady + Dlažba... SádrokartonXte. . .

 • Teplice

AHF STAVBY s.r.o.

Zaměření firmy: opravy a výstavba plochých (rovných) střech, dodávka a montáž bodových a pásových světlíků, oprava a rekonstrukce teras, spodní stavba. . .

Aifel3 Jiří Fejfar

Generální opravy střech, půjčovna elektrického nářadí, výškové práce horolezeckou technikou, práce klempířské a pokrývačské, zednické práce pouze ve vý. . .

A - JAKAVE s.r.o.

Střechy, fasády, izolace a rekonstrukce.

AJG Autoopravna

Provozujeme autoservis a pneuservis. Provádíme mechanické, klempířské a lakýrnické práce. Montujeme mechanické zabezpečení DEFEND LOCK. Zajišťujeme vý. . .

AJ - Irbis s.r.o.

Nátěry, rekonstrukce a drobné opravy střech. Klempířské a pokrývačské práce včetně hydroizolací.

AK Building Service s. r. o.

Telekomunikace a výškové práce, elektroinstalace, klempířské i vyklízecí práce.

A - Kladex s. r. o.

Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Montujeme parapety, okapy a svody.

AKMEL s.r.o.

AKMEL s. r. o. autorizovaná lakovna NEXA AUTOCOLOR (mokrá lakovna velký 2 komorový box 17 m x 6 m x 6 m) a karosárna (klempířské práce) lakování cistere. . .

Aleš Bobřík

Provádím pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Dodávám veškerý střešní materiál. Zajišťuji realizace, rekonstrukce i opravy šikmých a plochých stř. . .

Aleš Hejkal

Klempířské práce. Zabývám se klempířskými pracemi, okapy, parapety, oplechování.

Aleš Holčík

Zednické práce (obklady, dlažby, bytová jádra), tesařské, klempířské a pokrývačské práce, truhlářské a podlahářské práce, zprostředkování různých stav. . .

 • Ryžoviště

Aleš Janeček

Nabízím klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Provádím montáže okapů, střešních výlezů, lemování i oplechování komínů.

Aleš Javorský

Nabízím hydroizolace plochých střech, zateplení, klempířské a pokrývačské práce.

 • Ostrava, Poruba

Aleš Kráľovič

Provádíme kominické, klempirske, pokrývačské a tesařské prace

 • Havířov, Šumbark

Aleš Kružík

Střechy na klíč , tesařské klempířské a pokrývačské práce.

 • Kocbeře

Aleš Kubala

Klempířské a pokrývačské práce, nadkrokevní izolace, ohýbání klempířských prvků do 4m délky. Kompletně vybavená klempířská dílna. Prodej programu tvor. . .

Aleš Měrka - levnéopravy.cz

• jakékoliv opravy v domácnosti • zámečnictví • elektrikářské práce • sklenářské práce (zasklívání, opravy, výměny) • instalatérství • montáž a o. . .

Aleš Nohejl

Opravy rekonstrukce střech, klempířské, pokrývačské, tesařské práce, hydroizolace střech, opravy a rekonstrukce komínů, sádrokartonářské a zednické pr. . .

Aleš Novotný

Nabízím klempířské, izolatérské a pokrývačské práce.

 • Nový Jičín

Aleš Ondráček

Zajišťujeme pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Provádíme zateplování fasád či pokládání betonových, pálených, plechových a vláknocementových st. . .

Aleš Pavézka

Nabízíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Zajišťování montáží střešních oken a sádrokartonu. Opravy plochých střech a jejich izolace.

Aleš Pavlovič

Poskytujeme kompletní práce v rámci pneuservisu a autoservisu, klempířské a lakýrnické práce, geometrie a zajištění STK. Prodej náhradních dílů a jiné. . .

Aleš Paździora s.r.o.

Údržba budov, sádrokartonářské práce, dekorativní stříkané omítky, hydroizolace spodních staveb včetně odvodnění, chodníky a schody ze zámkové dlažby, . . .

 • Karviná, Hranice

Aleš Říha - klempířství

Veškeré klempířské a pokrývačské práce ze všech materiálu.

Aleš Škoch

Nabízíme klempířské a pokrývačské práce, montáž střešních oken a střešní izolační práce. Specializujeme se na různé typy střech i materiálů. Působíme . . .

Aleš Sojka

Výstavba, opravy a rekonstrukce šikmých střech. Provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Nabízíme pergoly, zahradní altány, garážová stání. . . .

Aleš Zeler

Střechy, podkroví, interiéry, rekonstrukce, dřevostavby, stavby na klíč

Alexandr Balog

Provádíme služby v oblasti pokrývačství, klempířství, tesařství a izolatérství. Nabízíme rekonstrukce sedlových i pultových střech a montáž doplňků, s. . .

 • Libouchec

Alexandr Sitař

Klempířské a pokrývačské práce

 • Bělkovice-Lašťany

Alexandr Štefek

Klempířské, pokrývačské a tesařské práce.

ALFA AC s.r.o.

Výroba doplňků pro odvětrávání střech... klempířské a pokrývačské práce

ALFA CZ s.r.o.

Střechy. Pokrývačské práce, střešní okna, tesařské práce, hydroizolace střech, výškové práce, povrchové úpravy, klempířské práce, hromosvody, stavební. . .

Alfi střechy

Specializujeme se na pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Nabízíme montáže střešních oken, hydroizolace a zateplování, opravy či rekonstrukce plo. . .

ALMA Moravia spol. s r.o.

Provádění pokrývačských a klempířských prací, tesařských prací, výměna střešních oken, provádění výškových prací pomocí horolezecké techniky, instalac. . .

Alois Běla

Realizujeme pokrývačské a klempířské práce a také střechy.

 • Stružnice

Alois Kolařík

Provádíme klempířské a pokrývačské práce, tesařské práce. Provádíme kácení a prořezávání stromů.

 • Chomutov

Filtr

 • Řazení
 • Kraj
 • Obory
Zrušit filtr